Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

SÚHLAS SO SPRACOVÁNÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

na účely poskytovania služieb erotického zábavného a zoznamovacieho portálu

Kliknutím nižšie na pole Súhlasím udeľujete spoločnosti INTERNET PORTAL s.r.o., so sídlom Bílá - Vlčetín 44, Hodkovice na Mohelkou, PSČ 463 43, Česká republika identifikačné číslo 227 96 304, zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu Ústí nad Labem, oddiel C, vložka 31862 (ďalej len "správca ") VÝSLOVNÝ SÚHLAS so spracovaním Vašich osobných údajov v rozsahu a za podmienok uvedených v tomto dokumente.

Na základe tohto súhlasu bude správca spracovávať údaje o Vašom sexuálnom živote, údaje o Vašej sexuálnej orientácii a Vaše erotické fotografie.

Informácie o Vás bude správca spracovávať za účelom plnenia služieb erotického zábavného a zoznamovacieho portálu, teda najmä na účely prevádzkovania Vášho užívateľského účtu na webovej stránke https://flirtkontakt.sk/. Tento účel zahŕňa aj evidenciu Vašich osobných údajov v databáze zákazníkov správcu. Tento súhlas poskytujete správcovi na dobu trvania zmluvného vzťahu so správcom, najdlhšie však do doby odvolania Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Akékoľvek spracovanie Vašich zhora uvedených osobných údajov na uvedený účel je možné len na základe dobrovoľného poskytnutia výslovného súhlasu z Vašej strany. Nemáte povinnosť osobné údaje ani výslovný súhlas s ich spracovaním poskytnúť.

Udelený súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať emailom na adrese podpora@internet-portal.cz, písomne doručením na adresu INTERNET PORTAL s.r.o., Bílá - Vlčetín 44, Hodkovice nad Mohelkou, PSČ 463 43, Česká republika alebo v sekcii nastaviť účet.

Ak súhlas neposkytnete alebo odstránite, tak nemôžete vyplniť praktiky, informácie o sebe, vložiť erotickú fotografiu a vyplniť o čo sa zaujímate.

Erotický magazín Žhavé čítanie pre dospelých
Pegging: Oslobodzujúci akt, ktorý môže zachrániť vzťah

Pegging: Oslobodzujúci akt, ktorý môže zachrániť vzťah

30.03.2023 Túžite dozvedieť sa viac o peggingu: Od koho iného by bolo lepšie sa učiť ako od osoby, ktorá sa mu už niekoľko rokov profesionálne venuje! Prečítajte si rozhovor s inštruktorkou peggingu… čítajte viac >>
30 najčastejších sexuálnych fantázií – 2. diel

30 najčastejších sexuálnych fantázií – 2. diel

28.03.2023 Gang bang, cuckolding alebo sex s mimozemšťanom nie sú tie jediné sexuálne predstavy, ktoré ľudia… čítajte viac >>
Bývala som si svojou orientáciou istá, ale...

Bývala som si svojou orientáciou istá, ale...

23.03.2023 Nikdy som nepochybovala o svojej sexuálnej orientácii a vždy som vedela, že som heterosexuál na 100… čítajte viac >>
Aká je masturbácia so sexuálnou pannou?

Aká je masturbácia so sexuálnou pannou?

22.03.2023 Pokiaľ ste niekedy premýšľali, aký je v skutočnosti sex so sexuálnou pannou, tak sa to môžete dnes… čítajte viac >>
Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.