Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vzrušujúca párty pri bazéne

18.máj 2017
Vzrušujúca párty pri bazéne

Kúpil som fľašu poriadne drahého vína, zbalil si plavky a uterák a na sotva pojazdnom aute cestoval za kamarátom do blízkej dedinky. Na počesť jeho dvadsiatych piatych narodenín zorganizoval letnú párty so všetkým čo k tomu patrí – bazén, gril, stará partia a kamarátky jeho snúbenice.

Malý rodinný domček s terasou hostil slušný počet ľudí, poznal som z nich sotva polovicu. Oslávencovi som zagratuloval už vo dverách, jeho nastávajúcej som na líce vtisol horúci bozk. Na dvore som pozdravil niekoľko známych a rifle vymenil za voľné plavky. Bolo naozaj horúco, pohľad na dievčatá v bikinách ma rozpálil ešte viac. Bolo ich tam hneď niekoľko, krásne opálené, ležali na dekách pri bazéne a rozprávali sa. Všimol som si medzi nimi Janku, poznali sme sa už roky, zo slušnosti som sa vkradol do dámskeho klubu a prihovoril som sa jej.

Teba som tu naozaj nečakal!“ Zo širokým úsmevom na tvári som ukradol jej pozornosť. „Alex, pane bože, koľko sme sa už nevideli? Ako sa ti darí?“ Posadila sa na kraj deky a uvoľnila trochu miesta pre mňa. Do plytkej debaty o živote sa veľmi rýchlo pridali aj jej kamarátky, so všetkými som si potriasol rukou a prehodil pár viet. Nemohol som si nevšimnúť tie ich pohľady, typicky ženské, slintali po mne ako hyeny. Vedel som že hodiny v posilňovni napokon prinesú vytúžené ovocie.

„Stavím sa, že opaľovací krém do tvojej výbavy nepatrí.“ Žmurkla na mňa Lucia s bielou fľaštičkou v ruke. Bola to pekná blondíka s oblejšími bokmi a menšími prsiami, s Jankou sa na seba dosť podobali. Súhlasil som s tým aby ma natreli, otočil som sa na brucho a nechal ich prsty šikovne sa šmýkať po mojej rozpálenej pokožke. Ostatné dievčatá odišli do bazéna zatiaľ čo Janka s Luckou dôkladne natreli celý môj chrbát, ramená aj hruď. Skláňali sa nado mnou každá z jednej strany, obyčajné natieranie sa razom zmenilo na príjemnú masáž.

„Páči sa ti to?“ Spýtala sa Lucka a prešla rukou až na môj krk. Prikývol som, nedokázal som však odtrhnúť oči od malých červených trojuholníkov zakrývajúcich jej prsia. Jednou rukou sa stále dotýkala mňa, druhou vošla do môjho výhľadu a putovala prstami od vrchu tenkého ramienka až po ľavý prsník. Zospodu ho jemne nadvihla a sklonila sa ešte nižšie k mojej tvári. Zasmiala sa, prudko sa vystrela a pozrela Janke do tváre.

Približovali sa k sebe presne nad mojou hlavou, nakoniec si dali krátky bozk a odtiahli sa od seba o pár centimetrov. Pozreli dolu na mňa. „Aj toto sa ti páči, Alex?“ Opäť som prikývol, nevedel som zabrániť šibalskému úsmevu. Znovu sa na seba vrhli, tento krát oveľa vášnivejšie. Videl som ako sa pretláčajú jazykmi a Lucka rukou zablúdila na Jankinu hruď, odhrnula plavky nabok, takže som pred sebou videl o niečo svetlejšiu pokožku Jankinej kozičky. Lucka ju stláčala, hrala sa jej s bradavkou a neustále sa rajcovne bozkávali.

Po chvíľke si Janka plavky napravila, odlepili sa od seba a zavolali ma do vody. Zrejme sa rozhodli mučiť ma. Skočil som do bazéna a snažil sa na ich provokácie zabudnúť, obe som za trest pritopil a poriadne ošpliechal tie ich sladké tváričky. Protestovali pišťaním a snažili sa so mnou vo vode bojovať, ich chabé facky mi však nijako neubližovali. Práve naopak, dobre som sa na nich pobavil. Unavení sme priplávali ku kraju bazéna a uzavreli mier.

Väčšina hostí sa premiestnila na terasu, vôňu jedla som cítil až sem. Bola síce lákavá, moje dve slečny ma však lákali viac. Dal som im chvíľu aby sa vydýchali a začal ich podpichovať poznámkami o tom, čo mi na dekách spôsobili. „Myslím, že ten krém sa už zmyl. Asi ho bude treba naniesť znovu.“ Usmial som sa na Janku, ktorá bola ku mne bližšie. „Slnko už aj tak nesvieti, opaľovať sa už nebudeš.“ Môj návrh zamietla, stále nahnevaná kvôli premočeným vlasom. „Ale no tak, vyzerali ste, že vás to celkom bavilo.“ Našiel som Luckine očká a usmial sa aj na ňu.

„Myslím že sme sa bavili už dosť.“ Janka sa snažila celú tému uzavrieť. Jednou rukou som sa podopieral o okraj bazéna a druhou chytil jej zadok. Pozrela sa na mňa trochu vydesene a trochu nechápavo. „Myslíš že mi to stačilo?“ Zašepkal som jej do uška a vošiel rukou do jej plaviek. Prstom som sa dostal k jej zadnej dierke, putoval som ešte nižšie. Netvárila sa síce nadšene, nožičky však poslušne roztiahla. Nahmatal som jej mušličku a krúžil okolo nej prstom.

Šikovne sa pod vodou zvrtla, lakte vyložila na okraj bazéna a vystavila predo mňa hruď. Lucka, vznášajúca sa na opačnej strane Jankiných vypnutých pŕs, položila ruku na jej bruško a pokračovala ňou až k pásiku látky spájajúcemu červené trojuholníky. Zašla pod jeden z nich a stlačila Jankin prsník, z oboch pri tom vyšlo tiché vzdychnutie. Nechcel som byť pozadu, Jankinu kundičku som nahmatal spredu a začal prechádzať po jej klitorise. Celé jej telo sa pod vodou vlnilo, vzdychala a zatvárala oči.

Lucka sa vrhla na Jankin dekolt perami, bozkávala ju a lízala jej vykúkajúcu bradavku. Cítil som, že môj kamarát pod vodou sa začal prebúdzať, už som nechcel na nič čakať. Vyšli sme z bazéna, zobrali deku a skryli sa z bočnej strany domu. Stále bola šanca, že nás niekto príde hľadať, aspoň na nás nemali priamy výhľad z terasy. Ľahol som si na chrbát medzi dievčatá a vyslobodil svojho vtáka z plaviek.

Pekne ho spolu začali lízať, najskôr sa striedali, potom po ňom behali oba ich jazyky naraz. Navzájom si vyzliekli vrchný diel plaviek a vyliezli na mňa, prvá bola Janka, opierala sa o moju hruď a kundičkou šúchala môj penis. Na jej chrbát sa nalepila Lucka, hladkala jej prsia a bozkávala krk. Janka si odhrnula tenký pásik plaviek medzi nohami a konečne na mňa nasadla, pekne si na mne zajazdila zatiaľ čo jej Lucka hladkala kozičky a dráždila klitoris. Bol na ne naozaj krásny pohľad, obe si to poriadne užívali.

Jankina mušlička sa mi veľmi páčila, chcel som však otestovať aj Lucku. Zmenili sme polohu, Lucka sa dala na štyri, najskôr som do nej vrazil tri prsty aby poriadne zvlhla. Keď som ju už mal pekne pripravenú, vošiel som do nej stále tvrdým vtákom a začal pomaly prirážať. Celá sa triasla a potichu vrnela. Janka kľačala pri jej tvári, potiahla ju za vlasy aby zodvihla tvár nahor a nastavila svoju kundičku k jej perám. Luckine lízanie sa jej zjavne páčilo, vzdychala dosť nahlas.

Ja som trochu pritvrdil, držal som ju za boky a poriadne do nej vrážal. Janka sa ku mne nahla, potiahla ma za krk a začala ma bozkávať. Všetci sme si tento zamotaný trojuholník užívali, nakoniec som slečny nechal vyfajčiť ma a o moju šťavičku sa pekne podelili. Zostali sme tam ešte chvíľu ležať, obliekli sme sa a vrátili k večery. Mäso už bolo studené, vôbec nám to však nevadilo. Pripili sme si s oslávencom, zatancovali si, pred odchodom sme ešte nachvíľu skočili vytriezvieť do bazéna a uzavreli pekný večer.

S Jankou sme nikdy neboli tak dobrí kamaráti ako po tomto dni. Dokonca aj Lucka si vypýtala moje číslo a sem-tam sa ozvala, keď potrebovala trošku zábavy. Najradšej ich aj tak mám obe naraz, vonku pri vode alebo u mňa v posielke, na gauči, v kuchyni... Naozaj s nimi nikdy nie je nuda. Zoznámili ste sa už s niekým, s kým strávite toto leto?

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.