Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na september 2017

8.september 2017
Sex horoskop na september 2017

Prázdniny utiekli ako voda a už máme zasa začiatok školského roku a mimo to tiež behom septembra prebehne koniec leta a začiatok jesene. Tešíte sa? Mali by ste, pretože verte, že ani s príchodom jesene vám nebude zima...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej práca, aktuálna činnosť, knihy a videá je možné prezerať na tejto stránke (v angličtine).

V septembri sa toho bude diať naozaj veľa, čo je síce klasika, ale teraz už budete premýšľať, či to vôbec všetko budete stíhať, predovšetkým, ako si nájsť čas na sex. Ale nebojte sa, je to možné! Možno budete musieť pracovať na tom trochu viac ako inokedy. Od 5. septembra Merkúr prestáva byť retrográdny, a preto prichádzajú do vášho života nejaké otázky, ako aj odpovede na váš milostný život. Ste skutočne oddaný svojmu sexuálnemu partnerovi? A ste pripravený presunúť toto odhodlanie na ďalšiu úroveň? Len vy viete správnu odpoveď.

Tiež sa pristihnete, že máte chuť skúsiť všetko, len aby ste opustili vašu rutinu. Ak ste vo vzťahu, budú vás priťahovať nové polohy, také, ktoré sa odohrávajú mimo spálňu. Pokiaľ ste single, budete túžiť po starom dobrom nezáväznom sexe (predsa len, máte tiež nejaké potreby).

A čo ďalej vás v tomto mesiaci čaká? Na nič nečakajte a prečítajte si nasledujúce riadky vášho znamenia.

Baran (21. marec - 20. apríl)

Barani, pocítite naozajstnú túžbu trochu zamiešať vecami vo vašom živote, a to sa vám tiež podarí. Najskôr musíte začať hovoriť o veciach, ktoré chcete - povedzte presne svojmu partnerovi, čo by sa vám páčilo a kedy. Potom bude vesmír robiť všetko preto, aby sa vám to splnilo, obzvlášť v prvej polovici mesiaca. Ak žiadate viac srandy vo vašom vzťahu, tak nech to tak je! Už máte dosť zodpovednosti vo svojej práci, tak nenechajte svoj vzťah, aby sa tiež stal prácou. Pokiaľ si nie ste istý svojím kamarátom na sex, možno by bolo dobré sa popozerať inde. Ale nevymeňte ho za ďalšieho pochybného milenca. Vy si zaslúžite iba toho najlepšieho! Pokiaľ ste single, choďte niekam s kamarátmi a majte pritom oči otvorené. Nový objav by mohol stáť priamo pred vami, ale ak budete pozerať na zem, tak ho neuvidíte!

Býk (21. apríl - 21. máj)

Rutina dokáže byť do určitej miery dobrá, ale nadmerná predvídavosť je zabijak vašeho sexuálneho života. Pokiaľ máte pocit, že vy a váš partner dokážete odhadnúť všetok ďalší pohyb, mali by ste to zmeniť. Môžete do postele skúsiť preniesť veľa nových vecí, napríklad spodné prádlo alebo lubrikant s novou vôňou, kľudne aj iné miesto na milovanie. Všetko nové pre vás tento mesiac bude dobré. To by ste tiež mali mať na pamäti, i pokiaľ ste bez partnera - skúste navštíviť nové miesta alebo skúste rande s niekým iným, kto na prvý pohľad nie je váš typ. Budete sa diviť, aký to bude mať vplyv na vaše uspokojenie ...

Blíženci (22. máj - 21. jún)

V tomto mesiaci je pre vás hlavná iba jedná téma, Blíženci - musíte sa urobiť. Pokiaľ chcete zmeniť sexuálny život, dajte to už konečne partnerovi vedieť. Nič nemôžete očakávať, keď si o tom najskôr nepoviete. Len to berte trochu zľahka.  To, že si stanovíte ultimáta vás veľmi ďaleko nedostanete, ale ak budete hovoriť od srdca, tak to by vám mohlo pomôcť dosiahnuť vytúženého výsledku. Pokiaľ ste single, nenechajte nikoho, aby vás nútil zmeniť tento status, pokiaľ samy nechcete. Áno, ste síce veľmi obľúbený, ale v septembri bude pre vás a vaše uspokojenie lepšie, keď necháte veci na nezáväznej úrovni. Zažijete vďaka tomu tiež viac zábavy. Takéto veci sú sexy z dobrého dôvodu ...

Rak (22. jún - 22. júl)

Raci, september pre vás znamená mesiac komunikácie. Povedzte svojmu partnerovi, aké sú presne vaše potreby a určite nebudete sklamaný. Zistite, že vám dvom to v posteli spolu tak dobre klape, že by zato stálo, aby ste zauvažovali nad vzťahom. Choďte do toho, pre oboch to bude mať výhody navyše. Pokiaľ nie ste vo vzťahu, ale nejaký by ste radi mali, tak sa pripravte. V septembri vám totiž skríži cestu niekto, kto bude nejakým spôsobom  spojený s vašou prácou a zároveň by sa s toho mohlo vykľuvať niečo viac. Majte oči na stopkách, nepremárnite svoju príležitosť.

Lev (23. júl - 22. august)

Levy, vy máte tento mesiac naozaj šťastie! Venuša, planéta vzťahov a lásky, sa nachádza stále vo vašom znamení. Pocítite hravú energiu, ktorá sa dostane i do vašeho sexuálneho života, tak sa s tým zmierte (určite to nebude zas tak ťažké, že?). Tento mesiac budete na ľudí pôsobiť ako obrovský magnet a ocitnete sa v nejednej situácii, v ktorej pôjde predovšetkým o flirtovanie. Nebojte sa si ho dopriať. Koniec koncov trochu flirtovania (jeden alebo dva nezáväzné sexuálne skúsenosti) ešte neznamená, že si budete niekoho hneď brať. Ste s niekým vo vzťahu, pocítite, žeby ste sa mohli spoločne dostať na nejakú vyššiu úroveň v posteli. Veľa ale o tom nepremýšľajte, keď to príde, tak to píjmite a užívajte si to!

Čo vás čaká tento mesiac?

Panna (23. august - 22. september)

Radšej by ste si mali zaobstarať lubrikant, Panny, pretože Mars, planéta sexu, sa v septembri nachádza vo vašom znamení a vy budete robiť všetko, čo vám je príjemne. Budete robiť to čo chcete, kedy to chcete a ako to chcete a nijak inak. Všimnite si, že tento mesiac v posteli preberáte vedenie oveľa častejšie ako obvykle, takže nie je pochýb o tom, že budete spokojný. Úplnok, ktorý nastane 6. septembra, upozorňuje na vaše vzťahy a tiež to pre vás bude dobrá príležitosť k peknému, pomalému, romantickému sexu. Ste momentálne bez partnera, nenechajte sa zmiasť prvým dojmom, ktorý na vás určitá osoba urobí - možno na koniec nebude tak dobrý, ako sa mohlo zdať. Nebojte sa ho odsunúť na druhú stranu, to vám dá príležitosť k tomu, aby ste našli iného, lepšieho partnera.

Váhy (23. september - 23. október)

Váhy, môžete so svojím partnerom hovoriť o čomkoľvek, a to tiež znamená, že sa mu môžete úplne otvoriť, čo sa týka vašich tajných sexuálnych fantázii, ktoré uchovávate vo svojej mysli. Možno budete prekvapený, ale tým, že ich budete vzájomne zdieľať, sa môžu stať reálnymi. September je ideálnym mesiacom, aby ste vyrazili niekam z mesta, len vy dvaja samy. Tým si doprajete krásne romantické večery, po ktorých ste už dlho túžili. Tak sa odpútajte od všetkého, čo "musíte", vpusťte do svojho života trochu spontánnosti a začnite hneď hľadať na internete romantické ubytovanie. Pokiaľ ste single, nebojte sa trochu zariskovať tak, že oslovíte niekoho, koho už nejakú dobu poznáte alebo stretávate. Nakoniec to môže viesť k niečomu oveľa vážnejšiemu, ako si myslíte.

Škorpión (24. október - 22. november)

Poriadne sa pripravte, Škorpióni, pretože tento mesiac bude plný romantiky a milostných hrátok, a to predovšetkým okolo úplnku 6. septembra. Naplánujte si okolo tohto dátumu nejakú peknú romantickú večeru pred tým, než si urobíte pekný večer sami doma. S vaším sexuálnym životom to tiež nebude vyzerať vôbec zle. Pokiaľ ste vo vzťahu, je čas, aby ste si nakúpili sexy spodné prádlo alebo prekvapili svojho partnera svojím dopodrobna premysleným role play scenárom -  rozhodne nebudete sklamaný, ako sa budú veci vyvíjať. Nie ste v túto chvíľu v žiadnom vzťahu, vyrazte si niekam s kamarátmi a porozhliadnite sa po niekom zaujímavom. Pravdepodobne sa táto osoba nestane žiadnou vašou veľkou láskou, nič menej vám to bude stačiť tak, ako to je.

Strelec (23. november - 21. december)

Strelci v septembri sa budete cítiť neskutočne sexy, tak by ste to nemali premárniť. prijmite svoje vlastné potreby (a chovajte sa podľa nich) a nebojte sa prijať svoju sexualitu. Oblečte si to, v čom sa cítite dobre a požadujte v posteli to, čo chcete - tento druh sebavedomia na ostatných pôsobí veľmi rajcovne a zaisťuje, že dostanete presne to, po čom túžite. Máte stáleho partnera, budete mať potrebu vyjadriť všetky svoje myšlienky a pocity, ak by vás niekto súdil. Otvorte sa svojmu partnerovi, povedzte mu, čo máte na mysli, pôjde to oveľa lepšie, ako očakávate. Pokiaľ partnera hľadáte, niekto pravdepodobne upúta vašu pozornosť. Koniec koncov, nechcete sa usadiť len tak s niekým.

Kozorožec (22. december - 20. január)

Kozorožci, v septembri sa budete cítiť na jednu stranu elegantní, úplne vyspelá osoba, na druhu stranu ako blázonko, ktorý si to rád rozdá v posteli. Ale nie len tak s niekým! Je možné, že pocítite, ako držíte svoje divoké fantázie na uzde až do tej doby, než nájdete niekoho nového, s kým sa budete cítiť naozaj dobre a príjemne. A potom pekne tomu niekomu vytriete zrak svojou vnútornou sexuálnou energiou! Pokiaľ ste teraz s niekým vo vzťahu, budete snívať o peknom, intímnom rande, ktoré po návrate domov skončí divokým sexom. Nezabudnite si ale dopriať, čo máte radi, nebudete ľutovať. Ste single, je na čase vzdať sa všetkých svojich noriem a pravidiel a začať si trochu užívať, aj keď to pre vás bude znamenať zmenu. Poctite svojou návštevou nejaký bar alebo sa zaregistrujte na zoznamku. Budete prekvapený, koho nájdete.

Vodnár (21. január - 20. február)

Dávajte dobrý pozor, Vodnáry! V budúcnosti (v tomto mesiaci) vás čaká skvelý sex a dokonca si o neho nebudete musieť ani hovort. Váš partner bude uctievať vaše telo 24 hodín 7dni v týždni. Budete premýšľať o svojom sexuálnom živote, o dávaní a o prímaní. Prímate toľko, koľko dávate? Je medzi tým rovnováha alebo je čas to napraviť: Môže pomôcť rozumné rozprávanie s partnerom. Pokiaľ ste single, určite nezahadzujte a neodmietajte žiadne pozvánky hoci kam. Váš ďalší úlet bude na party alebo akcii, na ktorej sa objavíte, a vesmír hovorí, že si z tejto skúsenosti vezmete naozaj veľa. No nebola by škoda toho nevyužiť?

Ryby (21. február - 20. marec)

Ryby, úplnok bude vo vašom znamení, čo pre vás znamená jedinú vec - budete viac citlivý ako inokedy. Nemusí to ale nutne znamenať zlú vec. Práve teraz je čas na pomalý, intímny sex, pri ktorom sa budete partnerovi pozerať do očí a užívať si každú chvíľku. Bude to oveľa viac sexy, než by ste čakali. Skúste zo svojím partnerom robiť dobré skutky, napríklad dobrovolničiť v útulku alebo pomáhať staršiemu susedovy. Blízkosť, ktorú z týchto skutkov pocítite, posuniete váš vzťah na ďalšiu úroveň a bude sa prehlbovať. Pokiaľ žiadneho partnera nemáte, pravdepodobne niekoho zaujímavého stretnete, keď budete vonku so svojím kamarátom alebo kamarátkou. To ale není všetko. Navyše ešte uvidíte osobu, ktorú už nejakú dobu poznáte, v novom svetle, čo vo vás zanechá dilema. Nebudete vedieť, koho si vybrať. Ale verte, že ak si vyberiete kohokoľvek, nemôžete sa zmýliť.

I keď jeseň klope na dvere a by sa musíte viac obliecť a schovať tak svoje krásne telo, neznamená to, že by ste mali menej chodiť von. Najviac, ešte nejaká ta rýchlovka vonku by sa zvládnuť dala. A komu už je zima, ten si zalezie do postele doma. Pokiaľ vám nemá kto zohrievať posteľ, skúste ho zohnať na erotickej zoznamke, aby ste to napravili.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.