Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Žhavá chvíľka vo výťahu

15.júl 2019
Žhavá chvíľka vo výťahu

Bývam na trinástom poschodí panelového domu a práve v ten osudný deň, na ktorý do smrti nezabudnem, sa nám rozbil výťah. Bolo to strašné, akurát som potrebovala ísť na nákup, ale predstava šľapať toľko schodov ma desila. Čo dole, ale hore.

Manžela ktorého by som vyslala, som mala na služobnej ceste v Thajsku. Takže sa bohužiaľ nedalo nič robiť. Obliekla som sa teda a vyrazila. Išla som pomaly a premýšľala o tom, ako budem musieť zase hore a s plnými rukami. Ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré. To sa mi síce potvrdilo, ale nie na dlho. Keď som sa ale vrátila z obchodu, výťah akoby zázrakom fungoval. Niekto s ním práve išiel dole, takže som počkala. Otvorili sa dvere a predo mnou stál dobre vyzerajúci mladík v monterkách.

Zostala som s týmu taškami v rukách stáť ako prikovaná. "Ja som opravár výťahov a práve ho skúšam. Ráčte vstúpiť kráska, ja vás zveziem. Vyskúšame to spolu," vychrlil na mňa. Povedala som, tak fajn a nastúpila. Bola som rada že som nemusela pešo. Začali sme sa rozprávať a zároveň sa predstavili a potykali si. Čo sa však zrazu stalo. Všetká radosť bola preč. Na medziposchodí sa výťah zastavil. Zľakla som sa, ale Peter, teda opravár povedal: "To nič, neboj sa. Chlapi sú dole, takže to hneď zase sprevádzkujú. Ale vidíš aké si mala šťastie, že som išiel s tebou. Teraz by si tu bola sama," zašepkal Peter. Nezostávalo nám nič iné než čakať na záchranu. Nič sa však nedialo a nikto nám ná pomoc neprichádzal.

Sadli sme si oproti sebe a kecali. Dlho nám to však nevydržalo a za chvíľu sme nemali o čom rozprávať. Zavládlo hrobové ticho. Len sme sa na seba pozerali. Naše pohľady sa stretávali a ja som videla ako ma Peter celú dobu pozoruje. Pekne od hlavy, až po päty. Z miery ma to ku podivu nevyviedlo a ja som mu jeho pohľady oplácala. Bol totiž veľmi pekný, urastený a svalnatý chlap. Keď Peter videl že mu jeho žhavé pohľady oplácam, presunul sa vedľa mňa a začal ma hladiť.

Erotická povídka Žhavá chvilka ve výtahu

Zdalo sa mi, že sa začalo robiť teplo, jeho dotyky úplne pálili a mne sa to páčilo. Dokonca sa dá povedať, že ma to vzrušovalo. Začali sme sa vášnivo bozkávať. Napätie v kabíne sa stupňovalo a my sme boli čím ďalej tým vášnivejší. Hlasno sme vydychovali. Nezaujímalo nás nič iné než naša túžba, alebo skôr chtíč. Bolo nám jedno či nás niekto počúva. Peter mi začal hladiť prsia, ktoré mám stále ešte krásne pevné. A ja som sa nezmohla na nič iné, než sa tou nádherou nechať unášať a iba krásne vzdychať. Boli sme už tak vzrušení, že sme sa začali vyzliekať.

Najprv košeľa a potom aj ostatné. Zrazu sme oproti sebe stáli úplne nahí a vzrušení. Peter ma k sebe pritisol a dlho ma bozkával. Naše telá sa dotýkali. Peter sa posunul o niečo nižšie až k môjmu lonu, ktorý bol už pekne vlhký. Začal ma krásne a pomaly lízať. Dala som nohy od seba a nechala sa od Petra vylízať. Mal tak šikovný jazýček, ktorým mi krásne jazdil po klitorise. Zachádzal mi s ním až do mojej jaskynky.

Za chvíľu som cítila príjemné chvenie a naraz som mala orgazmus, ktorý ma celú rozpálil. Keď Peter videl aká som vlačná, otočil ma tak, aby som k nemu bola chrbtom. Vystrčila som na ňho zadoček a čakala až mi jeho tvrdý nástroj vkĺzne do dierky, ktorá bola už celá žhavá. Na nič nečakal a pekne mi ho tam strčil. Bola to nádhera. Prirážal tak krásne a stále rychlejšie do kým som sa neurobila. Moje lono sa potom rozochvelo ešte trikrát, do kým sa nestalo niečo nečakané. "Ešte minútku Peťo a dostaneme ťa dole," ozvalo sa z dola. Obaja sme sa zľakli a začali sme sa strašne smiať. "Áno chlapi v kľude. Je mi tu celkom dobre", odpovedal Peter. Vzhľadom k tomu, že sme nemali už veľmi čas, kľakla som si a vzala ho Petrovi do pusinky. Chcela som mu ho krásne vyfajčiť. Peter sa oprel o dvere a ja som ho začala sať.

Za chvíľku začal krásne vzdychať "už budem". Bola to krása, pusinku som mala plnú horúceho semena. V tom sa výťah pohol. "Ježisi rýchlo obliekaj sa lebo to nestihneme", vyskočila som. No, bolo to len tak, tak. Došli sme dole a dvere sa otvorili. Ja som si akurát zapla gombík na košeli. Petrovi kolegovia stáli ako obarení a pozerali na nás. Ja a Peter sme sa iba smiali. Vystúpili sme a Peter mi dal pusu na rozlúčenie a ja som sa vydala hore po svojich. Tentokrát sa mi však išlo omnoho, omnoho lepšie. Cestou som zistila, že mi Peter strčil do vrecka vizitku. Už som sa tešila na ďalšie stretnutie alebo skôr poruchu?

Nemusíte čakať na poruchu výťahu, aby ste si užili sexy chvíľku. Stačí sa zaregistrovať na sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.