Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

SEX HOROSKOP NA FEBRUÁR 2018

1.február 2018
SEX HOROSKOP NA FEBRUÁR 2018

Čo vás čaká v najkratšom mesiaci v roku? Ovplyvní váš sexuálny život nejako to, že sa bude jednať iba o 28 dní, prípadne ako? Nemusíte nad tým dlho premýšľať, stačí si prečítať svoj sex horoskop na tento mesiac a budete mať jasno!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Ak už ste akékoľvek znamenie, pripravte sa na to, že vás bude čakať veľký mesiac vášho milostného života, a to aj napriek tomu, že mu dva dni "chýbaju". Vesmír vám bude vo februári posielať iba pozitívne vibrácie. Merkúr, planéta komunikácie, a Venuša, planéta lásky, šťastia a peňazí, začnú tento mesiac cestovaním skrz Vodnára, čo bude vytvárať veľkú energiu ohľadom prepájanie a spájania sa s ďalšími ľuďmi. A to v akejkoľvek forme si len budete priať. No neznie to skvele? Ale to nie je všetko.

O novoluní 15. februára bude čiastočné zatmenie Slnka (avšak my sa ho opäť nedočkáme, viditeľné bude iba v Antarktíde a Južnej Amerike). To by vám malo pripomenúť, že by ste sa mali sústrediť predovšetkým na seba a svoje uspokojenie. A zatiaľ čo nebudete mať problém nájsť niekoho, kto by zahrieval vašu posteľ, mali by ste sa zamyslieť nad tým, či kvôli tomu nerobíte príliš veľa kompromisov, aby ste urobili toho druhého šťastného. Budete mať veľa nových nápadov, čo by ste chceli vyskúšať - ako v posteli, tak mimo nej - len do toho, zrealizujte ich! Možno zistíte, že milujete nové veci, na ktoré ste nikdy predtým ani nepomysleli.

Čo iné vás ešte vo februári čaká? Vyhľadajte si svoje znamenia a zistite to ...

Baran (21. marca - 20. apríla)

Viete, ako ste stále premýšľali nad tým, že by ste si kúpili novú erotickú hračku, ale nejako ste sa nikdy nedostali k tomu, aby ste to urobili? Tak teraz je ten správny čas. Mars, planéta skúmania, sa nachádza vo vašej sfére učenia, čo z tohto mesiaca robí perfektnú dobu na to, aby ste hľadali ďalšie veci, ktoré by vás mohli uspokojovať, skúšali a experimentovali. Venuša, planéta lásky, šťastia a peňazí, sa vo februári bude nachádzať vo sfére, ktorá reprezentuje skrytú lásku. Možno sa jedná o niekoho, kto po vás pokukuje, ale boja sa prehovoriť, ale tiež ste to možno práve vy, kto zapálil nový plameň lásky a zatiaľ to držíte v tajnosti pred svetom. Či už tak, alebo tak, majte oči stále otvorené, pretože niekto o vás bude mať záujem.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, mali by ste si doplniť zásobu lubrikantov. Prečo? Pretože tento mesiac si užijete a rozhodne nie raz! Naopak celkom veľa a bude sa vám to páčiť. Mars, planéta akcie a sexuality, je vo sfére, ktorá predstavuje sex, takže ... je vám to asi jasné. Budete cítiť neskrotnú túžbu svoju sexualitu oveľa viac skúmať. A ak sa vám niekde nedostáva toho, čo by ste chceli, alebo čo by ste si predstavovali, budete premýšľať o tom, že sa poohliadnete niekde inde, kde by ste takéto problémy nemali. Váš kamarát sa bude chcieť stať vaším milencom, ale poriadne si premyslite, že je dobrý nápad do toho ísť, než sa posuniete o krok ďalej. Nakoniec možno totiž môže byť lepšie, keď zostanete iba priateľmi.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Chcete to, čo chcete a kedy to chcete, Blíženci, a nie je na tom vôbec nič zlé. A ak vám niečo v posteli s vaším partnerom neklape, je najvyšší a tiež najlepší čas na to, aby ste o tom porozprávali. Vďaka novoluní 15. februára, o ktorom sme už hovorili v úvode, budete cítiť túžbu sa učiť niečo nové. Možno je na čase, aby ste konečne vyskúšali nejakú novú polohu alebo novú erotickú hračku. Neváľa sa vám v šuplíku nejaké roky zabudnutá hračka? Možno by ste jej práve teraz mohli prísť na chuť. Venuša, planéta šťastia, lásky a peňazí, sa bude nachádzať vo sfére kariéry, a to bude spôsobovať, že vzťahy medzi vami a vaším kolegom budú trochu zahmlené a nejasné. Hlavne premýšľajte, než urobíte ďalší krok, pretože potom by ste sa vo vašej práci mohli cítiť divne.

Rak (22. júna - 22. júla)

Túžite po partnerovi, ktorý je naplnený kreativitou, Raci, a budete sa chcieť uistiť, že váš súčasný partner toto spĺňa. Skúste si urobiť spoločnú hodinu maľovanie na telo (napríklad sladkými farbami) alebo vymyslite nejakú skvelú aktivitu na Valentína, ktorý sa nezadržateľne blíži. Keď pocítite, že využívate svoju kreatívnu stránku, pekne sa to odrazí aj vo vašej spálni. Od 10. februára sa bude niekoľko planét presúvať do vodných znamení, a to u vás vytvorí skvelé, romantické vibrácie. Ak ste single, mali by ste vyraziť na nejaké rande, pretože teraz je vhodná doba na to, aby sa z toho vykľulo niečo viac ...

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, ste pripravení na nejakú akciu, a je pre to dobrý dôvod - Mars, planéta akcie, energie a túžby, sa bude nachádzať vo vašej sfére milostných afér a romantiky. Budete prežívať slastné chvíľky a budete sa baviť ich vytváraním. A ak sa pri tom baviť nebudete, mali by ste sa posunúť ďalej. Dramatické chvíľky budú mať tendenciu sa objavovať, to sa tak stáva, keď je vo vzduchu toľko milostnej energie, ako práve tento mesiac. Možno prídete na to, že je váš partner rozmaznaný tým, že mu poskytujete nepodmienečne lásku, aj napriek všetkým jeho chyby. Ale je to to, čo naozaj chcete? Odpoveď poznáte iba vy sami. A ak ešte nie, tento mesiac by vám mal napovedať.

Čo vás čaká v sexuálnom živote vo februári 2018?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Na začiatku mesiaca budete mať neustále čo robiť, Panny, ale veci sa zmenia na tie príjemnejšie, menej vážne, a naopak sa stanú viac sexi okolo 17. februára. Zrazu sa totiž začnete cítiť veľmi romanticky a budete cítiť veľkú potrebu tým inšpirovať i svojho milenca. Váš partner je talentovaný a šikovný, možno by mohol založiť aj nejaké svoje podnikanie. A keď nie, tak aspoň podnikne niečo s vami. Ide predovšetkým o to, aby vás to nejako pozitívne ovplyvňovalo. Ak ste single, pravdepodobne sa začnete cítiť trochu vážne ohľadom randenia. Je tam vonku naozaj to, čo hľadáte? Ak nie, tak ako to môžete dosiahnuť? Zamyslite sa nad tým. V druhej polovici mesiaca by ste mohli naraziť na niekoho, s kým budete pociťovať silnú väzbu. Choďte za tým, nikdy neviete, kam vás to môže zaviesť.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Je v poriadku, keď nebudete veci okolo Valentína siliť, Váhy, obzvlášť ak nie ste v žiadnom vážnom vzťahu. Máte veľa možností, s kým môžete tento čas okolo Valentína stráviť a šíriť okolo seba lásku. Valentín s partnerom a víkend s priateľmi? Alebo naopak? Alebo oboje s priateľmi? Urobte to tak, ako sa vám to bude najviac páčiť a bude vás to baviť. Ak ste v novom vzťahu, na nič zbytočne netlačte. Užívajte si prítomné chvíle, nič neplánujte a sústreďte sa len na tú jazdu. Možno sa pristihnete, ako sa sami seba pýtate, čo vlastne od vzťahu chcete. Dostáva sa vám to teraz? Alebo ste na svojho partnera po celú dobu tak milí, že sa to tým vlastne celé kazí, pretože mu to nikdy nepoviete? Určite stojí za to, aby ste si nad tým popremýšľali.

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, tento mesiac domov privediete lásku. Venuša, planéta lásky, šťastia a peňazí, sa vo februári, konkrétne 10., dostáva do vašej sféry romantiky, čo vo vás bude vyvolávať pocit hrejivých vibrácií. Niekoľko planét sa presunie 17. a 18. februára do vášho spojeneckého vodného znamenia, Rýb, vďaka čomu budete preskúmavať romantické pocity ešte viac. Takže je na čase, aby ste zapálili v spálni sviečky. Ak existuje niekto, kto sa vám už nejakú dobu páči, teraz je ten pravý čas na to, aby ste o tom porozprávali. Budete prekvapení, kam vás to môže zaviesť. Ak ste bez partnera, v prvej polovici mesiaca by ste si mali vyraziť na nejakú párty, ktorú bude organizovať nejaký váš kamarát alebo známy. Bude tam niekto zaujímavý, kto vám pomôže prežiť zvyšok mesiaca v super-romantickom duchu.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Mars, planéta sexu a podujatia, sa bude vo februári nachádzať vo vašom znamení, a to vás pekne rozpumpuje, Strelci. Budete cítiť neprekonateľnú túžbu preskúmať veci, ktoré by ste chceli a tiež budete túžiť po tom, aby sa stali. Máte nejakú tajnú fantáziu, s ktorou ste sa svojmu partnerovi ešte nezverili? Zvážte to, zverte sa a urobte to. Keď sa Venuša, planéta lásky, šťastia a peňazí, presunie do vašej sféry, ktorá reprezentuje domov, konečne pocítite novú iskru nielen vo vašom sexuálnom živote. Budete sa ale musieť snažiť, nepôjde to samo. Avšak potom sa budete diviť, ako veľmi vás to posunulo dopredu a nažhavil vás to už v procese. Ak ste frustrovaní, čo sa týka toho, kam váš sexuálny život speje, porozprávajte sa o tom so svojimi priateľmi. Budú mať nejaké nápady, ktoré vás zatiaľ ešte nenapadli.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, tento mesiac budete preskúmavať a skúmať. Mars, planéta sexuality, bude vo vašej sfére, ktorá predstavuje niečo skrytého. A bude to tak! Zrazu objavíte skrytý aspekt svojej sexuality a vyskúšate veci, ktoré ste ešte nikdy neskúsili. Teraz sa vám ponúka ten najvhodnejší čas, aby ste nasnímali tú erotickú hračku pre páry, po ktorej už nejakú dobu pokukujete. Ak momentálne vo vzťahu nie ste, pravdepodobne čoskoro budete. Budete k sebe priťahovať ľudí, však nič nejde samo. Budete musieť mať oči poriadne otvorené, aby ste nepremeškali príležitosť. Nemusíte ale hľadať moc ďaleko, váš objav môžete nájsť "za rohom".

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Február u vás, Vodnári, bude predovšetkým o skúmanie a oslavovanie sám seba, a to ako v spálni, tak mimo nej. Novoluní 15. februára, o ktorom sme sa zmieňovali už v úvode, pre vás bude niečo ako narodeniny (ktoré možno dokonca budete naozaj mať), takže sa nebojte si povedať presne o to, po čom túžite. Budete sa potom cítiť úplne skvele prepojení so svojím partnerom, a to aj v prípade, že sa jedná o nejaký zatiaľ nie moc dlhý vzťah. Pripravte sa tiež na nejakú hlbšiu konverzáciu. Ste single? Váš kamarát bude mať záujem sa stať niečím viac, než len kamarátom. Nechajte si čas a poriadne si to premyslite, než do toho skočíte a urobíte tak nejaké unáhlené rozhodnutia.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, tento mesiac sa vám budú stávať len samé dobré veci. Venuša, planéta lásky, šťastia, a peňazí, sa do vášho znamenia dostane 10. februára, takže vás čakajú nejaké malé darčeky. Nebojte sa trochu pritlačiť svojho partnera, napríklad v tom, že by ste to negližé radšej v čiernej, a nie červenej farbe. Ak ste bez partnera, od 10. februára by ste mali vyraziť niekam von, pretože tam budete mať skvelú príležitosť niekoho stretnúť. 21. februára sa spoja vo vašom znamení Venuša a Neptún, čo bude mať za následok pekné, romantické vibrácie. Teraz bude na čase, aby ste si premysleli váš vysnívaný vzťah, pretože vesmír je pripravený vám ho dať.

Čo tým sexuálnym vzťahom trochu pomôcť a nájsť si partnera na sex online? Ide to úplne jednoducho, stačí sa zaregistrovať na erotickú zoznamku a nájsť toho, ktorý vám bude vyhovovať.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.