Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

20 faktov o masturbácii, o ktorých ste rozhodne nevedeli!

17.august 2017
20 faktov o masturbácii, o ktorých ste rozhodne nevedeli!

A tým nemyslíme nejaké ohrané fakta, ktoré sa môžete dočítať hocikde. Prinášame vám naozajstné zaujímavosti zo sveta masturbácie. Držte si klobúky, pretože toto bude jazda!

Budeme teraz na chvíľku robiť, že masturbácia nie je žiadne tabu a že je to úplne bežná a normálna vec (čo mimochodom je ... len to mnoho ľudí skrátka považuje za tabu).

Mnohokrát ste už určite počuli, že aby ste mohli niekoho milovať, musíte sa najprv naučiť milovať sami seba. No samozrejme, že je to pravda! A najlepšie sa to naučíte, keď ste sami doma a máte čas len pre seba. Každý pristupuje k masturbácii iným spôsobom a pre každého znamená niečo iné. Avšak rozhodne by ste sa o ňu nemali ochudobňovať. Či už ste majster v miliónoch rôznych technikách, ako sa čo najlepšie urobiť, používate rôzne erotické hračky a pomôcky, experimentujete alebo či už preferujete skôr jednoduchosť, určite sa radi dozviete pár (konkrétne 20) zaujímavostí o tejto skvelej činnosti. Budú všeobecné, o mužskej i ženskej masturbácii. Nezabudnite sa na konci odmeniť!

1.

Bill Clinton bol pod tlakom republikánov, aby vyhodil generál majorku Joycelyn Elders, kvôli jej názoru podporujúcemu masturbácii pre sexuálne zdravie (vyhlasovala, že masturbácia môže pomôcť s krízou AIDS) a tiež ju chcela zahrnúť do výučby sexuálnej výchovy. Teraz na jej počesť oslavuje Amerika Národný deň masturbácie, ktorý je 28. mája, a očividne to nestačilo, tak sa oslavuje rovno Národný mesiac masturbácie, čo zahŕňa už celý máj. Aký pekný odkaz nám po nej zostane!

2.

Ukázalo sa, že masturbácia pomáha efektívnejšie zvládať stres, posilňuje svaly panevného dna, vyplňujé krvný obeh endorfínmy a je oficiálnou formou kardiovaskulárneho cvičenia. No kto by nechcel urobiť niečo pre svoje zdravie, že áno?! Tak šup, kardio je potreba!

3.

V Connecticutu v 17. storočí mohli byť ľudia, ktorý masturbovali, za svoje činy usmrtený. Vzhľadom k predchádzajúcemu bodu to muselo byť v Connecticutu asi dosť depresívne.

4.

Už doma nemusíte mať veľa liekov proti nachladnutiu. Prišlo sa totiž na to, že ak masturbujete až do vyvrcholenia, posilňujete si tým imunitný systém. Čo samozrejme platí aj o sexe. Mimochodom, spomínali sme sa o tom už vo článku "Aké následky má sexuálna abstinencia?", Tak ak vás to zaujíma, neváhajte si ho prečítať.

5.

Ty, ktorý pravidelne masturbujú, hlásia, že majú silnejšie a šťastnejšie manželstvo... A lepší život! No kto by si to neprial? Čo je lepšie, než mať dobrý a spokojný život? Tak masturbujte, iba nezabúdajte na svoje drahé polovičky, ty si chcú tiež s vami užívať.

6.

Vedeli ste, že Mark Twain prednášal prednášku v roku 1874 iba na tému masturbácia? Stavíte sa, že to vás na slovenčine na základnej, ani strednej škole neučili, že?

7.

Je preukázané, že každodenné dochádzanie do práce metrom je oveľa viac riskantnejšie ako masturbácia. Takže s toho vyplýva, že miesto cesty do práce by ste si to mali radšej urobiť... Alebo nie?

8.

Raz existovala aplikácie, ktorú ste si mohli stiahnuť, a tá učila ženy, ako masturbovať. Nazývala sa "Happy Playtime" a predstavoval ju kreslená vulva ... No a zvyšok si radšej domyslite sami. Avšak ju bohužiaľ Apple zakázal, takže dnes už si ju nestiahnete. Ale to nevadí, pretože som trochu zapátrala a zistila som, že si ju môžete zahrať online! Akurát by to chcelo skôr nejaký tablet alebo notebook s dotykovou obrazovkou, pretože uspokojovat myšou je celkom divné ... Tak snáď sa niečo málo priučite a budete sa baviť!

9.

Zatiaľ čo 99% mužov môže zažiť orgazmus skôr, ako skončí táto veta, iba 46% žien môže zažiť orgazmus vďaka masturbácii do troch minút. V tomto tvrdení by som povedala, že je niečo ľahko zvláštne. Alebo by si ženy mali naozaj zohnať vyššie spomínanú aplikáciu a niečo sa priučiť.

10.

Väčšina žien priznáva, že masturbuje minimálne raz týždenne. A čo takto raz denne? Koľko by to bolo žien tentoraz?

Tak čo, ako často si to robite vy?

11.

Keď vedci z Arizonskej univerzity oslovili skupinu 20žien a opýtali sa ich na ich návyky týkajúce sa seba lásky, žiadna z nich neoznačila msturbáciu ako romantickú záležitosť. Jedna z nich to dokonca prirovnala k čisteniu zubov! Noo... Radšej ani nechceme vedieť, ako jej masturbácia v skutočnosti vyzerá.

12.

Ženská masturbácia je naozaj starodávna praktika. Najstarším zobrazením ženy, ktorá masturbuje, je maľovaná figurka z Malty, pochádza zo 4. storočia pred naším letopočtom.

13.

Orgazmus je prírodný liek proti bolesti, a to vďaka endorfínom, ktoré sa uvoľňujú do krvného obehu. Rozhodne by stálo zato popremýšľať, že či namiesto ibalginu si trochu neužijete, no nie? Jednoznačné plus pre vás!

14.

Masturbácia môže tiež pomôcť vytvoriť odolnosť proti kvasinkovým infekciám! No nie je to proste zázrak prírody?

15.

Vibrátor, najlepší priateľ žien, bol vynájdený lekárom, ktorý liečil hystériu. Hystéria bola v podstate viktoriánskym spôsobom, ako dať ženy do rôznych lekárskych inštitúcií za to, že sú precitlivené. O tomto zaujímavom príbehu sa dozviete viac, keď si pozriete film Vrtieť ženou (Hysteria).

16.

Viac faktov o vibrátore : v Japonsku je naozaj nelegálne vyrábať sexuálne hračky, ktoré pirpomínajú penis. Tak... Vynaliezli tvar králika. Áno, jed o Japonsko, nič nás neprekvapí....

17.

Muži môžu naozaj zažiť orgazmus ešte pred fyzickou ejakuláciou.

18.

A teraz poriadne čítajte: Masturbácia môže pomôcť posilniť váš svalový tonus a zabrániť tomu, aby ste sa stali inkontinentný. Čo sa bude pravdepodobne za pár (desiatok) rokov celkom hodiť...

19.

Zabudnite na všetko, čo viete o tradičnej masturbácii. Teraz sa dozviete niečo naozaj suprové. Vďaka cvičeniu môžete zažiť coregasmus, čo je orgazmus z cvičenia (väčšinou z takého, ktoré posilňuje brušné svaly), a to ako u mužov tak aj u žien!  Stačí nájsť tie správne cviky a polohy a už to ide. Tak že by som sa konečne odhodlala k nejakému tomu Workout? Skúsiť sa má všetko!

20.

Keď nemasturbujete, tak nie ste frigidná! Nie ste nijak divná, ani s vami nie je nič zlé a i tak môžete naozaj veľmi milovať sex. Robte len to, čo chcete a užívajte si sami seba, nech už je to akokoľvek.

V mnohých bodoch bolo spomenuté, ako masturbácia prospieva vášmu životu. Určite by ste si teda nemali odopierať niečo, čo máte radi a robí vám to dobre. Niekedy ale človek cíti potrebu nebyť sám, chce sa skôr intímne zblížiť s niekým iným. Aby ste mali také aproximácie jednoduchšie, je tu erotická zoznamka, ktorá vám v tom pomôže.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.