Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na apríl 2019

9.apríl 2019
Sex horoskop na apríl 2019

Privítali sme nový mesiac plný aprílového počasia a zároveň zvyšujúcich sa teplôt. Môžeme konečne povedať, že zima je definitívne preč. Ale to určite nie je všetko, čo vás v apríli čaká. Tešiť sa môžete aj na veľa vecí vo vašom sexuálnom a milostnom živote. Na aké? Čítajte ďalej...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčastnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Apríl sa veľmi sústredi na vzťahy. Aké máte pocity ohľadne toho svojho? Budete nad tým veľmi premýšľať. 10. apríla sa Jupiterov smer zmení na retrográdny, čo bude vytvárať silnú romantickú energiu. Nebudete sa len cítiť silní vzhľadom k niekomu pre vás špeciálnemu (partner alebo človek, ktorého by ste za partnera chceli), ale tiež sa budete cítiť veľmi sebavedomí, čo sa týka toho, kam spoločne smerujete. Tiež to prinesie do vášho života aj trochu snívania, budete premýšľať o tom, čo by ste ešte ďalšie mohli urobiť, aby ste váš vzťah dotiahli do dokonalosti.

19. apríla prebehne spln v znamení Váhy, vďaka ktorému sa budete viac sústreďovať na vášho partnera a pokiaľ ste single, tak na človeka, ktorého by ste radi za partnera. Ceníte si na vašom vzťahu tie správne veci? Dostávate v tomto vzťahu úplne všetko, čo by ste chceli, alebo si myslíte, že by sa dalo niečo vylepšiť? Ako sa hovorí - dvakrát meraj a raz strihaj - a teda si všetko dvakrát premyslite, než sa rozhodnete robiť vo vzťahu nejaké zmeny, ktoré sa budú týkať toho, čo by ste chceli. Potom bude všetko v poriadku.

Samozrejme to nie je všetko, čo apríl do vaších milostných a sexuálnych životov prinesie. Tešiť sa môžete na oveľa viac, stačí si vyhľadať svoje znamenie a prečítať si horoskop pre vás.

Baran (21. marec - 20. apríl)

Keď sa 10. apríla zmení Jupiterov smer na retrográdny, budete premýšľať nad tým, ako veľmi sa od svojho partnera učíte. Chcete v posteli trochu experimentovať? Ak áno, možno by ste mali byť vo vedúcej pozícii naopak vy. Okolo 19. apríla sa pozrite ližšie na to, kam váš vzťah smeruje a čo môžete urobiť pre to, aby ste našli rovnováhu. A pokiaľ ste v súčastnej dobe bez partnera, mali by ste popremýšľať nad tým, čo by ste naozaj chceli, keby ste nejakého mali. Po väčšine mesiaca budete chcieť prevažne odpočívať a pozerať sa na svoje obľúbené seriály alebo filmy s niekym, na kom vám záleží. Ale okolo 20. apríla sa to zlomí... Nezabudnite ale, že to bude pravdepodobne na vás, aby ste svojho partnera dotiahli do postele.

Býk (21. apríl - 21. máj)

V prvej časti mesiaca pre váš sexuálny život bude veľa znamenať priateľstvo. Padne vám do oka niekto, kto sa pohybuje vo vašom okolí, ale zatiaľ ešte nie je tak celkom romantickým partnerom. Než do toho ale pôjdete, musíte o tom popremýšľať, pretože by to mohlo mať zlé následky. Keď sa 20. apríla Slnko presunie do vášho znamenia, budete mať neskutočnú potrebu hovoriť o tom, čo chcete v posteli. Poddajte sa tomu, môžu z toho vzísť pozitívne veci. V tejto dobe budete chcieť s partnerom prežiť nejaký väčší odpočinok a relax. Vezmite si v práci deň voľna, schovajte sa pod prikrývku a uvidíte, kam to povedie. Niekedy len potrebujete spoločne pustiť trochu pary.

Blíženci (22. máj - 21. jún)

Blíženci, pokukujete po niekom, kto má čo do činenia s vašou prácou. Môže to byť tak jednoduché, ako že zahliadnete niekoho zaujímavého, keď pôjdete s kolegami na obed, môže to byť ale tiež niekto trochu bližší vášmu domovu. Neváhajte a zistite vaše možnosti - skúmanie niečoho nového nebolí. Spln 19. apríla po vás bude chcieť, aby ste našli rovnováhu medzi tým, koľko času trávite so svojimi priateľmi a koľko so svojim partnerom. Môžete mať samozrejme obe, ničoho sa nemusíte vzdávať, ale bude to chcieť trochu zažonglovať s vašim denným plánom. Mars, planéta akcie, bude celý mesiac vo vašom znamení, takže budete pripravený ísť si za tým, čo chcete. Neváhajte sa spýtať osoby, po ktorej pokukujete, či si nechce niekam vyraziť, alebo povedať svojmu partnerovi, čo presne by ste chceli v posteli. Pokiaľ svoje priania a túžby nepoviete nahlas, nikdy nebudú splnené.

Rak (22. jún - 22. júl)

Budete v pokušení, Raci, ale nebojte, nebude to znamenať žiadne zlé veci. Len si buďte istí tým, že váš partner vie, aké veci sa vám páčia, aby vás mohol uspokojiť. To sa bude týkať predovšetkým koncom mesiaca, kedy budete môcť byť viac otvorený, takže vám partner bude môcť splniť vaše fantázie. A čo vy viete, možno má tiež nejakú zaujímavú fantáziu, o ktorej sa vám ani nesnívalo! Tiež začnite trochu premýšľať o sexy úniku od všetkého a od všetkých. A aj keď si to napríklad nebudete môcť splniť okamžite, začnite plánovať do budúcna...

Lev (23. júl - 22. august)

Čo pre vás váš partner urobil v poslednej dobe, Levy? Táto otázka bude ťažiť vašu myseľ. V posteli mu dávate veľmi veľa, ale vracia vám to nejak? Pokiaľ naozaj nie, tak potom je čas sa o tom porozprávať. Tiež si ujasnite, čo by ste vlastne v posteli chceli a čo nie, pretože na to tiež ku koncu mesiaca dôjde reč. Možno si totiž myslíte, že to nejak váš partner odhadol alebo to vie, ale skutočnosť je úplne opačná. Vďaka splnu 19. apríla budete chcieť cestovať s niekym, kto je sexy. Aj keď nemáte s kým, neváhajte vyraziť na víkend a príležitosť si vás nájde sama. Bude to naozaj žeravé...

Co vás čeká v průběhu dubna 2019 v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. august - 22. september)

Tento mesiac sa budete cítiť super sexy, Panny, tak sa toho nebojte. Trochu sa rozšupnite a utraťte nejaké peniaze za nové sexy prádlo a za saténové obliečky, určite to všetko využijete. Tiež sa pristihnete, že premýšľate nad tým, kto váš partner skutočne je a kým by ste chceli, aby bol. Zamilovali ste sa do možnosti, že by mohol byť niekým iným, zmeniť sa, alebo ho vidíte a milujete presne takého, aký je? Spln 19. apríla bude predovšetkým o tom, aby ste našli rovnováhu medzi tým, čo svojmu partnerovi dávate a čo on naopak vám. Samozrejme mu môžete niekoľkokrát za sebou splniť jeho túžby a fantázie, ale uistite sa, že vám to isté niekedy tiež dopraje.

Váhy (23 september - 23. október)

Váhy, apríl bude pre vás predovšetkým o partnerstve. Pokiaľ ste single, strávite nejaký čas tým, že sa budete snažiť zistiť, aký by váš partner mal byť. Mimochodom tento mesiac je skvelou príležitosťou, ako stretnúť niekoho zaujímavého počas svojich zaujímavých činností a rutín. Preto nezabudnite mať oči otvorené a všímať si! Ste vo vzťahu? mali by ste sa uistiť, že sa v ňom nachádza rovnováha týkajúca sa uspokojovania vašich a partnerových potrieb. Ku koncu mesiaca sa Slnko presunie do Býka a Venuša sa presunie do Barana a vy budete vďaka týmto presunom naplnení vášňou. Určite by ste túto dobu nemali premárniť. Čo napríklad vyskúšať nejaké nové sexy polohy?

Škorpión (24. október - 22.november)

Tento mesiac skrátka dostanete všetko, čo chcete, Škorpióni. Vďaka novému mesiacu, ktorý sa uskutoční 5. apríla, trochu zariskujete ohľadom vecí, ktoré vo vás vyvolávajú vzrušenie. Nebojte sa teda svojmu partnerovi zveriť, čo by ste radi a kedy by ste to radi. Určite vám to rád splní. Mars, planéta akcie, sa bude nachádzať vo vašej sfére sexu, takže bude ísť o skvelú príležitosť, kedy sa v posteli (alebo kľudne kdekoľvek inde) pekne zabaviť. A budete to opakovať znovu a znovu. Pokiaľ ste bez partnera, potom vám niekoho nového pomôže nájsť energia Neptúnu a Venuše. Nechajte sa viesť a dostaňte sa na vlnu romantiky. Nemusíte sa ale báť, že by to bolo len o romantike, užite si všetko ostatné, čo k tomu patrí.

Strelec (23. november - 21. december)

Nový mesiac 5. apríla sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky, čo bude vytvárať úplne ideálnu dobu na nové začiatky. Teraz bude tá správna chvíľa, aby ste zariskovali v romantike, tak sa konečne spýtajte toho, kto vám už pred nejakou dobou padol do oka, či spolu niekam nezájdete. No a pokiaľ ste v súčastnej dobe vo vzťahu, tak vytiahnite sviečky, krásne obliečky, spodné prádlo na "špeciálne príležitosti" a prežite noc, na ktorú len tak nezabudnete. Možno dostanete chuť si zahrať nejaký netradičný role play, čo napríklad roztlieskavačka a športovec? Alebo čokoľvek iné, čo vám príde na um...  

Kozorožec (22. december - 20. január)

Niekedy veci nevychádzajú tak, ako by ste si predstavovali, Kozorožci, a je to úplne v poriadku. Jupiter vám posiela správne vibrácie, aby ste mali sebavedomie a vieru, že to všetko nakoniec dobre dopadne. Ak ste vo vzťahu, tak sa pristihnete, ako so svojim partnerom komunikujete oveľa viac o svojich pocitoch. Nebojte sa byť zraniteľní, veľmi vás to zblíži ako pár. Ak nie ste v súčastnej dobe vo vzťahu, aj tak sa vám tieto rady budú hodiť. Nebojte sa na rande tomu druhému trochu viac otvoriť. Neberte všetko tak vážne. Ked sa Slnko 20. apríla presunie do Býka, budete už plne pripravení sa uvoľniť a užívať si zábavu, a to ako v posteli, tak aj mimo nej.

Vodnár (21. január - 20. február)

Vodnári, v priebehu mesiaca vás budú obklopovať sexy vibrácie a to vďaka Marsu, ktorý sa bude nechádzať vo vašej sfére romantiky. Pokiaľ randíte alebo sa chystáte randiť, tak sa nebojte byť otvorení ohľadne toho, kto ste a koho hľadáte. Pomôže vám to oveľa rýchlejšie nájsť tú správnu osobu. Ak už randiť nepotrebujete, pretože partnera máte, verte že nájdete nové spôsoby, ako sa s ním znovu spojiť. Možno to nebude ani nič extrémne ťažkého, možno bude stačiť len romantická večera so sviečkami. Spln 19. apríla bude o komunikácii o tom, ako sa vo vzťahu cítite. Je všetko v rovnováhe? Pokiaľ nie, je na čase, aby ste sa o tom porozprávali. Mimochodom, Jupiter bude vytvárať skvelé príležitosti pre stretávanie nových ľudí, takže ak niekoho zaujímavého stretnete napríklad v rade, tak neváhajte a oslovte ho.

Ryby (21. február - 20. marec)

Každý niekedy potrebuje pomoc, Ryby, a vy sa budete cítiť oveľa lepšie, keď si o ňu poviete. Nový mesiac 5. apríla spôsobí, že budete so svojimi kamarátmi hovori o chybách, ktoré ste urobili v predchádzajúcich vzťahoch. Vypočujú vás, pomôžu vám s tým a možno vám aj dajú nejaké rady, tipy alebo ich vlastný pohľad na vec. Keď sa Slnko 20. apríla presunie do Býka, budete sa cítiť sebavedomejší v posteli. Konkrétne v tom, aby ste vyjadrili, čo chcete. Poddajte sa tomu! Potom sa Venuša spojí s Neptúnom a vy sa budete cítiť ešte viac skvele, preto neváhajte a vezmite zo skrine váš najviac sexy outfit (alebo si choďte niečo pekné na seba kúpiť) a všetko to vyjde, ako má - veľa ľudí si vás všimne.

Teraz už viete, čo od apríla očakávať. Pokiaľ máte partnera, pracujte na tom, aby váš milostný aj sexuálny život bol aj naďalej šťastný, a pokiaľ partnera nemáte a radi by ste, navštívte online sex zoznamku, ktorá vám s tým môže úplne jednoducho pomôcť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.