Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

6 najdivnejších vecí, ktoré vás môžu vzrušovať

10.február 2018
6 najdivnejších vecí, ktoré vás môžu vzrušovať

Každého vzrušuje niečo iné, to nie je žiadna nová informácia. Keď sa ale budete s partnerom v súkromí o tejto téme baviť, môžete sa dozvedieť celkom zaujímavé veci. Niektorým z nich sa môžete čudovať a iných sa môžete desiť. Výpočet tých najzvláštnejších vám prinášame v dnešnom článku.

Možno ste si niekedy všimli, že sa vaša chuť na sex počas dňa rôzne mení. Je ovplyvnená vonkajšími podnetmi, čo si vôbec nemusíte primárne uvedomovať. Až keď sa na to začnete zameriavať, môže vám dôjsť, že vás vzrušujú určité veci, ktoré na prvý pohľad vôbec nevyzerajú ako niečo, čo by vás dokázalo vzrušiť. A aj tak sa vďaka nim dvíha vaša chuť na sex. Ak už prídete na to, čo vás vzrušuje, môže vás to samotné desiť. Príde vám to čudné, nepoznáte nikoho, kto by to cítil rovnako. Ale verte, že ľudia vo vašom okolí sa cítia rovnako, a preto o tom nikto verejne nehovorí - teda okrem nás.

Chceme vám niektoré z týchto vecí priblížiť a ubezpečiť vás, že sa nejedná o nič zlého. Teda aspoň z výpočtu, ktorý vám dnes predstavíme. Inak samozrejme existujú aj veci, ktoré sú mimo zákon, a to už by chcelo nejakú konzultáciu s odborníkom - psychológom, psychiatrom alebo sexuológom.

Existuje naozaj veľké množstvo rôznych fílii, venovali sme im dokonca aj dva články - Sexuálne úchylky - 1. časť a Sexuálne úchylky - 2. časť. Tie, ktoré vám ale dnes predstavíme, sú väčšinou trochu špecifickejšie a predovšetkým sú to situácie, ktoré môžete prežívať v bežnom živote. Na tomto zozname sa podieľalo niekoľko sexuálnych expertov. Akonáhle si ich uvedomíte, možno vám to celé bude dávať oveľa väčší zmysel. Navyše ich môžete zahrnúť napríklad do predohry, zaradiť ako súčasť role play alebo iných fantázii so svojím partnerom.

Peekaboo spodná bielizeň

Teoreticky sa nemusí jednať len o spodnú bielizeň, ale aj o iné oblečenie, napr. nohavice alebo tričko. A čo že to vlastne znamená peekaboo? V "obyčajnom" živote to znamená hru pre deti, pri ktorej si zakryjete tvár a hovoríte kuk alebo baf, v tomto prípade sa ale jedná o oblečenie, ktoré má v sebe vyrezané otvory, buď na intímnych partiách a zadočku alebo na prsiach. Mnoho ľudí toto prádlo nosí kvôli tomu, že sa cíti viac sexy, niektorí kvôli erotickým hrám. A sme pri tom - druhého to môže naozaj neskutočne vzrušovať. Všetko ostatné môže byť zakryté, ale prístup je jednoduchý. A čo potom, keď má toto oblečenie na sebe niekto vonku, to potom nie je ťažké si treba užiť sex niekde na verejných záchodoch, ani pri tom nemusí vyzliekať žene nohavičky.

"Peekaboo spodná bielizeň robí ľudí obzvlášť nadržanými. Otvorené košíčky podprsenky a spodnú bielizeň s otvorom na intímnych partiách sú veľmi zvodné," hovorí Jaclinne Cheng, zakladateľka a generálna řediteka spoločnosti Spicy Lingerie. A prečo vlastne? Niečo už sme poodhalili. "Otvorené košíčky aj otvory v nohavičkách umožňujú ľahký prístup. Skromná a odhaľujúce povaha týchto predmetov zvýši očakávania, pretože váš partner nebude schopný vám odolať, a to robí ako nositeľa, tak i 'púheho' diváka obzvlášť nadržanými," vysvetľuje Jaclinne.

A čo viac môžete urobiť, aby ste ešte zvýšili vzrušenie? Stavte na sýto červenú farbu. "Mnoho štúdií zistilo, že červená farba je zo všetkých najviac spojená so vzrušením, či už u žien alebo u mužov," dodáva.

Je tam ta diera v nohavičkách alebo nie?

Smútok

Znie to zvláštne, ale v skutočnosti je to veľmi bežné. Smútok a vaše libido sú veľmi úzko spojené. "Človek, ktorý práve prežíva nejaký smútok, v tomto období tiahne k ostatným ľuďom, aby u nich vyhľadal pomoc, pretože sa nachádza v zlom psychickom rozpoložení. Táto podpora a upokojenie sa často mení v niečo viac, v niečo sexuálneho," tvrdí špecialista na vzťahy Alex Reddle. Prečo sa to deje práve takto? "Pozícia sexuálneho vzrušenia v mozgu je zaujímava blízka čast vášho mozgu, kde sa spúšťa strach, panika a smútok, čo vám veľmi uľahčuje presunúť sa z jedného do druhého," vysvetlil. Keď sa nad tým zamyslíte, naozaj to dáva zmysel.

Navyše, ak sa budete venovať sexuálnemu užívaniu si, nebudete myslieť na tie veci, ktoré váš smútok spôsobili. Síce sa to niekedy môže zdať nevhodné riešenie, na druhú stranu si človek veľmi uľaví na duši.

Vášnivá hádka

Toto je ako vystrihnutá scéna z filmu. Ocitnete sa vo vášnivej hádke a potom sa po sebe nakoniec vrhnete, nehľadiac na to, že každý máte očividne iný názor na vec, kvôli ktorej ste sa hádali. To už potom nie je podstatné. Áno, je to tak, vďaka takýmto vzrušujúcim hádkam budete naozaj vzrušení. "Toto síce nie je úplne tradičný postup, ako sa vy a váš partner vzrušíte a dostanete do postele, ale aj tak to funguje. Väčšinou sa to nazýva sex na uzmierenie," hovorí Reddle. "Hádky zvyšujú testosterón, krvný tlak a bdelosť. Podobne ako u strachu a paniky teplota stúpa do nebeských výšin, vaše dlane sa potia a vaša pokožka sa chveje každým pocitom," dodáva.

Keď ste tak čítali ten popis pri hádke, nepripomenula vám to treba aj popis nejakej inej situácie? Skúste sa zamerať na to, čo sa s vaším telom deje pri orgazme a uvidíte, koľko je toho spoločného. "Či už je to úľava, že hádka skončila, alebo uvoľnenie všetkého toho vybudovaného napätie, sex na uzmierenie vám môže perfektne padnúť."

Sladkosti

Rovnako ako sladkosti môžu spustiť vo vašom mozgu reakciu, že sa jedná o odmenu, rovnako je to so sexom. Práve to spája tieto dve skvelé veci. Navyše keď budete jesť sladkosti, dostanete sa do dobrej nálady. "Vďaka nezdravému jedlu sa väčšinou cítite dobre, a to sa môže prejaviť na rôznych miestach vášho tela. Niektoré typy nezdravých jedál, ako sú napríklad zmrzlina alebo čokoláda, môžu vo vašom tele uvoľňovať tie správne látky, aby mohli prúdiť endorfíny," hovorí Reddle. A endorfíny sú známe ako čo? Hormón šťastia. Takže šup, napchajte si pusu sladkosťami, môžete to brať ako peknú, sladkú predohru.

Sladkosti ale nemusíte hneď iba konzumovať. Hranie sa s jedlom prináša tiež svoj úžitok a často sú vďaka tomu ľudia pekne nadržaní, pretože môžete popustiť uzdu svojej fantázie a hrať sa s jedlom tak, ako budete chcieť. A jesť ho, odkiaľ budete chcieť. Také jahody a šľahačka nie sú vôbec zlé. Ale aj tekutá čokoláda môže byť skvelá, je to len na vás.

Sladkosti vás dokážu pekne sexuálne povzbudiť

Desivé filmy

Váš partner alebo "skoro" partner mal pravdepodobne nejaký motív, že vás na rande pozval práve na nejaký desivý film. Po prvé majú dva samozrejme veľa príležitostí sa k sebe túliť a muž môže ochraňovať ženu pred zloduchmi. Ale to nie je všetko. Pretože podľa sexuologičky Megan Stubbs môže byť aj strach veľmi vzrušujúci. "Túto súvislosť skúmala jedna" mostová "štúdia. Pri nej sa vedci zameriavali na to, či mužom budú pripadať ženy príťažlivejšie na vratkom moste, než na pevnej zemi. A áno, bolo to naozaj tak! Vaše telo si skrátka bude pripadať, že váš partner je ten najlepší, ktorého môžete mať v srdci, pretože si nechcete vybrať toho strašidelného klauna z filmu. "

Takže rada je jasná. Až si budete chcieť so svojím partnerom užiť, pozrite sa spolu na nejaký horor. Alebo navštívte nejaký strašidelný dom a kriky, ktoré sa potom budú ozývať, budú z vašej spálne.

Vidieť ostatných v akcii

Toto je pomerne klasika. Veď si to vezme takto - keby to tak nefungovalo, prečo by vôbec niekto pozeral na porno? Pravdepodobne by ani neexistovalo. A nejde len o to, že by ste pozorovali iba ľudí. Dokonca to rovnako funguje aj so zvieratami. "Predstavte si, že ste v zoo, a vyskytnete sa u šimpanzej voliéry práve vo chvíli, keď si tam dva rozhodli užívať intímne chvíľky. Čo to s vami urobí? Aj keď vôbec nechcete mať sex so zvieratami a ani vás to pomyslenie nevzrušuje, keď vidíte zvieratá pri sexuálnom akte, vaša myseľ to rovno prevedie na vášho partnera, s ktorým ten sex už chcieť budete, "tvrdí Stubbs.

Teraz sa presunieme od šimpanzov späť k ľuďom. "Tohto tiež využívajú ľudia, ktorí chodia do nočných klubov alebo na swingers párty. Veríte tomu, čo vidíte, takže nie je divu, že si ihneď celú situáciu prevediete na seba a budete chcieť tiež prežívať to, čo tí ostatní," dodáva. Sledovanie niekoho, ako si užíva sex, patrí pod voyeurizmus, do ktorého okrem iného zaraďujeme i sledovanie vlastného sexu v zrkadle, čo tiež robia ľudia preto, že ich to vzrušuje.

A čo vzrušuje vás? Môžete sa o svoje fantázie podeliť s niekým z erotickej zoznamky a nemusíte sa pritom vôbec hanbiť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.