Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Výhody v podnájme

24.jún 2020
Výhody v podnájme

Nie som žiadny virtuóz, ale muzika ma uživí. Pár rokov som učil na konzervatóriu, a než som dal dohromady peniaze na nejaké rozumné bývanie, býval som po podnájmoch. A často sa mi podarilo zjednať nejakú tú korunu nájomného, výmenou za hodiny klavíra pre deti majiteľa bytu.

Jeden rok som býval u starších manželov, ktorí sa na mňa pozerali celkom vľúdne. Sami mali k muzike veľmi blízko, dokonca som zazrel v obývačke obstojne vyzerajúci klavír. Skúsil som im ponúknuť že naučím ich deti aspoň nejaké základy, a to sa im napodiv zapáčilo. Ja som bol tiež potešený, aj keď mi vŕtalo hlavou, koho to vlastne budem učiť. Väčšinou mi rodičia predhadzovali ratolesti ktoré začínali chodiť do školy, a títo manželia museli mať deti už pekne veľké.

Riešenie prišlo skoro. Ich dcéra Monika študuje pedagogiku pretože ju baví učiť deti. A na vysokej ju nútia robiť zápočet z hry na klavír. Takže aj keď ju rodičia v živote neprinútili zahrať jedinú notu, teraz musela so zaťatými zubami trénovať prstoklad, aby bola schopná prehrať aspoň pár riadkov z nôt.

Keď som uvidel prvýkrát svoju novú žiačku, vzpriečil sa mi penis v nohaviciach. Bola to blonďavá mačka s výstavným poprsím a postavičkou, ktorej najlepšie pristane vodorovná poloha. Musel som sa pri výučbe sústrediť snáď ešte viac ako ona, pretože keď máte takému stvoreniu predvádzať správnu polohu prstov na klávesoch, veľmi ľahko prejdete k výkladu o iných polohách, a potom od výkladu k praktickým ukážkam. No, a to sa stalo práve pri tretej lekcii.

Boli sme v celom byte sami, pretože jej rodičia boli niekde na návšteve, a preberali sme práve stupnice. Monika mala absolútne nemožné držanie rúk a ja som jej stále napomínal: „Musíš tú dlaň roztiahnuť, ako by si v nej držala jabĺčko!“ Takto sa to totiž hovorí malým deťom, a Monika bola v tých základoch asi tak rovnako pokročilá.

„Prečo práve jabĺčko?“ Pýtala sa zvedavo.
„To máš jedno, proste niečo okrúhleho,“ povedal som a oči mi automaticky zablúdili do jej výstrihu. Všimla si to a usmiala sa. Tam boli veru krásne zaoblené veci, ktoré by človek držal v dlani oveľa radšej ako jabĺčko.

Zrazu bolo v izbe ticho. Monika ma napäto pozorovala ako pozerám striedavo na jej kozičky a striedavo sa jej pozerám do očí. Bolo vidieť, že čaká, čo urobím. Vzal som ju za ruku, pritiahol si ju k sebe, a dúfal že nezačne kričať.
Nezačala.
Naopak, sadla si na mňa obkročmo a usmiala sa.
Zdvihol som ruky a ľahko sa dotkol dlaňami jej dráždivo vytvarovaného tričká.
Monika len vydýchla a priamo pred mojimi očami vyskočili na bielej napätej látke obrysy dvoch vzrušených bradaviek.
Pritiahol som si ju k sebe a vyhrnul nadúvajúce sa tričko. Vykukli na mňa prsia, ktoré si priamo hovorili o pohladenie. Bral som ich do úst, jedno po druhom, bozkával ich na bradavky, lízal jazykom, jemne tlačil medzi pery, a Monika len tichučko vzdychala a preberala sa pritom mojimi vlasmi.

Keď som dosýta ochutnal jej kozičky, zajazdil som jej rukami pod sukňu. Mala pod ňou miniatúrne nohavičky. Že sú biele som zistil až za chvíľku, keď som ich z nej sťahoval. Že sú mokré, som spoznal hneď.

„Musím sa ti priznať, že sú lepšie veci do ruky, než jabĺčka.“ Pripustil som.
„Dôvera za dôveru.“ Predniesla Monika. „Ja ten zápočet z hudobnej náuky už dávno mám!“

Páni! Tak ja sa ju snažím zbaliť a zatiaľ ona dostala mňa!

„V tom prípade sa ti musím priznať,“ pokračoval som, „že som sa rozhodol ťa ošukať už pri prvej hodine.“ A horúčkovito som sa zbavoval zvyškov oblečenia.

„Čo sme to preberali?“ Upresňovala si Monika.
Husľový kľúč!“
„Aha“ prikývla Monika a „Aaaah...“ zastonala, pretože to už som kľačal pred ňou, a ochutnával jazykom akú má mačičku. Oprela sa o klaviatúru piána, ktoré vydalo zúfalý zvuk.

„Tak toto nebol harmonický akord!“ Pokúsil som sa o profesionálny žart.

Erotická povídka Výhody v podnájmu

„Tak si to skús, keď ťa niekto líže!“ Vrátila mi to Monika.
„Pokojne. Ja by som sa na to totiž posadil!“ Povedal som a tiež som si hneď sadol. Monika na nič nečakala a sklonila sa predo mnou.

Vzala si ma do úst a začala labužnícky fajčiť. Zasúvala si ma hlboko do krku, obchádzala okolo žaluďa jazykom a občas ho len tak pre potešenie pohonila rukou. Oddával som sa tomu láskaniu s očami privretými slasťou a rukou ju hladil po vlasoch.

„Poď, nasadni si na mňa!“ Vyzval som ju naraz. Len po mne pozrela a už bola v sedle! Otočila sa ku mne chrbtom, nasmerovala si môj úd na svoju mušličku a rázne, nedočkavo naň nasadla.

Vykríkli sme obaja súčasne. Cítil som, ako vchádzam hlboko do jej lona. Mala mušličku krásne mokrú a môj nástroj v nej kĺzal ako dobre namazaný piest.

„Oooh...“ zastonala Monika. „Ja už...“

Nedopovedala. Prudký orgazmus ju zbavil slov. Prudko sa narazila na môj kolík a zo stlačených pier sa jej vydral výkrik rozkoše. A za ním ďalší a ďalší. Zvíjala sa nabodnutá na mojom klacku a jej ruky hľadali oporu. Pritisol som si ju k sebe a ešte prirazil. Zaťala prsty do mojich stehien, akoby si ma chcela nasúkať do seba celého. Pozoroval som jej vyvrcholenie, a moje vzrušenie stúpalo. Počkal som až sa jej telo prestane triasť, a potom som ju opatrne položil na koberec.

„Chcem ťa!“ Povedal som a znovu zaútočil jazykom na jej hebké prsia. Bozkával som tie nádherné prsia, miesil ich v dlaniach, olizoval vzrušené bradavky. Monika sa poddávala môjmu láskaniu a iba priadla ako mačka. Moje pery sa zviezli z jej pŕs a pomaly sa posúvali nižšie a nižšie. Keď som pobozkal jej lono, cítil som ako je mokré a horúcé. Na jazyku som zacítil chuť jej šťavičky. Lízal som ju, zasúval jazyk do jej štrbinky a cítil, ako sa už nedokážem ovládať.

Kľakol som si, zdvihol sa a roztiahol jej nádherná stehná, a vrazil svoj nástroj do jej horúcej jaskynky. Len som párkrát prirazil a jej telo sa ohlo do oblúka.

„Aaaah... ty si ma znovu urobil, ty darebák!“ Zastonala Monika. Pohľad na jej telo zmietajúce sa na vlnách rozkoše bol úžasný. Jej mohutné poprsie sa triaslo a ja som ich pevne stisol v dlaniach. Vrážal som do nej penis tvrdo ako stroj a cítil, že ani moje vyvrcholenie na seba nenechá dlho čakať. Jej mušlička sa lačne sťahovala okolo môjho údu, tvrdého ako kameň. Ešte sekundu a začne z neho striekať horúce semeno...

V poslednom momente som sa stiahol. Obkročmo som sa posadil na Monikin výstavný hrudník a sledoval ako môj úd mizne medzi jej pery.

„Áno... áno... takto... rob mi to!“ Kričal som ako zbavený zmyslov. Stačilo, aby som prirazil do jej úst a už som sa nedokázal ovládať. Oprel som sa o ruky a tvrdo šukal proti jej ústam. S prvou dávkou orgazmu som jej ho zarazil hlboko do krku, takže spŕška spermií jej išla priamo na mandle.

„Oooh...“ zakričal som rozkošou. Vysunul som sa z tých zmyselných úst, aby som ju pokropil celú. Ale to už sa Monika chopila sama môjho vtáka. Naháňala ho, lízala, a pritom si ho smerovala tak, aby neprišla ani o jeden výstrek. Striekala si moje semeno po tvári aj na svoje mohutné prsia. Zvierala ma vo svojich dlaniach pevne, ale pritom jemne. Keď videla, že som na konci, zdvihla hlavu a jazykom oblizla môj žaluď. Vyčerpane som sa zvalil vedľa nej. Takúto divokú jazdu som teda nečakal.

A pretože každý príbeh by mal mať šťastný koniec, môžem dodať, že v tomto podnájme som sa zdržal ešte veľmi, veľmi dlho.

Ak si chcete užiť sex, nemusíte si kvôli tomu hľadať podnájom! Stačí sa jednoducho zaregistrovať na online erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.