Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vlny vzrušenia

9.jún 2023
Vlny vzrušenia

Hluk otvárajúcich sa dverí výťahu vyruší naše roztúžené telá. Pri výťahových dverách stojí starší pár a s úsmevom pozoruje, ako stojíme v kúte a tlačíme sa k sebe. Uchopíme sa za ruky, upravíš si šaty a prejdeme okolo nich s pohľadom upreným jeden na druhého.

Je to naše poschodie, izby sú neďaleko, ale je to ako celá večnosť sa dostať k dverám, nájsť kľúč vo svojom vrecku a otvoriť, vziať ťa za ruku a vtiahnu dovnútra.

Nevzpúziš sa, ani trošku odporu nie je cítiť v tvojom pohybe. Vplávaš do predsiene mojej izby ako kráľovná v čiernom, len zaklapnem dvere nohou a pritiahnem ťa k sebe... môj dych je rýchly... rovnako ako Tvoj. Pozeráme sa vzájomne do očí a vidím iskričky, iskričky túžby, odlesk stropného svetla a mojich očí... Pozerám sa do Tvojich oceľovo modrých očí a cítim, ako sa usmievaš a kráčaš predo mnou. Sledujem tvoj nahý chrbát, krivku tvojich bokov, Tvojej šije ako sa vlní pri Tvojej chôdzi, členky, ktoré sa pri každom kroku vyšmyknú spod dlhých šiat. Zastavíš sa pred kúpeľňou, pozrieš na mňa cez rameno, taký koketný a neodolateľný pohľad, rozopneš zips na šatách a tie spadnú na zem. Chvíľočku tam stojíš len tak v nohavičkách, silonkách a s pohľadom upreným na mňa.

Vykračujem k tebe, ale hneď vstupuješ do kúpeľne. Zatváraš dvere. Zastavím sa za dverami a vidím, že nie sú zatvorené celkom. Sú len privreté a za nimi a počujem šustot vyzliekanej bielizne, klapnutie podpätkov a šum pustenej vody v sprche. Vyzliekam sa tiež, pomaly otváram dvere kúpeľne, stojíš bokom k dverám, profil tváre, pŕs, bruška, šije, chrbta, zadočku, stehien sa rysuje na pozadí bledo modrých obkladačiek. Stojíš pod sprchou bez pohnutia a voda steká cez tvoju tvár, na vlasy, na Tvoje ramená, ruky a prsia. Hladí každý kúsok tvojho tela a ja by som v tom momente chcel byť každou kvapôčkou, ktorá spadne zo sprchy a umyje Tvoje telo.

Viem, že ma vnímaš, cítiš, vieš, že som tu. Vstúpim za Tebou do sprchy, stojím za tebou a moje ruky Ťa uchopia za boky. Len trošičku sa zachveješ, pritisnem ťa bližšie na svoje telo a Tvoj zadoček cítim vo svojom lone. Moje pery bozkávajú Tvoje ramená a šiju a moje ruky objímajú a tlačia Tvoje prsia. Moje vzrušenie a prirodzenie rastie s dotykom našich tiel, pri dotyku tvojho zadočku v mojom lone. Cítim Tvoje ruky na svojom zadku, cítim, ako sa tlačíš ku mne a ako Tvoje ruky tlačia silou Tvoje telo k môjmu. Otáčam Ťa, stojíš predo mnou, obmývaná vodou zo sprchy, prúdy vody padajú a stekajú po tvojom tele.

Pritisnem Ťa k sebe, si tak blízko. Moje ruky na Tvojich bokoch, stehná v tesnom objatí, prirodzenie napnuté ako oštep, tlačia na Tvoj klin, prsia sa dotýkajú môjho hrudníka, tvoje ruky na krku a na zadku. Moje ruky blúdia po tvojom tele, po Tvojich stehnách, po zadočku, po prsiach, po chrbte, vo vlasoch. Cítim sa ako skoro ako voda stekajúca po Tvojom tele. Počujem Tvoj vzrušený dych. Cítim Tvoje chvejúce sa vzrušené telo a vzpriamené bradavky, ktoré prepichujú môj hrudník. Vnímam tvoj lon, ako sa opiera o moju vztýčenú mužnosť, ktorá je plná túžby a dychtí do Teba vstúpiť. Uchopím Ťa pevne za boky, pritlačím k stene a jedna ruka vchádza medzi stehná a nadvihne pravé stehno vyššie. Hore, aby sa uvoľnili vrátka tvojej záhradky.

Pomaly do Teba vstupujem, vychutnávam si, ako prestupujem bránkou, ako prestupujem ešte hlbšie. Telom a pažami cítim, ako sa tvoje telo napne, vnímam, ako Tvoje ruky objali môj pás a zasúvajú môj šíp do tvojho potulka. Je to vzrušujúce, strašne vzrušujúce pocit byť uväznený v Tebe, cítiť ako Tvoja jaskynka objíma moje prirodzenie a každým pohybom moje sa vzrušenie stupňuje. Chcem byť ešte hlbšie, ako to len najviac ide, cítiť Ťa všade, cítiť, ako každý pohyb v tvojom tele vyvoláva zachvenie. Nevnímam nič, len Teba a dotyk našich tiel, vzájomné trenie sa v Tebe. Nehovoríme, nešepkáme, obaja vieme, čo cítime.

Erotická poviedka Vlny vzrušenia

Voľná ruka Ťa pritlačí ešte silnejšie ku mne, prenikám do Teba stále a stále, najprv pomalšie, avšak so zväčšujúcim vzrušením stále rýchlejšie. Striedam krátke rýchle prieniky s dlhými a pomalšími, každý pomalší cítim, ako sa Tvoje telo pritisne ešte viac, ako by sa samo chcelo nabodnúť na môj oštep. Vystúpim z Teba a obaja vieme, čo chcem, otáčaš a predkláňaš. Uchopím ťa za boky a znova do Teba vstupujem. Pocit je ešte silnejší. Moje prirodzenie je v zajatí Tvojho pevného zovretia, nakláňam sa nad Teba, vnikám do Teba hlboko a cítim tvoje pevné zovretie, ktoré je neustále silnejšie.

Tam a späť, hlbšie a späť, moje ruky hladia tvoje bruško, držia tvoje prsia, tvoje boky a napichujú Ťa na môj oštep. Cítim, ako sa Tvoje vzrušenie stupňuje, dych je krátky, každé hlboké vniknutie preruší Tvoj dych, každý pohyb môjho prirodzenia v Tebe je neopísateľne vzrušujúci, napätie cítim všade, objatie Tvojej jaskynky sa rozlieva po celom mojom tele, cítim ako sa Tvoje ruky do mojej kože. Vzrušenie je neudržateľné a všetko napätie a všetka energia sa uvoľní v raz krátkom okamihu.

Vnímam, ako Tvojím telom prechádzajú vlny uvoľnenia, vlny, ktoré cítim do končekov prstov, vlny sťahov, ktoré tlačia môj penis do silného zovretia, uvoľňujú a tlačia opäť a zase. Tvoj dych sa zastavil, len cítim, ako voda stále prúdi po našich telách, ako sa Tvoje telo napína ako lúk pri výstrele môjho šípu. Tvoje vyvrcholenie, sťahy, uvoľnia brány mojej slasti, prenikám do teba s ešte väčšou silou, vzrušenie môjho prirodzenia rastie tvojím pevným objatím a mocnými stlačeniami. Nemôžem sa ovládnuť a všetko sa sústredí len do jedného bodu v čase.

Ešte, ešte raz a vlna orgazmu prechádza mojím telom spolu s tebou. Vlny sťahov prechádzajú mojím telom a chvejú sa ako strom vo vetre. Cítiš, ako sa moje telo napína pri každom pohybe, pri každom prieniku a ešte ma viac pritlačíš. Pocit je neopísateľný a slasť nepredstaviteľná. Chcem zostať v Tebe snáď naveky a opakovať ten okamih zase a zase. Cítiť tvoje telo pri spoločnom vyvrcholení, cítiť, ako spoločne prepadáme túžbe uspokojenia.

Stále ešte sme zaklienení, stále ťa objímam a obaja sa chvejeme po prežitom vyvrcholení. Ešte chvíľku a napriamuješ sa. Otáčaš sa, pritisnem Ťa k sebe a bozkávam na tvár, na líca, na pery. Chcem vyjadriť svoje pocity, moje šťastie, moju vášeň. Hľadám Tvoje oči, hľadám, čo v nich nájdem. Pekné, oceľovo modré studničky, a čo hovoria? Smejú sa, sú spokojné, uvoľnené a veselé – tak ako naše telá.

Uvoľňujeme sa a na rad príde mydlo. Pomáhame stekajúcej vode umyť naše rozochvelé a slasťou lačné telá. Prúdy peny zmiešané s kvapkami teplej vody ešte viac umocňujú naše pocity. Necháme sa ešte chvíľu láskať prúdom sprchy. Uteráky, pomáham Ti a opäť si prezerám ladné krivky Tvojho tela, ktorých sa nemôžem nasýtiť.

Uvoľnenie, uspokojenie a v tesnom objatí odchádzame do spálne. Uľaháme pod pokrývku a tlačíme sa v tesnom objatí...

„Dnes bude ešte dlhá noc!“ mi bleskne hlavou...

Muži, zoznámte sa tiež s takou ženou a prežite noci plné vášne, slasti a uspokojenia.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.