Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Flirt horoskop na január 2018

3.január 2018
Flirt horoskop na január 2018

Máme tu nový rok a s ním horoskop na prvý mesiac tohto roku. Ako sa vám v januári bude dariť vo vašom sexuálnom živote? Bude búrlivý alebo naopak pokojný? Rozkliknite článok a zistite to!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Tento mesiac sa bude diať naozaj veľa vecí, ktoré navyše budú mať aj veľký vplyv na váš sexuálny život - a to sa týka všetkých znamení! Všetky planéty sa budú v januári pohybovať dopredu, čo bude mať za následok, že budete neustále pripravení na nejakú akciu a pekne rozpálení. Tieto pocity budú poháňané predovšetkým Uránom, planétou inšpirácie a skúšania nových vecí, ktorý sa dopredu začne pohybovať - 2. januára. V podstate teraz je ten najlepší čas na to, aby ste sa podelili o svoje BDSM fantázie, ktoré pred svojím partnerom schovávate.

Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa 17. januára presunie do sféry priateľstva, a to vás zanechá s túžbou mať po boku niekoho vám blízkeho. Mesiac potom bude končiť vážne veľkými udalosťami, ktoré budú zapríčinené splnom a úplným zatmením mesiaca 31. januára (ktoré síce bude viditeľné iba nad Pacifikom, ale jeho účinky pocítite kdekoľvek na svete). To vo vás vyvolá pocit hravosti, spolu s vážnou túžbou milovať a byť milovaný.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Mars sa tento mesiac nachádza v Škorpiónovi a prináša vám veľa naozaj veľmi sexy energie, Barani. Ak ste vo vzťahu, použijete túto energiu ako palivo pre zlepšenie vášho spoločného sexuálneho života. Len ale počítajte s tým, že sa môžu naskytnúť nejaké nezhody ohľadom prijímania a dávania. Keď pre vás chce partner niečo urobiť, mali by ste mu to opätovať, a to nie len z povinnosti. Ak to cítite len ako povinnosť alebo sa vám do toho vôbec nechce, mali by ste si pohovoriť. Single? Ak máte niekoho vo svojej mysli, konečne by ste sa mali odhodlať niečo urobiť a nebrať nie ako odpoveď. Či už ste vo vzťahu alebo nie, pravdou je, že iskriť to u vás bude celý mesiac, takže sa pripravte na sakra sexi január!

Býk (21. apríla - 21. mája)

Mars, planéta energie, akcie a túžby, sa bude v januári nachádzať vo vašom opačnom znamení, takže tento mesiac vám bude naozaj horúco, aj keď vonku bude veľa stupňov pod nulou. Niekomu budete pripadať veľmi sexy, ale budete to cítiť rovnako? Bude to len na vás, či sa rozhodnete do toho ísť naplno, alebo si radšej užijete len chvíľku neškodného flirtovania. Pri tomto rozhodovaní si však spomeňte na toto: nie každý bude spĺňať každé malé kritérium, ktoré ste si stanovili, naopak je to úplne v poriadku, keď ste v tomto smere trochu flexibilný. Ak ste momentálne vo vzťahu, ucítite potrebu nejakého kompromisu. Áno, váš partner chce niektoré veci stále rovnako, pretože mu to tak vyhovuje, ale ak viete, že vám urobí dobre, keby sa to trochu zmenilo, tak sa nebojte sa ozvať. Koniec koncov komunikácia v posteli je (nielen) v januári naozaj kľúčová.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Existujú veci, ktoré by ste mali urobiť, Blíženci, a nebudete spokojní a nebudete sa ani cítiť sexy, kým sa na ne nezameriate a neurobíte. Budete sa cítiť, akoby ste viedli dlhú vnútornú vojnu medzi tým, čo by malo byť urobené a medzi starou dobrou romantikou. Hranice pre vás budú tento mesiac obrovským problémom, či už ste vo vzťahu, alebo nie. Budete sa trochu držať späť? Nemali by ste, pretože uvidíte, ako sa vám uľaví a ako veľmi to bude žeravé, keď ich opustíte. Mimochodom - nebojte sa dať vedieť, čo sa vám páči, napríklad aj cez mobil. Potom z toho všetkého budete mať oveľa viac.

Rak (22. júna - 22. júla)

Ľudia okolo vás na vás neustále tlačia, aby ste boli tou najlepšou verziou sami seba, ale tento mesiac si u svojho posteľového partnera naraz začnete všímať vecí, ktoré by ste chceli tiež vedieť. Možno sa vôbec ničoho nebojí, a to by sa vám tiež páčilo (v spálni i mimo nej) alebo sa nebojí skúšať nové veci. Či už sa jedná o čokoľvek, nebojte si zo svojho partnera vziať príklad a skúsiť si to po svojom. Tento mesiac na tom tiež budete veľmi mizerne so svojím rozpočtom (áno, poďakujeme Vianociam), ale nezúfajte a nenechajte sa tým strhnúť. Nedovoľte, aby vám peniaze zabránili v užívaní si života - potrebujete na chvíľku vypnúť, tak nejaké rande, spoločné kino a zakončenie pekným sexom nie sú vôbec zlý nápad.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, nemôžete dostať to, o čo si nepožiadate. A to je práve ten dôvod, prečo pre vás tento mesiac bude komunikácia tak dôležitá. Pokiaľ máte nejakú konkrétnu fantáziu, nebojte sa o nej prehovoriť, váš partner jej bude možno viac naklonený, než si myslíte. A tiež, hoci ste oprávnený vlastným názorom, si dávajte pozor na to, aby ste od "iba svojho názoru" neprešli k "odsudzovaniu", keď sa bude jednať o niektoré fantázie vášho partnera. To by medzi vami mohlo vytvoriť priepasť. Tiež by ste si mali dať pozor na rýchle odsudzovanie ľudí, ak zadaní nie ste. V tomto prípade hneď neodsudzujte ľudí, ktorí si pevne stoja za svojím, alebo majú nejaký postoj k niečomu, s čím nesúhlasíte. Namiesto toho radšej požiadajte o objasnenie a udržujte si otvorenú myseľ. Možno nakoniec zistíte, že ste na rovnakej strane oveľa viac, než to na prvý pohľad vyzeralo.

Čo vás čaká v januári?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Vesmír pre vás pripravuje veľmi sexy a žeravý rok, Panny, a vôbec nebude záležať na tom, či ste s niekým vo vzťahu alebo nie. Ak ste single, začnite randiť a nehovorte nie na pozvanie na rôzne akcie od kamarátov. Toho, s kým si budete nabudúce užívať, totiž môžete nájsť na narodeninovej párty, na večeri alebo na happy hour, tak vyrazte! Ak už v nejakom vzťahu ste, pristihnete sa, že premýšľate nad tým, čo chcete a čo naopak nie a čo z toho vlastne plynie. Pamätajte si jedno: Jediné, ako dosiahnete vždy toho, čo chcete, je tak, že budete úprimní a poviete všetko na rovinu.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Vianoce a vianočné sviatky ste strávili vo veľkom zhone, návštevou nekonečného množstva príbuzných a párty. Práve teraz ste preto pripravení na to, aby ste zostali doma a užívali si. To pre vás môže znamenať iba sledovanie filmov a jedenie obľúbených jedál alebo napríklad nachádzanie nových miest vo vašom byte, na ktorých ste ešte neskúšali sex. Nech budete robiť čokoľvek, bude to zábava a bude vás to baviť. Sami budete prekvapení, ako veľmi žeravé môžu takéto veci byť. Nemáte partnera, nezabudnite nadväzovať kontakty so svojimi priateľmi - vďaka nim totiž stretnete niekoho nového, s kým si zaflirtujete a možno aj niečo viac.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Jupiter planéta inteligencie a veľkých myšlienok a nápadov, sa práve tento mesiac nachádza vo vašom znamení, Škorpióni. Vďaka tomu sa budete cítiť naozaj veľmi sebavedome, v posteli i mimo nej. Budete spokojní so zverením sa s vlastnými túžbami, ktoré budete aj realizovať. A ak sa to tomu vášmu súčasnému partnerovi nebude páčiť, tak tomu ďalšiemu rozhodne áno. Posuniete sa ďalej vo vašom milostnom živote a trochu vecí v ňom zamiešate. Čo môžete urobiť preto, aby váš spoločný život bol trochu viac zaujímavý? Nemusíte hneď meniť partnera, stačia aj maličkosti. Aj taký road trip naplánovaný na niektorý víkend môže zažať iskru vo vašom živote. Za skúšku to stojí.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, vaša fantázia pôjde v januári na plné obrátky. Budete snívať o tom, ako si to rozdávate s nejakou celebritou alebo budete vymýšľať, ako by mal vyzerať váš ideálny sexuálny život. Kým si budete užívať tieto pekné chvíľky osamote, presvedčte sa, že zostávate v realite nohami pevne na zemi. Pokiaľ práve s nikým nechodíte, tak možno prídete na to, že je vo vašom okolí nejaká osoba, ktorá by vo vašom živote chcela hrať hlavnú úlohu, len ste si to ešte zatiaľ nepriznali (alebo o tom skrátka ešte neviete). Ak partnera máte, je možné, že si uvedomíte, že si nechávate niektoré veci pre seba ako tajomstvo a budete premýšľať o tom, či o nich porozprávať. Napríklad viete, že váš partner naozaj miluje vašu novú spodnú bielizeň, ale nebol by asi veľmi nadšený, keby zistil, koľko ste za ňu utratili. Ale kým tito malé tajomstvá nestoja v ceste vašej intimite, sú v podstate neškodné.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Slnko sa nachádza vo vašom znamení, Kozorožci, a preto vás bude obklopovať energie, vďaka ktorej budete premýšľať nad tým, čo v posteli chcete, a nad vašimi potrebami. Nebojte sa byť k sebe absolútne úprimní - potrebujete tieto potreby realizovať práve teraz, alebo bude stačiť ich ešte trochu poopraviť a počkať si? Ako náhle si budete stopercentne istí výsledkom, porozprávajte sa o týchto potrebách, aby sa veci mohli zlepšiť. Ak ste single, vedzte, že po vás niekto pokukuje. Môže sa jednať o niekoho, koho ste spoznali vďaka nejakému vášmu kamarátovi, alebo sa môže jednať aj o kamaráta, ktorý už nechce byť len vaším kamarátom. Bude len na vás, či sa budete chcieť pohnúť z miesta a dať veci do pohybu.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Nemáte nič proti tomu zahrnúť nejakého kamaráta alebo kamarátku do svojho randiaceho sveta (napríklad dvojité rande), ale budete naozaj prekvapení, ako skvelé je vyraziť si so svojím partnerom sám a ako to vo vás prebudí romantické cítenie. Naplánujte si teda rande zakončené nocou spolu alebo vyrazte niekam z mesta. Váš vzťah vďaka tomu bude oveľa horúcejší, viac, ako ste si vôbec mysleli, že by bolo možné. Vodnári bez partnera by sa mali zamerať na to, čo naozaj chcú, to totiž pritiahne do ich života ostatných ľudí. Pamätajte ale na to, že tento mesiac budete ostatných ľudí naozaj priťahovať ako magnet, tak sa nevydeste naopak si to užívajte!

Ryby (21. februára - 20. marca)

Venuša, planéta lásky, vzťahov a peňazí, sa nachádza tento mesiac vo vašej sfére priateľstva. Možno sa nebudete musieť pozerať ďaleko - v kamarátovi sa môže skrývať oveľa väčší potenciál, než ste si mysleli. Ak ste vo vzťahu, budete si so svojim partnerom pripadať vzájomne oveľa bližšie, čo bude mať naozaj veľmi pozitívny vplyv na váš čas strávený v posteli. Budete sa cítiť úplne spokojne a uvoľnene, čo vo vás bude vyvolávať žeravú energiu. Ak máte niečo na srdci, nebojte sa porozprávať - ​​môže vás to dostať o dosť bližšie.

Hoci vás vonku môžu desiť mrazy, nemusíte zúfať. Zababušte sa do perín a spoločne si vymyslite zábavu, ktorá vás bude oboch baviť. A ak vás trápi, že ste sami, a radi by ste si našli nejakého partnera, skúste navštíviť erotickú zoznamku ...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.