Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

SEX HOROSKOP NA APRÍL 2018

2.apríl 2018
SEX HOROSKOP NA APRÍL 2018

V apríli si z nás robia srandu ľudia aj počasie, ale verte, že náš horoskop vás klamať nebude a dozviete sa vďaka nemu, čo vás čaká vo vašom sexuálnom a milostnom živote. Tešte sa, bude toho naozaj veľa!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Začiatok apríla nás víta Veľkou nocou - dnes, 2. apríla, slávime Veľkonočný pondelok. Chlapci a muži budú dievčatá a ženy trýzniť ?? Korbáčmi, čo môžete, keď budete chcieť, krásne previesť do nejakých erotických hrátok. Namiesto bičíka bude korbáč a dá sa vyhrať aj s ostatnými veľkonočnými dekoráciami, zapojte fantáziu a využite tohto krásneho slávnostného obdobia. A čo vás bude ešte čakať okrem Veľkej noci?

V apríli budete mať v hlave predovšetkým myšlienky o vzťahu, a to z dobrého dôvodu - energie zo splnu, ktorý bol na konci marca, sa plynule presunula aj na začiatok apríla. Budete premýšľať o tom, čo u vás funguje a čo nie. Predovšetkým ale budete mať nutkanie s tým niečo urobiť. 19. apríla sa Slnko dostáva do Býka, vďaka čomu sa začnete sústrediť predovšetkým na svoje telo a na zmyselnosť, ktorá s tým ide ruka v ruke a ktorú si budete užívať. Mimochodom je to aj skvelý čas na masáž od vášho partnera. 22. apríla sa potom Pluto stane retrográdny v Kozorožcovi a práve to u vás posilní túžbu vziať si to, čo chcete a kedy to chcete. Našťastie to aj dostanete. Nebude to ale celé o dožadovaní sa niečoho. 24. apríla sa Venuša dostane do Blížencov vytvárajúc slabé vibrácie vo vzťahoch. Ak v žiadnom nie ste, mohli by ste si v tomto čase užiť nejakú zábavu. Spln vo Škorpiónovi, ktorý nastane 29. apríla, bude ten najsexi spln celého roka - váš sexuálny život naozaj zažiari. Bude to ten najlepší čas na to, aby ste zostali v posteli, mazlili sa a robili iné (ešte zábavnejšie) veci.

Už v úvode si toho pre nás apríl pripravil naozaj veľa. Čo viac potom čaká jednotlivé znamenia? Nájdite to svoje a dozviete sa to!

Baran (21. marca - 20. apríla)

Tento mesiac bude vyložene o vás. Úplne jasne budete vedieť, čo (a koho) chcete a nebudete sa hanbiť si to vziať. Vesmír vám dá dostatočnú odvahu, aby ste vecami trochu zamiešali, takže sa nebudete báť povedať svojmu partnerovi o tej novej, akrobatickej polohe, ktorú by ste radi vyskúšali. Možno nakoniec i budete prekvapení, ako sa im do toho bude chcieť. Novolunie 15. apríla sa zhoduje s Merkúrom, vďaka čomu sa budete cítiť úplne v pohode, keď budete druhému hovoriť, čo chcete a čo si myslíte. Robí váš partner v posteli poslednú dobu nejaký divný pohyb alebo inú divnú vec? Je na čase, aby ste mu to povedali. Ak vo vzťahu nie ste, niekto vám padne do oka. Urobte s tým niečo. Nakoniec, prečo by ste tiež nemali?

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, začnete apríl Venušou, vašou vládnucou planétou, ktorá bude vo vaše znamení. Bude to naozaj sladké. Budete v seba veriť a budete sa cítiť sebavedome vo svojom tele a ostatný ľudia si to všimnú. Ak nie ste v súčasnosti v žiadnom vzťahu, v apríli budete mať veľa príležitostí to zmeniť. Tiež do seba budete investovať. Chcete si niečo už nejakú dobu zaobstarať? Pekná spodná bielizeň alebo novú erotickú hračku? Konečne je čas, aby ste sa odhodlali to urobiť. Spln 29. apríla vás donúti prehodnotiť váš vzťah. Je to naozaj to, čo chcete, je v ňom nejaký priestor na zlepšenie, alebo vám to vyhovuje tak, ako to je teraz? Iba vy poznáte odpoveď.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Chcete len tie dobré veci, Blíženci, a nebojte, dostanete ich. Po väčšinu mesiaca sa bude Venuša nachádzať vo vašej sfére vecí, ktoré zostávajú skryté. Dáva do toho váš partner v posteli naozaj všetko, alebo má v rukáve ešte nejaké eso, ktoré doteraz nepoužil? Budete o tom premýšľať. Ak ste single, zistíte, že vás niekto tajne chce, len ešte nemal odvahu na to, aby vám to povedal. To všetko sa zmení, keď sa 24. apríla Venuša dostane do vášho znamenia. Budete schopní jasne vidieť a prijať veci, ktoré všetko zlepšia, ako v posteli, tak pri randení. Poddajte sa tomu a užijete si veľa zábavy. Vďaka splnu 29. apríla budete pociťovať silnú túžbu povedať, čo v posteli chcete. Nepremrhajte túto príležitosť, pretože si vďaka nej môžete naozaj skvele užiť.

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, Venuša sa tento mesiac bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva, čo bude skvelé ako pre váš vzťah, tak pre váš sexuálny život. Budete pracovať na vytváraní silnejšieho putá so svojím partnerom, vďaka čomu sa budete v posteli cítiť oveľa lepšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie. V apríli pre vás bude veľmi dôležitá komunikácia. Ako dobrá predohra pre vás bude fungovať to, že budete vedieť, že vás váš partner chápe a cení si vás ako osoby aj ako partnera. Schádza vám partner, s ktorým by ste boli v nezáväznom, alebo dlhodobom vzťahu? Tak dávajte pozor na začiatku mesiaca, kedy si môžete urobiť nového kamaráta, ktorý by sa pri / po splne 29. apríla mohol stať niečím viac než len kamarátom.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Veľa dobrých vecí vo vašom živote vyžaduje trochu prípravy a ani váš milostný život nie je výnimkou. Keď 15. apríla nastane novolunie so súbežným Merkúrom, začnete všetko vnímať v lepšom svetle. Áno, síce potrebujete svojho partnera trochu poučiť o svojich potrebách, na druhú stranu keď už ich ale bude poznať, nezabudne ich. Akonáhle sa 19. apríla Slnko dostane do Býka, budete pripravení zintenzívniť svoju hru v spálni i mimo nej. Možno by ste tiež mali trochu viac dávať svojmu partnerovi. Dajte si tú snahu, aby ste prišli na to, čo by to presne malo byť. Potom sa rozhodnite, či to chcete aj vy a potom do toho stačí iba ísť! Nie je na tom nič zložitého a váš vzťah to dokáže posunúť správnym smerom.

Čo vás zaujímavé čaká v apríli v sexuálnom a milostnom živote?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, ste úžasné. Je na čase, aby vám ľudia, ktorí vám sú blízki, poskytli podporu v tomto smere. Ak sa cítite, že váš sexuálny život nie je dobrý alebo na rovnakej úrovni ako partnerov, alebo že si váš partner neuvedomuje, ako šťastný môže byť, že má práve vás, je naozaj na čase, aby ste to povedali. Poznáte svoju cenu a nemali by ste ísť do niečoho nižšieho. Okolo 15. apríla, kedy bude novolunie so súbežným Merkúrom, si budete chcieť hovoriť o to, čo v posteli chcete. Nebráňte sa tomu, pretože to môže váš sexuálny život výrazne zlepšiť.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Viete, čo sa vám v posteli páči a čo naopak nie, Váhy, a bude to obzvlášť zrejmé na začiatku mesiaca, kedy sa bude Slnko nachádzať proti vášmu znamenia. Tak o tom hovorte, neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste nemali. Venuša sa bude 24. apríla presúvať do Blížencov, vďaka čomu zažiaria nové možnosti cestovania. Ak ste bez partnera, skúste sa svojím kamarátom alebo kamarátkou vyraziť na úplne odlišné miesto, než kde sa väčšinou nachádzate. Stretnete tam niekoho vzrušujúceho, kto vám padne do oka. Spln 29. apríla bude mať čo dočinenia s vašou sférou zmyselnosti. Mali by ste si preto naplánovať víkend v posteli s niekým ... Alebo s novou erotickou hračkou, ktorú ste si nedávno alebo tento mesiac zaobstarali.

Škorpión (24. október - 22. november)

Vždy raz za čas niekto zaujímavý upúta vašu pozornosť a padne vám do oka, Škorpióni. A keď sa bude Venuša tento mesiac nachádzať naproti vášmu znameniu, stane sa to znova. Neváhajte a urobte prvý krok, dostane vás to oveľa ďalej, než by ste si na začiatku mysleli. Predsa nechcete o túto skvelú príležitosť prísť? Spln 29. apríla bude vytvárať pekné vibrácie, ktoré sa budú týkať vzťahov. Užite si preto nejaký príjemný čas so svojím partnerom. Budete vo svojom vzťahu hľadať pevnú rovnováhu a budete milovať ten pocit zlúčenia s niekým iným - obrazne aj doslova.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Ste pripravení to urobiť, Strelci, a nikto nebude schopný vás zastaviť. Fantázia, ktorá vašu myseľ sprevádza už mesiace? Nech sa stane realitou! Ten kamarát kamaráta, po ktorom už nejakú dobu túžite? Dostaňte ho! Všetko to zvládnete a ešte sa pri tom budete skvele baviť. Venuša sa 24. apríla dostáva do Blížencov, vášho opačného znamenia, čo vás bude činiť neodolateľnými pre ostatných. Ak ste single, budete mať veľa rôznych príležitostí, aby ste niekoho nového stretli. Ste vo vzťahu? Váš partner vás bude zbožňovať. Spln 29. apríla pre vás bude plný zmyselnosti. Nepremárnite túto skvelú príležitosť zažiť moc pekné chvíle.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, apríl pre vás predstavuje príležitosť pre skvelý, nádherný a vzrušujúci sex. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére milostných záležitosti, preto si buď môžete vychutnávať svoj vzťah plnými dúškami, alebo (ak nie je predchádzajúca možnosť uskutočniteľná) začať randiť. Či už budete robiť čokoľvek, bavte sa pri tom. Keď to necháte v tejto rovine a nebudete sa do ničoho nútiť, zažijete pekný mesiac. Vďaka splnu 29. apríla zažiaria priateľstva a milenci. Možno nájdete priateľstvo inde ako vo vašom súčasnom vzťahu, a to sa pozitívne premietne do vášho sexuálneho života vášho vzťahu a prinesie do neho iskru. Single? Zrazu uvidíte svojho kamaráta v úplne novom svetle ...

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vyjadrenie vašich potrieb je ten jediný spôsob, ako sa dostať na ich uspokojenie, Vodnári. Našťastie vám v tom veľmi pomôže Baran, ktorý sa bude nachádzať va vašej sfére komunikácie. Takže povedzte svojmu partnerovi, že potrebujete trochu viac predohry alebo iné pohyby, aby ste dosiahli orgazmus, skrátka čokoľvek, čo by ste radi. Vezmú to na vedomie. Venuša sa bude presúvať do Blížencov do vašej sféry romantiky a randenia 24. apríla, čo zapríčiní, že vám padne do oka viac ako jedna osoba. Ak ste v dlhodobom vzťahu, budete hľadať rovnováhu medzi trávením času so svojimi kamarátmi a so svojím partnerom. Nebojte, naozaj existuje, len o tom budete musieť trochu popremýšľať.

Ryby (21. februára - 20. marca)

V spálni vynikáte určitými zručnosťami, Ryby, a vesmír sa postará o to, aby ste ich tento mesiac všetky predviedli. To bude platiť predovšetkým okolo 15. apríla, kedy bude prebiehať novu v Baranovi. Tak sa predveďte pred svojim partnerom alebo novou známosťou so všetkými vašimi nelepšími pohybmy. Budete sa dobre baviť a oni budú vo vytržení. Venuša sa bude po väčšinu mesiaca nachádzať v Býkovi vo vašej sfére komunikácie. Budete cítiť, ako konverzácia s vaším partnerom pomaly, ale isto pomáha dosiahnuť obojstranne výhodné dohody. Venuša sa 24. apríla presúva do Blížencov do vašej sféry rodiny a domova. Vďaka tomu budete v pokušení usporiadať u seba doma nejakú party. Ak ste single, povedzte svojim kamarátom, aby priviedli nejakých svojích zaujímavých kamarátov. Niekto nový a veľmi zaujímavý by sa mohol objaviť vo vašom živote.

Užívajte si apríl v posteli aj mimo nej. Ak chýba vám niekto, s kým by ste ho v tej posteli mohli tráviť, zaregistrujte sa na sex zoznamku a tam určite na niekoho narazíte.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.