Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vydarená služobná cesta na sever - 2. diel

22.apríl 2021
Vydarená služobná cesta na sever - 2. diel

Bol to nekonečný okamih, než sa ma dotkla. V tú chvíľu som z úst vypustil otázku, na čo má teraz chuť. Myslené to bolo slušne. Lenže ten dvojzmysel bol tak jasný, že jej odpoveď ma vlastne ani neprekvapila. Opäť dlho, ale tak sladko vyslovila "You".

Bolo mi jasné, že večera je na konci a desert sa bude podávať už na izbe. Hoci by sa to nemalo, začal som mávať na vrchného, ​​ako by som mal v pití bohvie čo. Ale chcel som len rýchlo zaplatiť a odkráčať po červenom koberci k výťahu do raja. Trochu ma schladila vyššia čiastka na vystavenom účte, toľko éčok som nemal v hotovosti, a tak som letel platiť k pokladni. Neustále sa s uistením, že slečna nemieni po tak drahej večeri, odoprieť mi dezert. Ani sa nehla. Vzrušením som si oddýchol a zároveň urobil také to "hhmmmm", že spozornel personál aj pár hostí. Vrátil som sa k stolu, slečne opäť pomohol zo stoličky a vykročili sme smerom kde, keby boli cedule, bolo napísané "Pozor hrozí výbuch" (rozumej orgazmický výbuch ľudskej žiadostivosti).

Len sa zavreli za nami dvere reštaurácie vrhla sa na mňa tak, že sme zvalili na zem nejakú kvetinu a obraz zo steny. Bola rýchlejšia. Nečakal som a vzal ju do náručia a odnášajúc ju k výťahu, sme ochutnávali svoje ústa jazykom a čo to šlo sa tlačili k sebe. Na výťah sa čakať nemuselo. Boli sme v ňom počas dvoch sekúnd. Chvíle napätia, kam sa pôjde. Už som naťahoval ruku k môjmu poschodiu, keď ma ľahko cez ňu plesla a stisla číslo poschodia svojho. Aký to blažený pocit. V živote som necítil takú búrku hormónov od hlavy až k pätám. Odpočítaval som príchod výťahu v eufórii ako pri konci roka. Ani neviem, ako sme sa zrazu ocitli v jej izbe. Vybavili sa mi emócie z prvej návštevy dievčenskej izby v puberte. Bol to ten pocit, kedy sa vám zovrie hrdlo a hovoríte si, tak tu si to dievča užíva, čo nám príroda ponúkla. Teraz však aktérom tej predstavy budem ja.

Stojíme pri posteli v spojení tak tesnom, že sekundové lepidlo zastáva slabým odvarom. Jazyky zamotané ako hady. Ruky nevedia, kam skôr siahnuť z toho, čo skôr oči ochutnali. Hrabol som jej do vlasov a zišiel rukou ku krku. Vymanil sa z jej úst. Svoj nos som priložil k jej krku a nasával tú vôňu nažhavenej ženy. Cítil som záchvevy, ktoré bozkom som ukľudnil a horúcim dychom zahrieval. Keď z ľavej na pravú stranu som sa cez krčný lalôčik dostal. Moje zuby ako vlčie sa vrhli na ramienko jej šiat, div, že som ho neroztrhol. Bolo voľné, že ruky treba nebolo. Len odhalené paže spôsobili pumpovanie neskutočného množstva krvi do môjho penisu, že komár po prisatí by pukol tým tlakom.

Obe ramienka išla dole v prudkom slede a šaty nemali šancu sa udržať. Padli dole k členkom. Bol to krásny pohľad, priamo nečakaný. Podprsenka s nohavičkami snáď samy odleteli už pred večerou do kúta. Jej prsia boli holé, jemne oblé. Bradavky vyzerali ako z čokolády alebo karamelu, že by ich človek najradšej hneď olízal. Stála tam v ten okamih takmer nahá, mne už plne odovzdaná. Nezostal som pozadu a strhal, zo seba košeľu aj nohavice, topánky leteli kamsi preč. Chvíľu váhal som, či trenky zložiť hneď, trochu hanby ešte vo mne zostalo. Ona však len prstom kývla smerom dole a ja som cítil, ako by jej ruky moje držali a posledný kúsok bielizne dole sťahovali. Bol to výstrel ako z praku, keď môj penis sa z treniek vynoril.

Erotická poviedka Vydarená služobná cesta na sever

Pocit som mal ako v súťaži krásy, kedy očkom hodnotila každý kúsok môjho nedočkavého tela. Tvárila sa pritom dôležito. Potom zdvihla ruku a ukazovákom ma povzbudila k štartu letu do výšin. Nečakal som, pritisol ju k sebe a spolu sme pádom ľahli do postele. Bozkávali sme sa vášnivo. Každú chvíľu som svojimi perami láskal jej telo nižšie a nižšie. Potom vracal som sa inou cestou k ústam. Jej prsia boli pevné, bradavky boli tak napnuté, že som každú chvíľu čakal, že ako gombík odstrelia. Lízal som ich ako šľahačku z torty. Napätie ako z vysokého vedenia som v krátkych okamihoch cítil a mal som pocit, že ma každú chvíľku zapáli. Otočil som ju na bruško a hladil ju, až škrabkal po chrbte. Zaškriekala blahom a ja som si na okamih uvedomil, o čo by som prišiel, keby som nikam neletel.

Svojím telom som zaľahnúť ju chcel. Chcel som ju bozkávať od šije až po členky. Na zadoček som si na chvíľu položil hlavu ako na vankúš. Neopísateľný okamih, kedy som cítil, ako jej celé telo je ako struny napnuté. Stačilo sa len dotknúť a rozozvučali sa tóny slastného "Aaaachhhh". Na stehienkách som ju hladil svojimi vlasmi. Hneď na to ich kúsok roztvorila ako nožnice. Potom nôžku v kolenách som jej ohol. Mal som pred sebou krásny kotníček, ako sladkú guličku, čo okúsiť som chcel. Prisal som sa na neho ústami ako pijavica, potom jazýčkom som ho obkrúžil. Jej črievičku som za podpätok chytil a v tej chvíli sa jej ladná nôžka vylodila v prístave môjho zrýchleného dychu. Pobozkal som ju na nôžke a ochutnal jazykom letmo jej palček. Mala radosť, že sa mi páči celá. Keď dokončil som misiu k jej nôžkam, sama ľahla si na chrbát a pohybom panvy naznačila, ako jej kundička čaká na to, čo jej patrí.

Dal som obe jej nohy stranou a zaboril svoju tvár do víru vášne. Zacítil som, že vír nie je vírom, ale prameňom. Jej šťavička vytekala vzrušením. Musel som ju ochutnať. Jazykom som zašiel dnu, nabral trochu nektáru a vyšiel zase hore. Tá chuť rozhýbala moju panvicu a už som sa tešil, ako budem brázdiť cesty neprebádané. Ešte hral som si s jej klitorisom. Ten kúsok tela bol v tej chvíli stredobodom celého vesmíru. Prstíky som do kundičky zasunul a čakal som, kde iskru ešte väčšie túžby zažnú. V harmónii prsta vonku aj vo vnútri masíroval som ju strašne rád. Jej telo sa tak rýchlo prepínalo a sťahovalo, že bolo zrejmé, že nezablúdil som a našiel cieľ. Už nevydržala sa len oddávať mojím chúťkam a priťahovala ma vyššie a vyššie, až môj meč k svojej pošve sa priblížil.

Ten moment lákal k podráždeniu jej mysli. A než som sa vo vnútri uvelebil, dráždil som jej klitoris svojim penisom. Potom ma buchla, pritiahla cez zadok a v tej chvíli bola mnou plná. Začal som svojím mečom plieniť všetko, čo by jej bránilo prežiť búrku v tele. Tlačila ma k sebe a ja som chcel ju bozkávať znova. Cítil som jej horúci dych na svojom krku a dodávalo mi to pocit dobre odvádzanej práce. Zrazu ma odhadzovala ako kus použitej handry. Ale to len dostala chuť osedlať si ma ako žrebca. Osedlala si ma naozaj pekne. Jazda bola chvíľu krokom, chvíľu klusom. Nechal som ju nech si jazdí sama. Čakal som na stlačenie stehien, kedy bude chcieť prejsť do cvalu alebo trysku. Bol to nádherný pocit byť jej koňom a vedieť, že tento závod neskončí inak ako víťazstvom.

Keď stiahla ma svojimi nohami, ja som vedel, že ideme do záverečnej fázy. V jej lone cítil som, že je to tam ako pred pretrhnutím hrádze a prúd či vlna opojenie vyplavia sa. Naše rýchle prírazy pripomínali dva magnety, ktoré pri oddialení sa zase k sebe rýchlo vrátia. Rýchlosť bola čím ďalej väčšia. Musel som ju chytiť na zadočku, aby sme sa od sebe nevzdialili moc. Potom na chvíľu sa musel zastaviť aj čas. Jej sťahy ma žmýkali ako mokré prádlo a čo nevyplnila jej šťavička, dokončilo moje semeno. Ja som len stihol zvolať jej meno "Leeeenaaaaaa!" Tak krásne to medzi nami ešte chvíľu čvachtalo. Potom zvalili sme sa k sebe čelom. Pritisla svoju ruku na svoje pery a hneď nato položila ich na moje. Tá pusa bola krásnou odmenou. Chvíľu ešte pozerali sme na seba, prehodili pár príjemných slov. Pochvaľovali sme si dnešný dezert a smiali, že bol takmer zadarmo. Tak skončil prvý deň mojej prvej služobnej cesty. No povedzte, kto potom by to čakal...

Napríklad až pôjdete na služobnú cestu do Bratislavy alebo Žiliny, pošťastí sa vám a stane sa niečo podobné.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.