Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vyšukal som zlatokopku

7.apríl 2017
Vyšukal som zlatokopku

Že ženy letia na drahé autá som vedel vždy. Keď sa mi však pod ruku dostala ľadová kráľovná ktorá sa za svoje motívy vôbec nehanbila, musel som to využiť. Dostala príručku a ja som konečne vypustil paru. To všetko bez platenia za drahú večeru a premočených návlečiek.

Letmo som sa dotkol tlačidla na výťahu a netrpezlivo čakal, kým sa otvoria dvere. Za mnou sa už nazbierala skupinka ľudí, omotal som si remienok pracovnej tašky okolo zápästia a urobil malý krok dopredu. Z rádia v nákupnom centre vychádzala hlasná hudba ktorú sa všetci naokolo snažili prekričať. Výťah napravo dorazil ako prvý, tvrdohlavo som čakal na ten svoj a zbavil sa tak mladej rodinky dýchajúcej mi na krk.

Keď som konečne počul cinknutie, nedočkavo som vbehol do napoly otvorených dverí. Tlačidlo podzemnej garáže už svietilo, vtedy som si uvedomil prítomnosť cudzinky stojacej v rohu výťahu. Prebehol som očami po zrkadle až k mladej slečne ktorá odo mňa v tom momente odtrhla zrak. Opätky jej značne pridali na výške, stála dokonale vzpriamená a rovné čierne vlasy jej siahali až po pás. Obtiahnutý top pritiahol moju pozornosť na tie najkrajšie ženské miesta. Teda – druhé najkrajšie, dajme tomu.

Zhlboka som sa nadýchol, výťah začal klesať no na ďalší pohľad neznámeho dievčaťa som čakal márne. Míňali sme druhé poschodie, naschvál som stál tesne pri dverách a bez hanby sledoval tvár krásnej slečny. „Môžem vám nejako pomôcť?“ Spýtala sa podráždene, nemohla si nevšimnúť ako ju vyzliekam pohľadom. „Vlastne áno. Chýba mi spoločníčka na dnešnú večeru.“ Mal som chuť na trochu flirtu, priateľsky som sa na ňu usmial. „Tomu sa vôbec nečudujem.“ Bleskovo si ma premerala pohľadom a odvrátila hlavu, natiahla pritom krk takže vyzerala naozaj namyslene. „Nepovedala si nie. Ponuka platí do opustenia výťahu.“ Jej reakcia ma nijako nerozhodila, priam naopak, až teraz som dostal chuť naozaj sa zahrať.

Na prízemí nastúpila matka s malým synom. Držal v ruke kopček zmrzliny a čosi nezrozumiteľne blbotal. Ten fagan pokazil aj moju poslednú radosť z napätia medzi mnou a nervóznym dievčaťom. V garáži matka rýchlo vybehla z výťahu, medzi tým sa však nepozorný chlapec pokúsil prepliesť okolo mňa a rukou, v ktorej držal topiacu sa zmrzlinu, zavadil o nohu slečny Nedostupnej. Nahlas zahrešila a zamračila sa na chlapca. Stratil sa v zlomku sekundy.

To je snáď zlý vtip toto, do riti, nevychovaný parchant!“ Rozčuľovala sa naozaj kvalitne. Rovnakým tempom sme vyšli z výťahu no zostali sme stáť tesne pred ním, pozoroval som ju ako sa skláňa k čokoládovému fľaku tesne nad kolenom. V predklone jej veľké prsia takmer vypadli na zem. „Myslím, že v aute mám vlhčené obrúsky.“ Poznamenal som flegmaticky, v tomto bode som len nechcel byť hajzel no o nič iné som sa nesnažil. Bez slova sa vystrela a čakala, ktorým smerom sa vydám.

Vliekla sa pár metrov za mnou, akoby ani nechcela aby to vyzeralo, že sa poznáme. Keď si všimla zablikanie môjho veľkého bieleho mercedesu, pridala do kroku. Klopkanie jej topánok na betónovej podlahe som počul čoraz bližšie. Otvoril som dvere na mieste vodiča a z priehradky vybral balíček obrúskov. Jej tvár sa náhle zmenila, z chladnej beštie sa ako zázrakom stala prítulná mačička. „Ďakujem, zachránil si ma, ani neviem ako sa odvďačiť.“ Slová sa z nej sypali rýchlo, ešte rýchlejšie drhla blednúci fľak na rifliach.

Predstavila sa mi a s úsmevom nazrela do vnútra auta. „Ak by predsa tá ponuka na dnešnú večeru platila, viem o jednom úžasnom podniku. Kľudne môžeme urobiť rezerváciu už teraz.“ Nadšene vytiahla z kabelky mobil ktorého obrazovka jej osvietila tvár modrým svetlom. Prevrátil som oči a oprel sa lakťom o strechu maca. Bleskovo som musel vymyslieť vhodné odmietnutie, správne slová ma však nemohli napadnúť. Chytil som ju okolo pása a pritiahol k sebe. Podskočila, zapotácala sa na opätkoch a s úškrnom na mňa zažmurkala.

S mobilom v ruke zaseknutým medzi našimi telami som jej vrazil jazyk do úst. Surovo, bez opýtania, tak trochu som čakal že ju to odradí. Iste ju to prekvapilo, po pár sekundách sa mi však poddala a behala v mojich ústach ako had. Odlepil som sa od nej a rukou nahmatal jej prsník, začal som ho masírovať a silno stláčať. Druhá ruka skončila na jej zadku a keď ani vtedy nemala najmenšie námietky, bolo mi jasné, že som vyhral. „Na čo čakáš, sám sa nepostaví.“ Nabádal som ju, rozopla mi nohavice a začala rukou prechádzať po penise. Mobil opatrne vrátila do kabelky, vtedy sa naše pery konečne na chvíľku odlepili. Cítil som ako mi jej sliny tečú po brade, naozaj sa nevedela krotiť.

Keď konečne vyslobodila môjho vtáka, začala ho honiť tak prudko, až som sa bál že mi ho odtrhne. Poobzeral som sa okolo, v garáži bolo len pár ľudí, v dostatočnej vzdialenosti od nás. Sadol som si na sedadlo vodiča, nech urobím radosť jej hladnej pusinke. S veľkou chuťou sa pustila do fajčenia a robila to skutočne kvalitne. Jasné, to ju predsa živý, musí v tom byť dobrá. Bez úcty som jej vyplnil celé hrdlo, pár krát ju naplo no neprestala ani nachvíľku. Keď som bol úplne hlboko v nej, vyplazila jazyk a lízala mi gule. Za fajku mala u mňa skutočne sto bodov.

Odtiahol som ju za vlasy preč a sedadlo posunul dozadu. Vyzula si topánku a rifle jej zostali navlečené iba na jednej nohe, jej tangá mali tak tenký pásik že ho stačilo odsunúť na bok a mohla ísť na vec. Horko – ťažko na mňa nasadla, nebola to vôbec pohodlná poloha, bolo mi to však úplne jedno. A jej zrejme tiež. Jedna noha jej trčala z auta a druhú mala pokrčenú pri mojom stehne, znovu ma začala bozkávať a dorážať na môjho hrubého vtáka. Bola poriadne mokrá, jej pička vydávala mľaskavé zvuky a celé auto sa s nami natriasalo. Vzdychala čoraz hlasnejšie, občas som skontroloval v spätnom zrkadle, či k nám niekto nejde.

Vyslobodil som jej prsia z oblečenia, viseli cez lem látky a hojdali sa v rytme jej pohybov. Bradavky mala poriadne veľké, mierili priamo na mňa. Silno som ich postláčal a ponaťahoval, ukazovákmi som opatrne prechádzal po ich špičkách aby som ich čo najviac rozdráždil. Vzdychala ako besná. Ku koncu striedala násilné prirážanie s jemným krúžením, chytil som ju za krk a pritiahol tie jej veľké melóny k svojej tvári. Naozaj ma bavilo hrýzťlízať tie jej tmavé gombíčky, zvuky ktoré z nej pritom šli boli na nezaplatenie.

Urobila sa, ešte chvíľu na mne poskakovala a potom zliezla, zrejme do nohy dostala kŕč lebo sa postavila iba s ťažkosťami. Čupla si opäť k zemi a dokončila ma ústami, slintala ako bernardín takže som sa v nej pekne šmýkal. Naozaj sa snažila, ja som sa však stále nemohol urobiť. Zrejme od nervozity. „Postav sa.“ Prikázal som jej a otočil som si ju chrbtom, stála opretá o vedľajšie auto a ja som do nej vrazil zozadu. Vykríkla poriadne nahlas, nikto nás však nepočul. Šukal som ju tam ešte dosť dlho, pár krát dostala na zadok. Vlasy som jej ťahal tak, že musela mať neustále zaklonenú hlavu.

Konečne prišiel rad aj na moje uspokojenie, všetko som vpustil do jej premočenej kundičky. Neprestajne vzdychala, snažila sa prirážať ku mne, stále chcela viac. Vytiahol som z nej môjho spokojného vtáka a utrel ho o jej zadok. Rýchlo som si zapol nohavice a nasadol do auta. Môj únik by pokojne mohli zapísať do nejakej knihy rýchlostných rekordov, videl som ju iba v spätnom zrkadle ako stále polonahá dvíha ruky do výšky a niečo na mňa kričí. Spokojne som opustil garáž a pokračoval vo svojom dni.

Trúfate si na sex na verejných miestach? Na sex zoznamke určite nájdete niekoho, kto do toho pôjde s vami, napríklad v Trnave či v Bratislave.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.