Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vášnivá dovolenka v Taliansku

5.marec 2017
Vášnivá dovolenka v Taliansku

Dovolenka sa môže ľahko zmeniť na skutočnú exotiku, stačí natrafiť na tú správnu ženu. Relaxovať predsa netreba iba vylihovaním na slnku a čítaním kníh. Nikdy neviete, aké krásy v sebe cudzie krajiny ukrývajú.

S najlepším kamarátom sme sa rozhodli stráviť cez leto nejaký čas v Taliansku. Nikdy som nebol zrovna dovolenkový typ, tentokrát som sa však nechal ukecať. Častokrát mi rozprával príhody z jeho ciest do zahraničia a ja som konečne dostal šancu zažiť to na vlastnej koži. Obaja sme túžili spoznávať nové krajiny, nie však kvôli jedlu či kultúre. Samozrejme, najviac nás lákali ženy. Predstava cesty okolo sveta, i keď len v posteli, s cudzinkou ktorú uvidím prvý a posledný krát v živote ma naozaj vzrušovala. Rozlúčili sme sa so Slovenskom a vydali sa na svoje letné dobrodružstvo.

Prvé dva dni sme strávili na pláži, oboch nás bavil volejbal a teplá voda bola tiež spríjemnením dovolenky. Opálené krásky v bikinách boli všade naokolo, mnohé sa otáčali za mojim vyšportovaným telom. Sebavedomie mi nechýbalo a niekoľkým z nich som sa počas dňa prihovoril. Ak nejaká náhodou rozumela mojej neistej angličtine, väčšinou len odvetila že má priateľa alebo že sa musí venovať kamarátkam.  „Skúšaj ďalej, nejaká sa určite chytí!“ Povzbudzoval ma kamarát. Veril som tomu, mali sme pred sebou ešte celý týždeň. V tú noc ma však prekvapila fotografia polonahej ženy v jeho hotelovej izbe. Macher, keby som vedel po Talianky, iste by som si pichol už aj ja.

 Na druhý deň som ho prinútil opýtať sa miestnych na nejaký príjemný bar, ktorý by sme večer mohli navštíviť. Hotelová reštaurácia predsa neponúkala nič okrem Sloveniek či Češiek, ktoré prišli dovolenkovať v rovnakom čase ako my. Neďaleko pláže však stál menší podnik s hlasnou hudbou a okolo ôsmej večer sme navoňaní a so širokými úsmevmi objednali prvý drink. Kamarát sa dal do reči s barmanom, vôbec som im nerozumel. Rozhliadol som sa už po piaty krát okolo seba a zazrel skupinku troch dievčat sediacich okolo stola pár metrov od nás.

Všetky boli krásne. Hodil som do seba posledný glg drinku a vybral sa k nim dúfajúc, že budú vedieť po anglicky. „Ou, ten prízvuk je hrozný.“ Kučeravá tmavovláska zodvihla pohľad na mňa zatiaľ čo ďalšie dve sledovali striedavo ju a miestnosť naokolo. „Ako si vedela...?“ Musel som sa nahlas zasmiať. „Počula som ťa rozprávať sa s tvojim parťákom, keď sme prišli. Ak by si mi dal ešte pár minút, oslovila by som ja teba. Ale ďakujem, o starosť menej.“ S úsmevom sa postavila a natiahla ku mne ruku. „Ivana.“ Mala krásne zelené oči a lesklú opálenú pleť, olivovo zelené šaty jej tvarovali postavu. Bola žensky zaoblená s peknými dvojkami.

Dovolenka v Taliansku

Môžem ťa na niečo pozvať?“ Rýchlo sa chopila iniciatívy a ťahala ma k baru. Kamarát sa medzitým presunul k dvom slečnám na druhej strane podniku. Vypili sme toho dosť, smiala sa na všetkom čo som povedal a sem-tam sa ma nenápadne dotkla. Prezradila mi, že na Slovensku žije od narodenia no rodinu má tu a chodieva sem zakaždým keď má trochu času. Po poslednom poháriku sme sa vybrali do ulíc, celkom prirodzene smerom k môjmu hotelu. Bolo na nej vidieť že je opitá, vešala sa po mne a darovala mi niekoľko vášnivých bozkov. „Si si istá že chceš ísť hore?“ Pred hotelom sme sa nachvíľu zastavili. „Som celá tvoja!“ Vykríkla nahlas a znovu ma pobozkala. Jej ruka pritom skončila na mojom zadku, nemal som námietky.

Vrhla sa na mňa už vo výťahu, snažila sa vyzliecť ma, bozkávala mi krk a dotýkala sa ma po celom tele. Cesta na desiate poschodie bola mučivá, bol som taký nadržaný že mi takmer praskli nohavice. Konečne som zatvoril dvere na izbe a s jazykom v jej ústach som ju pritlačil o stenu. Vedela sa skvelo bozkávať, ruky mala položené na mojich ramenách a ja som zablúdil k jej mokrým nohavičkám. Odtlačila ma od seba a o pár sekúnd pri mne stála úplne nahá. Rýchlo som ju dobehol a znovu pritlačil o stenu. Hladkal som jej stehná, podbruško aj zadoček a ona sa na mňa lepila tmavými prsiami. Prudko som ju zodvihol do výšky, objala ma nohami okolo pása a občas ma jemne potiahla za vlasy. Držal som ju pritlačenú o stenu zatiaľ čo ona trochu nešikovne nasmerovala môjho vtáka k svojej mušličke. Miloval som, keď to žena urobí sama. Pevne sa ma držala a ja som začal prirážať.

Nežné vzdychanie prešlo na bezhlavé výkriky rozkoše. Pokúsil som sa jej zapchať rukou ústa, ona však vzala dva moje prsty medzi pery a začala ich sať. Dívala si mi priamo do očí a spolupracovala s rytmom v akom som sa hýbal. Po niekoľkých minútach sme prešli na posteľ, zvalila sa na brucho a vystrčila zadoček mierne do výšky. Vychutnával som si jej šťavičku a láskal obe jej dierky jazykom, znovu hlasno vzdychala. Držal som ju za boky a vnikal do nej až na doraz. Jednou rukou zospodu hladkala moje gule a stále si pýtala viac a viac. Po takmer hodine tvrdého sexu ma vzala do úst a vyfajčila až dokonca. Bez námietok prehltla a hneď potom sa na mňa milo usmiala. Nechal som ju, nech sa osprchuje, zatiaľ som nenápadne odfotil jej vyzlečené šaty ležiace v predsieni a fotku poslal kamarátovi. Konečne sa aj na mňa usmialo šťastie.

Keď sa vrátila z kúpeľne zamierila rovno do postele. Rozhodne nevyzerala, že chce odísť. Únava ju rýchlo premohla a ja som sledoval, ako sa nahá prevaľuje pod tenkým paplónikom až kým som tiež nezaspal. Zobudili ma dotyky medzi nohami a keď som si uvedomil, že sú to znovu jej sladké ústočká, bol som šťastnejší než kedy pred tým. Doprial som jej biele raňajky a vyšiel ju odprevadiť až pred hotel. Bývala síce na druhej strane Slovenska, no dôsledne načasované dovolenky v Taliansku sa stali našou rutinou. Ak sa žiadna iná nenašla, stačil jediný telefonát a do hodiny bola u mňa celá mokrá.

Nemusíte precestovať celý svet, najlepšia erotická zoznamka sa vám postará o krásnu dovolenku napríklad v Bratislave či v Banskej Bystrici.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.