Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vzácny klient

12.máj 2017
Vzácny klient

Profesionálky v obore sú často považované za obyčajné šľapky, mne to však bolo jedno. Som dobrá v tom čo robím a väčšinou ma to baví. Najmä ak mi agent oznámi meno nového klienta a všetky jeho požiadavky zahŕňajú veci ktoré mám rada.

O plánovanej schôdzke som vedela pár dní vopred. Takmer zakaždým si nového klienta vyhľadám na internete, v tomto prípade to však nebolo nutné. Jeho tvár na mňa hľadela z televízie takmer každý deň. Známy, dobre platený a najmä neskutočne šarmantný herec ochotný platiť za moju spoločnosť... Priznám sa, bola som z toho trochu v rozpakoch.

Čierna limuzína ma vyzdvihla na dohodnutom mieste. Šofér mi zaželal pekný večer a galantne otvoril dvere. Nastupovala som opatrne, aby som nijako neublížila dlhým červeným šatám a konečne som dostala príležitosť zoznámiť sa s dnešným klientom. Naživo vyzeral omnoho lepšie. Vedela som, že má niečo po štyridsiatke, dve deti z predchádzajúceho manželstva a momentálne je zasnúbený. Všetci boli takí – s rodinami, deťmi, priateľkami... Vždy to bolo proti mojej morálke, klient je však mojim pánom. Podali sme si ruky, predstavila som sa falošným menom.

Smerovali sme na menší večierok v luxusnom hoteli. Spoznala som niekoľko mediálne známych ľudí, započula pár mien ktoré mi neboli úplne cudzie, s nikým som sa však nerozprávala. Slúžila som ako doplnok, ozdoba, bola som všetkým čo môj klient potreboval. Ten pocit som vždy zbožňovala. Kúpať sa v prepychu, obklopená vplyvnými ľuďmi, obdivovaná a hýčkaná, vlastnená, ovládaná... Vychutnávala som si ten zvláštny pocit sebavedomia, dokázala som predsa niečo, čo iné ženy nie.

Väčšinu večera som strávila pri bare, pozorovala som ľudí okolo seba a dovolila si objednať niekoľko drinkov na meno môjho klienta. Stretli sme sa až pri oficiálnej večery, bol voči mne chladný, takmer ma ignoroval. Vzrušovalo ma to. O bezmála hodinu neskôr sme kráčali k autu, nevedela som sa dočkať momentu, kedy ho budem mať celého iba pre seba.

Rozprávali sme sa málo, dalo by sa povedať že vôbec, šoférova prítomnosť nás oboch rozptyľovala. S dobre nacvičeným výrazom v tvári som sledovala mesto za tmavými oknami a premýšľala o tom, čo ma večer čaká. Ako bude vyzerať nahý? Je rád dominantný či naopak? Hlavu mi zaplavili myšlienky na jeho telo, predstavovala som si ako sa ma dotýka, dostávala som naňho poriadnu chuť.

Dostali sme sa cez bránu uzatvoreného bytového komplexu a zastali pred jednou z budov. Šoférovi som zaželala príjemný večer a plná očakávaní vstúpila do luxusného bytu. Všimla som si, že je nervózny. Trochu ma to potešilo, znamenalo to, že podobné veci často nerobí. Nevedel čo povedať ani urobiť. Napokon navrhol pohárik whisky a dovolil mi prezrieť si terasu. Bola naozaj obrovská, s niekoľkými ležadlami na opaľovanie a krásnym výhľadom. Vonku bolo stále horúco a v šatách som sa začínala cítiť nepríjemne. Dúfala som, že ma z nich čoskoro vyzlečie. „Nechodím sem často. Sledovať západ slnka ťa po prvom týždni omrzí.“ Skonštatoval s pohárikom v ruke a očami prebehol od jedného konca terasy k druhému. „Je tu krásne.“ Usmiala som sa naňho a neuhla pohľadom ani po niekoľkých sekundách. V duchu som ho prosila, aby si ma konečne vzal.

„Myslel som, že si na podobné miesta zvyknutá.“ Vrátil mi požičaný úsmev a prišiel bližšie ku mne. „Na miesta možno, na prítomnosť svojich obľúbených hercov však nie.“ Medzera medzi našimi telami sa prudko zmenšovala. „Flirtuješ so mnou?“ Spýtal sa drzo. „Iba chcem aby nám bolo príjemne.“ Naklonila som hlavu na bok. Miesto odpovede sa prisal na moje pery, bozkával ma prudko a dominantne. Strnisko na jeho tvári ma jemne pichalo a do nosa mi udrela vôňa luxusného parfumu. Obe dlane položil tesne nad môj zadok a pritlačil ma k sebe, cez nohavice som cítila jeho vzrušený penis. Zavzdychala som a nechala ho bozkávať ma, jemne mi pohrýzol spodnú peru a vzápätí po nej prešiel jazykom.

Napriek tropickým teplotám sa mi na tele objavili zimomriavky, vošla som jazykom do jeho úst, nechala sa unášať tempom ktoré vybral a dovolila mu dotýkať sa môjho tela. Medzi bozkami z neho vyletel jasný príkaz: „Vyzleč sa.“ Zaváhala som, bola som si istá, že nás z každej strany sledujú kamery. Otočila som sa a nechala ho rozopnúť mi šaty. Prenikavo ma sledoval, zostala na mne už iba podprsenka a nohavičky. Opäť sa vrhol na moje pery a zbavil ma vrchnej časti spodného prádla. Začal mi silno stláčať prsia, ťahal ma za bradavku a druhou rukou si rozopol nohavice. „Na kolená!“

Čupla som si k jeho rozkroku a ochotne počkala, kým si nasadí kondóm. Celý čas ho mal skrtý vo vrecku. Rukou okamžite pritlačil žaluď o moje pery. Vsunul mi ho hlboko do hrdla, nedovolil mi hýbať sa, prirážal ho sám. Pery som tlačila silno k sebe a bez žmurknutia sledovala jeho tvár. Vybral mi ho z úst, prešiel mi ním po líci a opäť medzi pery, sotva som stíhala dýchať. Keď sa rozhodol že stačilo, prikázal mi oprieť sa o jedno z ležadiel. Lakťami som udržiavala rovnováhu a s rozkročenými nohami čakala, kým do mňa vojde.

Stiahol mi nohavičky a pár krát ma pobozkal na zadok, odtiahol polky od seba a prudko do mňa vošiel. Zavzdychala som bolesťouvzrušením dohromady. Predstava, že nás sledujú ochrankári na kamerových záznamoch a vzrušovala ešte viac. Kňučala som, cítila ako mi celým telom prechádzajú kŕče a vychutnávala si ako krásne ma zapĺňal.

Nebol pritlačený na mojom tele, jednou rukou ma držal za zadok a druhou odhŕňal svoju košeľu, aby mu nezavadzala vo výhľade na to, čo robí. Tvrdo ma šukal v tejto polohe až kým nevyvrcholil, odišiel dovnútra a skôr než som sa spamätala, hodil na mňa župan.

„Neboj sa, ešte som s tebou neskončil." Zakričal na mňa z izby. Obliekla som sa do hodvábnej róby a trpezlivo čakala, kým si po mňa opäť príde. Po pár minútach ma zavolal do postele, bol nahý a rukou sa snažil, aby sa mu znova postavil. Zvodne som zo seba zhodila kus jemnej látky a ľahla si na posteľ otočená tvárou k nemu. Rozkročila som nohy a pomaly vsunula dva prsty do svojej kundičky. Bola som premočená a tak citlivá, že som sa takmer urobila. Hladkala som si prsia a sem-tam zavadila prstom o klitoris. Pozorne ma sledoval a fungovalo to, penis mu v ruke rástol a tvrdol.

Z nočného stolíka vybral ďalší kondóm a otočil ma na brucho. Už som to potrebovala, bola som tesne pred vrcholom a nemohla som sa dočkať toho, aby ma k nemu priviedol práve on. Ležala som na bruchu a zadoček jemne zodvihla hore, svojimi šikovnými pohybmi sa mu to podarilo celkom rýchlo. Mala som krásny, dlhý orgazmus pri ktorom som sotva čosi vnímala. Bol tak zaujatý vlastnou rozkošou, že si to ani nevšimol.

Vybral ho z mojej mušličky, napľul mi na zadnú dierku a pomaly ho tlačil do nej. Vedela som, že to bude bolieť, netrúfala som si však pýtať sa na lubrikant. Bola som tak vzrušená, že som bolesť poľahky zvládla. Najskôr vo mne jazdil pomaličky, každým vsunutím hlbšie iba o centimeter, až ho do mňa vtlačil celý a začal zrýchľovať.

Kričala som, celé moje telo sa triaslo a tiekla som čoraz viac. Ťahal ma za vlasy a vrážal mi ho do zadku až po koreň. Cítila som ďalší prichádzajúci orgazmus, dlane som zaťala do pästí a nechala sa uniesť neovládateľnou vlnou vzrušenia. Len čo zo mňa vyšlo posledné hlasné zavzdychanie zatlačil mi hlavu do vankúša a dokončil sa aj on.

Poslal ma do sprchy, nechal si ma v byte ešte niekoľko hodín a užíval si moje telo v najrôznejších polohách. Ešte nikdy ma to s nikým nebavilo tak veľmi, ako s ním. Občas som mala pocit, že by som mala platiť ja jemu...

Vyskúšajte erotickú zoznamku a nájdite niekoho, s kým vás bude sex skutočne baviť.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.