Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zmyselný návrat

7.september 2021
Zmyselný návrat

Vlak dorazil do cieľovej stanice s desaťminútovým oneskorením. Prešla som kupé, prekontrolovala zatvorenie okien a dverí, pozhasínala, hodila si cez plece ramienko kabelky a vystúpila na perón.

Fúkal studený vietor, poletovali kvapky, bolo otázkou času, kedy sa rozprší naplno. Nejazdila som túto túru rada, bolo po polnoci a musela som cez pol mesta. Skôr ma brával do auta vlakvedúci, ale potom si chcel raz siahnuť a ja som mu povedala, nech toho nechá, že nemám záujem a od tej doby šliapem po svojich. Navyše som bola dosť namäkko, včera mi povedala Tereza, že odo mňa odchádza a vlastne mi ani nevysvetlila prečo. Od chvíle, keď za ňou klapli dvere, pripadala som si ako kôpka nešťastia, veľmi som toho nenaspala a musela som na to stále myslieť.

Žili sme s Terezou už takmer pol roka, zvykla som si na jej blízkosť, na jej pery, ruky a nádherne štíhle, skoro chlapčenské telo. Odišla moju vinou? Alebo stretla inú a bol to pre ňu tak silný zážitok, že zmazala všetko, čo medzi nami bolo? A čo keď si začala s nejakým mužom? Tieto otázky som si kládla, ale nedokázala si na ne odpovedať. Zahla som do našej ulice a začalo husto pršať. Vbehla som do prejazdu domu, kde mám v prvom poschodí malý byt, a z vlasov mi tiekla voda, mala som mokrú aj uniformu.

Náhle som stuhla a nemohla uveriť vlastným očiam. Na schodoch sedela Tereza, schúlená do plášťa, opierala sa hlavou o stenu a spala. Sklonila som sa k nej. "Čo tu robíš, miláčik?" hlesla som a snažila sa, aby sa mi neprenikla do hlasu radosť, ktorá ma okamžite naplnila. Čo keď si u mňa iba niečo zabudla? Zamrmlala: "Ivanka, ja... Kde si bola tak dlho?" vyskočila a vrhla sa mi okolo krku, hľadala moje pery. Doteraz sme sa verejným objatiam vyhýbali, aby sme zbytočne neprovokovali susedov, ale teraz ma ani nenapadlo, že by nás mohol niekto uvidieť, zabudla som na všetko okolo. Odtiahla sa. "Ty si tak príšerne mokrá, Ivanka, a ja... Nehnevaj sa na mňa, ja..." zlomil sa jej hlas. "Nemusíš mi nič vysvetľovať, Terezka. Hlavne, že si tu. A poď rýchlo do tepla, aby si nenachladla."

V rozrušení mi trvalo dlhšie ako som trafila kľúč do zámku. Konečne som za nami zaklapla. Je to skutočnosť? Nezdá sa mi to len? "Hneď zo seba všetko vyzleč, Ivanka," vyhŕkla s tým svojim čarovným úsmevom, pri ktorom sa jej vytvárali kúzelné jamky pri ústach, vtiahla ma do kúpeľne, začala napúšťať vodu do vane. Vyzliekala som si blúzu a košeľu a nedokázala som odtrhnúť oči od jej útleho zadočku. Pootočila hlavu. "Myslela som, že skúsim byť taká, akú ma chcú mať naši, ale... Zabudni na to, Ivanka." "Už sa stalo, miláčik. Nevieš si predstaviť, aké to boli pre mňa muky." Spustila som nohavice a zostala len v nohavičkách. Otočila kohútiky a pristúpila ku mne, zase ma objala. "Milujem ťa, Ivanka. Strašne moc ťa milujem."

Erotická poviedka Zmyselný návrat

Zišla prstami na moje boky, rolovala mi dole nohavičky. "Pripravila som ti báječný kúpeľ. Ivanka. Celú ťa umyjem. Potom spolu pôjdeme do postieľky," hovorila a mojim ušiam to znelo ako rajská hudba. Vliezla som do vane, sadla a teplá voda mi nastolila prsia. Terezka vzala do ruky jemnú hubku, namočila ju a utierala mi ramená, krk, chrbát až k zadočku a potom trela jemne moje prsia. Zaklonila som sa, oprela si hlavu a prizerala, ako Terezkina ponorená ruka postupuje krúživými pohybmi po mojom brušku k roztuženému lonu a ja som bola stále viac vzrušená. Vyhŕkla som, prečo si nevlezie ku mne, určite jej bola na tých schodoch tiež zima. Jej tvár sa rozžiarila, nebolo treba, aby som opakovala výzvu.

Zbavila sa šiat, bielej čipkovanej košieľky a rovnakých nohavičiek, blysla po mne tmavým pahorkom. Prsia mala malé, ale pevné a špicaté, zakončené anténkami bradaviek. Zasadla proti mne s pokrčenými nohami, ale potom ich natiahla po mojich, prstami k môjmu pohlaviu. Pošteklila som ju na chodidlách. Zapišťala a ukryla nohy medzi moje. Ako sa dotkla mojich pyskov ohanbia, oblialo ma horúco. Zomkla som stehná a ona ma dráždila miernym pohybom. Potom sa nám zachcelo byť bližšie k sebe. Prisunula sa, kolenami objala moje boky, začala ma hladkať po prsiach. Prešla som jej končekmi prstov po pootvorených perách. Zobrala ich do úst, olizovala. "Nevydržím to, Terezka," hlesla som a opustila vaňu, ona ma ihneď nasledovala. Prehodili sme cez seba veľkú osušku a ťapkaly nahé do spálne.

Vkĺzli sme pod prikrývku, pritúlili sa k sebe, bozkávali sa, jazdili si dychtivými jazýčkami po perách. Potom sa ocitla Terezka hore a prisunula pery k môjmu ušnému lalôčiku. Bozkávala mi ramená, dlhými ťahmi jazyka olizovala vypätý krk. Zvoľna sa blížila k prsiam, ktoré sa mi už dvíhali a pálili ma bradavky. Ochladila ich slinami, trela ich perami, akoby ich zamýšľala zbaviť vrchnej kožtičky. V tele sa mi rozhorieval oheň. Hladkala som Terezkinu hlavu a tichučko povzdychávala. Rozkmitaná špička jej jazýčka vstúpila do mojej pupočnej jamky a ja som sa lapavo nadýchla, s roztvorenými nohami očakávala jej pery na kundičke. Sotva som tam pocítila jazyk, nemala som už ďaleko k blaženosti. Privítala som ju vlhkým a vírivým pohybom, ktorý znásobil moju slasť z jej láskania.

"Ach... ach... Terezka, neviem, čo by som si bez teba počala. Strč mi do kundy prsty, miláčik, chcem ťa tam cítiť ešte viac," hundrala som, a keď mi vsunula dva prsty do pošvového vchodu, zavlnila som sa a telom mi mykla silná kŕč rozkoše. Pobozkala som ju na pery, poláskala kozy a hmátla pod vankúš pre vibrátor. Terezka to mala na rozdiel odo mňa rada naplno, snáď preto som sa obávala, že podľahla napríklad aj mužovi. Jazdila som jej špicou po podbrušku a pozdĺž pyskov ohanbia, potom jemne vnikala medzi ne a narážala zľahka na klitoris. Ako sa čoraz viac otvárala, posúvala som vibrátor do hlbiny jej lasturky, až úľavne vydýchla, pretože bol v nej celý.

Nadvihla som vibrátor, pootočila držadlom, ozvalo sa tichučké bručanie. Vyklonila som ho smerom ku klitorisu a pomáhala ho dráždiť aj palcom. Terezka sa stále svižnejšie napichovala a čoskoro už krúžila zadkom po plachte a stonala. Zaľahla som ju a stehnom pridržiavala vibrátor v lasturke, z ktorej tiekla lepkavá šťava. Terezka zrazu vykríkla a bolestivo obtočila paže okolo môjho krku, triasla sa a postupne znehybnela. "Už nikdy, nikdy, Ivanka, ťa neopustím a šukať sa nechám len od teba!" Dokončila som ju až k orgazmu a položila som sa na chrbát. Spokojne som roztiahla nohy a nedočkavo čakala, až sa svojím jazykom zaryje do mojej diery.

Ten najlepší vibrátor pre vaše hrátky nájdete vďaka našim článkom v kategórii Erotické pomôcky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.