Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vzrušenie z filmu

13.júl 2023
Vzrušenie z filmu

Dohovorili sme sa, že pôjdeme v utorok do kina. Utorok je taký pokojný deň, nikto do kina veľmi nechodí. Ideme na film Piková trojka.

Pri pokladni zaplatím vstupné a kúpime si colu s popcornom. Vchádzame do sály, kde okrem nás sú asi ešte štyria ľudia. My máme sedačky až úplne hore. Usadíme sa do pohodlne mäkkých kresiel a čakáme na film. Do sály už nikto neprišiel, takže máme celý horejšok sami pre seba. Pred filmom dávajú upútavku na nejaký film, v ktorom okrem iného dievča leží na stole a rozdáva si to s policajtom.

Potom nasleduje názov filmu (Piková trojka). To ma celkom rozparádelo a ty si si všimla hrču na mojich nohaviciach. Pozrela si sa na mňa, rukou si mi prešla cez hrču a povedala, že tu nie!! (to som teda zvedavý, ako to tu vydržím pri pomyslení, že do ukážok väčšinou nedávajú tie úplne najviac erotické scény). A mal som recht. Teraz si to na plátne rozdávalo dievča hneď s dvoma naraz. Jeden ju šukal do zadočka a druhý jej striekal do pusy. Ja som ti pošepkal a snažil sa ťa prehovoriť, či by si ma nejako neurobila...

Nedalo mi to ani veľa práce (ten film ti asi tiež urobil na to chuť), rozopla mi nohavice aj s trenírkami, chytla ho pri koreni a prešla jazýčkom po žaludi. Začneš ho pekne svojimi perami fajčiť. Som tak vzrušený, že ti o chvíľu vystreknem svoje spermie do pusy a ty mi ho ochotne prehĺtaš. Teraz chceš, aby som ja uspokojil teba. Vymeníme si pozície, ty roztiahneš od seba nohy, ja ti vyhrnem sukienku a prstíkmi šmejdím pod tvojimi nohavičkami. Máš už ich teda fakt husto mokré.

Tú kúsok látky, čo ti zakrýva lasturku, chytím ukazovákom na strane a prejdem jazýčkom po tvojej vzrušenej kundičke. Pekne tvrdo ťa lížem, jazykom sa ti snažím zaboriť čo najďalej do dierky. Prstami si pomáham a za chvíľočku začneš tiež striekať. Ale nechcem ti to zlízavať, tak tvoja mrdka steká na sedačku...

Potom premýšľam, ako by som ti ho tam najlepšie vrazil. Ty v domení, že už budem ďalej sledovať film, dáš stehná k sebe a snažíš sa dať sukienku zase späť. To ti ale zakážem. Postavím sa pred teba, uchopím ťa za stehná (nohavičky sú ešte stále na pol žrde) a vrazím ti tam svojho čuráka. Ty to vôbec nečakáš a trošku zarevieš. Ešte šťastie, že film je tak nahlas. Spýtaš sa ma, čo to robím, že to tu teraz nechceš, a ja ti na to odpoviem, že v živote sa má skúsiť všetko.

Erotická poviedka Vzrušenie z filmu

Začnem sa pomaly v tebe vrtieť, ale ide to celkom blbo. Jednak priestorom na sedadle a jednak tvojím odporom. Snažíš ma zo seba odohnať, ale ja sa nedám. Chytím ťa za lýtka a dám ti nohy na sedadlá pred tebou. Vniknem do teba znova a teraz až na doraz. Začnem tvrdo prirážať, ty na mňa len pozeráš a potichu ma prosíš, nech toho nechám. Po chvíli zistíš, že to nemám vôbec v pláne a naopak ešte pritvrdím a zrýchlim. Pozeráš sa mi cez rameno na plátno, kde práve nejaké dievča znásilňuje nejaký somrák a pripadáš si podobne.

To ťa celkom vzruší, zájdeš si pod tričko a láskaš si bradavky. Ja na to len pozerám, snažím sa ťa pobozkať, ale ty pred mojím bozkom uhneš. Po celý čas do teba zarážam čuráka. Otočím sa a zistím, že sme v sále sami. Tí 4 ľudia, čo s nami boli v sále, asi odišli alebo si to šli tiež niekam rozdať. Už sa blíži moje druhé vyvrcholenie. Ešte párkrát prirazím a v hlasnom stonaní striekam do teba horúce semeno.

Ty mi povieš, nech ešte chvíľku prirážam, že za chvíľku budeš tiež, Ja ťa vypočujem a šukám ťa ďalej. Za pol minúty ucítim okolo penisu tvoje horúce spermie. Teraz len tak na sebe ležímostojíme v kresle a užívame si tie pocity vzájomného uspokojenia.

Po chvíľke príde do sály upratovacia služba, ja sa prevalím na svoje kreslo a obliekame sa. Než sem dorazí, tak už sme obaja oblečení a odchádzame. Cestou zo sály si všimnem záchodové dvere, zapadnem tam a pokračujeme...

Stalo sa vám niekedy, že ste sa vo filme vzrušili? Určite áno... Čo tak si vyraziť do kina? Parťáka nájdete na online sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.