Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zbesilo a nadoraz

8.december 2022
Zbesilo a nadoraz

Mám 25 a môjmu dievčaťu 24. Obaja máme sex strašne radi. Začínali sme ako panici pred 3 a niečo rokmi. Všetku inšpiráciu sme nabrali vo filmoch, starostlivosti, rozprávaniach a vlastných pokusov omylov.

Keď to na moje dievča príde tak sa naozaj nezdá, nikto by nepovedal, že za tou drobnou postavou sa skrýva urobená dračica. Ani ona sama nikdy nevedela o svojich sexuálnych vášňach...

Raz to takto na nás prišlo pri televízii. Povedali sme si pustíme si péčko. Chvíľu pozeráme a po nejakej dobe mi kláda stvrdla na betón. Moje dievča nelenila vyzliekla sa a začala mi ho fajčiť. Ja som jej hladil prsia, šúchal bradavky a hladil po tele. Vzhľadom na to, že to v kresle nebolo práve veľmi pohodlné, tak sme sa presunuli na posteľ do spálne.

Tentokrát som si ľahol pod jej telo na polohu 69 a začal lízať jej nádhernú kundičku. Moja drahá polovička mi stále lízala a fajčila kládu. Začínal som byť čím ďalej tým vzrušenejší. Lízal som jej klitoris presúval som sa na dierku až hore k riťke. Začínal som byť ale naozaj vzrušený, moja drahá polovička vzdychala a rejdila mi po tvári, ako sama potrebovala.

Jej dierky boli poriadne mokré, a tak prišli na rad moje prstíky. Najskôr prvé dva. Jeden zašiel do kundičky a druhý do prdelky. Moja drahá polovička vydýchla blahom a na oplátku mi žužlala kládu ešte viac a silnejšie. Začala mi pomáhať tým, že si začala rozťahovať zadok a vnikať aj svojimi prstíčkami. Medzitým som si naslinil ďalšie 2 prstíky a už som jej rejdil v kundičke 2 prstíkami a v prdlke tiež 2. To jej ale nestačilo začínala byť stále divokejšia, tak prišla na rad aj druhá ruka, respektíve prstíky.

Naslinil som si 4 prstíky aj na druhej ruke a začal vnikať 4 prstíkami do kundičky a 4 do riti. Kĺzal som v nej hladko. Za chvíľu bola veľmi vzrušená a divoko vzdychala. Už ani nestíhala, aby mi ho fajčila. Len ho držala a kričala a vzdychala rozkošou. Ja som bol tiež dosť vzrušený a obe dierky to isté. Prsty kĺzali sem a tam. Za chvíľu boli z dierok diery a my sme začali mrdať.

Najskôr si kľakla na všetky 4 ja soom jej ho zarazil do kundičky až po koreň a začal ju poctivo šukať. Žiadne ulievanie, poctivo nadoraz a von, čo to najviac išlo. Miestnosťou sa rozliehal jej krik a vzdychanie. Držal som ju za polovičky a rozťahoval ich, aby som videl na jej nádherne roztiahnutú riťku. Samozrejme aby ma ešte viac rozpálila tak mi začala pomáhať.

Erotická poviedka Zbesilo a nadoraz

Jednou rukou si naháňala klitoris a druhú si strkala do zadku. Bol to nádherný pohľad. Už takto veľká diera na riťke sa ešte zväčšovala, ako si do nej strkala svoje prstíky. Neboli 2, ani 3, ale rovno 4. Potom chytila moju kládu a nasmerovala si ho do zadku. Ja s najväčším nadšením som prirazil a začal ju poctivo šukať do toho nádherného zadku. Naháňala si klitoris, vzdychala. Opäť som ho vytiahol a zarazil späť do kundičky. Už začínala byť ale skutočne poriadne vzrušená. Chytol som svoju dlhú a hrubú kládu a začal som ju striedavo šukať do zadku a do kundičky.

Lenže to jej nestačilo. Ľahla si na chrbát, roztiahla nohy a chytila si ich pod kolenami. Mal som pred sebou jej nabehnutú a červenú kundičku. Pod ňou sa na mňa škerila rozšukaná riťka. Rozkročil som sa na zemi, začal som ho zarážať do kundičky. Po chvíli zase do riti. Zase do kundičky a potom zase do riti. Tam sa mi páči viac, pretože je tam viac tesno. Ona si medzi tým honila klitoris a ja som v nej bol až na doraz, až po koreň bol môj hrubý vták v jej riti. Divoko som ju šukal ona len kričala.

Zbesilo som ju začal mrdať do kundy, chytil som ju za boky prirážal až na dno, v očiach som jej videl, že ju narážam na maternicu. Už nemala silu držať si nohy, dala ich za hlavu a chytala sa vankúša zarývala prstami do deky. Orgazmus na seba nenechal dlho čakať. Bol divoký, zvíjala sa v kŕčoch, kričala, kričala, hlavou zmietala zo strany na stranu. Ja som bol pár sekúnd po nej, ale aby som to tak rýchlo dosiahol, vyšklbal som ho teraz už z poriadne rozmrdanej kundy a vrazil do tej rozmrdanej riti, pár zásunov a už som jej striekal semeno na bruško.

Moja drahá polovička len ležala, dýchala, nemala silu sa pozerať, zvalil som sa vedľa nej, diery sa pomaly zaťahovali, až z nich boli zase len dierky, ktoré sa po pár dňoch opäť roztiahli do obrovských rozmerov, aby prijali moju po sexe lačnú kládu…

Takú zbesilú sexuálnu jazdu si môžete tiež užiť! Nájdite si partnerku na sex ešte dnes!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.