Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ktoré znamenia zverokruhu sú najdivokejšie v posteli?

23.január 2018
Ktoré znamenia zverokruhu sú najdivokejšie v posteli?

Viete o tom, že vaše znamenie o vás môže prezradiť to, akí ste v posteli? Tento článok vás predovšetkým bude zaujímať v prípade, že hľadáte partnera, alebo ste v novom vzťahu. Čo od jednotlivých znamení čakať?

Hviezdy nám môžu ukázať veľa vecí ohľadom našich životov. Teda nie je tak prekvapujúce, že sa vďaka nim môžeme dozvedieť, aké sú jednotlivé znamenia v posteli. Navyše na začiatku každého mesiaca vydávame sex horoskop, kde sa môžete dozvedieť, čo vás v mesiaci čaká po vzťahovej a predovšetkým sexuálnej stránke. Dnes sa ale zameriame na to, ako veľmi divoké sú jednotlivé znamenia v posteli a tiež na to, ktoré sú naopak zlými milovníkov. Väčšina ľudí si síce užíva sex, ale nie každý je v posteli v skutočnosti dobrý a každému sa páči niečo iné. Aby ste v tom nemali zmätok, znamenia sú zoradené klasicky ako v horoskope, takže si jednoducho môžete nájsť, aký váš nový objav bude v posteli a čo od neho môžete očakávať.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani nie sú síce tak dominantní ako Býci, o ktorých si môžete prečítať nižšie, ale aj tak majú radi, keď je po ich. Niektorí z nich potom dokonca chcú, aby bolo po ich, alebo aby to radšej nebolo vôbec. Tiež majú radi štýl dovnútra a rýchlo von. To neznamená, že by sa Barani nezaujímali o potešenie svojho partnera, ale znamená to, že môžete zabudnúť na akúkoľvek predohru. Na druhú stranu sú Barani ako stvorení pre rýchlovky. Ak je to vaša šálka kávy, tak je pre vás Baran ako stvorený. Pre niektoré citlivé duše ale môže Baran pôsobiť ako sexuálny maniak, ktorému ide len o vlastné uspokojenie.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býk je tiež čiastočne dobrý milenec. Podľa toho, ako oceňujete dominanciu v posteli. Ak sa vám páči, nebudete s ním mať problém a zažijete skvelé chvíle. Ak na toto moc nie ste, pravdepodobne s ním ako s milencom moc spokojní nebudete. Kým mimo posteľ vám Býci ponúknu dobré jedlo a pitie alebo pozvanie do reštaurácie, aby si s vami mohli užiť, v posteli sú najšťastnejší, keď vás môžu zviazať a ovládať. Je len na vás, aby ste si povedali, či je toto to, čo sa vám páči. Navyše si dávajte pozor na skutočnosť, že dokážu byť sústredení na seba a orgazmus radi doprajú predovšetkým sebe a moc nepremýšľajú o tom, či by chcel byť uspokojený ešte niekto iný.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci sú naozaj zvodní ľudia. Inými slovami povedané - ľudia, ktorí sa narodia v znamení Blížencov, dostanú každého ľahko do postele a tiež veľmi ľahko nadväzujú nové kontakty. Akonáhle s nimi budete v posteli, nebojte sa, pretože vás nesklamú. Perfektné spojenie intelektu a kreativity robí z Blížencov najlepšie znamenie zo všetkých, s ktorými si môžete užívať vášnivé milovanie.

Rak (22. júna - 22. júla)

Skôr, než pôjdete do postele s Rakom, mali by ste sa najskôr spýtať sami seba, čo pre vás znamená milovať. Prečo? Pretože to je presne to, čo Raci chcú robiť. Chcú vás sladko milovať, nežne sa vás dotýkať, starať sa o vás, že si budete pripadať ako v romantickej telenovele.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Dalo by sa povedať, že Lev by mohol dostať hlavnú cenu za znamenie, ktoré je v posteli najhoršie, aj keď to znie hrozne kruto. Aby sme išli priamo k veci, ich narcimus im bráni v tom, aby v posteli boli nejako skvelí. Môžu na tom ale zapracovať. Potrebujú k tomu ale trpezlivého partnera. Nemôžete ale očakávať, že s ním pôjdete do postele a ešte si dá tú snahu, aby vás doviedol k orgazmu. Akonáhle totiž raz svoj orgazmus prežije, zaspí. Možno sa tiež dokonca zabudne spýtať na vaše meno. A možno ani nezabudne, ale jednoducho ho nebude zaujímať.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Hoci sú trochu hanbliví a rezervovaní, všetko toto sa zmení, keď sa s nimi ocitnete v posteli. Aj keď nebudú v posteli najlepší alebo najkreatívnejší, rozhodne dostanú 1 za snahu a horlivosť. Na to sa rozhodne môžete tešiť, ak mienite mať sex s človekom v znamení Panny.

Jak je váš partner divoký v posteli?

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Ľudia v znamení Váh majú radi vášeň, vzhľad a vystupovanie. Kým to môže vyzerať povrchne, pokiaľ ide o sex, v skutočnosti to hrá v prospech všetkých. Váhy si dokážu vybrať skvelé spodnú bielizeň, zapáliť sviečky, začnú predohru masažou a budú pri tom používať ten najlepší masážny olej. Všetko je to o detailoch. Ale akonáhle sa olej vstrebe a sviečky dohoria, sú ochotní ukázať aj svoju druhú stránku. Tá je predovšetkým o zvrhlosti a neboja sa ani podriadiť.

Škorpión (24. október - 22. november)

Intenzita, ktorá pumpuje Škorpiónom v žilách, z neho robí jedno z najlepších znamení, ktoré by ste mali vyhľadať, ak chcete zažiť sex, ktorý vám vyrazí dych. Na rozdiel od Blížencov, ktoré sme tu tiež vychvaľovali, síce postrádajú kreativitu, ale tiež disponujú vlastnosťou, ktorú naozaj veľmi oceníte - výdržou. Takže ak máte radi dlhý sex, kedy väčšinu odpracuje ten druhý, človek v znamení Škorpióna by mohol byť tým pravým sexuálnym partnerom.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Zo všetkých znamení sú práve Strelci ti najviac hraví. Pre niekoho to môže znamenať skvelú vec, ale ak sa vám skôr páči žeravý a intenzívny sex, potom je Strelec zlá voľba. Neznamená to, že by boli zlí v posteli, ale majú radi zábavu. Smiech pri sexe môže byť super, ale musí sa vedieť, kde je nejaká hranica a kedy už to začína byť absurdné. Zároveň sú Strelci zameraní veľmi na perverzné hrátky, radi hovoria sprostosti a predovšetkým si radi vymýšľajú. Občas sa vám skôr bude chcieť utiecť, keď začne hovoriť.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Stojí za to, aby ste išli s Kozorožcom do postele? No, to záleží na tom, koľko máte času. Nie je to ten, kto urobí prvý krok a akonáhle sa v posteli ocitne, môže na vás pôsobiť trochu letargicky. Sex s Kozorožcom pre vás môže byť rovnako záživný ako návšteva zubára. Ale aj tak to niekomu môže vyhovovať. Nie je to totiž o tom, že by boli ktovieako príšerní v posteli, ale skrátka im chýba nejaké nadšenie pre vec, ktorej treba iné znamenia majú.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Sex s Vodnárom bude vždy dobrodružstvo vzhľadom k ich osobnosti. Je dosť pravdepodobné, že budú mať väčšiu zásobu hračiek ako vy a tiež u nich nič nie je tabu. Podľa nich je dobrý sex o experimentovanie a skúmanie. Inými slovami, oba budete spokojní a nebudete sa nudiť.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Keď ide o sex, Rybám sa páči si o ňom rozprávať. Ale aj keď sa jedná o veľmi citlivé znamenie, a mohli by teda mať nejaký zmysel pre to, kde sa dotknúť a kedy, v posteli sú Ryby celkom nudné. Ak zažijete s človekom narodeným v znamení Rýb sex na jednu noc, pravdepodobne si ho nebudete do budúcna pamätať. Alebo si ho budete pamätať, ale po tej zlej stránke, pretože Ryby by mali viac času venovať svojej hygiene.

Každý sa ale môže vymykať jednotlivému znamenie, v ktorom sa narodil. Viete, ako sa to hovorí, výnimka potvrdzuje pravidlo. Buďte radi, že je váš partner taký, aký je, a ak vám to nevyhovuje, nemá cenu s ním ďalej zostávať. Potom sa môžete porozhliadnuť v online svete, či vás niekto nezaujme. Na online zoznamke si môžete nájsť partnera pre život a na erotickej zoznamke sexuálneho partnera, s ktorým si v posteli budete rozumieť vo všetkom.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.