Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Víkendové šukanie

27.jún 2023
Víkendové šukanie

Odchádzala som na chatu opäť sama. Manžel opäť odmietol. Už dlhšiu dobu to medzi nami škrípe, nešukáme už najmenej pól roka. Mám podozrenie, že má manžel inú a ja výdatne masturbujem skoro každú noc. Čím som staršia, tým viac túžim po poriadnom vymrdaní. Skúšala som inzeráty, ale vždy som pred stretnutím cúvla.

Vynosila som z auta všetky veci a odišla na prechádzku do lesa. Blúdim lesom a začína sa šetriť. Chcem sa vrátiť a zrazu začujem nejaké zvuky. Pár metrov predo mnou si užíva mladý pár. On má práve zaborenú hlavu medzi jej stehnami a ona slastne vzdychá. O chvíľu si vymenia role, ona fajčí, on jej láska malé prsia a za chvíľu už šukajú vo všetkých možných polohách.

Stojím opretá o strom, ruku zasúvam do kraťasov a masturbujem. Pohľad na nich ma tak vzrušil, že za chvíľu stonám aj ja. Zrazu sa za mnou ozve: "Tiež by si šukala, čo?" Len ticho kývnem a zrazu pozerám na obrovského čuráka, ktorého si ten neznámy honí v dlani. Než sa nádejem, narve mi ho pod kraťasmi do kundy a tvrdo priráža. Je to fantázia, kunda chrlí šťavu a tá mi tečie po stehnách dole. Neznámy už tiež strieka, ale ešte dlho si ma necháva nabodnutú na svojom kopije a začne sa pohrávať s mojimi prsiami. Veľmi sa mu páčia moje tvrdé štvorky, výdatne saje zdurené bradavky a ja už zase striekam z kundy.

"Si pekne nadržaná čo? Si tu sama alebo tu máš bodyguarda?" "Som sama," špitnem a neznámy ma začne bozkávať. Cítim jazyk až v krku a točí sa mi z tej krásy hlava. "Pôjdeš ku mne?" pýtam sa keď skončí nájazd v mojich ústach. Bežíme k chate a ja sa teším ako pubertačka na prešukanú noc. Hneď za dverami sa vrhnem k jeho rozkroku, sťahujem mu rifle a zasúvam už opäť tuhý chvost do úst. Chytí ma za vlasy a šuká ako o závod.

"Fajči ty suka, robíš to véééľmi dobre." Prehĺtam hustú smotanu, ktorá má chuť horkých mandlí. "Máš tu niečo na pitie?" Odchádzam do kuchynky a vraciam sa s drinkom. Sedí úplne nahý v kresle. "Pozri zo seba zhodiť tie handry a ukáž mi tú Tvoju nadržanú piču." Trochu sa hanbím, vyzliekam sa pomaly, ale priskočí ku mne a jedným trhnutím ma zbavuje tričká aj podprsenky, druhým obnažuje moju chlpatú kundu.

Erotická poviedka Víkendové šukanie

"Máš solídneho bobra," hovorí a hrubo ma chytá za chlpy. Bolí to, ale zároveň vzrušuje, a keď k tomu ešte pridá láskanie mojich bradaviek, začne z kundy kvapkať priamo do jeho dlane. "Si skvelá čubka, takú som už dlho nemal." Oprie ma bruchom o stôl a zozadu doráža na moju chlpaticu. Hrá sa so mnou. Najskôr jemne, pomaly, potom zase tvrdo až na dno. Potom uchopí moje bradavky, silne ich tlačí a pritom mrdá moju už opäť striekajúcu kundu. Za chvíľu cítim ako spermie šľahajú na stenu maternice.

Obaja podávame neuveriteľné výkony. Mrdáme s malými prestávkami na občerstvenie, ktoré preložíme ľahkým spánkom celú noc, celý deň a zase celú noc a pokračujeme ešte v nedeľu dopoludnia. Ako múčnik pred odchodom ponúkam Romanovi svoju panenskú riťku. Najskôr neverí, že by ma ešte nikto do riti nešukal, ale nakoniec uznalo hvízdne a uznáva, že takýtu tesnú riť ešte nešukal. Spočiatku to hrozne bolí a prosím, aby prestal, ale za chvíľu tomu prichádzam na chuť a modlím sa, aby to nikdy neskončilo.

Pri lúčení dostávam opäť nádherného francuzáka a prísľub, že v piatok tu na mňa Roman bude opäť čakať. Dúfam, že manžel nebude chcieť ísť ako obvykle. Samozrejme, že nešiel, a s Romanom sme nehanebne mrdali opäť až do nedeľného popoludnia a mrdáme tak už viac ako štvrť roka. Manželovi sa to ale prestáva páčiť, má rád totiž čerstvo uvarený obed a vraj už ho nebaví si každý víkend ohrievať kastróliky, keď ja sa váľam s knižkou na chate.

Keby tak vedel s kým sa váľam a že z knižky som neprečítala ani stránku, ale mohla by som zo svojich sexuálnych zážitkov s Romanom napísať celý román, ten by sa asi čudoval.

Chcete si tiež cez víkend užívať? Zoznámte sa s druhou polovičkou na vzrušujúcej sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.