Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zamilované leto

9.december 2021
Zamilované leto

Ako už pravidelne každý rok začali veľké letné prázdniny. Začali úplne normálne, rozlúčka s triedou na tie dva mesiace, sľuby, že sa cez prázdniny uvidíme, no však to poznáte. Slzy v očiach, vďaka odchodu nášho Lukáška boli snáď v každom dievčenskom očíčku. Ale zas až také hrozné to nebolo.

Prázdniny začali dobre. Počasie nám prialo a tiež bolo plne obsadené kúpalisko a všetky možné rybníky. Chlapcov veľa. Dalo sa pokojne vyberať, ale tiež sme s dievčatami čoskoro prišli na to, že väčšina z tých šikovných chlapcov je zadaných a ja napokon tiež. No, ale tak nevadí. Zobrali sme sa a odišli do bufetu. Tam sa nič zvláštne nedialo. Tak som valila domov. Doma na mňa čakal odkaz. Bol od Jána, s ktorým som chodila. Bolo na ňom napísané, že ma očakáva doma, pretože je doma sám a veľmi sa na mňa teší. Ja som sa tiež veľmi tešila.

Doma som sa nachystala a vyrazila som. Ján ma už čakal. Takže som ani nemusela zvoniť, lebo ma vyzeral z okna. Hovorila som si: „Ako ja ho len milujem!“ Otvoril mi dvere a vtiahol ma dovnútra. S úsmevom som mu dala pusu, ktorú mi hneď vzápätí vrátil a ešte mi k nej prial krásnu ružičku. Nechala som sa vziať do náručia a odniesť do kuchyne. Tam si ma posadil k stolu a naservíroval mi snáď to najbáječnejšie jedlo, ktoré som kedy jedla. Bolo vážne úžasné a keďže som mala po celodennom kúpaní a rozprávaní s dievčatami celkom hlad, tak som všetko zjedla. Janíčkovi to urobilo evidentne radosť. Vzal mi tanier a ja som sa dvíhala, že mu pomôžem, ale bola som zarazená jeho sladkým bozkom.

Taniere nakoniec ostali ležať na stole a v jeho rukách som zase bola ja. Niesol si ma pekne k nemu do izbičky. Pri každom jeho kroku som mu „platila“ bozkom za to, že ma niesol. V izbičke si ma postavil a odstúpil asi dva kroky odo mňa a začal si ma prezerať. Asi mi to aj pristalo, lebo sa na mňa začal usmievať jeho šibalskými očami. Pomaly som urobila tie dva kroky k nemu a pobozkala ho. Musela som si pri tom stúpnuť na špičky, pretože sa ku mne ani trošičku nenaklonil. Páčilo sa mu, že sa musím namáhať. Ďalej stál akoby sa nič nestalo. Vedela som, že sa so mnou hrá. Usmiala som sa na neho a znovu ho pobozkala a pri tom som mu pomaly začala rozopínať jeho letnú košeľu.

Nechápem, ako to dokázal, ale stále stál akoby sa vôbec nič nedialo. Pri ďalšom bozku z neho jeho košeľa spadla a ja som konečne mala možnosť pozrieť sa na jeho krásne opálenú hruď. A tiež zámienku mu zájsť rukou trošku niekam inam. Pomaly som začala rozopínať nohavice. To už mi zrazu ožil a pritiahol si ma k sebe. Opäť som sa na neho usmiala a bolo mi krásne. Zrazu som sa zase cítila tak bezpečne, tak ako vždy, keď si ma vzal do náručia. On veľmi dobre vedel že sa mi to páči, ale aj napriek tomu ma trošku odstrčil, pretože na mňa chcel vidieť, až zo mňa bude všetko pomaly dávať dole.

Erotická poviedka Zamilované leto

Sklonil sa a pobozkal ma na krk. Potom mi začal dávať dole tričko. Keď zo mňa tričko zložil, tak som sa k nemu naklonila a veľmi som chcela pusinku, ale Janko ma šibalsky pobozkal do vláskov. A zrazu som bola aj bez podprsenky. Pomaly ma posunul k stolu a posadil ma naňho. Zaklonila som hlavu a nechala sa jeho horúcimi perami bozkávať na krku. Zase som mu zašla rukou k poklopcu. Tentokrát bol plnší ako predtým. Janko sa na mňa usmial a nechal si ich zložiť. Ako som zistila bol bez trenírok. Moja sukienka zrazu tiež bola vyššie, než kde mala byť. Skĺzla som zo stola a nechala si ju zložiť. Potom aj tie malilinkaté nohavičky, ktoré zakrývali poslednú časť môjho tela.

Ani som sa nenazdala a boli sme spoločne v kúpeľni, ktorá bola ozdobená sviečkami a k ​​vani viedla cestička z lístkov ruží. Žasla som nad tým, čo môj miláčik všetko dokáže. Naozaj som sa čudovala a iba hádala, kde k tomuto nápadu prišiel, ale tieto myšlienky boli okamžite preč, pretože si ma najprv vzal do sprchového kúta. Kde ma začal umývať nádherne voňajúcim sprchovým gélom. Pripojila som sa k nemu a začala som ho tiež umývať. Potom ma poriadne opláchol vodou a vzal k sebe do náručia. Ten pocit bezpečia by som priala každému dievčaťu zažiť. Tak krásne mi bolo.

Položil ma do vane, v ktorej bola napustená krásne teplúčka vodička… Pomaly ma hladil a bozkával. Posunula som sa a on si vliezol za mňa a zase si ma položil na seba. Masíroval mi moje prsia a pomaly schádzal dole. Až sa mi dostal k mojej jaskynke. Poroztiahla som málinko nohy a on sa so mnou začal pohrávať. Keď som už bola veľmi vzrušená, tak som sa pomaly chcela vyšmyknúť, ale ako som urobila pohyb, tak som zacítila aj vzrušenie môjho Janíčka. Keď už ma ďalšími skúsenými pohybmi doviedol až k môjmu vrcholu, tak som sa pootočila a vyzvala ho na to, aby sa postavil… Kľakla som si a jeho „nástroj“ som vzala do pusinky a začala fajčiť.

Keď už skoro bol, tak som pridala aj ruku a potom nechala jeho spermie stekať po mojej tvári. Nakoniec, keď sa Ján trochu spamätal ma vzal zase do náručia a odniesol do postieľky, kde ma položil. Ja som sa pootočila na bok a pozerala sa, ako sa ku mne približuje. Keď sa ku mne priblížil úplne, tak som mu dala pusinku a pomaly zišla nižšie až som došla k jeho penisu. Opäť som ho vzala do ruky a pomaličky oblizla, keď bol pripravený, tak som na neho pomaly nasadla a začala som sa pohybovať. Kým sa do mňa celý nevyprázdnil. Až som v sebe zacítila aj tú najposlednejšiu teplučku kvapôčku, tak som ešte len ľahla na neho a pobozkala ho. Za niekoľko okamihov bol pripravený znova a pekne si ma k sebe pritiahol a...

Ráno som sa prebudila v jeho náručí príjemne unavená. Potichu som vstala, poupratovala, aby sa s tým môj miláčik nemusel štvať a nechala mu zamilovaný odkaz na stole: „Miláčik dnešná noc bola krásna, veľmi ti ďakujem, také prekvapenie som nečakala. Milujem Ťa, tvoje Slniečko.“

Vzrušujúce príbehy nemusíte len čítať, ale môžete ich aj prežívať! Nenechajte si také okamihy ujsť a zaregistrujte sa na našej online sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.