Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zapožičanie manželky - 2. diel

1.jún 2021
Zapožičanie manželky - 2. diel

Máš byť OK a nechať svojho vedúceho pohrať sa s tvojou manželkou, zvlášť keď potrebuješ prácu a šuškárňa rozoberá možné prepúšťanie? Nie. To je zle, hovoril si v hlave. Ale čo s tým teraz má robiť.

"Tvoja šarmantná krásna manželka bola taká dobrá, že ma tu chvíľku bavila," povedal nevinne. Medzitým pod jej šaty našiel jej bod G. Niekoľko jemných dotykov ju prinútilo vzdychnúť hlasnejšie, bola vzrušená, rozpálená... Predstava, ako si šéf hrá s jej vnadami a jej manžel prihliada a nezastavuje to, čo prebieha, a tým dáva nevyslovene svoj súhlas s pokračovaním... sa pre ňu stala nečakaným afrodiziakom.

Vzrušenie zo situácie spolu s akciou skúsených prstov ju prenieslo cez bod, kedy by to chcela ukončiť. Chcela viac. Chcela, aby zašiel ešte ďalej. Šéf navrhol presunúť sa do jeho izby, kde to bude viac pohodlné. Bola to skôr inštrukcia ku splneniu a prevzal tak iniciatívu plne do svojich rúk, než by si to niekto z nich mohol rozmyslieť. Poslúchli bez otázok. Nebolo pochýb o tom, že si s ňou chce užiť a jej manžel sa bude pozerať, zúčastňovať sa alebo pomáhať.

Ako vošli do miestnosti, šéf povedal manželovi, aby sa posadil a čakal, až príde na rad. Poslušne príkaz poslúchol. Šéf potom objal jeho manželku a pobozkal ju na ústa, najprv sa ľahko dotkol pier, potom tvrdo bozkával a potom prenikol jazykom to jej úst. Hlboké vášnivé bozkávanie. Obchytkávali sa navzájom cez šaty. Potom šéf vyzval manžela, aby pristúpil a rozopol jej šaty, a potom, čo tento jednoduchý úkon vyplnil, prišla inštrukcia rozopnúť jej podprsenku. Týmto spôsobom si zabezpečoval, aby sa manžel úplne podriadil jeho vôli a že sa nepokúsi stopnúť dej, až sa posunú ďalej.

Šéf pokračoval v objímaní a bozkávaní, zatiaľ čo jej šaty voľne kĺzali po tele. Hladil jej mladý chrbát, až kam len dosiahol pod šaty, pritom ako ju objímal. Ľahko sa rozkročila a trela sa lonom o jeho nohu. Šéf odstúpil kúsok dozadu a požiadal manžela, aby šaty zložil úplne a zavesil na ramienko, aby sa nepokrčili. Nenechal ho potom znova sadnúť a nechal ho zložiť jej podprsenku.

Šéf postavil ženu, teraz len v nohavičkách a lodičkách, pred veľké zrkadlo a postavil sa za ňu a obdivoval jej telo. Jeho ruka sa ovinula okolo jej boku a pritisol ju k sebe. Pobozkal ju na šiji a na ucho. Túžila po niečom intímnejšom, ale hrala ďalej rolu pasívnej podriadenej. Pomaly presunul ruky, aby mohol chytiť a láskať jej krásne prsia. Jej bradavky túžili po pozornosti. Konečne je začal skúsene trieť a zvierať, zatiaľ čo pokračoval v bozkávaní jej šije.

Šéf nechal jednu ruku na prsiach, ale druhou zablúdil nižšie a jeho prsty onedlho boli vnútri jej nohavičiek, roztváral jej pysky a skúmal vlhkosť medzi jej nohami a hlboko vnútri. Dvoma prstami do nej vnikal a dlaňou sa tlačil ku klitorisu, až jej vrchol prišiel tak náhle, že to zaskočilo aj skúseného nadriadeného jej manžela. Ten oslovil jej muža, ktorý ticho sedel a fascinovane prizeral.

"Ty máš ale šťastie chlape, že žiješ s takou nádhernou a sexi ženou. Je nádhernejšia než všetky ženy, ktoré som za svoj život videl a ešte je taká hravá. Bola medzi nohami úplne mokrá ešte skôr, než som sa jej dotkol. Musí byť veľmi náročná a ty veľmi vyčerpaný, ako ju uspokojuješ. Máš šťastie a ja na teba žiarlim. Ešte raz vďaka za to, že sa so mnou o ňu na pár chvíľ rozdelíš... A teraz buď dobrý manžel a daj jej dole nohavičky, nech mám k nej lepší prístup."

Manžel pristúpil a poslušne vyzliekol posledný kúsok látky, čo ešte mala. Jej chĺpky boli zastrihnuté, ale nebola dole vyholená. Šéf bol trochu sklamaný, mal to rád a očakával, že bude krásne hlaďučká na lízanie, na ktoré sa chystal, ale nie, nesťažoval si. Nebola to ešte ani hodina od toho, kedy začali rozhovor, a už ju má vo svojej izbe, nahú, vlhkú medzi nohami s jej manželom ponúkajúcim ju svojmu nadriadenému. Niekoľko chĺpkov nebolo dôvodom pre to začať si sťažovať, ale možno nabudúce...

Erotická poviedka Zapožičanie manželky

"Moja drahá," oslovil ju, "myslím, že vieš, čo máš robiť." Ale v skutočnosti bola viac nevinná, než čakal, a nevedela, čo chce. Druhýkrát sa v nej sklamal a v podráždení ju plesol cez prsník až vykríkla. Jej manžel sedel ďalej bez pohybu a nesnažil sa jej nijako pomôcť. Ak by sa jeho šéf rozhodol vziať na ňu svoj opasok, manžel by zostal sedieť a pozeral sa. Ale bolo to len jedno podráždené plesknutie.

"Máš teraz kľačať a rozopínať mi nohavice." Došlo jej, čo od nej očakáva, a netrvalo dlho a jej pusa ho bola plná. Bol veľký, tvrdý a prirážal do jej úst. Veľmi sa mu nepáčil uhol, a tak ju položil na posteľ, na chrbát, ale tak aby jej hlava bola voľne cez okraj. Teraz mal ničím nerušený prístup. Mohol ju šukať hlboko do pusy. A urobil to.

Dával jej inštrukcie jasnými výrazmi, ako chce, aby sa venovala jeho penisu. Nebola žiadnou veľkou fanúšičkou orálneho sexu, ale jej úsilie po chvíli vyzeralo ako od draho platenej profesionálky a šéf bol v jej ústach hlbšie, než bol akýkoľvek iný muž pred ním, a o značný kus ďalej, než keď bol jej manžel, ktorý to v úžase sledoval a divil sa, prečo sa nikdy takto nevenovala jemu.

Šéf, zatiaľ čo si voľne užíval jej pusu a hrdlo (čas od času vyvolávajúce dávenie), znovu opakoval jej manželovi, aké má ako jej muž šťastie. Ako sú jej ústa delikátne a jej nahé telo je potešením pre každého muža, ktorý k nemu má prístup. Šéf si nemohol pomôcť a komentoval s istotou, že manželka musela mať veľa mužov, čo si užívali jej ústa a ďalšie otvory. Je potešením vedieť, že patrí medzi promiskuitné ženy s voľnou morálkou... Aj keď šéf vedel, že to nie je pravda, tešilo ho sa im obom posmievať.

Potom si s ňou hral prstami a jazykom. Kým lízal a sál jej klitoris, jeho prsty vnikli do oboch jej dierok a preťahoval ich obe, než ju znova urobil. Potom na ňu vliezol, vrazil svoj penis do ešte sa zvierajúcich pičky po orgazme a tvrdo ju mrdal. Vzdychala a prosila, nech ešte pritvrdí. Šéf privolal manžela, aby držal jej nohy pri hlave. Ako bola rozdelená na polovicu, šéf ju hlboko mrdal až stonala vzrušením. Šukal ju tvrdo a náhle... bolo po všetkom. Striekalo do nej šéfové semeno.

Po chvíľke pokoja sa šéf opýtal manžela, či je nadržaný, keď videl toľko sexu. Manžel priznal, že je. Šéf teda naliehal, niekto by mohol povedať, inštruoval manžela, aby nasledoval jeho príklad a použil manželku. A on to urobil.

Užívala si pocit, že je so svojím mužom a bola rada, že môže byť k nemu láskyplná... Až sa jeho spermie pridali k šéfovým hlboko vnútri nej. Nežne manžela hladkala, aby ho uistila o svojej láske k nemu a ukázala, ako veľmi ho miluje. Ale šéf vytiahol z rukáva posledné trik, aby ukázal, kto vládne situácií.

Keď sa manžel prestal venovať svojej žene a začali sa k sebe túliť, šéf mu povedal, aby sa obliekol, a poslal ho domov s tým že si manželku nechá na zvyšok noci a zariadi dopravu domov. "Až s ňou budem hotový, pravdepodobne zajtra, ale možno až pozajtra, dám ju do taxi a vrátim ju."

Bolo to druhý deň, keď prišla domov. Šéf chcel ukázať svoju vďačnosť za to, že bol manžel tak chápavý a pozorný. Chcel pre manžela prekvapenie, a tak zariadil, že sa vrátila domov úplne holá. Holil ju osobne. Aspoň tak mohol ukázať svoju vďačnosť za jej požičanie.

Čo by ste robili vy, keby ste sa dostali do manželovej situácie? Spomeňte si na to, až nabudúce pôjdete na firemný večierok, či už to bude v Bratislave alebo v Banskej Bystrici.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.