Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy kolega si dal povedať

1.apríl 2019
Sexy kolega si dal povedať

Môj kolega z práce, Jaro, 27 rokov, chlapec s rozumom mladého sopliaka. Typ chlapca: frajer vysokej športovej postavy so sexy zadočkom a melírovanými vlasmi. Páčil sa mi od prvého pohľadu, čo som nastúpila do práce. Ale vedela som hneď, že nie som jeho typ a ani sa tomu nedivím, lebo jeho priateľka je prekrásna blondýna, čo fotí pre nejaký zahraničný časopis.

Erotická povídka Sexy kolega si dal říct"Moja láska mi odletela do Austrálie, čo budem bez nej robiť?" znova a znova túto vetu v práci opakoval. No asi ho to vzalo s tým rýchlym odletom, pretože to bolo cítiť z jeho hlasu, že je prekvapený, že jeho priateľka je zrazu fuč. Utieklo pár dní a na frajera Jara začalo pôsobiť nedostatok sexu. To sa hneď dalo spoznať častou výbušnosťou, nervozitou a hlavne sa tým ani netajil a často medzi rečou pri ostatných kolegoch sa o tom zmienil.

Stalo sa to na desiatovej pauze. Jaro si prisadol ku mne a ja som sa zapozerala do jeho rozkroku, bola to poriadna hrča, čo sa tlačila z nohavíc a bolo poznať že Jarko stojí... V mojej hlave sa zrodili myšlienky, aký asi je: je oholený, chlpatý, veľký, malý a vzrušeným pohľadom a s nadržanosťou som sa do jeho rozkroku pozerala.

"Ak chces, ja ti pomôžem..." s miernym flirtom voniacim po túžbe mať sex som na Jara pravým okom žmurkla, nežne jazýčkom olízala pery a rukou som mu prešla po stehne. Jarko zčervenal, hlboko prehĺtol, ale ani necekol, ani sa nepohol. Čo mu asi v hlave v tú chvíľu preblesklo...? Aj ja som sa cítila dobre, keď som mu naznačila, že to chcem. Cítila som v sebe krásny pocit, čo mi behal po tele a hlavne som cítila aj teplé vzrušenie v mojom rozkroku. Nebála som sa to naznačiť, lebo sa mi Jarko vždy páčil a o nič nejde, pokiaľ by to nevyšlo, ale ono to vyšlo. Ponúknuť chlapcovi zásun je niečo ako ponúknuť dieťaťu čokoládu...

Po celú popoludňajšiu smenu som sa Jarka nezbavila, bol celú dobu pri mne a zrazu sme boli väčší kamoši. Naša debata bola o vzťahoch, sexu a o všetkom, čo k tomu patrí: ako to máš rada, kde si mala prvýkrát sex, čo zadoček, aká poloha, polykáš, berieš tabletky... Na toto sa Jarko pýtal a ja poctivo na všetky pravdivo odpovedala.

Skončili sme v práci a vydali sme sa ku mne cez polku nočného mesta. S Jarom som skončila u nás v pivnici (bývam s rodičmi v RD). Otočila som starú pohovku, do ktorej si Jaro sadol a ja som si kľakla na kolená na mierne chladnú zem. Vytiahla som jeho náradie z nohavíc, ktoré už tvrdo stálo, jeho penis bol do hladka oholený. Jaro mal penis naozaj pekný, veľkosť 20 cm, v priemere asi 5,5-6 cm. Pohonila som ho v ruke a hneď mu ho vyfajčila. Veľmi sa mi páčilo držať jeho penis pri koreni a olizovať a sať jeho žaluď.

Jara som doslova vyzliekla, bola som nadržaná vidieť jeho chudé vypracované telo. Mal ho naozaj krásne, milujem mužov, čo sa pravidelne holia. Jeho hladká hruď ma rajcovala, jeho bicepsy boli ešte lepšie. "Jedna topánka odkopnutá, druhá topánka odkopnutá, gombík rozopnúť, zips stiahnúť," zažartovala som s úsmevom na perách na Jara a už jedna noha a druhá noha boli vonku z nohavíc. Než stačilo povedať tak som bola nahá. Kto by si pomyslel že ráno vstanem a večer mám sex, bez toho aby som to čakala.

Jarka som si doslova osedlala na gauči, rozkročmo som roztiahla nohy a pomaly si na jeho penis nasadla. Zašiel do vnútra nádherne a ja som zacítila, ako tam vo mne stojí. Bolo to príjemné, ale ešte príjemnejšie boli prírazy. S Jarkom sme sa báječne doplňovali, chvíľami som šukala ja jeho a potom zase on mňa svojimi dlhými a rýchlymi prírazmi. Šukalo sa takých dobrých 20-25 minút, obaja sme boli spotení a moja kundička bola úplne báječne preťažená a mokrá, ale stále nebolo dosť! V rýchlosti sme s Jarkom vymenili polohy, kľakla som si na pohovku rukami som sa chytila za hornú časť pohovky a na Jarka vyšpúlila zadoček.

Hneď, ako do mňa prenikol a začal ma až po gule hlboko šukať, som zacítila rozkoš. Bolo to ďaleko lepšie ako poloha predtým, zacítila som, ako moja kundička Jarkov penis viac zovrela, ale čo sa nedá opísať bolo nádherné svrbenie v podbrušku a pocit veľkého tepla, ktoré sa vyvrcholilo mojím rýchlym orgazmom. Bola som ako v inom svete a to som davala najavo hlasitým vzdychaním. Vzdychala som ako kurva z porna ale nehambila som sa za to. Bola som nádherne a hlavne poriadne pretiahnutá, čo je to najlepšie, čo občas žena potrebuje!

Náš sex s Jarkom sa ukončil dlhým mohutným výstrekom na moje prsia. Tak dlho som na sex nikdy nespomínala. Naozaj na stres a na dobrú náladu je najlepší sex! Naše nočné vyvádzanie bolo úplne fajn a moja mamka z toho hodinu nespala, aká to bola divočina.

Chceli by ste zažiť niečo podobné? Nájdite si partnera na sex na erotickej zoznámke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.