Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

14 vecí, ktoré nájdete doma a hodia sa vám pri sexe alebo masturbácii

10.máj 2018
14 vecí, ktoré nájdete doma a hodia sa vám pri sexe alebo masturbácii

Človek nemusí utrácať veľké sumy za značkové erotické pomôcky, ktoré treba ani neprinesú želaný výsledok. Stačí si vybrať jednu zo 14 vecí, ktoré pravdepodobne máte bežne doma, a hneď bude váš sex alebo masturbácia veselšie. A zadarmo!

Nebudeme sa ale zameriavať vyložene na výrobu dild alebo umelých vagín, ale dáme vám tipy, k čomu všetkému sa dajú využiť na prvý pohľad obyčajné veci. Keď každý deň vyskúšate jednu vychytávku, bude to pre vás znamenať 14 dní nevšedného a nestereotypného sexu! Buďte kreatívny!

Opatrnosť je na mieste

Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o certifikované erotické hračky, buďte s používaním opatrní. Čokoľvek sa bude do nejakého telového otvoru zavádzať, uistite sa, že to pôjde aj vybrať. Rovnako tak dbajte na to, aby bol vždy navlečený kondóm, aby ste sa neporanili alebo si neublížili nebezpečnými látkami. Tiež na čistotu by ste mali dbať, pretože mnoho vecí, ktoré doma bežne používate, nie je bez predchádzajúceho riadneho umytia možné dávať do blízkosti intímnych miest.

Kefa na vlasy

Podobný princíp ako u domácich dild. Ak to chcete urobiť naozaj jednoducho, stačí, keď na madlo navlečiete kondóm a tradá, dildo je hotové. Hoci sa to nemusí zdať, kondóm je tu nutnosťou. Neviete, z akých plastov je kefa vyrobená, či by nevadil vašej citlivej sliznici, a tiež sa nechcete poraniť. Môžete nakúpiť aj viac kief rôznych tvarov, aby ste mali naozaj istotu, že sa nebudete s jedným nudiť. Toto dildo je vhodné aj pre análnu penetráciu vzhľadom k tomu, že časť, na ktorej sa nachádzajú hroty na česanie, býva pomerne veľká.

Kocky ľadu

Je čas, aby ste si zahrali s teplotou. Veľké horúčavy nás budú sužovať ďalších niekoľko mesiacov, takže táto sexuálna hra s ľadom bude fanstastické schladenie a zároveň nažhavenie. Nevyhnutná bude forma na ľad alebo plastové vrecká na ľad. Urobte ich hneď niekoľko, v takýchto horúčavách sa môže ľahko stať, že ich do pitie spotrebujete skôr, než sa dostanete k sexu. V najhoršom prípade vám ostanú na ďalšie sexy chvíľky. A keď už ich máte, tak čo s nimi? Jazdite s nimi partnerovi alebo partnerke po bradavkách, potom smerom k brušku a až ku genitáliám. Ešte zaujímavejšie to bude, keď si vezmete kocku ľadu do úst a budete sa bozkávať alebo ešte lepšie vykonávať orálny sex. Vďaka striedaniu tepla a mrazivej kocky to bude spôsobovať úplne nové pocity.

Elektrická zubná kefka

Vibrátor, ktorý možno máte doma, ale možno o tom nemáte ani poňatia. Hoci ho nebudete nikam zavádzať a ani sa nebude pracovať s jeho štetinkovou hlavou, odporúčame použiť skôr kúsok, ktorý potom už nebudete používať ako kefku. Vibrujúca základňa sa priloží ku klitorisu a ten sa vibráciami stimuluje. Ide skôr o pekné spestrenie než o pravidelné uspokojovanie touto technikou. Aj tak poteší mnoho žien, ale aj mužov, ak budú trochu odvážnejší a nechajú si namasírovať perineum (hrádzu). Tomu sa hovorí nepriama stimulácia prostaty.

Prachovka z peria

Možno by sa dala použiť aj iná, ale prachovka z peria vyzerá určite lepšie a bude sa s ňou aj lepšie manipulovať. Najprv ju poriadne vyklepte od prachu (budete sa diviť, koľko sa ho v nej bude skrývať, aj keď ste si mysleli, že je úplne čistá). Potom prechádzajte po partnerovom telo úplne ľahkými pohybmi. Každý tento pohyb ho bude štekliť, ale aj vzrušovať. Môžete ju tiež využiť ako hračku pri BDSM hrátkach. Ako dlho sa dá vydržať také podpichovanie bez trhnutiu? A aký bude nasledovať trest? To je len na vás ...

Prachovka môže byť skvelým mučiacim prostriedkom

Veľká gumička na vlasy

Jedná sa o veľké gumičky na vlasy, ktoré sú často pokryté nejakou látkou. Môžete ich použiť ako krúžok na penis. Vzhľadom k tomu, že sú tieto gumičky veľmi naťahovacie, môžete si sami najlepšie prispôsobiť, ako veľmi ju chcete utiahnuť, aby to bolo pohodlné a nie pre penis ohrozujúce (keď sa naozaj veľmi utiahne). Bude to vyzerať veľmi vtipne, ale zároveň aj roztomilo. A trochu srandy aj v sexe musí byť.

Stierka na cesto

Stierka, ktorou sa vyberá cesto z misy a následne sa rozotiera po plechu nemusí byť len na tieto účely. Pokiaľ máte jednu po ruke, určite jej dajte priestor aj vo vašom sexuálnom živote. Ako? Bude vám skvelým pomocníkom, až budete chcieť svojmu partnerovi poriadne naplácat. Jej koniec je z mäkkého materiálu, takže nebude spôsobovať žiadne veľké modriny, ale keď sa pekne rozmáchnete, pekne to uštipne. Zároveň má držadlo, takže sa s ňou dobre manipuluje. Pre začiatočníkov výborná pomôcka, ale ostrieľanejších sadistov pravdepodobne moc nenadchne.

Opasok

Aj opaskom sa dá partnerovi pekne naplácat, ale ten má väčšina ľudí spojený skôr s nepeknými spomienkami zo svojho detstva. K čomu inému je teda možné opasok použiť? Vyrobte si z nich domáce putá. Opasok vlastní asi každý, takže bude doslova zadarmo. Zviazať ním môžete ruky alebo nohy, buď samostatne alebo k nejakému predmetu (stolička, posteľ, kúrenie). Váš subík už vám nikam neutečie!

Pančuchy

Každá žena má nejaké staršie pančuchy alebo silonky, ktoré už majú nejakú tú dierku a už ich nebude nosiť. Nevyhadzujte ich, ešte pre nich nájdete uplatnenie. Môžu nahradiť šatku cez oči, kedy je niekoľkokrát omotáte okolo hlavy, aby ste vy alebo váš partner nič nevideli. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade, aj v tomto si môžete vyrobiť doma putá, ak budete chcieť. Stačí utiahnuť podľa ľubovôle a až budete chcieť milovaného vyslobodiť, nebudete musieť nič dlho rozväzovať, bude stačiť opatrné rozstrihnutie. Pančuchy by mali byť vyprané, ale ak máte fetiš, robte tak, ako vás to bude najviac vzrušovať ...

Staré pančuchy poslúžia ako šitok na oči alebo putá

Pračka

Niektoré pračky sa pri praní pekne hojdajú, niektoré len vibrujú, ale aj tak stojí za to vyskúšať na ňu vyhupsnúť pri sexe. Aby bolo jasno, sadnúť by si na ňu mala žena, predsa len by práčka pravdepodobne neuniesla stokilového muža.

Sprcha

Toto je predovšetkým záležitosť žien, kedy si pekne užijú aj bez prítomnosti muža. Stačí nastaviteľnú hlavicu sprchy nastaviť na čo najsilnejší prúd (väčšinou je na výber ešte niekoľko ďalších variant, napríklad silný prerušovaný prúd a pod., vyskúšajte všetky a vyberte ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať) a mieriť s nimi na citlivé ženské intímne miesta. Klitoris a prúd vody sa väčšinou o všetko postarajú samé, keby nie, pridajte ešte trochu manuálnu stimuláciu. Nezavádzajte nič dovnútra vagíny, nechcete si ju vykúriť, ale uspokojiť sa.

Mobilný telefón

Existuje pomerne dosť mobilných aplikácií, vďaka ktorým sa váš telefón premení v domáci vibrátor. Opatrne, ale efektívne si pred tým telefón umyte. Radšej ani nechcite vedieť, aké baktérie sa na telefóne nachádzajú a rozhodne nechcete, aby sa dotýkali vašich intímnych partií. Takúto aplikáciu si ako prekvapenie pre ženu môže stiahnuť do telefónu muž a potom svoju drahú polovičku prekvapiť.

Vankúše

Aj vankúše alebo vankúšiky sa dajú využiť v sexuálnom živote. Žena si ich môže poskladať niekoľko na seba a potom sa o ne trieť, a tým sa uspokojiť. U mnohých žien je toto obľúbená metóda, pri ktorej nemusia použiť ruky. Ale asi by sa na takomto vankúšiku už nemalo spať. Nejaký si môže dať pod zadok alebo pod chrbát, aby bol styk hlbší, čo ocení ako muž, tak žena.

Korálkový náhrdelník

Vďaka náhrdelníku z korálok môžete dráždiť celé telo svojho partnera. Budete tak budovať romantickú a veľmi intímnu atmosféru. Pre zaujímavejší zážitok môžete dať náhrdelník najskôr do chladničky alebo pod studenú vodu.

Štipec na potraviny

Klips alebo štipec na potraviny poslúži predovšetkým ľuďom, ktorí sa vyžívajú v bolesti. Asi je vám jasné, čo s takou vecou budete robiť. Použite ich na citlivé miesta, napríklad na bradavky. Vyvarujte sa ale tým s ostrými hranami!

Vyskúšať môžete oveľa viac vecí, ktoré nájdete vo vašej domácnosti. Vždy len dbajte na to, aby tieto veci boli pre telo bezpečné a aby ste si s nimi neublížili. Na to, čo budete chcieť zavádzať dovnútra tela, vždy navlečte kondóm.

Ak chcete s nejakým partnerom tiež vyskúšať tieto domáce hračky, ale žiadny nie je v dohľade, zoznámte sa so ženou alebo mužom na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.