Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Úžasné pevné sexy telo, ale... - 2. diel

9.január 2023
Úžasné pevné sexy telo, ale... - 2. diel

Všetko vyzeralo viac ako sľubne. Trochu ma síce zarazilo, že jeden z prítomných mužov bol prvý, kto ten večer vyzval Vieru k tancu, hoci sme od začiatku dávali jasne najavo, že na tomto večierku k sebe patríme. Viera však s ním išla bez akéhokoľvek viditeľného zdráhania.

Bolo vidieť, že spolu netancujú po prvýkrát, takže im to dosť išlo. Najmä pohyby tanečnice boli presné ako pri bábke, vedenej rukami skúseného bábkara. Pritom ale aj pružné a ladné. Doslova som ju hltal očami. Zároveň ma však zaujala iná vec. Pri zákrutách, akonáhle zdvihla vysoko ruku, sa jej zakaždým vysúkala sukňa šiat viac, než sa pristane, takže som zo svojej pozície na nízkom kresle vždy zazrel nielen krajkový okraj kombiné, ale aj kus nádherného stehna nad lemom pančuch. Jeho belosť bola prerušená tmavým podväzkom. Žiaden div, že už v tej chvíli som dosiahol predštartový stupeň vzrušenia.

To sa znásobilo vždy, keď som s Vierou tancoval sám. Najmä pri plážiakoch bola jej blízkosť, dotyk vláčneho tela, vôňa a žiarivý lesk tmavých očí akousi pozvánkou na budúce veci. Bol som napätý ako struna - zopakujeme si to, čo sa odohralo minulú sobotu, budeme spolu dnes v noci súložiť, alebo nie?

Napokon som sa dočkal. Viera ma nasmerovala do jednej z izieb, ktoré hostitelia vyčlenili na jednoznačný účel. Akonáhle sme sa ocitli vo vnútri, bez dlhých okolkov sme sa začali bozkávať. Viera zostala úplne oblečená, v jednoduchých vínovo červených šatách bez výstrihu vyzerala nádherne. Pokračovali sme v bozkávaní. Hneď bolo poznať vzájomné vzrušenie. Položil som Vieru na válendu, kde zostala ležať na chrbte s nohami v kolenách pokrčenými. Zložil som si sako a ľahol si vedľa nej. Pritisol som sa k nej celým telom. Potom pokračovalo bozkávanie s rejdením jazykmi hlboko v jej ústach, sprevádzané obojstrannými vzdychmi. Pomaly som sunul ruku po Vierinej nohe cez koleno, okraj pančúch, holé stehno nad ním.

Podvliekol som ruku pod podväzok a zložil ju vyššie k jej lonu, až moja dlaň zacítila chlpy v rozkroku. Nohavičky nemala. Zato už mali doširoka roztiahnuté stehná, čím umožnila, aby som jej zastrčil prst do kundy. Krásne mazala - pysky aj vnútro pošvy doslova pretekali šťavami. (Nikdy predtým, ale ani nikdy potom som sa nestretol so ženou, ktorá by tam dole tak skvele mazala. Ak sa pre nejakú kundu hodilo v našom pánskom zoskupení hojne používané označenie "olejnička", tak to bolo práve pre tú Vierinu.)

Začal som prstom prechádzať otvor zaplavovaný prívalom teplého a lepkavého moku, čo Viera sprevádzala hlbokými vzdychmi. Neprestávali sme sa pritom bozkávať a moja voľná ruka pritom hladkala jej kozy, aj keď len cez šaty. Aj ja som bol krajne vzrušený, ale napodiv tentoraz sa Viera môjho vtáka rukou ani nedotkla. Musela ho však cítiť na svojom stehne.

Po chvíli som usúdil, že nastal čas na zasunutie. Nadvihol som sa, rozopol rázporok a vytiahol som penis z nohavíc, trčiaci a trasúci sa vzrušením. Priložil som hlavičku tam, kde som nahmatal okraj Vierinej kundy – všetko aj naďalej bez jej účasti. Iba vylúdila tiahly vzdych po tom, čo jej môj vták zašiel do diery. Začal som ju prechádzať a Vierin zadok sa rozkýval k prudkým prirážaniam. Po chvíli mi ale penis vykĺzol z kundy, síce som ho tam rýchlo vrátil, ale po niekoľkých prírazoch sa to opakovalo. A znova.

Potom som pochopil: Viera používala pri mrdaní v misionárskej polohe trochu osobitú techniku. Aspoň pre mňa osobitú. Úplne napäté a do véčka roztiahnuté nohy mala zdvihnuté vysoko, pričom uchopila oboma rukami špičky chodidiel a kývaním nôh uvádzala do pohybu zadok pri prirážaní. Tým však dochádzalo k tomu, že jej polovičky boli zdvihnuté natoľko, že pošva smerovala vlastne kolmo nahor. A ja som pritom do nej zachádzal šikmo. Skrátka a dobre príliš nám tie kopulačné pohyby a protipohyby neladili. Jednoducho som nebol schopný sa rytmu komíhania jej riti úplne prispôsobiť. Žiadny div, že ma jednu chvíľu prepadla obava, že neuspejem, že moje doterajšie chabé sexuálne skúsenosti neobstoja pri porovnaní so zrejmou ostrieľanosťou partnerky. A pritom som chcel, toľko som chcel...

Erotická poviedka Úžasné pevné sexy telo, ale... - 2. diel

Avšak sme statočne pokračovali v sexe, situáciu zachraňovalo moje obrovské stoporenie a neutíchajúca snaha. Viera prispievala predovšetkým svojimi neochabujúcimi stenami a tiež tým, že jej pošva zostávala príkladne vlhká. Penis bol zvieraný hebkou sliznicou stien jej pošvy, po ktorej ľahko kĺzal. Navyše som mohol zamestnať ruky na jej stehnách (zvlášť vzrušujúca bola časť zakrytá hladkosťou pančúch), nádherných pevných polovičkách, pohrával som sa s jej podväzkami, krajkovým lemom kombiné a hlavne - neustále som poslepiac ohmatával chlpy obrastené veľké pysky a venušin pahorok, milosť malé pysky, nekompromisne obopínajúce môjho vtáka, občas som sa prstom dotkol aj miesta, kde bol klitoris. Mrdali sme usilovne a vzhľadom na množstvo vypitého alkoholu som mal dlhú výdrž.

Napriek tomu sa muselo stať, že som síce trochu kostrbato a prerušovane (chvost aj naďalej občas z enormne klzkej partnerkinej kundy vykĺzol), ale predsa len dospel do cieľa. Keď som ucítil, že sa blíži vyvrcholenie, vytiahol som prudko vtáka a s obrovským hekaním som v niekoľkých nárazoch vystriekal celú dávku lepkavej tekutiny na Vierino ochlpenie a bruško. Pritisol som sa k jej telu, objímal ju okolo ramien, bozkával na rozpálené spánky a šepkal do ucha, že ju milujem.

Situácia pred týždňom sa však opakovala. Moja partnerka sa zrazu správala na môj vkus nejako príliš zdržanlivo a odťažite. Akoby o mňa stratila záujem. Pritom ešte pred chvíľou mi - medzi steny, vzlyky a výkriky rozkoše - šepkala do ucha, ako veľmi ma miluje a že chce byť so mnou stále. A teraz voči mne ochládala doslova so štvorcom času.

Po chvíli Viera vstala, pretiahla sa ako mačka, dokonca aj ako mačka spokojne zavrnela, a urovnávala si pokrčené šaty. Zarazene som ju pozoroval. Potom len povedala: „Idem medzi ľudí,“ a zaklapla za sebou dvere. Zostal som ležať na pohovke ako obarený. Položil som si ruku na vtáka, aby som sa z jeho vlhkosti uistil, že sa mi to všetko len nezdalo.

Vo veľkej izbe bola zábava v plnom prúde. Zazrel som Vieru, ako tancuje líčko na líčko s nejakým vysokým čiernovlasým chlapíkom. Tlačila sa k nemu celým telom, jeho ruka spočívala na vnadných oblinách jej zadku. Sexuálne iskrenie medzi nimi nemohlo byť zreteľnejšie. Zrazu sa zobrali a zmizli za dverami jedného zo „šmajchlkabinetov“. Žiarlivosť sa do mňa zahryzla. Nepotreboval som veľkú fantáziu na to, aby som si predstavil, čo sa tam deje.

Asi po polhodine sa Viera objavila vo dverách, tváre jej len horeli. Rozhliadala sa po prítomných – na mňa sa len tak letmo usmiala – evidentne si vyzerala ďalšieho partnera. Netrvalo to nijako dlho a už zase bola na parkete, tentoraz v náručí ľahko olysalého postaršieho seladona. Nasledoval odchod na izbu a po nejakom čase hľadaní ďalšieho partnera. A tak to išlo dookola. Celkom som ich ten večer napočítal šesť. Vrátane seba.

Ostatných žien som si pritom vôbec nevšímal, len som zhrzene sledoval koniec krátkeho vzťahu, o ktorom som si naivne myslel, že je to niečo ako rodiaca sa láska. A svoj boj som utápal, ako aj inak, v alkohole.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.