Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

V službách Pani

19.september 2016
V službách Pani

Stačí odpovedať na inzerát...

Na toto stretnutie som čakal celé dlhé mesiace. Mala sa stať mojou pani, čo mi bude rozkazovať, trestať ma, týrať... Sám neviem a nemám ani toľko fantázie, aby som si dokázal predstaviť, čo si na mňa vymyslí. Stačí k tomu odpoveď na inzerát.

Zazvonil som u nej, netušiac, čo ma v prvej chvíli čaká. Nikdy som ešte neokúsil nadvládu dominantnej ženy. Prišla mi otvoriť žena okolo 30 rokov, oblečená v dlhom triku a bielych elastických teplákoch. Mala čierne havranie vlasy nakrátko ostrihané a peknú tvár. Bola o niečo vyššia, než ja a plnšej postavy. Prezerala si ma hnedými očami. "Kde si ty hajzel, myslíš, že na teba budem čakať? Poď ďalej a popros ma o prácu !!! " vykríkla na mňa náhle. Ani som netušil, v o ktorej som mal prísť, takže som nevedel, prečo ide na mňa hneď tak prudko. Bol som ale ticho, vošiel dnu a zavrel za sebou dvere.

"Pani, príjmite ma prosím do svojich služieb." Povedal som to potichu a čakal na jej odpoveď. Znovu sa rozzúrila: "Takto sa žiada o prácu ?! Hybaj si kľaknúť a zopakuj si to !!! " Bol som z toho vedľa, nikdy na mňa žiadna žena tak nejačala. Urobil som to však a opakoval svoju prosbu. Čakal som, čo bude ďalej. Prezerala si ma zhora, bolo vidieť, že jej robí dobre, keď ju na slovo počúvam. Potom ma obišla a prezerala si ma zozadu. Otočil som za ňou hlavu... "Čum dopredu!" Zakričala na mňa a ja som automaticky poslúchol. Potom zdvihla nohu na moje rameno a pritlačila ma zozadu k zemi. "Takže Milanko, ak chceš u mňa slúžiť, musím si ťa najskôr prezrieť. Bež do obývačky a zobleč sa. A makaj!!"

Urobil som čo chcela. Prešiel som do obývačky a vyzliekol sa. Veci som pohodil cez kreslo a len v slipoch čakal na jej príchod. Keď po chvíli prišla, nepozerala sa na mňa, ale na hromadu mojich vecí. "Nestrpím tu takýj bordel, zlož si to !!" Musel som urobiť, čo chcela, a zložiť si veci do úhľadnej kôpky. Lenže jej ponižovanie nemalo konca... "No ty si asi čurák, sráč, na tvoju zasranú spodnú bielizeň nie som ani trochu zvedavá. Daj si dolu tie slipy, alebo ťa vyhodím!!!" Hanbil som sa ale poslúchol som ju. Stál som pred ňou teraz už úplne nahý. Znova ma začala obchádzať a keď sa postavila predo mňa, dívala sa mi priamo do rozkroku. Začala sa škodoradostne smiať, už som myslel, že sa zbalím a utečiem od nej. Bál som sa, čo bude ďalej... Prestala sa smiať a zakričala: "Tak ty si myslíš, že ťa s týmto cancúrom vezmem do služby, alebo čo? Okamžite s ním niečo urob!" Nechápavo som na ňu pozeral. "Čo čumíš, zober ho do ruky a náhonom si ho!! Ja to za teba kurva robiť nebudem !!"

erotické služby

Sadla si do kresla, jednu nohu spustila na zem, a druhú prehodila cez operadlo tak, že predo mnou sedela s doširoka roztiahnutými nohami. Jej biele elasťáky sa jej aj cez presvitajúce biele nohavičky zarezávali do rozkroku. Civel som na ňu a úplne zabudol na jej rozkazy. "Rob ty hajzel, či už je tvrdý!!" popohnala ma. Nečakal som už na nič, zovrel som ho v ruke a dlhými pohybmi si ho začal honiť. Robil som to rýchlo, nech už to mám za sebou. To, že jej pri tom pozerám priamo medzi roztiahnuté nohy jej nevadilo. "To stačí" prerušila ma, keď už videla, že mi stojí. "Daj tie ruky preč, nech na neho vidím" prikázala mi a ja som pustil môj stoporený penis z ruky. Obzrela si ho a hovorí: "Tak to by šlo. Prestaň mi už čumieť na kundu a Obleč sa!", Zvýšila zase hlas. Nemohol som naozaj odtrhnúť oči od jej veľkej, bacuľatej svätyne, s hlbokým zárezom uprostred "Choď mi urobiť kávu a potom sa porozprávame". Dával som si záležať a urobil som to čo najrýchlejšie. Postavil som ho pred ňu a čakal v stoji na ďalšie príkazy. "Tak je to správne" pochválila ma prvýkrát a prikázala mi, nech si sadnem oproti nej. Cítil som isté uspokojenie. Chcela vedieť úplne všetko, o práci, o živote... Potom mi vysvetlila jej podmienky. Keď budem u nej, budem sa zdržovať stále v jej blízkosti a budem plniť každé jej želanie, každý jej rozkaz. Súhlasil som, aj keď som nevedel, ako ďaleko až jej rozkazy zájdu...

Ukončila potom náš rozhovor: "Pôjdem teraz do spálne a vymastím si kundu. To tvoje honenie ma vyrajcovalo. Dovolím ti počúvať za dverami" potom vstala a odišla. Zostal som stáť ako obarený, neveril som vlastným ušiam. Za chvíľu sa ale z spálne ozvali hlasné stony. Najradšej by som tam vtrhol, aby som videl, ako si to robí, ale neodvážil som sa. Viem, že by ma vyhodila. Znovu som sa započúval ... A potom to nevydržal, vytiahol z nohavíc chvost a pri počúvaní hlasného stonania si ho začal honiť. Zavrel som oči a predstavoval si jej našpúlenú piču. Naozaj bola ako veľká buchta, cez elastické tepláky to vyzeralo, ako by mala pod nohavičkami ešte vložku... Stonala a stonala stále rýchlejšie, tak ako ja som zrýchľoval tempo sebaukájania. A potom to prišlo... kričala ako zmyslov zbavená, sprosto nadávala... Spoznal som, že sa práve urobila. Aj ja som zrychli, kým som sa slastne nevystriekal do dlane. Vedel som, že môže kedykoľvek prísť, preto som sa ponáhľal do kúpeľne. Lenže bola rýchlejšia. "Poď sem, a rob!" Kričala na mňa zo spálne. Nevedel som, čo mám robiť, lenže keď to zopakovala ešte raz, nezostalo mi nič, ako vojsť. Tak ako som bol pred dverami, chvost vonku a s plnou dlaňou semena som otvoril dvere a vstúpil. Ležala v posteli prikrytá ľahkou dekou a prezerala si ma. "No to som si mohla myslieť. Dovolil ti snáď niekto, aby si si ho tam honil?!!", "Nedovolil pani" odpovedal som. "Odpusť..." "Drž hubu. To bolo naposledy. Nabudúce ťa vyhodím a ešte ťa vytrestám!!" V hlase už ale bolo počuť, že sa upokojuje. Ešte raz som poprosil, aby mi odpustila. "Dobre, odpúšťam", konečne mi prikývla. "Odnes to a vyper" prikázala mi a ukázala k posteli, kde ležali jej nohavičky a elasťáky. "Áno pani", rýchlo som ich zobral a zmizol jej z očí. V kúpeľni som sa umyl a začal s praním. Nohavičky boli úplne mokré. Roztiahol som ich, aby som sa pozrel. Naozaj... v miestach jej kundičky bol veľký mokrý fľak. "Bože" vzdychol som pre seba, pretože čurák v mojich nohaviciach začal zase tvrdnúť. Hodil som všetko do umývadla a všetko vypral.

No... Ten deň som musel ešte umyť riad a prezliecť posteľnú bielizeň. Ona sedela pri televízore v ľahkých domácich šatách a maľovala si nechty. Keď som všetko urobil, prepustila ma. Hoci sa to môže zdať zvláštne, pocit uspokojenia ma neopustil ešte niekoľko dní. Nemohol som odolať a čoskoro ju navštívil znova...

Či už ste z Nitry, Košíc alebo Žiliny, skúste niekedy odpovedať na inzerát, možno vás prekvapí...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.