Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na október 2018

9.október 2018
Sex horoskop na október 2018

Údajne nás má počas októbra čakať babie leto. Toho si nevšimnete iba vonku na počasí, ale aj v posteli, kde sa to tiež znovu nažhaví. Čo vás bude v priebehu tohto mesiaca ešte čakať v milostných vzťahoch a sexuálnom živote? To sa dozviete, ak budete čítať ďalej.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

V októbri si užijeme aj trochu teplejšieho počasia, síce na sex vonku už to asi úplne nebude, ale aj tak je to fajn vedieť. Nevyhneme sa ale ani depresívnym dňom, kedy je najlepšie čo? Zaliezť do postele, zababušiť sa, pozerať sa (s niekým) na filmy, maznať sa a samotný sex tiež nie je zlou voľbou, pretože sa človek aspoň zahreje. No a verte, že tento október naozaj nebude bez sexu. Aspoň sa tak tvária správy z vesmíru, ktoré sú za jedno: vesmír vám pomôže s tým, aby ste si užívali veľa žeravých chvíľok.

Október bude spočiatku nakopnutý Slnkom v znamení Váh, čo pre vás bude znamenať, že sa budete zaoberať rovnováhou vášho vzťahu. Ak v rovnováhe nie je, nepochybne to zistíte. Medzitým Venuša v znamení Škorpióna bude vytvárať veľmi sexy a intenzívnu energiu. Možno sa budete so svojím sexuálnym partnerom trochu viac hádať, bude to ale končiť absolútne skvelým zmierovacím sexom. Keď sa Slnko bude 23. októbra presúvať do Škorpióna, prebehne veľká zmena, ktorá spôsobí, že sa budete chcieť spájať s ostatnými ľuďmi. Spln v znamení Býka prebehne 24. októbra a bude vytvárať zmyselnú energiu, ale možno nebudete cítiť, že by ste boli k niekomu priťahovaní. Aj napriek tomu ale bude koniec mesiaca sexuálne veľmi vydarený.

Čo ďalšie zažijete v tomto jesennom mesiaci? Čo si pre vás vesmír pripravil? Vyhľadajte si svoje znamenia a budete to vedieť okamžite ...

Baran (21. marca - 20. apríla)

Hlavu hore, Barani. Na začiatku mesiaca sa možno budete cítiť až príliš odvážni a váš partner tým môže byť zaskočený, ale na konci mesiaca už budete mať chuť aj na pekné bozkávanie a maznanie. Novolunie, ktoré prebehne 8. októbra, vás pripraví na posun vpred a pomôže vám sa sústrediť na to, čo bude ďalej. Venuša bude v retrográdnom štádiu a bude sa nachádzať vo vašej sfére minulých vzťahov. Budete neustále premýšľať o tom, čo vo vzťahu s vašimi predchádzajúcimi láskami alebo sexuálnymi partnermi fungovalo a čo nie. Nenechajte sa stiahnuť do minulosti, môžete o tom popremýšľať, ale iba krátko. Nesmie vás pohltiť. Zamerajte sa radšej na to, čo úžasné sa odohráva (alebo bude odohrávať) vo vašom milostnom živote práve teraz. Iste prídete na mnoho zaujímavých vecí, ktoré vám zdvihnú náladu. Hlavne myslite pozitívne.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, tento mesiac na seba budete tlačiť o niečo viac ako v iných mesiacoch. Nenechajte sa tým vystrašiť, nie je to zle, pretože máte naozaj veľkú šancu, že sa vám tento mesiac podarí niekoho stretnúť. Teda v prípade, že hľadáte nejaký vzťah. Zamerajte sa predovšetkým na obdobie okolo 23. októbra. Spln 24. októbra z vás urobí divoké zviera, a to bude platiť tak v posteli, tak i mimo nej. Nebojte sa otvoriť svoju myseľ novým veciam, čo môže zahŕňať napríklad aj to, že sa necháte svojim kamarátom zatiahnuť na koncert, ktorý ste si nikdy nemysleli, že by sa vám mohol páčiť. Práve tam by ste totiž mohli stretnúť niekoho zaujímavého. Nenechajte si túto príležitosť ujsť, pretože okrem toho, že budete skúšať novú hudbu, možno sa vám pošťastí vyskúšať aj nové veci v posteli. A bude to extra žeravé.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Nemusíte sa ničoho báť, Blíženci, váš sexuálny život pobeží tento mesiac ako po masle. Aspoň to tak bude do 24. októbra, od tej doby si totiž budete chcieť urobiť aj nejaký ten čas pre seba. To môže prísť hneď po malom nedorozumení s vaším partnerom, ktoré sa môže týkať tak vášho vzťahu, tak vášho spoločného sexuálneho života. Možno si myslíte, že by sa váš vzťah mal uberať istým smerom a váš partner si myslí niečo iné alebo jednoducho nemôžete vystáť to, že váš partner trvá na jednom a tom istom pohybe, keď máte sex. Nech sa váš problém týka čohokoľvek, energia splnu 24. októbra vám pomôže sa na celú vec pozrieť aj z iného uhla. Nakoniec všetko vyriešite a bude to v poriadku.

Rak (22. júna - 22. júla)

Či už ste single alebo nie, október bude mať obrovský dopad na váš milostný život. Vesmír chce, aby ste sa trochu pohli z miesta a začali intímne žiť, či už to bude predstavovať znovuzrodenie už dlhšieho vzťahu alebo počiatok intimity v novom. Spln, ktorý sa na oblohe objaví 24. októbra, bude do vášho života vnášať pokojnú, ale silnú energiu, pretože sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky, randenia a milostných afér. Ak sa v súčasnej dobe nenachádzate v žiadnom vzťahu, vesmír naozaj bude usilovať o to, aby ste v nejakom boli. Začnete premýšľať o bývalých partnerských vzťahoch a o tom, čo ste si z nich vzali. Ak ste boli v dlhodobom vzťahu, budete môcť trochu zamiešať kartami a zažať ešte nejaké staré iskričky, ktoré sa vo vás ešte ukrývajú. Bude to naozaj stáť za to!

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, vy viete, čo tým chcete povedať, keď niečo hovoríte, ale vie to aj váš partner? Obdobie okolo novolunia, ktorý sa uskutoční 8. októbra, sa bude celý týkať toho, aby ste medzi sebou mali jasno a uistili sa, že sa správne chápete. Nebojte sa preto zopakovať pointu toho, čo ste hovorili, a trochu tak vášmu partnerovi priblížiť, čo po ňom chcete, ak sa vám nedostáva vytúžený výsledok. Hovoríme ako v sexuálnej rovine, tak v tej všeobecnej. Vďaka splnu 24. októbra sa vám bude chcieť tráviť viac času doma. Váľanie sa pri televízii a pohodička, no kto by to nebral? Váš partner to iste brať bude a môže to viesť k horúcim chvíľkam. Ak ste single, možno stretnete niekoho nového a bude to pekne vzrušujúce. A kde by ste sa po ňom mali kuknúť? V práci! Nebojte sa do toho ísť, pretože by to mohlo viesť k veľkým veciam...

Čo vas čaká a neminie v sexuálnom a milostnom živote v októbri?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Viete veľmi dobre, ako sa za seba postaviť, Panny, a tento mesiac to možno budete potrebovať urobiť. Ak vám pripadá, že vás niekto tlačí do niečoho, na čo nie ste pripravení, neváhajte a dupnite si. Nie je na tom vôbec nič zlé, naopak. Keď sebou necháte vláčiť, bude to mať neblahé následky. Keď sa Venuša stane 8. októbra retrográdna, skúste sa so svojím partnerom vydať na malý výlet. Je jedno, kam to bude, hlavne buďte spolu a sami. V priebehu sa môžu diať zaujímavé veci. Ak ste v súčasnej dobe bez partnera, majte oči otvorené, až pôjdete na akúkoľvek schôdzku alebo akciu, ktorá sa bude týkať práce. Hoci sú tieto záležitosti väčšinou nudné, tentoraz tam môžete naraziť na niekoho zaujímavého. Všímajte si preto ľudí okolo seba.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Budete chcieť nahlas prehovoriť o tom, čo chcete, a verte alebo nie, bude to nesmierne dôležité pre váš sexuálny život, takže to urobte! Ak sa vám nepáči, ako sa dejú niektoré určité veci vo vašom sexuálnom živote, potom sa nebojte na to upozorniť. Budete prekvapení tým, ako dobre vaše slová partner prijme a urobí dosť pre to, aby sa konala nejaká náprava. Po zvyšok mesiaca si budete vo vašom milostnom živote užívať ľahkosť a zábavu a budete veľmi spokojní. Ak teraz v žiadnom vzťahu nie ste, vyrazte niekam na párty, stretnete niekoho nového, kto vám padne do oka. Nestresujte sa tým, kam to povedie alebo nepodarí. Niekedy je dobré skrátka žiť prítomnosťou vychutnávať si ten okamih a to, čo sa bude diať ďalej, vyriešite neskôr.

Škorpión (24. október - 22. november)

Po celý október vám bude myseľ zamestnávať len jedna vec, a tou bude sex. Existuje iba jeden spôsob, ako to vyriešiť ... A vy určite prídete na to, aký to je. Ak ste v dlhodobom vzťahu, váš partner vás možno okolo 24. októbra niečím prekvapí. Vypočujte ho, povedzte, čo si o tom myslíte, zhodneme sa na tom, popr. nájdite kompromis a choďte ďalej. Nestojí vám to za to, aby ste na tom nejako lipli alebo to zbytočne veľa riešili. Ak vo vzťahu nie ste, možno budete mať tento mesiac trochu problém. Bude vás to totiž ťahať k človeku, ktorý nie je úplne na 100% dostupný. Zamyslite sa nad tým v pokoji. A zistíte, že by ste to mali nechať plávať. Možno niekedy fungujú milostné trojuholníky vo filmoch, v reálnom živote ale väčšinou nikdy. Majte to na pamäti, až sa budete rozhodovať, čo ďalej urobíte.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, niekto po vás pokukuje a vy to možno budete úplne prehliadať. Ničoho si nevšimnete. Až 8. októbra by mohli niektoré z týchto vecí vyplávať na povrch, tak buďte v strehu, nech to tentokrát neprehliadnete. A platí to aj naopak. Ak vy chováte city k niekomu, kto o tom nevie, pretože ste ich skrývali, je na čase, aby ste sa s nimi zverili. Slnko vo Škorpiónovi 23. októbra a spln v Býkovi 24. októbra vám naservírujú neskutočne silnú sexy energiu, takže si so svojim partnerom naplánujte nejaký únik od reality. Môže to byť nejaký výlet mimo civilizáciu, ale napríklad tiež celý deň strávený v posteli s vypnutými telefónmi. To už bude záležať na vás, čo sa vám bude zdať ako lepšia voľba. Ale nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, vášmu vzťahu to jedine prospeje.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Venuša sa dostane do retrográdneho štádia a bude sa nachádzať vo vašej sfére priateľstva, Kozorožci. To môže znamenať, že počas mesiaca stretnete niekoho, s kým budete sprvu iba kamaráti, ale časom sa z toho môže vykľuť niečo viac. Spln, ktorý prebehne 24. októbra, vám prinesie do života sexi energiu. Budete flirtovať s niekým, kto by mohol byť vo vašom ďalšom živote veľmi prínosný. Bude to v sexuálnom alebo milostnom živote? Ak ste vo vzťahu, ktorý zatiaľ netrvá moc dlho, budete premýšľať o tom, ako ďaleko chcete zájsť a ako vážne to chcete brať. Je to vzťah, ktorý by mohol vydržať navždy alebo sa len dobre bavíte? Či už tak alebo tak, musíte sa uistiť, že váš náprotivok to vidí úplne rovnako ako vy. Našťastie všetky tieto otázky sa viac-menej samy zodpovedia na konci mesiaca.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, tento mesiac by ste mohli dosiahnuť svoje. Ak máte vzťah, veci v ňom pôjdu celkom hladko a vo všetkom sa vám bude skôr dariť. Je vhodný čas, aby ste si s partnerom niekam vyrazili a poňali to trochu romanticky. To vaše puto ešte posilní. Aj ak ste single, mali by ste sa zbaliť a vypadnúť niekam preč. Po ceste alebo v cieli vašej cesty by ste totiž mohli niekoho stretnúť. Nemusíte kvôli tomu ale cestovať do Austrálie, ale hlavne nebuďte zatvorení u seba doma. Na niekoho môžete naraziť napríklad aj v miestnej kaviarni, keď budete čakať na svoju kávu. Jeden letmý úsmev a uvidíte, kam to až povedie. Tento mesiac budete túžiť po spojení sa s ľuďmi, ktorí premýšľajú podobne ako vy. Verte, že sa vám to podarí.

Ryby (21. februára - 20. marca)

V priebehu októbra budete túžiť po sexe a bude sa vám ho dostávať toľko, koľko len dokážete zvládout. Nezabudnite mať v pohotovosti lubrikačný gél. Schádza vám doma, hneď na začiatku mesiaca by ste si mali zaobstarať zásoby. Novolunie 8. októbra toto všetko len potvrdí, takže sa nebojte stráviť tieto dni v posteli so svojím sexuálnym partnerom. A keď partnera nemáte? Potom si určite nabite nejakú erotickú hračkupripravte si fantáziu alebo porno videa, všetko z toho budete potrebovať. Počas všetkého toho sexu budete premýšľať nad tým, či sú všetky veci vo vašom vzťahu fér. Dáva vám partner toľko, koľko vy dávate jemu? A naopak? Ak je chyba na vašej strane, pokúste sa ju čo najskôr napraviť, a ak pociťujete nedostatok pozornosti z jeho strany, potom sa nebojte mu to povedať.

Užívajte si veľa októbrového sexu so svojím partnerom! Nemáte partnera a o sexuálne zážitky sa nechcete pripraviť? Potom sa zaregistrujte na erotickej zoznamke, zaflirtujte si online alebo si nájdite partnera na reálny sex.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.