Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex cez internet: viete, ako na to?

17.júl 2018
Sex cez internet: viete, ako na to?

Online zoznamky slúžia na mnohé účely - nadviazanie kontaktu, príležitostnému sexu, nájdenie priateľstva či vzťahu a samozrejme tiež uľahčujú kybernetický sex. Čo môžete urobiť, aby ste si užili skvelý sex cez internet?

Kybernetický sex sa spája s niektorými negatívnymi (a zastaranými) konotáciami, v skutočnosti sa však jedná o jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako zažiť sexuálne uspokojenie. Len sa nad tým zamyslite, nedochádza síce k žiadnej výmene dotykov, ani telesných tekutín, celkový zážitok je však osobný a nesmierne intímny. Rovnako ako "sextovky" (erotické správy), kybernetický sex je len jednou z tých vecí, ktoré už veľa ľudí robí, napriek tomu o tom hovorí len málokto.

Sex cez internet umožňuje zažiť príjemnú sexuálnu interakciu s ďalším človekom v bezpečnom digitálnom prostredí. Často zahŕňa video, môže k tomu ale tiež dôjsť prostredníctvom správ. Nejedná sa o hlavnú sexuálnu aktivitu, ale skôr o bezpečný a šikovný doplnok k existujúcej sexuálnej rutine. Keď do svojho života zaradíte kybernetický sex, môžete získať pár významných sexuálnych výhod.

Predovšetkým je to jeden z najlepších spôsobov, ako experimentovať so svojou sexualitou a prekročiť svoje hranice tak, že vyskúšate nové koncepty, podmienky a fetiše, aby ste lepšie zistili, čo vás vzrušuje. Umožňuje vám "realizovať" svojej fantázie a ďalšou výhodou je reakcia druhej osoby na vaše sexuálne návrhy, čo vám umožní lepšie zistiť, ako by niekto zareagoval tvárou v tvár. Na internete máte príležitosť nechať všetko plavať, ponoriť sa do úplnej anonymity a preskúmať všetky tajné zákutia vašich sexuálnych potrieb a prianí. Akonáhle zistíte, čo na vás funguje vo svete kybernetického sexu, môžete svoje novo objavené túžby preniesť do svojej sexuálnej rutiny.

Okrem toho, že sa naučíte viac o tom, čo sa vám páči a čo vás vzrušuje, má sex cez internet ďalšiu výhodu: umožňuje vám skoro zakaždým zažiť takmer dokonalý sexuálny zážitok. Kybernetický sex je ako kniha. Rovnako ako čítanie knihy vám umožňuje si predstaviť udalosti tak, ako chcete (filmy dopĺňajú tieto detaily za vás), kybernetický sex vám umožňuje vizualizovať sexuálny zážitok presne podľa svojich predstáv a dopĺňať všetky detaily. Pretože komunikujete digitálne, kybernetický sex vyžaduje, aby ste používali určitú úroveň predstavivosti a podobne ako u masturbovania pri sledovaní porna, keď pridáte svoju predstavivosť k svojim sexuálnym zážitkom, môžete ho podľa svojich prianí prispôsobiť. Sex cez internet sa od vášho typického zážitku pri porne líšia, keď vezmete do úvahy, že sa vzájomne ovplyvňujete s ďalšou osobou, a to je dôvod, prečo je zážitok o to viac osobný, intenzívny a povzbudzujúci.

Ako na to?

Našli ste niekoho, kto sa vám páči a s kým by ste chceli zažiť vášnivú noc? Potom zostáva už len jedno! Nadviazanie komunikácie. V priebehu tohto druhu online komunikácie môžete preskočiť formálnosti, napriek tomu je niekedy dobré začať diskusiu, ako by ste to urobili v reálnom živote, aby ste osobu na druhom konci nezľakla či dokonca neodpudila. Akonáhle zahájite konverzáciu, príde čas, kedy budete musieť nechať ostýchavosť stranou a byť pripravení sa tomu druhému otvoriť a podeliť o to, čo vás vzrušuje a aké máte fantázie. Zistite, či váš náprotivok by tiež rád vyskúšal sex cez internet a ak áno, pustite sa s chuťou do toho!

Popíšte svojmu náprotivku, po čom túžite

Opíšte, čo vás vzrušuje alebo čo by ste chceli zažiť

Popustite uzdu svojej predstavivosti. Kybernetický sex je o vyžití fantázie, ktorú sa (zatiaľ) neodvážite vysloviť nahlas v reálnom živote. Nemusíte byť nutne spisovatelia, je však dôležité nastaviť podmienky pre váš kybernetický sexuálny zážitok podľa svojich predstáv, teda naladiť tón, použiť vhodnú slovnú zásobu a popísať scenár, ktorý vás vzruší.

Ak si nie ste istí, čo povedať, môžete jednoducho začať krátkym komplimentom, ktorý vám umožní začleniť obe vaše telá. Vezmite jednu z charakteristík vášho náprotivku a popíšte, ako vaše telo reaguje. Ak odpoveď bude prirodzene koketná, môžete pokračovať v tomto smere myslenia a vymieňať si komplimenty, ktoré zintenzívnia vaše popisovanie a sexuálny podtext.

Ak ste sa nerozhodli skúsiť videohovor, majte na pamäti, že všetko, čo vie o tom, ako reagujete, čo robíte a čo cítite, je to, čo ste dali do slov. Vašou jedinou úlohou je namaľovať obrázok pomocou vašej slovnej zásoby. Snažte sa, aby ste všetko čo najlepšie popísali, používajte prídavné mená pre začlenenie všetkých zmyslov. Nezabudnite, že vytvárate fantáziu, čo je v podstate príbeh. Čím lepší bude popis vo vašej mysli a vašich slovách, tým lepšie a viac vzrušujúci bude váš sexuálny zážitok.

Aké slová by ste mali voliť?

Pokiaľ ide o voľbu slov, vulgárnosť nie je v žiadnom prípade požiadavkou. Ak to preženiete, môže to dokonca odviesť pozornosť od fantázie alebo znechutiť váš náprotivok. Buďte originálny, jazyky sú farbisté a slovná zásoba človeka sa neskladá len z vulgarizmov. Najhorúcejšie zážitky v oblasti kybernetického sexu často zažívajú ľudia, ktorí sa neskrývajú za sexuálnym slangom, ale namiesto toho graficky popisujú svoje sexuálne úmysly a reakcie čo najpresnejšie.

Rovnako ako každá nová sexuálna skúsenosť aj kybernetický sex prichádza bez sprievodcu krok za krokom, ktorý vás naučí, čo robiť, napriek tomu sa vám po niekoľkých príležitostiach podarí zlepšiť svoje zručnosti. A možno počas svojich internetových dobrodružstách stretnete niekoho, s kým by ste budúci sexuálny zážitok chceli vyskúšať osobne.

Sex na internete môžete zažiť aj na našej sex zoznamke. Stačí sa len zaregistrovať, upraviť si profil a vyhľadať sex partnera!

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.