Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najnechutnejšie veci, ktoré muži našli v ženských bytoch

28.august 2018
Najnechutnejšie veci, ktoré muži našli v ženských bytoch

Nie vždy sa nám podarí dokonale upratať náš dom alebo byt. To sa stane každému a nikdy človek nemôže počítať s tým, kedy a či si domov niekoho privedie. Ale veci, ktoré videli nasledujúci muži v ženských domácnostiach, vám vyrazia dych.

Väčšinou keď vieme, že si domov privedieme spoločnosť, snažíme sa náš byt dať do čo najlepšieho stavu. Niekto má upratané za pár minút, inému to trvá niekoľko hodín. Nie je dôležitá doba, ktorú upratovaním strávime, ale výsledný efekt, ktorý urobí na nášho trebárs aj potenciálneho partnera dojem. Samozrejme sa snažíme o to, aby ten dojem bol pozitívny. Ako sa ale môžete dnes presvedčiť, nie každého zaujíma, čo si ten druhý bude o ňom myslieť. V niektorých situáciách to potom môže dopadať tak, že sa vás druhý začne štítiť a do vášho hniezdočka už nikdy nevstúpi.

Nikto nebude hľadať smietky prachu na nábytku, pokiaľ nebude trpieť nejakou fóbiou zo špiny, baktérií a podobne. Keď ale muž navštívi dom alebo byt ženy a je znepokojený z tým, čo vidí, asi by sa mali tieto ženy hanbiť. Vstúpiť do bytu a cítiť zápach, vidieť hmyz alebo (radšej) neidentifikovateľné škvrny nie je to pravé, čím druhého zaujať. A verte, že mnohých vecí si všimnú aj v prípade, že sa jedná o rýchlovku s týpkom, ktorého ste práve stretli v bare. Skrátka a dobre - udržujte vo svojom byte poriadok, pre svoje dobro a nestrapnenia sa.

A určite vás už zaujíma, čím že bolo nasledujúcich 5 mužov tak pohoršených ... Poďme sa na to pozrieť.

Vytiahla špinavé dildo

"Stretol som sa s ďalšou stand up komičkou v Broadway Comedy Clube. Veľa so mnou flirtovala a chcela, aby sme si urobili plány na nasledujúci večer. Pozvala ma do svojho bytu. Keď som vošiel do jej izby, bol špinavý. Nešlo len o neporiadok. Pomyslel som si, že som si na seba mal obliecť nejaký ochranný odev, ako majú ľudia ktorí sa stretávajú s nejakým chemickým alebo bakteriálnym nebezpečenstvom. A to nie je nadnesené. Jej prestieradlo bolo celé pokryté škvrnami a ďalšie boli aj na matraci. Nedokázal som odhadnúť ani farbu podlahy. Všade boli otvorené obaly od jedla a čínskej polievky po celej izbe.

Vedel som, že s ňou nechcem mať sex. Dostal som sa na posteľ a trochu sme blbli. Potom, čo sa na mňa naštvala, že nechcem mať klasický sex penis-vagína, prstil som ju a ona mi podala veľké fialové dildo. To bolo v pohode. Bolo mi 21 a rozhodne som nebol žiadny prieborník v prstení. Vybrala ho ale z medzery medzi stenou a matracom a bolo neumyté. Povedala mi, aby som ním v nej jazdil, zatiaľ čo ju budem prstit. Dokončil som svoju prácu a potom som trval na tom, že sa budem cítiť lepšie, keď budem spať vo svojom (čistom) byte. Išiel som domov a dal som si tú najdlhšiu sprchu v živote."

Z toho vyplýva, ak chcete pozvať milenca k sebe do bytu, neuškodí aspoň trochu upratať, ale aj čisto prezliecť a prípadné sexuálne pomôcky uchovávať v čistote, inak z toho môže byť zlý alebo aj žiadny sex.

Po podlahe bežala myš

"Práve pre nás robila večeru (nebolo to naše prvé rande, takže to nebolo nič romantického, skôr taká obyčajná večera) a zrazu vidím, ako po podlahe beží myš. Mám z myší fóbiu, takže som musel byt okamžite opustiť. A áno, stretol som sa s ňou aj napriek tomu znova, pretože som hrozný v spoznávaní nových ľudí."

Je ťažké ovplyvniť situácie, kedy má partner z niečoho fóbiu a tiež nie je možné predísť každej situácii. Môže sa stať že bývate na zlom mieste, pretože zatiaľ nemáte dosť peňazí na to bývať inde, alebo sa náhodou k vám nasťahuje myš. Čo môžete urobiť v tomto prípade je postarať sa o to, aby sa situácia neopakovala.

Máte doma poriadne upratané, ženy? Nikdy neviete kedy dojde na sex!

Chumáče vlasov zaplavovali jej kúpeľňu

"Išiel som do kúpeľne svojej novej partnerky a tam boli priamo na očiach na vrchu koša otvorenej použité vložky. Nie, nerobím si srandu. A pozor, spojler! Nebola tam tá modrá tekutina, ako vídate v reklamách. Proste tam len tak boli, asi aby ich každý mohol vidieť. Tá istá osoba mala v kúpeľni ešte veľa chumáčov vlasov, prisahám, že boli veľkosti golfových loptičiek. Nachádzali sa ako v sprchovacom kúte a aj si len tak lietali po kúpeľni ako stepní bežci (také tie rastlinky, ktoré poznáte predovšetkým z filmov, ktoré sa odohrávajú na suchých prériách). Verte, že tento vzťah netrval dlho."

Okrem prípravy spálne pred návštevou partnera treba upratať aj zvyšok bytu nevynímajúc kúpeľňu a obzvlášť citlivé veci, ako sú použité vložky, je potrebné držať mimo dohľadu.

Pohľad na záchodovú dosku mňa nepotešil

"Spodná strana záchodovej dosky bola naozaj nechutne špinavá. Pravdepodobne ho nikdy nikto nenadvihol a to ani preto, aby ho vyčistil."

Nezabúdajte ani že záchodová doska má dve strany.

Mačacie chlpy doslova lemovali steny

"Stalo sa to pred mnohými rokmi. Išiel som na jednu párty vegetariánov v Queense. Som alergický na mačky a ten ich zápach som cítil hneď, ako som vstúpil do bytu. Párty sa konala v byte mojej partnerky, u ktorej som ale predtým doma ešte nikdy nebol. Začal som kýchať a dusiť sa, tak som išiel do kúpeľne. Steny kúpeľne boli pokryté minimálne centimetrovou vrstvou dlhých sivých mačacích chlpov. Prosil som svoju vtedajšiu partnerku, aby sme odišli. Lapal som po dychu. Ona mi hovorila, aby som to ešte vydržal a ešte sa chvíľu zdržal, aby som ju nestrápnil pred priateľmi. Zápach sa ale vinul celým bytom a ja som sipal a kašľal. Bol to pekne mizerný večer."

Je potrebné upratovať aj po svojich domácich miláčikoch.

Zuby našiel v pohári

"Pohár sa zubami stál hneď vedľa umývadla. Scéna ako z hororu."

Tu nie je čo dodať.

Veľký neporiadok sa nájde v nie jednej ženskej domácnosti

Pod posteľou si schovávala použité kondómy

"Kedysi som chvíľu randil s jednou dievčinou a rozhodol som sa u nej raz prespať. Bol som dopredu varovaný, že ráno bude musieť ísť do práce, a tak som nebol prekvapený, keď som ráno našiel odkaz, v ktorom sa písalo, ako sa včera skvele bavila a ako za sebou zavrieť správne dvere, až budem odchádzať. Hľadal som jednu topánku, ktorá si v noci nejakým spôsobom našla cestu až pod posteľ. Narazil som na veľkú krabicu. Pretože že som si myslel, že sa v nej budú nachádzať nejaké pikantnosti, ako napríklad nejaké erotické hračky alebo porno, nakukol som dnu. Aké to bolo pre mňa prekvapenie, keď som objavil krabicu plnú použitých kondómov!

Nemal som potuchy, od koľkých mužov sa tam kondómy ukrývajú, ale bol som si istý, že by si s kľudom mohla otvoriť múzeum kondómov podľa toho, koľko ich mala našetrené. Oveľa viac ma znepokojil ďalší poznatok - väčšina z nich bola vrátane obsahu vnútri. Áno, mala tak i dostatok zásob na to, aby si vytvorila vlastnú spermobanku! Totálny zabijak všetkej chuti na intímnosti, naozaj. Samozrejme ma tiež zaujímalo, či si uchovala aj niečo odo mňa. Netrvalo to dlho, než som našiel dôkazy o našom stretnutí na nočnom stolíku vedľa postele. Okamžite som to zobral a čo najrýchlejšie odišiel, nechcel som, aby čokoľvek zo mňa bolo uchované v niečí krabici pod posteľou."

Ak máte nejaké zvláštne úchylky, treba ich ukrývať lepšie ako pod posteľou.

Nikdy si nemenila prestieradlo

"Myslím si, že som mal v týchto veciach vždy celkom šťastie. Samozrejme sa občas stalo, že som narazil na nejakú chybičku, ale nebolo to nič, čo by neurovnalo rýchla a jednoduchá náprava. Asi to najhoršie, čo som zažil, bolo nezmenené prestieradlo . Po dosť dobrom prvom rande sme sa zvalili na posteľ. Jej izba bola celkovo pekne neporiadny - posteľ neupravená, všade hromady oblečenia, u ktorého sa nedalo rozpoznať, či je vyprané alebo špinavé, mnoho pohárov vody na provizórnom nočnom stolíku. Cítil som sa ako doma.

Avšak z jedného prespanie sa stalo ďalšie a ďalšie a ja som si všimol, že prestieradlo nemenila už viac ako mesiac. A všimol som si toho nie preto, že by som hľadal chyby alebo tak, ale preto, že na jednom mieste bola stále jedna a tá istá škrvna (nie biologického pôvodu). Väčšinu času, čo som u nej bol, bolo za súmraku alebo v úplnej tme, takže som sa na to prestieradlo nikdy nemal možnosť poriadne pozrieť, ale keď sa tak stalo, tak ma začalo naozaj veľa desiť, keď som si predstavil, ako sa na ňom človek potí a robí veľa rôznych vecí. A za to všetko mohla veľmi pekná slečna, ktorej bolo už 28 rokov."

Dúfame, že podobnú nepríjemnú skúsenosť nezažijete. A ak sa bude jednať o maličkosť, nezabudnite, že tá sa dá často ľahko napraviť. Nebojte sa preto nájsť niekoho na online erotickej zoznamke, hoci prvotný kontakt je len cez internet, to nemusí byť vôbec na škodu. Druhého aspoň zvládnete lepšie spoznať pred tým, než sa stretnete.

 [Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.