Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na máj 2018

3.máj 2018
Sex horoskop na máj 2018

Bude v máji okrem stromov kvitnúť aj váš sexuálny život a ľúbostné vzťahy? Záleží na tom, aké ste znamenie. Vyhľadajte si to svoje v našom sex horoskope a prečítajte si, čo vás všetko v máji čaká. A nebude toho málo!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Máj je lásky čas. Ale ani keď práve žiadnu lásku nemáte alebo nechcete, môžete si užívať sexu. Ako a koľko si ho budete užívať, s tým vám napovie práve astrológia. Čo vám tento mesiac určite zaručí sú: trochu zväzovania, nejaký role play a nové vibrácie. Práve teraz bude čas na experimentovanie, takže by ste si mali rozmyslieť, čo ste vždy chceli skúsiť a začať to aj plniť. A nehovorte, že nemáte žiadne také svoje tajné predstavy a túžby ...

Venuša, planéta lásky a túžby, sa tento mesiac naozaj odviaže a bude to mať naozaj veľký vplyv na váš sexuálny život. Prestanete robiť veci, ktoré od vás ľudia očakávajú, a to sa vám v posteli dvojnásobne oplatí. Budete chcieť experimentovať s novými vecami a budete skúšať pohyby, ktoré vás aj vášho partnera úplne dostanú. Spln 29. mája bude o osvetľovaní určitých vecí. Koho zaujíma, kam smeruje váš vzťah, alebo koho vezmete so sebou na kamarátovu svadbu? To, na čom záleží, je len to, či sa teraz bavíte vy.

Čo ďalej sa bude v máji diať? Pokračujte v čítaní ...

Baran (21. marca - 20. apríla)

Planétka Chiron sa presunula do Barana a bude v ňom po nasledujúce 4 roky. To vám bude dávať možnosť vstúpiť do úlohy učiteľa (v tomto prípade v sexuálnom zmysle). Chiron alebo tiež Cheirón, podľa ktorého je planétka Chiron pomenovaná, bol najstarší Kentaur a bol veľmi všestranne nadaný a šikovný, preto sa stal učiteľom slávnych gréckych hrdinov. Všetky jeho kvality sa teraz presunú na vás. Ukážte svojmu partnerovi, na ktoré miesta by sa mal zamerať a buďte trpezliví, pretože nič sa nenaučíte za jednu noc. Slnko sa 20. mája dostane do Blížencov, čo vás bude nútiť vytvoriť si s niekým silné puto. Ak nikoho takého zatiaľ nemáte, konečne začnete plánovať, že sa stretnete s niekým, s kým si už dlhšiu dobu píšete. Venuša, planéta lásky a túžby, na vás bude mať najväčší vplyv prvých 20 dní v mesiaci, takže robte všetko tak, ako chcete, aby ste sa poriadne uspokojili.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, radi miešate vecami v oblasti lásky, ale jedno viete iste: potrebujete niekoho, kto vás bude chápať. Mars, planéta akcie, sa v polovici mesiaca presunie do Vodnára, vďaka čomu budete chcieť vytvoriť silné spojenie s niekým, kto nebude chcieť meniť to, kým ste. Venuša, planéta lásky a túžby, vrhne trochu svetla do komunikácie vo vašom sexuálnom živote. Hovoríte svojmu partnerovi pravdu o tom, čo v posteli chcete, alebo si vlastne ani nie ste istí tým, čo by to malo byť? Porozmýšľajte nad tým a potom to skúste povedať trochu iným spôsobom, aby sa vám naozaj dostalo toho, po čom túžite. Vďaka Merkúru, planéte komunikácie, budete chcieť tento mesiac prehovoriť. Nebojte sa povedať, čo chcete a kedy to chcete. Ak hľadáte niekoho nového, budete mať veľa príležitostí v druhej polovici mesiaca, kedy sa Mars, planéta akcie, dostane do Vodnára. Choďte do toho!

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Váš partner si myslí, že vás dobre pozná? Pche, však vy máte ešte nejaká esá v rukáve. Venuša, planéta lásky a túžby, sa odviaže a vyzve vás k tomu, aby ste trochu zamiešali kartami vo vašom milostnom živote. Vyskúšate nové pohyby, ktoré ste sa v minulosti hanbili vyskúšať, alebo možno prekvapíte svojho partnera nejakým výletom preč z domu. Majte pritom na pamäti, že budete cítiť veľmi silné sexy vibrácie, ale možno sa vo vašom vzťahu objaví malý zádrhel, ktorý by to mohol narušiť. Nenechajte sa nachytať a nediskutujte o tom, čo je správne a čo je zlé, proste robte to, čo obaja chcete, tým sa dostanete k sebe ešte bližšie. Spln 29. mája vám ukáže, koho vo svojom živote chcete. Bolo to s tým, s kým ste len flirtovali alebo prežili sex na jednu noc, naozaj len nezáväzné, alebo by ste chceli niečo viac? Len vy viete odpoveď.

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, niekto po vás bude pokukovať a vy si toho vôbec nevšimnete. Venuša bude cestovať skrz Blíženca, znamenie, ktoré sa nachádza hneď vedľa vás, čo značí skrytú lásku. Niekto po vás tajne túži alebo možno vy máte pomer, o ktorom viete, že je pre vás zlý. Ak ste vo vzťahu, práve teraz je čas, kedy by ste mali potlačiť všetky rozdiely, prestať sa hádať a zamerať sa na to, čo na svojom partnerovi naozaj milujete. Slnko sa 20. mája presunie do Blížencov, čo vytvára príjemnú energiu. Dosiahnete úrovne sebavedomia "cítim sa pekný / á, vďaka čomu sa budete v posteli cítiť sakramentsky dobre. Poddajte sa tomu, pretože pocítite úplne nové pocity a úrovne uspokojenia.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Stabilita vo vašom milostnom živote je v poriadku, ale Urán bude chcieť s touto oblasťou trochu zatriasť. Porozmýšľajte o tom, ktoré oblasti vášho sexuálneho a milostného života by potrebovali nejakú zmenu a potom ju urobte. Zblíži vás to s vaším partnerom. Mars, planéta akcie, sa bude nachádzať v opaku vášho znamenia a váš partner sa môže správať trochu podráždene. Bude to trochu napäté, ale snažte sa to presunúť do nejakej pozitívnej oblasti - napríklad do postele. Ste single? Nebudete dlho. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva, takže bude veľmi pravdepodobné, že nájdete vašu ďalšiu sexuálnu známosť medzi svojimi kamarátmi.

Sex horoskop na máj 2018

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Rozprávanie pri sexe je nič moc, Panny, ak sa teda nejedná o sexy veci - potom je to skvelé. Okolo polovice mesiaca budete mať presne na toto chuť a váš partner to ocení. Tiež by ste nemali odmietať pozvanie od svojich kamarátov okolo 20. mája. Áno, strávite síce čas s množstvom iných ľudí, ale dá vás to viac dohromady ako pár. Ak partnera nemáte, tak Venuša, planéta lásky, túžby a peňazí, bude cestovať vašou sférou, ktorá predstavuje kariéru. Možno si niečo začnete so svojím kolegom alebo sa stretnete s niekým novým skrz vašu prácu. Ak už to bude akokoľvek, nehanbite sa do toho ísť. Môže sa vám to veľmi vyplatiť.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váhy, máj pre vás bude naozaj horúcim mesiacom. Slnko sa bude nachádzať vo vašej 8. sfére intuície a spojenie s ďalšími ľuďmi, čo vám v podstate bude dávať superschopnosti. Uistite sa však, že ich budete používať pre dobro. Vďaka novoluniu 15. mája budete premýšľať nad tým, ako veľmi sa chcete deliť s niekým iným. Je puto, ktoré vo vzťahu máte, dostatočne hlboké? Urán, planéta zmien, sa presunie do vašej sféry, ktorá reprezentuje intimitu a intuíciu, čo vás zase donúti premýšľať, tentoraz však nad tým, či chcete s osobou, ktorá vám zahrieva posteľ, byť. Je to len sex, alebo je možné, že sa z toho vyvinie niečo viac? Ak nie ste momentálne vo vzťahu, na konci mesiaca niekoho stretnete a pravdepodobne to bude viesť ku vzťahu na diaľku. Mars, planéta akcie, sa 16. mája presunie do vašej sféry romantiky a milostných afér a vy budete chcieť do svojho vzťahu priniesť romantiku. Zapáľte sviečky a oblečte spodné prádlo na špeciálne príležitosti. Bude vás čakať sex, na ktorý nezabudnete.

Škorpión (24. október - 22. november)

Vaša myseľ sa bude zaoberať partnerstvom, Škorpióni. Cítite, že je váš partner tým pravým a všetko je v poriadku, alebo že by sa dalo ešte niečo vylepšiť? Na začiatku mesiaca budete chcieť trochu slobody v milostnom živote. Môže sa jednať aj o niečo tak jednoduchého, ako zaobstarať si novú erotickú hračku. Kým váš partner akceptuje vás i vaše túžby, potom je všetko v poriadku. Venuša sa bude tento mesiac nachádzať vo vašej 8. sfére sexu, vďaka čomu v posteli zažijete veľa komunikácie a objaví sa aj intuícia. Riaďte sa ňou, pretože vám to dokáže pomôcť rozpoznať, čo vás v posteli oboch baví a čo už je za hranou.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Venuša, planéta lásky a túžby, sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení, a to bude vytvárať veľa možností na to, aby ste si vyrazili na rande. Majte svoje oči otvorené, pretože jedno z nich bude viesť k veľkému vzťahu. Venuša sa tento mesiac presunie do vašej 8. sféry sexu, vďaka čomu budete so svojim partnerom mať k sebe bližšie ako inokedy. Ak to s týmto partnerom nie je príliš vážne, tak bude chcieť, aby to tak bolo. Budete musieť porozmýšľať, ako si vediete v určitých veciach. Vďaka splnu 29. mája budete premýšľať nad tým, či máte pre seba samotného dostatok času a koľko času trávite so svojím partnerom. Ako vo všetkom v živote - kľúčom je rovnováha.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, viete, čo chcete, a tento mesiac sa o to nebudete báť požiadať. Novolunie 15. mája sa bude nachádzať vo vašej 5. sfére romantiky a ukáže vám úplne jasne, že toto je to, čo chcete. 19. mája sa Venuša, planéta lásky a túžby, presunie do Raka, vášho opačného znamenia, a to vytvorí silné, príjemné a sexi vibrácie. Ak ste single, vaši kamaráti sa vás budú snažiť dať dokopy s niekým zaujímavým. Venuša sa presunie do sféry práce, vďaka tomu budete dlho a veľa premýšľať o vašej kariére. Nedopustite, aby sa ale tieto myšlienky a rozprávanie o tejto téme dostali do vašej postele. To, že sa budete strachovať 24 hodín 7 dní v týždni bude brániť vášmu potešeniu.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Pripravte sa na akciu, Vodnári. Venuša, planéta lásky a túžby, sa bude nachádzať vo vašej 5. sfére romantiky a milostných afér. To rozvíri všetku žeravú energiu. Tento mesiac budete zahrnutí pozvánkami na rôzne akcie, len sa ale uistite, že budete mať čas aj iba jeden na druhého. Ak ste bez partnera, vesmír napovedá, že by ste nejakého tento mesiac mohli ľahko stretnúť. Mars, planéta akcie, sa 16. mája presunie do vášho znamenia, a to vás bude ťahať do postele - ale rozhodne nie len tak spať. Ak váš partner bude trochu váhať, tak vedzte, že ktokoľvek má Mars vo svojom znamení, tak vyhrá. Viete, aké sú vaše potreby a tie tiež budú uspokojené.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Je na čase vrhnúť kocky, Ryby. Venuša, planéta lásky a túžby, sa bude v máji nachádzať vo vašej sfére romantiky a milostných afér. Zrazu budete riskovať viac ako obvykle, a to sa prejaví aj vo vašom sexuálnom živote. Keď budete niečo (alebo niekoho) chcieť, jednoducho choďte von a presne to dostanete. Mars, planéta akcie, sa presunie do Vodnára, znamenia vedľa vás. To bude mať za následok divoké sexuálne sny, ktoré by ste mali počúvať, môžu vám totiž dať veľa inšpirácii pre ďalší sex.

Užívajte si v máji sex, môžete to v peknom počasí konečne skúsiť aj vonku! A ak vám chýba partner, nie je nič jednoduchšie, než sa zaregistrovať na erotickú zoznamku a nejakého si nájsť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.