Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na november 2017

7.november 2017
Sex horoskop na november 2017

November ľudia nepovažujú práve za najlepší mesiac roka. Babie leto je definitívne preč, ale zima s horami snehu tiež ešte nie je. Každý deň sa prebúdzame do nízkych teplôt, vlhka alebo dažďa a oblohy pod mrakom. Má to nejaký vplyv na váš sexuálny a milostný život?

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej práca, aktuálna činnosť, knihy a videá je možné prezerať na tejto stránke (v angličtine).

Hoci vám môže byť vonku zima, verte, že inak vo vašom živote bude celkom teplo. Venuša, planéte lásky, vzťahov a peňazí, sa v novembri vracia do Škorpióna, čo vytvorí žhavú a sexy energiu. Naozaj pocítite, že si toho ako vy sami, tak aj ostatný ľudia všimnú. Nepôjde si toho totiž nevšimnúť.

Mars, planéta aktivácie, vycestuje do Váh, čo spôsobí, že budete ostatných vzťahy porovnávať s tými svojímy. Je spálňa vašeho najlepšieho kamaráta alebo kamarátky lepšie využívaná (samozrejme na sex) než ta vaša? A čo môžete urobiť preto, aby to u vás tiež tak bolo?

November je celý o nakopnutí vašeho sexuálneho života, dosahovanie vyšších úrovní vo zvádzaní a vytváraní nových možností . Keď niečo budete chcieť, budete to chcieť hneď. A to nie je všetko. Zaujíma vás viac? Zaujíma vás, čo čaká konkrétne vaše znamenie? Čítajte ďalej.

Baran (21. marec - 20. apríl)

Lubrikant? Skontrolovaný. Kondómy? Skontrolované. A ste pripravený na november, pretože to je všetko čo vám bude stačiť. Vďaka Venuši, planéte vzťahov a lásky, sa bude celý váš mesiac odohrávať okolo sexu. A budete chcieť zažiť nejakú poriadenú akciu! Hovoríme o hlbokom, lahodnom a zmyselnom sexe. Tento mesiac vám ponúka, milý Barani, navyše aj silné vibrácie s nejakým partnerom. Pokiaľ nejakého máte, veci budú klapať. Pokiaľ ho nemáte, budete nejakého prenasledovať a bude to skvelé a sexy. Možno by bolo dobré, aby ste na online zoznamke, kde hľadáte partnera, skúsili hľadať aj v inom a nielen svojom meste. Pozrite sa, čo sa ponúka za jeho hranicami. Budete prekvapený, ako to rozšíri vaše obzory. Vďaka novoluniu 18. novembra sa vám aktivuje s nejakou osobou hlboké a intímne spojenie... Zostanete s ním/ňou celú noc v posteli, uvidíte, ako sa vám to vyplatí.

Býk (21. apríl - 21. máj)

Býci, v hlave nemáte v poslednej dobe nič iné ako sex, a to vás bude činiť maximálne nadržanými. Pokiaľ si ho nebudete užívať, budete o ňom fantazírovať a nedá vám ani spať, pretože sa vám vkradne aj do snov. Snívať budete nie len o tom, čo by ste robili, ale tiež s kým by ste to robili. Merkúr, planéta komunikácie, vám pomôže dosiahnuť presne to, po čom túžite a kedy to budete chcieť. Úplnok 4. novembra vytvára bezstarostný, zmyselný čas, ktorý vám prinúti, aby ste sa tiež venovali sami sebe. I keď máte sexuálneho partnera, tak na tom nie je nič zlé. Je tiež vhodný čas na to, aby ste si kúpili na tieto hrátky nejakého nového pomocníka v podobe erotickej pomôcky.

Blíženci (22. máj - 21. jún)

V tomto mesiaci sa to bude všetko tak nejako točiť hlavne okolo rozprávania, ale vy by ste radsej chceli nejakú akciu! Merkúr, planéta komunikácie, sa bude nachádzať oproti vášmu znameniu, čo spôsobí, že sa na vás ľudia budú obracať, či už sa to bude týkať najrôznejších otázok alebo problémov. Nedivte sa, pokiaľ sa vám partner nečakane otvorí a bude vás zoznamovať so svojimi fantáziami, o ktorých ste nikdy nepočuli.

Úplnok 4. novembra vás, Blíženci, bude nútiť, aby ste si dali oddych. Už ho totiž naozaj potrebujete. Pokiaľ ste vo vzťahu, toto je ten najlepší čas sa niekam spoločne vyplížiť na romantický víkend, aj keď sa počasie vonku nezdá, vy si určite nejako poradíte. Veď ani v podstate nemusíte vyliezť s izby, že? Ste single? Slnko, rovnako ako Merkúr, sa nachádza oproti vášmu znameniu, čo vám otvára dvere k nejakému peknému sexu na jednu noc. To je príležitosť, ktorú si rozhodne nechcete nechať ujsť.

Rak (22. jún - 22. júl)

Raci, príležitosti budete mať po celý mesiac na dosah jednej ruky, len musíte poriadne otvoriť oči, a potom po nich tiež siahnuť. Keď sa Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, presunie do Škorpióna, vytvorí to pre vás veľa vhodných chvíľ k randeniu. Idete niekam von s priateľmi, dajte si nejaký dobrý drink a skúste i nejakú novú reštauráciu alebo klub. Len tak totiž narazíte na niekoho nového (a sakra sexy), ktorý vás zaujme na prvý pohľad. Tiež budete mať nutkanie na upratovanie svojho bytu alebo domu, aby sa tam vám i vašemu novému objavu pekne užívalo. Toto nutkanie budete mať ale aj v prípade, že ste vo vzťahu a skrátka len budete chcieť, aby ste sa tam cítili dobre. Ono keď poriadne upratate kuchynskú linku, bude na nej hneď viac miesta na rôzne ... pečenie ... a tak. Novolunie 18. novembra spôsobí, že budete nehorázne sexy sa s niekým spojiť. I keby to malo byť len na jednu noc.

Lev (23.júl - 22. august)

Merkúr, planéta komunikácie, je v tomto mesiaci v znamení spojeneckého ohnivého znamenia a vytvára veľa diskusii zameraných na váš sexuálny život. Opovážte sa dvakrát premýšľať nad tým, či odpovedať svojmu novému objavu, pretože otvorená a hojná komunikácia povedie k ničomu oveľa väčšiemu a tiež oveľa viac sexy! Pokiaľ ste s niekým vo vzťahu, teraz je ten pravý čas, kedy by ste si mali na rovinu vyjasniť, čo u vás v posteli funguje a čo naopak nie. Budete veľmi prekvapený, ako ďaleko to môže zájsť a tiež ako dobre sa po tom môžete cítiť (a nie len preto, že budete vyrozprávaný). Novolunie 18. novembra vás bude nútiť, aby vaša posteľ bola niečím špeciálna, nová, pekná. Nebojte sa minúť trochu viac peňazí napríklad za krásne, saténové povlečenie alebo podobnú vec do spálne, ktorá vás napadne a ohla by mať aj svoje využitie. Určite to nebude zbytočný nákup.

Čo vás čaká v novembri?

Panna (23. august - 22. september)

Radšej si už dopredu oprášte svoje "znalosti" sexu cez telefón, Panny, pretože tento mesiac si pre vás nachystal práve takéto zaujímavé chvíľky. Venuša, planéta lásky a peňazí, sa nachádza vo vašej sfére komunikácie, vďaka nej budete viesť naozaj sexy reči a pôjde vám to skoro samo. Len sa nenechajte rozptyľovať žiarlivými myšlienkami. Tým by ste to celé skazili. Koho zaujíma, že niekedy váš/vaša kamarát/ka spal/a práve s touto osobou, vy teraz máte svoje veci, ktoré si všímate a užívate  si ich. Novolunie 18. novembra vás učiní super - intuitívnymi. Budete desiť sami seba tým, že už dopredu budete vedieť, kto vás vezme na rande. A to si píšte, že to naozaj urobí! Hlavne nehovorte nie, pretože toho by ste mohli nakoniec horko ľutovať.

Váhy (23. september - 23. október)

Samozrejme môžete len tak postávať a vyčkávať, či sa vám to, čo by ste chceli v posteli, splní. Ale jednoduchšie a predovšetkým účinnejšie rozhodne bude, keď si o tom na rovinu poviete. Našťastie pre vás Mars, planéta aktivácie, vás k tomu trochu donúti, popíchne vás a zároveň vám pomôže v tom, ako na to. Bude vám to potom pripadať o trochu jednoduchšie. Úplnok 4. novembra aktivuje vašu sexualitu a zmyselnosť, čo v novembri urobí naozaj silný mesiac, čo sa týka posteľových hrátok. A nebude vôbec záležať na tom, či ste v nejakom vzťahu alebo nie. Tak tomu všetkému vyrazte napred a užívajte si. A verte, že si užívať budete - ako vy, tak váš partner, pretože to udeje robiť znovu a znovu.

Škorpión (24. október - 22. november)

Vzhľadom k tomu, že sa Venuša nachádza vo vašom znamení, november pre vás, milý Škorpióni, bude žeravý a sexy mesiac. Pokiaľ aj vy ste vo vzťahu, oddávajte sa lačnému rannému sexu a improvizovanému žhavému dovádzaniu, ktoré je súčasťou toho, kde ste s niekým v dlhšom vzťahu. Pokiaľ ste single, nebojte, už nebudete dlho. Vyrazte niekam von a vezmite si presne to, čo chcete a hľadáte! Tento mesiac bude vyzerať dobre a budete sa aj tak cítiť a buďte si istý, že si toho ľudia všimnú. Keď sa Slnko 21. novembra presunie do Strelca, začnete premýšľať o nasledujúcom roku. Čo vás bude čakať? Budete premýšľať, ale nie len o tom. Na myseľ sa vám dostane aj iná otázka - ako vlastne vyzerá dokonalý sexuálny život? Len vy na túto otázku viete správnu odpoveď ...

Strelec (23. november - 21. december)

Každý ma nejaké tajomstvo, Strelci, a vy tento mesiac tiež budete mať jedno alebo dve len pre seba. Možno začnete s niekým vzťah, ale budete to chcieť nejakú dobu tajiť, k čomu vás môže viesť niekoľko dôvodov. Alebo budete mať nejaké sexuálne tajomstvo, ktoré bude len medzi vami a vaším partnerom. Ak už to bude akékoľvek tajomstvo a ktokoľvek ho bude alebo nebude vedieť, užívajte si to, pretože tajomstvo môže byť naozaj sexy. Úplnok 4. novembra zapríčiní, že budete snívať a premýšľať o perfektnom sexuálnom partnerovi. A nebojte sa, nie je to samo o sebe vôbec zlá vec. Môžete to použiť k tomu, aby ste zmenili svoj súčasný sexuálny život, aby ste získali to, čo chcete, úplne stále. Kto by toto nechcel?

Kozorožec (22. december - 20. január)

Kozorožci, niekto po vás pokukuje a môže byť oveľa bližšie, ako ste si mysleli. Venuša, planéta vzťahov, lásky a peňazí, zaručuje, že niekto vo vašom okolí po vás túži. Hoci sa s toho môže niečo stať, postupujte s opatrnosťou, pretože inak by ste mohli ohroziť vaše priateľstvo. je totiž dosť pravdepodobné, že sa bude jednať o vašeho kamaráta alebo priateľka. Nie každý potom tieto situácie zvláda s prehľadom. Úplnok 4. novembra vás privedie skôr na dráhu randenia a romantiky, spoločne s tým ale bude skvelý čas na to, aby ste trávili chladné dni spoločne s niekým v posteli. Pokiaľ ste vo vzťahu, obaja by ste si mali nájsť čas, aby ste si mohli jeden druhého navzájom užívať. Kozorožci bez partnera by mali vyraziť niekam von, aby si prečistili hlavu a možno sa im pošťastí a nájdu i niekoho na viac ako jeden drink ...

Vodnár (21. január - 20. február)

Jasné, práca nie je práve to najviac sexy miesto vo svete, ale mali by ste brať ohľad i na to, že Venuša sa teraz bude nachádzať vo sfére vašej kariéry, takže existuje veľká šanca, že stretnete niekoho nového a zaujímavého a ten niekto bude nejako spojený s vašou prácou. Možno pribudne k vám do kancelárie nový kolega, alebo sa bude jednať o niekoho, kto pozná vašeho klienta alebo to bude klient samotný... Ak už sa bude jednať o kohokoľvek, všimnete si ho a zaujme vás.
21. novembra sa Slnko presúva do vašej sféry priateľstva a preto sa pripravte na nejaké pekné trávenie voľného času so svojím najlepším kamarátom. Možno budete od obidvoch strán, ako od kamaráta tak od svojho sexuálneho partnera, cítiť nátlak a nebudete vedieť, komu sa viac venovať, ale vy zvládnete oboje, stačí si zapamätať toto: vždy sa dá nájsť čas aspoň na rýchlovku pred tým, ako si pôjdete zapariť s kamarátmi.

Ryby (21.február - 20. marec)

Občas potrebujete trochu pošťuchnúť, Ryby, aby ste sa k niečomu odhodlali a tento mesiac konečne urobíte krok dopredu. Mars, planéta akcie, sa práve presúva do vašej sféry sexu a bude vás vyzývať, aby ste naozaj išli v posteli do toho, čo chcete. Viete, o čom hovoríme - to, po čom túžite, ale balí ste sa o tom hovoriť. Konečne budete mať tu guráž a vezmete si to! Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa nachádza tento mesiac vo vašej sfére cestovania. Pokiaľ ste single, nejaký malý víkendový pobyt by mohol vo vašom živote vyvolať veľa vzrušenia, oveľa viac, než ste pôvodne plánovali. Vo vzťahu? Dobre, tak si zbaľte veci, pretože ...  sa vyráža na romantický výlet!

Nenechajte sa v novembri zmietať chmúrmy, radšej myslite na to pozitívnejšie, trebarz na sex. Na erotickej zoznamke na sex neprestanete myslieť ani minutú!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.