Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vyčíňanie s nafukovačkou

29.apríl 2022
Vyčíňanie s nafukovačkou

Pred pár rokmi som dostal od chlapov z práce k narodeninám nafukovaciu pannu. Samozrejme z recesie, pretože som ju nepotreboval, a tak putovala do skrine.

Moja manželka šuká výsostne a sem tam aj na nejakú nadržanú milenku došlo. Vôbec som si na ňu nespomenul, až na ňu raz narazila manželka a vraj ako sa tam dostala.

Samozrejme si zo mňa hneď robila srandu a pýtala sa ma, či už mi nestačí. Ako odpoveď, že mi stačí a že ma stále priťahuje, jej snáď stačilo, keď som jej hneď na mieste ošukal, pretiahol a vystriekal jej kundu a ako bonus ešte pridal druhé číslo do análika. Ešte dobrých desať minút sa na koberci spamätávala, z oboch dierok jej vytekalo moje semeno a ja som na ňu pri hladení mohol oči nechať.

Odvtedy mi ale občas tému nafukovacia panna nadhodila. Za čas mi to bolo už podozrivé, a tak som sa rovno spýtal, prečo sa na ňu stále vypytuje. Ešte chvíľu robila okolky, ale potom sa priznala, že by veľmi rada videla, ako si to s ňou rozdávam. No teda, to bolo slovo. Ale konieckoncov prečo nie? Minimálne môže byť zaujímavé, ako bude ona reagovať a spoznám jej chúťky aj z tejto stránky.

Keď som teda súhlasil, mala radosť skoro detinskú a zo samého nadšenia ma vyfajčila dvakrát po sebe, až sa mi slasťou krútili prsty na nohách. Tak už len za toto by pár šukov do nafukovačky stálo. Že si našu novú hru aj ja užijem skvelým spôsobom, som netušil ani omylom.

Ale stalo sa. Bola nedeľa dopoludnia, pohodička, práve som dosekal trávnik pred domom a šiel sa opláchnuť. Vo dverách mi ale spadla brada až na zem z toho, čo som uvidel. Na chodbe stála Klára v topánkach na prevysokom podpätku, sieťovaných pančuchách ukončených podväzkovým pásom, polopriesvitných čipkových nohavičkách a zošnurovanej blúzke, v ktorej sa jej mohutne dmuli tie jej skvelé kozy. Všetko na nej bolo čierne. Aj oči jej čierno blýskali. V ruke držala jazdecký bičík, ktorým mi vzápätí podobrala gule. „Tak sa hýb do sprchy, kocúrik. Nech si pekne čistý na mrdačku.“ Nemusím podotýkať, že mi kokot razom stál ako prút.

Keď som sa v kúpeľni vyzliekal, popleskávala ma bičíkom po zadku, šteklila pri análiku alebo tlačila zo spodu na gule. „Otoč sa čelom ku mne. A teraz si ho poriadne nahoň!!“ Neveril by som, ako ma budú jej rozkazy vzrušovať. Stál som v sprche a za jej starostlivého dozoru si honil vtáka. „Tak, to stačí. Teraz si ho poriadne napni!“ Stiahol som si teda predkožku, ale bolo jej to málo kým som nemal stiahnutú kožtičku až do polovice pera. Žaluď mi obnažene a bezmocne trčal dopredu. Klára sa s ním bičíkom začala pohrávať. A tiež mi ho tlačila do dierky. Chrčal som slasťou a bolesťou.

„Nachystala som ti v spálni šukačku, tešíš sa?“ Bol som taký nadržaný, že som sa priamo nemohol dočkať. „Tak poď, žrebček, predvedieš mi, čo vieš,“ a tiahla ma za precitlivené péro do spálne. Tam už bola na posteli nafúknutá panna. To sa dalo čakať. „Tak na čo čakáš? Toto je tvoja dnešná kurva a ty jej vystriekaš všetky tri diery!“ Klára už mi kundu nafukovačky premázala gélom, hneď som do nej zarazil a predvádzal manželke neurvalé mrdacie divadlo. Navzájom sme zo seba nespúšťali oči. Bolo na nej vidieť, že sa len s vypjatím všetkých síl drží, aby si rukou nevšla do rozkroku. Simuloval som šukanie všetkých možných i nemožných polohách. Gumové zovretie bolo úplne iného druhu ako vyšukávanie skutočnej pičky. Krásne to kĺzalo a pružilo. Netrvalo dlho a za levieho revu som začal plniť tú plastovú dieru. Do toho sa mi ešte Klárin bičík tlačil do zovretého zadku a ja som sa mohol zblázniť rozkošou.

Erotická poviedka: Vyčíňanie s nafukovačkou

Dostal som asi päť minút na oddych a potom začal všetko nanovo, tentoraz v zadku nafukovačky. To už aj manželke šťavy doslova odkvapkávali cez nohavičky. Veľká vlhká škvrna na ich látke priťahovala môj pohľad ako magnet. Bol som celý upotený a trošku aj unavený z toho divokého vyčíňania. Trošku som poľavil. To sa Kláre ale vôbec nepáčilo. Začala ma povzbudzovať švihaním bičíkom po zadku a bruchu a zasypala ma takou záplavou prasární, že som hneď chytil druhú miazgu a šukal ako šialenec. "Poriadne tu svoju nafukovaciu kurvu vymrdaj, ty nadržaný hajzel, prebodni ju tým svojim perom... Zaraz jej ho do riti poriadne, ty nadržaný čurák..." Krv mi búšila v spánkoch, srdce zbesilo poskakovalo a ja vyčerpane striekal do zadku.

Padol som na chrbát na posteľ. Tentokrát mi Klára dopriala oddych dlhší, ale zároveň ma upozornila, že ešte jedna diera zostáva. Zatiaľ čo som ležal na chrbte a oddychoval, sadla mi na hrudník tak, aby som mal dokonalý výhľad na jej skrz naskrz premočený lon. „Pozri sa, čo to tvoje vyčíňanie so mnou urobilo.“ Usmieval som sa na jej kundu ako pako. „Páči sa ti, však? Ako veľmi sa ti páči? Rozprávaj, nehanbi sa!“ Teraz som zase zahrnul jej telo a hlavne celým radom vulgarizmov ja, zatiaľ čo si ona odhrnula nohavičky bokom a zúrivo si ju dvoma prstami preťahovala. Chvela sa, chrčala a zmietala v dlhom orgazme ako ja pred chvíľou. V jednom okamihu stratila rovnováhu a musela siahnuť za seba, aby z mojej hrudi nespadla. Za sebou, možno nechtiac, nahmatla môj kolík, ktorý sa opäť v plnej sile dmul pýchou. Keď toto zistila, okamžite si naňho presadla a začala zo seba vybíjať všetko nazbierané vzrušenie. Ja som len držal s rukami za hlavou a ako vo vytržení pozoroval jej nádherné vyčíňanie.

Vyčerpaná a spokojná zo mňa zosadla asi po štvrť hodine. Teraz si dala kratší oddych ona. „A teraz tá posledná diera, mrdáčik. A budeš pekne držať, kým ju aj pusinu nevystriekáš!“ Na Klárino prianie som zostal ležať na chrbte s rukami za hlavou, len nohy som pokrčil a roztvoril. Ona mi medzi nich vsunula pannu, nasadila ju chladivými ústami na môj slintajúci kolík. Striedala rýchle tempo s pomalým a ja som pociťoval neskutočne príjemné šteklenie z dotykov gumy na penise. Občas si Klára nabrala na prsty z kundy šťavu a premazala ňou moje péro, aby lepšie kĺzalo. Aj tentoraz som sa krásne urobil. Manželka ma však ešte nehodlala prepustiť zo svojej moci a ešte pár desiatok sekúnd potom, keď som dostriekal mi nafukovačku napichovala na chvost. Bolo to nádherne bolestivé, pretože môj žaluď bol skutočne v daný okamih veľmi citlivý.

„Ďakujem za predstavenie, miláčik, bol si úžasný,“ hovorí mi Klára nakoniec a ako mačiatko sa mi schúlila na hruď, kde ešte pred chvíľou tiekla jej prevoňavá pička.

Sex zoznamka vám ponúkne viac než len nafukovačky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.