Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

17 sexy filmov pre vzrušujúce zimné večery

29.december 2022
17 sexy filmov pre vzrušujúce zimné večery

Že by ste si tohtoročné Vianoce dali skôr niečo horúcejšie a viac sexy než klasické české rozprávky? Nie je problém! Urobte si pohodlie, dajte si vaše obľúbené jedlo a pitie a vyberte si film z nášho zoznamu horúcich filmov na Vianoce 2022.

S chladnejším počasím prichádza aj cuffing season, a či už plánujete pohodičku pri Netflixe s partnerom, správnu atmosféru pre horúce rande, alebo si len sami budete chcieť dopriať sexy filmový maratón (pretože by ste nemali zabúdať na starostlivosť o seba), je dôležité mať v zásobe niekoľko možností... A preto sme pre vás pripravili zoznam horúcich filmov, ktoré si môžete pustiť počas vianočných sviatkov alebo dlhých zimných večerov.

Všetkých týchto 17 sexy filmov navyše nájdete na Netflixe. Sú plné horúcich scén, ktoré vás zahrejú a zanechajú vo vás pocit príjemného tepla. A možno vás dokonca inšpirujú k tomu, aby ste si niektoré z týchto vášnivých fantázií vyskúšali na vlastnej koži... Koniec koncov, umenie zvádzania nie je len pre filmové hviezdy, ale pre každého.

Jednotlivé filmy sme zoradili podľa hodnotenia užívateľov na Česko-Slovenskej filmovej databáze.

TOP vianočné sexy filmy pre tohtoročné sviatky

Daj mi svoje meno / Call Me by Your Name (2017, dráma, romantický) 79%

Film inšpirovaný rovnomenným oceňovaným románom André Acimana rozpráva príbeh dvoch mužov, ktorí sa do seba počas leta v Taliansku tajne zamilujú. Bujná kinematografia je romantická už sama o sebe, ale film je navyše nabitý množstvom sexuálneho napätia. Timothée Chalamet a Armie Hammer vás dostanú.

Spaľujúca túžba / Eyes Wide Shut (1999, mysteriózny, thriller, dráma, erotický) 79%

Erotická dráma s Nicole Kidmanom a Tomom Cruisom v hlavných úlohách sleduje manžela, ktorý skúma svoje fantázie po tom, čo sa mu manželka prizná, že premýšľala o milostnom pomere. Cruisova postava si však uvedomí, že realizácia najhlbších túžob sa môže zvrtnúť. Posledný režisérsky počin Stanleyho Kubricka, ktorého premiéry sa už ale nedožil.

Kráľ psanec / Outlaw King (2018, akčná, dráma, historický, vojnový, životopisný) 75%

Film Kráľ psanec sa odohráva v 14. storočí a sleduje škótskeho kráľa, ktorého hrá Chris Pine a ktorý bol kvôli anglickej okupácii vyhnaný zo svojej krajiny. Zhromaždí skupinu mužov, ktorí mu pomôžu získať späť jeho trón, a na ceste stretne Alžbetu, ktorú hrá Florence Pugh. Okrem množstva mužov v brnení sa objaví aj nahota.

Ona to musí mať / She's Gotta Have It (1986, komédia, romantický) 71%

Klasika režiséra Spikea Lee, film Ona to musí mať, sleduje ženu, ktorá má príležitostné vzťahy s tromi rôznymi mužmi. A zatiaľ čo sa ju všetci snažia prinútiť, aby sa k nim zaviazala, ona sa považuje za "ženu, ktorá nie je pre jedného muža", a bráni sa predstavám o vlastníctve a monogámii. Film je na plagáte predstavený ako "naozaj sexy komédia".

Malcolm a Mária / Malcolm & Mária (2021, dráma, romantický) 66%

Film Malcolm a Márie, ktorý vyšiel v roku 2021, prevracia scenár modernej romance. Počas jednej noci si pár prejde svojimi vzostupmi, pádmi a všetkým medzi tým. S hviezdami, ako sú Zendaya a John David Washington, navyše nemôžete urobiť chybu.

Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005, akčný/thriller/romantický/komédia) 66%

Tento sexy akčný film s Angelinou Jolie a Bradom Pittom v hlavných úlohách sleduje osudy manželského páru, v ktorom sú obaja tajnými agentmi. Jediný zvrat: obaja nevedia o skutočnej práci toho druhého, kým nevyhnutne nevypláva na povrch. Medzi parnými scénami v tanečných sálach a pofidérnymi známosťami je tento film bezpochyby povinný zážitok.

Novinka / Newness (2017, dráma) 65%

Snímka Newness sleduje príbeh páru, ktorý sa zoznámi na zoznamovacej aplikácii a zamiluje sa do seba. Ako ich vzťah postupuje, dozvedajú sa o túžbe toho druhého vídať sa s inými ľuďmi. To ich privedie k tomu, že skúsia otvorený vzťah a veci sa skomplikujú... a nažhavia.

Pokušenie / Chloe (2009, dráma, thriller, mysteriózny) 64%

Tento film ponúka hviezdne herecké obsadenie vrátane takých hviezd ako Julianne Moore, Amanda Seyfried a Liam Neeson. Manželka, ktorá má podozrenie, že ju manžel podvádza, si najme inú ženu menom Chloe, aby jej muža zviedla a zistila, či je jej skutočne neverný. Spoiler: Podvádza. Veci sa však ešte viac skomplikujú, keď Chloe začne robiť návrhy obom.

Prožijte s partnerem Vánoce sledováním žhavých filmů

Vždy budeš moja možná / Always Be My Maybe (2019, komédia, romantický) 62%

Romantická komédia s Ali Wong a Randallom Parkom v hlavných úlohách sleduje Sashu, čerstvo rozvedenú ženu, ktorá si zbalila život a vracia sa domov do San Francisca. Tam sa znovu stretáva so svojim bývalým, Marcusom, a obaja znovu oživia svoj vzťah. Pokiaľ máte radi pomalé vzplanutie, je to film presne pre vás.

Opatrovateľka na zabitie / The Babysitter (2017, horor, komédia) 61%

V kategóriách komediálne, strašidelný a sexy môžete nájsť film Opatrovateľka na zabitie. Tento horor sleduje Colea, mladého chlapca, ktorý zostane nahor príliš dlho a zistí, že jeho opatrovateľka je v skutočnosti v satanistickom kulte. Po zvyšok filmu sa snaží dostať z domu, aby sa vyhol obetovaniu. Keby to bola vaša šálka kávy, môžete pokračovať druhým dielom Pestúnka na zabitie: Krvavá kráľovná.

Príbehy žiadostivosti / Lust Stories (2018, dráma/poviedkový) 57%

Príbehy žiadostivosti sledujú štyri páry, ktoré sa učia orientovať vo svojich zložitých vzťahoch. Zatiaľ čo jeden pár posúva vzťah medzi študentom a učiteľkou na vyššiu úroveň, iný ukazuje služobnú a jej šéfa, ktorí spolu nadväzujú tajný vzťah. Pokiaľ máte radi trópy zakázané lásky, je tento film presne pre vás. Tieto štyri krátke filmy ponúkajú pohľad na lásku, sex a vzťahy v dnešnej Indii.

MILF / MILF (2018, komédia) 53%

Vo filme MILF sa tri matky po štyridsiatke vydajú na dovolenku do Francúzska a majú tam potýčku so skupinou mladých mužov. Francúzska komédia zachytáva, ako sa flirt zmení na plnohodnotný románik jednej z dám, a obsahuje množstvo pikantných momentov.

Naozajstná láska / Really Love (2020, dráma) 48%

V tomto filme sa Isaiah, začínajúci umelec, zoznámi so Stevie, študentkou práv, a obaja sa do seba rýchlo zamilujú. Keď ich však ich kariéry ťahajú každá iným smerom, snažia sa obaja nájsť rovnováhu vo vzťahu, do ktorého ani jeden z nich nečakal, že bude treba toľko investovať.

Kačacie maslo (2018, komédia) 48%

Duck butter, v preklade kačacie maslo, je film o dvoch hladujúcich umelkyniach, ktoré sú nespokojné so svojím milostným životom. V dôsledku toho uzavrú dohodu, že spolu strávia 24 hodín, a objavia pri tom nové lekcie o láske a intimite.

Siberia / Siberia (2018, krimi, romantický, thriller) 37%

Ďalším filmom nabitým akciou a množstvom horúcich momentov je Siberia. V tomto filme sa Keanu Reeves (obchodník s diamantmi) a jeho partner snaží zorientovať v Rusku po tom, čo sa pokazí obchod s jedným diamantom.

Ďalších 365 dní (2022, dráma, romantický, erotický) 26%

Ide o tretí film intenzívnej trilógie (všetky sú k dispozícii na Netflixe): prvý diel "365 dní", druhý diel "365 dní: Ten deň". Tento diel zachytáva problémy vzťahu Laury a Massima po tom, čo sa na scéne objaví ďalší nápadník. Laura sa ocitne v pasci medzi oboma mužmi a Massimova dôvera je vystavená ťažkej skúške.

Kamera (2018)

Potom, čo cam girl (slečna najčastejšie prevádzkujúca sex pred počítačovou kamerou) zájde do extrému, aby sa jej účet stal tým najlepšie hodnoteným, zistí, že jej identita bola ukradnutá a na jej miesto nastúpil niekto iný. Konkrétne jej dvojnica – a tou dvojnicou myslíme doslova jej repliku. Film je plný sexi a zároveň tajomných momentov, ktoré vás upútajú.

Prežite úžasné zoznámenie sa s mužom alebo ženou prostredníctvom týchto filmov... Alebo sa zaregistrujte na erotickú zoznamku!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.