Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Úžasný sex vďaka erotickej zoznamke

30.jún 2022
Úžasný sex vďaka erotickej zoznamke

Ani neviem, čo ma to napadlo, ale raz som v erotickej zoznamke videl celkom zaujímavý inzerát. Tak som si povedal, že skúsim šťastíčko a odpoviem naň. Bolo mi úplne jasné, že na tieto inzeráty zodpovedá v priemere asi stovky nadržaných chlapíkov, ale za pokus človek nič nedá.

Neviete si predstaviť tú radosť, keď som pri vyberaní pošty narazil na odpoveď. Podľa tej odpovede som usúdil, že je to veľmi milé dievča. Zrazu som úplne zabudol na to, že to bol inzerát v erotickej zoznamke a začal som si s tým dievčaťom normálne písať. Ale raz nastal okamih a ja som zistil, že k nej cítim niečo oveľa viac. No a tak sme si naplánovali schôdzku.

Keď som ju videl, tak som nevychádzal z úžasu. Naozaj nádherné a veľmi príťažlivé dievča. Počas asi 30 minút sa ma z ničoho nič spýtala, či je u mňa niekto doma. Keď som to počul, tak ma hlavou preletela myšlienka, že by snáď mohlo byť aj niečo viac, ale nechcel som si to pripustiť a hovoril som si, že si to len tak nahováram a že ona to nemyslela tak, ako by som chcel.

Tak sme teda šli ku mne domov. Najhoršie na tom bolo to, že boli doma rodičia. Najskôr sme sa len tak rozprávali, ale ja som čoskoro zistil, že sa neviem udržať. Začal som ju hladkať po jej nádherných nohách. Ona sa ma spýtala, či by som nechcel napríklad pustiť nejakú hudbu. To, že jej išlo o to, aby nás rodičia nepočuli, ma napadlo až neskôr. Lenže zhodou okolnosti som mal práve vežu mimo prevádzky, takže som nič pustiť nemohol. Tak sme tam sedeli, ja som ju hladil a rozprávali sme sa. Potom už bolo celkom neskoro a ona musela na autobus.

Tak som ju šiel odprevadiť. Cestou som jej hovoril, že pokiaľ ten autobus nestihne, tak u mňa pokojne môže prespať. Povedal som jej, že voľných postelí je dosť. Ona však povedala, že by aj tak spala so mnou (v tej chvíli už mi to bolo jasné). V polovici cesty usúdila, že ten autobus už nestihne, mne sa rozžiarili oči a bolo mi jasné, čo sa bude diať. Išli sme späť. No a teraz to už začalo byť naozaj zaujímavé. Prišli sme ku mne domov a ako som zistil, tak rodičia už spali. Išli sme do mojej izby a ja som potichu zavrel dvere, aby som ich nezobudil.

Teraz, keď som sa na Evu pozrel, tak som cítil ohromnú silu, ktorá ma k nej tiahla. Tak príťažlivé dievča som jednoducho snáď ešte nevidel. Proste tá jej vôňa, jej pohyby, no jednoducho všetko, čo bolo s ňou späté, tak ma ohromne vzrušovalo. Pristúpil som k nej a objal som ju. Začali sme sa vášnivo bozkávať a naše jazýčky si čoskoro našli spoločnú cestu. Ona si rukou zašla do svojich nohavičiek a po chvíľke ju opäť celú vlhkú vytiahla. Ja som jej okamžite tie jej vlhké prstíky začal lízať. Chutila nádherne. Pomaly si dala dole svoje tričko a ja som zbadal jej pevné poprsie. To sa nedá slovami popísať, aká je Eva nádherná.

Erotická poviedka Úžasný sex vďaka erotickej zoznamke

Začal som ju bozkávať na krku a chvíľu po tom som šiel trochu nižšie. A potom ešte nižšie. No a to už som lízal tie jej sladučké prsia. Žužlal som jej tie jej bradavky a cítil som, ako sa jej to páči. Vzdychala a stonala a ja som jej rukou zašiel medzi stehná a cítil som, ako je vzrušená. Stále som jej cucal tie jej prsia a pritom som jej svojimi prstami jazdil v tej jej nenásytnej jaskynke, ktorá bola stále vlhšia a vlhšia. Občas som si tie prsty olízal a tá vôňa a tá chuť ma šialene vzrušovali. Od jej bradaviek som svojím jazykom zamieril k pupku a začal som jej v ňom jazdiť. Ona pri tom začala vzrušením revať a ja som si uvedomil, že ak rodičia spali, tak už určite dávno nespia.

Letmým pohľadom som skontroloval, či som za sebou zamkol dvere. Bolo zatvorené. Nič viac ma nezaujímalo, a tak som pokračoval tam, kde som skončil. Od pupku som sa presunul k jej mušličke a tam, kde ešte pred chvíľkou boli moje prsty, tak už sa nachádzal môj mrštný jazýček a vykonával svoju prácu. Lízal som jej ten jej vlhký lon a doslova som sa v tom vyžíval. Bola dokonalá. Nejako som však vycítil, že jej orgazmus sa už blíži, a tak som uznal za vhodné, že by som mal konečne tiež použiť ten svoj klacek.

Ľahol som si na chrbát a ona rýchlo pochopila, o čo mi ide. Stiahla mi moje nohavice aj so slipami a už na mne sedela a viezla sa. Oprela sa rukami o moje kolená a s hlavou zvrátenou k stropu sa vyžívala v pocite rozkoše. Ja keď som ju videl, tak som z toho mal erekciu o akej sa mi ani nezdalo. Môj penis bol v tej chvíli snáď tvrdší ako kameň a to bolo to, čo sa jej páčilo. Zrazu sa začala celá chvieť, kričala extáziou a svojimi nechtami sa zarývala do mojich kolien, o ktoré sa ešte stále opierala. Jej orgazmus bol tu.

Ešte chvíľku som ju nechal oddávať sa tomu nádhernému pocitu a potom som si stúpol vedľa postele tak, že mala môjho vtáka rovno pred sebou. Jednou rukou ho chytila ​​a druhou rukou si masírovala bradavky. Svojím jazýčkom jazdila okolo môjho žaluďa a pritom mi toho môjho vtáka honila. Ten pocit, ktorý som pri tom mal, sa ani nedá slovami popísať. Pripadal som si ako v nebi. Chvíľu potom zrýchlila tempo, pretože môj orgazmus sa blížil. A už bol tu. Začal som striekať ako nikdy predtým. Ona otvorila ústa a robila všetko preto, aby jej neunikla ani kvapôčka, a aj keď bolo vidieť, že toto nerobila prvýkrát, tak som jej rovnako postriekal aj okolo pusy.

Ona sa však olízla a vychutnávala si tú moju dávku. Ja som to nevydržal a zašiel som jej svojím jazykom do úst a začal som ju vášnivo bozkávať. Cítil som horko slanú chuť spermií a pritom som sa hral s jej jazýčkom. Potom sme sa maznali ešte celú dlhú noc. Nakoniec sme si dali spoločný kúpeľ a ona išla domov. Potom už sme sa správali, ako by sa vôbec nič nestalo a doteraz z nás sú super kamaráti. Bohužiaľ iba kamaráti.

Sex zoznamka môže byť veľmi užitočným nástrojom pre úžasné chvíľky plné sexu.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.