Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

22 otázok o mužskej masturbácii - 1. diel

23.september 2019
22 otázok o mužskej masturbácii - 1. diel

Určite ste niekedy premýšľali o masturbácii opačného pohlavia. Niektoré veci viete, iné zostávajú tajomstvom. Dnes sme sa rozhodli odhaliť tajomstvo mužskej masturbácie. Ženy sú zvedavé stvorenie, a preto by si tento článok nemali nechať ujsť! Načerpajte informácie, ktoré budete môcť napríklad neskôr využiť pri spoločných večeroch...

Ženy, zaujíma vás, čo muži robia a nerobia pri masturbácii? Ak áno, tak ste tu správne! Táto zvedavosť môže plynúť z niekoľkých vecí. Prvou z nich je tá, že muži majú iné intímne partie, teda sa ponúkajú iné možnosti hrátok ako u žien. Ďalej tomu nepomáha ani to, že väčšinou sú trochu hanblivejší a najradšej masturbujú za zatvorenými dverami a my si teda môžeme len predstavovať, čo teda robia. Aj orgazmus je trochu iný. Ste pripravené sa dozvedieť pravdu?

Vzhľadom k tomu, že by sa nám všetkých 22 otázok nevošlo do jedného článku, museli sme pristúpiť k rozdeleniu na dva diely. Dnes si teda môžete užiť prvých 11 otázok.

Otázky o mužskej masturbácii

Sajú si muži svoj vlastný penis?

Tí, ktorí môžu, to robia. Ale ako poukázal muž, ktorý to dokáže, je to pre nich skôr menej o masturbácii a viac o "cirkusovom triku", ktorý ukazujú ostatným. Takéto ohýbanie tela je veľmi namáhavé, a tak veľakrát ani na uspokojenie nedôjde. Navyše tu hrozí celkom veľké riziko poranenia, takže ak ste muž a budete to chcieť skúsiť, dajte si pozor.

Treba podotknúť, že toto naozaj nejde každému a ide predovšetkým o to, ako je daný muž ohybný. A pretože ľudia v dnešnej dobe už môžu skúsiť všetko, niektorí si kvôli tomu, aby si na penis pusou dosiahli, nechávajú vyoperovávat aj rebrá. Bláznivé, ale to je realita dnešnej doby.

Ejakulujú vždy muži rovnaké množstvo semena? A všimnú si vôbec toho, keď sa toto množstvo zmení?

Väčšinou si tejto zmeny nevšimnú. Väčšinou si všimnú väčšieho množstva vo chvíli, keď nejakú dobu nemasturbovali, pretože ich to trochu prekvapí. Rovnako ako ženy, tie tiež nikdy nijako nemerajú, koľko tekutín z nich pri vzrušení vytečie, ale ak by to bolo veľké množstvo, budú z toho v šoku. Ak by sa ale množstvo výrazne zmenšilo, stálo by za to navštíviť lekára, pretože môže ísť o zdravotný problém.

Muži si väčšinou nedokážu sať svoj penis

Ako je časté to, že má muž chuť si pri masturbácii strčiť prst do zadku?

To záleží predovšetkým na každom jednotlivcovi. Sú muži, ktorí to milujú (a nie, neznamená to, že sú to homosexuáli) a ktorí si to pri masturbácii užívajú. Potom sú muži, ktorí si tieto miesta nechajú dráždiť len partnerkou. No a posledná kategória sú muži, ktorí striktne odmietajú akékoľvek dotyky týchto intímnych partií.

Verte ale, že na tom vôbec nezáleží. Ženy tiež robia to, čo sa im páči, a nikto nehovorí, či je to zle, alebo dobre. Nech každý robí to, pri čom sa cíti skvele.

Ako často muži masturbujú? Raz denne? Alebo skôr raz týždenne?

Opäť to veľmi záleží na každom človeku. Každá žena tiež masturbuje inak často, niekedy aj jedna konkrétna žena má obdobia, kedy si to neodpustí niekoľkokrát denne a potom obdobie, kedy vydrží týždeň bez uspokojenia. U mužov to veľmi záleží na ich sex drive. Napriek tomu to má väčšina mužov skôr ako zvyk. Napríklad sa uspokojí každú noc pred spaním, v sobotu ráno, kedy môžu spať ako dlho chcú, alebo v akúkoľvek inú dobu, ktorá im vyhovuje a urobia si z toho taký zvyk. Niektorí sa dokonca takto upokojujú, keď sú nahnevaní.

Hovoria spolu niekedy muži o masturbácii? A rozprávajú sa s nimi napríklad o erotických hračkách?

Väčšina mužov sa s ďalšími mužmi o masturbácii nebaví. Ťažko povedať, či to považujú za tabu, či je to ovplyvnené kultúrou alebo osobnosťou, ale skrátka nemajú tú potrebu. A aj erotické hračky sú témou, ktorú by ste u mužov hľadali márne. K tomu môže prispieť ale napríklad aj fakt, že ich trh zase toľko neponúka, takže by konverzácia boli časom dosť monotónna.

Ako často to muži robia čisto len z nudy?

Popravde to robia celkom často. Je to tak jednoduché pomyslieť si "No, tak mám teraz nejaký čas navyše a nemám čo robiť ...." a ísť sa vzrušiť, ako vymýšľať niečo zložité alebo niečo, čo by zabralo zbytočne dlhú dobu. Častejšie sa to stáva ale vo chvíľach, keď sa človek len tak nudí pri počítači, surfuje po internete a jednoducho to príde. Alebo sa napríklad nejakou "náhodou" objaví na pornostránke.

Masturbácia z nudy naozaj existuje

Naozaj pri tom používajú ponožku?

Hoci je to skôr sranda v amerických komédiách, tak verte, že ponožka má pri mužskej masturbácii naozaj svoje miesto na slnku. Samozrejme, nerobia to všetci, nerobí to ani väčšina, ale skrátka sa takí muži nájdu. Ak je to tým, že to videli vo filmoch, chceli to skúsiť a zistili, že to je praktické, alebo len tým, že sú leniví hľadať nejakú inú variantu, to je nejasné. Žiadne štúdie, ktoré by ukázali, koľko mužov ponožku pri ejakulácii používa, bohužiaľ neexistujú.

Ponúka sa otázka, či muži tieto ponožky neskôr perú alebo čo s nimi vlastne robia. Väčšina z nich tieto "použité" ponožky (len dúfajme, že nie sú použité v normálnom slova zmysle) následne vyperú alebo umyjú. Zvyšok mužov ... si radšej domyslite sami. Vďaka Reddit, internetovom fóre s mnohými prapodivnými otázkami, navyše vieme, že to môže skončiť oveľa, oveľa horšie než len ponožkou od spermií. Jeden muž si miesto ponožky vybral krabicu od topánok, ktorú používal niekoľko rokov, dokonca mu v nej začla rast pleseň a on ju rovnako nevyhodil. Fotku radšej prikladať nebudeme, môžete ju nájsť na internete, ak vás to zaujíma (upozorňujeme, že to nie je nič pre slabé povahy).

Používajú muži druhú ruku k ďalšej stimulácii?

Ako sme už spomenuli, neexistuje žiadny správny spôsob masturbácie. Len to, čo je ľuďom príjemné a čo naopak nie je. A rovnako ako v predošlom prípade s ponožkou, ani tu neexistujú žiadne štúdie, ktoré by nám bližšie určili, koľko mužov používa pri masturbácii druhú ruku k ďalšej stimulácii. Ale vieme, že to muži robia. A nemusí si k tomu nutne strkať prst do análneho otvoru.

Niektorí muži si radi dráždia bradavky, ale ešte častejšie si muži dráždia miesto medzi mieškom a análnym otvorom, ktorému sa slovensky hovorí hrádza, inak perineum. Na tomto mieste sa totiž nachádza prostata, a tak je to pre nich veľmi príjemné.

Naozaj robia to, že si sadnú na svoju ruku, aby si ju znecitliveli, a následne im to prišlo, ako že ich uspokojuje iná osoba?

Keď si to predstavíme, znie to celkom komicky, ale asi každý musí uznať (obzvlášť teda muži), že v puberte skúšali kadečo, vrátane rôznych masturbačných techník. A rozhodne veľa mužovvyskúšalo práve túto. Ale že by to niekto používal pri každej masturbácii? Takých mužov bude minimum. Možno si na to raz za čas ešte niekto spomenie, ale skôr nie.

Ale nič proti tomu, je to rozhodne zaujímavá technika, ktorá nikomu neubližuje a podporuje fantáziu, čo sa môže v budúcnosti hodiť. Len pozor na to, aby si ruku neodkrvili až príliš, to by mohlo mať nepekné následky.

Najčastejšie muži používajú papierovú vreckovku, utierku alebo toaletný papier

Robia to v sprche, zatiaľ čo my sa nachádzame v inej miestnosti?

Určite nie zakaždým, ale robia to. Muž môže viesť stále úplne zdravý sexuálny život so ženou a popri tom si nájsť čas na masturbáciu, robí to úplná väčšina. A vy, ženy, sa priznajte - nikdy ste nemasturbovali, keď ste boli vo vzťahu? Ak nie, dostávali ste asi veľa sexuálnej pozornosti od muža, alebo nemáte tak veľký sex drive. Ale všeobecne sa dá povedať, že muži majú chuť na sex o trochu väčšiu ako ženy.

Takže až svojho partnera pristihnete pri masturbácii, nerobte z toho vedu.

Ako to potom upratuje?

Na túto tému sme už narazili v otázke o ponožke. Určite to nerobí každý muž rovnako. Ide aj o to, kam spermie putujú. V každom prípade, ale predovšetkým v tom, kedy je spermia zachytena iba do ruky, by malo nasledovať umytie rúk, najlepšie mydlom. Ak muž používa krém, ten sa vo veľkej väčšine absorbuje do kože, ale ak lubrikačný gél, určite stojí za to, keď si potom penis opláchnu vodou. Niektorí muži používajú papierovú vreckovku, čo vlastne všetku prácu odvedie za nich (aj keď to umytie rúk nie je nikdy od veci). Niektorí muži, ale je ich veľmi málo, používajú dokonca kondóm, vďaka ktorému už vôbec nemusia riešiť, "čo s tým".

Nebojte sa, toto nie sú všetky otázky o mužskej masturbácii! Už v stredu sa môžete tešiť na ďalší diel, v ktorom sa pozrieme na zúbok napríklad erotickým hračkám alebo tomu, na čo muži pri masturbácii myslia. To budú ešte len zaujímavé veci!

Ak partnera máte, nebuďte nešťastné, že masturbuje, takmer každý muž to robí, a ak si myslíte, že ten váš nie, tak sa dosť pravdepodobne rovnako pletiete. Ale ak partnera nemáte, môžete to jednoducho zmeniť! S mužom sa môžete zoznámiť vďaka online erotickej zoznamke, na ktorej sa stačí zdarma zaregistrovať. Bude záležať len na vás, či si nájdete partnera na flirt, pravidelné sexuálne stretnutia alebo sex na jednu noc.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.