Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Mestá hriechu, kde nekončí rozkoš

29.august 2017
Mestá hriechu, kde nekončí rozkoš

V mestách hriechov je všetko dovolené, najskrytejšie túžby sa tu stávajú skutočnosťou a na svoje si príde aj ten najväčší zhýralec. Okrem nezáväzného sexu tu nie je núdza ani o drogy, alkohol, hazard a nikdy nekončiace party.

Rio de Janeiro

Kde: Brazília

Hlavné lákadlá: každoročný karneval plný vnadných krásavíc a s ním spojené bujaré oslavy, večierky a bály

Na každom kroku tu na vás číha kamarát hriech. Už samotná prechádzka po slávnej Copacabane, čo je jedna z najkrajších pláží planéty, skrýva toľko pokušení skočiť po nejakej vyvinutej Brazílčanke, až sa z toho turistom točí hlava.

Nad Rio de Janeirom vo dne v noci bdie gigantická socha Krista Spasiteľa (pod sebou má 6,5 miliónov ľudí), ktorý sa ponára do každoročných karnevalových rytmov. Mestom v tej chvíli začína znieť samba, alegorické vozy sa dávajú do pohybu, ulice sa plnia tisíckami extravagantne a predovšetkým minimalisticky odetými krásavicami, tanečnicami, ktoré rady roztriasajú svoje vnady. Je to najväčšia párty na svete a každý o nej počul.

Spať sa nechodí, to je jasné, len sa odpočíva. Oslavy sú veľmi bujaré a dokonca preto od roku 2001 rozdáva brazílske ministerstvo zdravotníctva návštevníkom karnevalu celkovo 89 miliónov kondómov. Miestni i turisti vyrážajú do víru veľkomesta, aby si v kluboch zatancovali bossa-novu alebo sambu a uspokojili pri tom svoje sexuálnej túžby a svoj sexuálny apetít. Kto nikoho nezbalil, môže siahnuť do peňaženky a využiť miestnych služieb prostitútok. Niekde je možné objednať aj na hoteloch.

Moskva

Kde: Rusko

Hlavné lákadlá: bohatá ponuka nočných podnikov rôzneho zamerania

V Moskve milujú večierky, tanec a zábavu, aj keď ide o chladné miesto v Rusku. A kde vyčíňajú miestni obyvatelia? Vo veľkom množstve rôznych nočných podnikov, od nažehlených kokteilových barov po putiky nízkej cenovej relácie. Každý, kto holduje rocku, hardcoru, technu, trance alebo iba alkoholu, tu bude spokojný. Teenageri vyrážajú do tanečných klubov a na supermoderné diskotéky s efektnými laserovými show. A tých je tu naozaj veľa, niečo okolo 850.

Moskva s pýši povesťou najdrahšieho mesta na svete. Nočné vychádzky turistom spríjemňujú za každého ročného obdobia dievčatá v krátkych sukničkách, ktoré predávajú svoje telá. Nezáväzným sexom to žije tiež v striptízových kluboch a občas možno na rozvášnenú dvojicu naraziť aj na ulici.

Hungry Duck

Je to zhýraly klub pre milovníkov erotiky. 3x týždenne sa tu len pre dámy vyzliekajú ruskí stripteri. Aj privátny tanček nie je problémom, stačí si o neho povedať. Po dvoch hodinách vystúpenia sú muži poslaní do zákulisia a klub sa otvára aj pre mužov. Klub už bol kvôli sexu na verejnosti niekoľkokrát uzavretý. No, nie je sa čomu diviť, roztúžené dámy sa potrebujú v tej chvíli po vystúpení predsa schladiť.

Pattaya

Kde: Thajsko

Hlavné lákadlá: go-go bary, erotické show a pestrá ponuka sexuálneho vyžitia

Najhriešnejšia mesto medzi hriešnikmi, za to by sa dalo označiť. A rozhodne si toto označenie zaslúži. Zhýralej Pattaya na východnom pobreží Thajského zálivu, asi 150 km juhovýchodne od Bangkoku, totiž nikdy nespí. Za každým rohom môžete natrafiť na nevšedný zážitok a rozptýlenie, to všetko bez lásky a bez citov. Nie je to ale zadarmo. Miestne prostitútky splnia cudzincom, čo im na očiach vidia za príslušný poplatok.

Thajské ženy sú vychovávané tak, že majú muža urobiť šťastným. Užijú si tu nielen heterosexuáli, k dostaniu je tu naozaj všetko. Ulice sú plné ladyboyů, mužských transvestitov alebo transsexuálov. Občas sa teda stáva, že na turistu čaká na hotelovej izbe prekvapenie. A šok môže prísť aj po vyšetrení na HIV, tak pozor na to.

Pussy show

Hlavným miestom nočného života je Walking Street, ulica plná reštaurácií, diskoték, erotických salónov, go-go barov a nočných klubov, ktoré ponúkajú zábavu všetkého druhu. Vo výkladoch sa zvíjajú okolo tyče zvodné tanečnice. Za zatvorenými dverami sa potom odohrávajú travesti show a pussy show, čo je prehliadka neuveriteľných kúskov, vykonávaných pomocou ženského prirodzenia. Na progamy je napríklad fajčenie cigariet, pískanie na trúbku, sfoukávání sviečok na torte, odzátkovanie fľaše, strieľanie šípok na nafukovacie balóniky, ping-pong show alebo vrhanie banánov do diaľky.

Pattaya

Tijuana

Kde: Mexico

Hlavné lákadlá: znížená veková hranica pre pitie alkoholu, lacná tequila, legálna prostitúcia

Najväčšie mesto štátu Baja California v Mexiku Tijuana je domovom pre 1 400 000 ľudí, ale turisti sú tí, ktorí toto miesto postrkávajú po rebríčku stále hore. Užívať si sem jazdia hlavne mladí Američania, mieria na pláže, na nákupy a v noci podnikajú výlety po miestnych kluboch, baroch, nevestincoch a živých sex show. Navyše im v tom nebráni ani vek, hranice pitie alkoholu tu klesá z 21 rokov na 18. Hlavnou tekutinou je tu tequila, ktorá sa tu predáva naozaj za bagateľ.

Na ulici si môžete kúpiť aj heroín, pervitín alebo akékoľvek lieky, ktoré sú inak na predpis.

Amsterdam

Kde: Holandsko

Hlavné lákadlá: tolerovaná konzumácia ľahkých drog, vykričané štvrte červených lucerien

Holandsko pozná väčšina ľudí ako krajinu tulipánov, ale to sa bohužiaľ nenechajme vysmiať. Vôňa tulipánov totiž zaniká v marihuanovom dyme. Zvádzanie legálnej prostitúcie a tolerovanej konzumácie ľahkých drog tú prepadajú milióny turistov ročne. Amsterdamské coffee shopy majú vyššiu návštevnosť ako Múzeum van Gogha. Niet sa čomu čudovať.

Každý nový zákazník dostane po príchode menu s výberom najrôznejších druhov marihuany a hašiša. Ten, ktorý si vyberie môže buď vyfajčiť hneď na mieste alebo si ho vziať v sáčku so sebou domov. K dispozícii majú aj koláčiky a muffiny s patričnou dávkou omamných látok. Tí, ktorým konope nestačí, môžu ísť o úroveň vyššie. Stačí vyjsť na ulicu a poobzerať sa po obchodníkovi, ktorý ponúka speed, extázu alebo kokaín. Akurát si musí dať pozor na skutočný obsah sáčku, cukor doma určite všetci majú.

Štvrť červených lucerien

Keď už ste ako turista v povznesenej nálade, zamieria možno vaše kroky do vyhlásených uličiek lásky v Red Light District alebo tiež štvrti červených lucerien. Polonahé kňažky lásky tú spoza výloh vo svetle rude žeravých neónov lákajú muža do svojich izbičiek, v ktorých im splní najtajnejšie sexuálne túžby.

Vykričaná štvrť je magnetom predovšetkým pre partičky podnapitých mladíkov, ktorí vymetú i peep-show bary, sexshopy a sex-kina.

Las Vegas

Kde: USA

Hlavné lákadlá: nepreberné množstvo kasín a svetových show všetkého druhu

Objednať si taxík je tu ťažšia vec, než tú prísť úplne o všetko. Milióny ľudí zo všetkých kútov sveta tu každý deň vkladajú svoju budúcnosť do kartových kombinácií, jej guličiek alebo do vrtkavého šťastie u hracích automatov. Úsmevy z tvárí sa im ale vytrácajú tak rýchlo, ako sa zmenšuje ich konto.

Hovorí sa, že čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas.

Nehostinná krajina v strede Nevadskej púšte sa začala kasínami a hotely plniť v roku 1931, kedy tu zlegalizovala hazardné hry. Dnes je táto oslňujúca záplava pestrofarebných svetiel najrýchlejšie sa rozvíjajúcim mestom v USA a Mekkou hazardu. Astronomické sumy tu môžete stratiť úplne všade a pri všetkom, čo má aspoň nejaká základné pravidlá. Keď sa vám nepodarí, tak svoj smútok sa zvyškom peňazí môžete utopiť v alkohole na obrovskom množstve diskoték a barov. A alebo ho utíšiť aj v náručí krásnych slečien.

Prostitúcia tu nie je legálna, ale je šikovne obchádzaná pomenovaním "eskortné služby" a tie sú dostupné skoro na každom rohu. Ale ak muži patríte k tým, čo sa len radi pozerajú, potom môžete zase navštíviť niektorú z šteklivých show pre pánov, ale aj pre dámy.

Las Vegas

Las Vegas Strip Center je 7,2 km dlhé centrum Las Vegas, kde nájdete všetko, čo každoročne priťahuje viac ako 37 miliónov návštevníkov. Hostia očakávajú najväčšie hotely s najluxusnejšími kasínami, nákupnými centrami, imitáciou svetových budov od Sochy slobody až po egyptskú pyramídu.

Veľa prominentných hviezd vyšlo a stále je tu. Možno Elvis Presley zahral 873 koncertov v hoteli International. Dnes uvidíte Céline Dion alebo David Copperfield.

Spolu s túžbou hráča a alkoholom mnoho mladých milencov nájde veľa kaplniek, kde sľubujú celoživotnú lojalitu a lásku. Ak chcete si oženiť alebo vydať, je to možné 24 hodín denne. Ak je to na celý život, budete to vedieť až po návrate domov a vytriezvení.

Ak nechcete ísť do zahraničia, nebojte sa, v Bratislave takých miest ako sú zhýralé kluby, nájdete dostatok.

Zdroj: http://www.lasvegas.com/

http://www.bangkok.com/pattaya/nightlife/walking-street.htm

https://www.amsterdam.info/red-light-district/

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.