Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Veľmi divoké prvé rande

6.január 2022
Veľmi divoké prvé rande

Začalo sa to ako romantický večer vo dvojici. Pozval som Lenku na večeru a ona prijala. Príjemná reštaurácia, príjemná hudba, dobré jedlo, dobré vínko. Všetko bolo veľmi pekné, sľubné a Lenka strašne sexy.

Pod priliehavými šatami bolo vidieť obrysy krajkovej bielizne. Celý večer som z nej nespustil oči a dúfal, že prijme aj následné pozvanie ku mne domov. Nebola proti, čo potešilo nielen mňa, ale aj môjho večne nadržaného parťáka, ktorý už sa v nohaviciach staval do bojovej pohotovosti.

Taxík nás zaviezol až k domu. Už na sedadle sme sa nesmelo dotýkali a tulili, bozk nám ale prekazil vodič vyhlásením, že už sme na mieste. Romantika teda pokračovala až za dverami môjho domčeka, ktorý už nejaký čas obývam bez manželky. Už som celkom dlho žiadnu ženskú nemal, a preto som si pri balení Lenky počínal dosť ostýchavo. Stále som bol akosi nervózny a nebol si istý, čo si môžem dovoliť, aj keď mi mohlo byť jasné, že prijatím môjho pozvania počíta s mojimi chúťkami. Ona sama je už tiež nejaký čas rozvedená a hádam, že aj ona sexuálne trochu trpí.

Začali sme teda ľahkými dotykmi a bozkami ako pubertiaci. V spálni som si ju odstrojil, celú opusinkoval vrátane jej tajných zákutí. Krásne reagovala na moje dotyky a nastavovala mi miesta, kde sa jej to obzvlášť páčilo. Hlavne pri kundičke si ma pridržala dosť dlho na to, aby sa stihla urobiť. Mal som z toho radosť. Sama mi chlapca prekontrolovala dlaňou len tak zbežne. "Potrebujem ťa už mať v sebe, vyfajčím ťa neskôr, nevadí?" Vôbec som nebol proti. Zasunul som do jej horúcej kundy. Výstrek na mňa prišiel prakticky okamžite. Nebol som si istý, ako je na tom s antikoncepciou, preto som jej radšej ozdobil lono iba na povrchu.

"To si nemusel," usmiala sa na mňa. Myslím, že tým okamihom už z nás spadla všetka nervozita a vrhli sa na seba v túžbe uspokojiť svoju chtíč. S erekciou som nemal problém. Opäť som zaparkoval v jej pičke a rozbehol oveľa dlhšiu a divokejšiu mrdanicu. Lenka bola s vývojom situácie viditeľne spokojná. Prirážala ako divá a nahlas dávala priechod svojim chúťkam. Hore, dole, spredu, zozadu. Šukala úžasne. V kunde jej horko pulzovalo a pri každej zmene polohy nedočkavo na moje péro čakala dychtivo roztvorená s odkvapkávajúcimi šťavičkami.

Erotická poviedka Veľmi divoké prvé rande

Pri tom pohľade som sa prestal ovládať definitívne. Mrdal som ju ako svoju čubku a ona ma ešte povzbudzovala, nech ju vôbec nešetrím a poriadne ju zmrdám. Nedal som sa nabádať dvakrát. Vrážal som do nej péro, akoby som ho chcel vypláchnuť v Lenkinej pičke aj s guľami. Mlátila okolo seba rukami a nepríčetne sa zmietala v orgazmickom kŕči. Ten za chvíľu dostihol aj mňa. Tentokrát som sa jej vycákal pekne dovnútra, ako sa na usporiadaného milenca pristane a patrí.

Nadržaní sme ale boli stále. Po takej dlhej dobe pôstu sme ani jeden nemali dosť. Nemohol som sa jej vlahého tela nabažiť. Zosunul som sa z postele na zem a pritiahol ju rozkrokom k okraju. Bol som so svojim dielom spokojný. Pohľad na nádherne rozmrdanú piču, z ktorej vytekal prúžok semena ma fascinoval. Ochutnal som ho spoločne s jej šťavami. Za chvíľu som ju už hltal a obhrýzal ako zbesilý. Žužlanie a okusovanie závojíkov sa Lenke viditeľne páčilo. Pätami sa zaprela o hranu postele a lonom doslova šukala proti mojej puse. "Robíš to nádherne, hmmm, pokračuj prosím..." stonala, akoby som snáď mal v úmysle prestať, čo som teda nemal.

Pridal som na lízanie klitorisu ešte prst do pičky. Potom druhý. Potom tretí. A stále som mal pocit, že si žiada viac. Fascinovane som pridal ešte malíček, ktorý okrem palca jediný zostával vonku. V kunde špliechalo a Lenka sa zmietala zo strany na stranu úplne pohltená bolestivou rozkošou. "Rob to, pokojne ma roztrhaj, narvi mi tam celú ruku," jačala na mňa ako zmyslov zbavená. Palec už šiel dovnútra horšie, ale vošiel sa. Vrážal som do poddajnej kundy celú päsť, pretáčal ju zo strany na stranu a brutálne mrdal, až jej majiteľka div nestrácala vedomie. Vo chvíľach, keď som mal ruku vonku, vrhal som sa do roztiahnutého tunela jazykom a snažil sa z jeho vnútra vylízať, čo len šlo.

Keď som mal ruku vo vnútri, kvílela a snažila sa mi utiecť, nechty mi škrabali predlaktia. Keď som bol vonku, kričala na mňa, nech jej tam tú ruku rýchlo narvem, inak že sa zblázni. Skôr som sa skoro zbláznil ja z nej. Bola neuveriteľná. Nedoprial som jej oddychu, kým úplne neodpadla. Vyčerpane ležala s nohami roztiahnutými cez okraj postele. Zarazil som čuráka do stiahnutej kundy a za mohutného prirážania do takmer bezvládneho tela sa priviedol k tretiemu orgazmu. Nechal som cákance dopadať na Lenčkino spotené telo. Veľmi jej to pristalo.

Keď som sa utíšil, zababušil som seba aj ju pod perinu a odpadol tiež. Na prvé rande to bola celkom divočina.

Chcete, aby vaše prvé rande bolo rovnako vášnivé? Dohovorte si ho na našej online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.