Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Úžasné pevné sexy telo, ale... - 1. diel

5.január 2023
Úžasné pevné sexy telo, ale... - 1. diel

S Vierou som sa zoznámil pred týždňom. Vlastne presne na deň. Bolo to na večierku, ktorý pre zamestnancov usporiadalo vedenie našej firmy na záver trojdňového „revitalizačného programu ľudských zdrojov“, ako túto akciu vznešene nazývalo.

Predtým som poznal Vieru len od videnia, patrila k ženám, ktoré si nemožno nevšimnúť. Bola o dosť staršia ako ja, odhadom niečo cez tridsať rokov, stredná postava, plná všade tam, kde to majú muži radi, blond vlasy, nie však prírodná, príjemná inteligentná tvár.

Hoci na večierok prišla v spoločnosti svojich kolegov, zariadila to tak, že sa usadila pri stole vedľa mňa. Vzájomne sme sa predstavili a pri prvej príležitosti som ju pozval na parket. Nechodili sme sa ani sadnúť, keď hudba prestala hrať, zostávali sme na parkete a rozprávali sa. Pri tanci som si nemohol nepovšimnúť ladnosť Vieriných pohybov, pružnosť a pevnosť stehien i vyklenutého zadku – tieto časti jej tela, najmä keď v podrepe rytmicky pohybovala panvou, sľubne napínali látku sukne. Ostatne onedlho som sa o kvalitách jej proporcií mohol presvedčiť aj inak.

Po skončení ďalšej série sme sa spolu vytratili na dvor reštaurácie, kde sa večierok konal, aby sme na sviežom nočnom vzduchu pookriali. A tu, v akomsi tmavom zákutí, sme sa bez okolkov k sebe vrhli. V najtesnejšom objatí sa začalo divoké bozkávanie. Naše jazyky sa do seba zaplietli, sáli sme vzájomne svoje sliny. To však nebolo všetko. Náhle Viera vysunula pravú nohu tak, že pritisla stehno na môj rozkrok. Môj vták, akonáhle pocítil tlak pevného a pružného mäsa, sa nenechal dvakrát nabádať a bystro pozdvihol hlavu. Viera sa mi bez okolkov naňho pritisla, a to tak silno, že som sa bál, že môj do krajnosti vzrušený penis v budúcom okamihu exploduje a vystrekne mi plnú nálož do nohavíc. Silou vôle som kritické chvíle prečkal. Po niekoľkých minútach vášnivého bozkávania, pri ktorom som sa stihol, aspoň letmo a cez látku šiat, presvedčiť nielen o veľkoleposti jej zadku, ale aj kôz, sme sa od seba predsa len odtrhli.

Nasmeroval som Vieru na cestu cez neďaleký park k lavičke, ktorá stála v tieni mohutného stromu. Septembrový večer bol ešte pomerne teplý. Usadili sme sa vedľa seba. Viera sa na mňa pozerala tak zvláštne, ako by sa pýtala sama seba, čo si má v danej chvíli počať. Nechcel som jej dať príliš času na nejaké rozjímanie, a tak som ju rýchlo objal okolo ramien a začal ju bozkávať. Tlačil som sa k jej kyprému, pritom ale pevnému telu a zacítil stúpajúce vzrušenie. Aj jej pery doslova žhli, jej horúci jazyk sa trel o môj. Trasúcimi sa prstami som jej rozopol blúzku a vyslobodil kozy z košíčkov podprsenky.

V mdlom svetle neďalekej pouličnej lucerny zažiarila ich belosť, striedavo som olizoval a sál pyšne vztýčené bradavky. Viera s hlavou ľahko zaklonenou pridušene stonala. Zároveň som jej išiel rukou pod kockovanou sukňou a pod kombiné hore po stehne. Minul som horný okraj pančuchy, prešiel podväzok, až moje prsty zašli pod nohavičky. Prehrabával som húštinu chlpov, dotýkal sa jej slizníc – všetko už bolo hojne zmáčané, ako do krajnosti vzrušená Viera tiekla. Zastrčil som ukazovák do pošvy, jej steny ho ochotne, ale tesne obomkli. Chvíľu som jazdil vo vnútri sem a tam a potom som Viere tlakom na jej bedrá naznačil, aby nasadla na môj lon.

Erotická poviedka Úžasné pevné sexi telo, ale... - 1. diel

Akonáhle sa usadila s doširoka roztiahnutými nohami na mojich stehnách, vyhrnul som jej sukňu aj okraj kombiné až k pásu, takže v neduživom svetle pouličnej lampy zasvietila belosť jej stehien medzi okrajom pančúch a nohavičiek. Rozopol som si rázporok a po menšej námahe som vytiahol už dôkladne stoporený chvost zo zovretia spodkov. Viera sa trochu nadvihla, odtiahla látku nohavičiek medzi nohami bokom a zastrčila si chvost k vchodu do obnaženej pošvy. S chvostom hlboko vraženým vo svojich útrobách začala vysedávať na mojich kolenách, najprv pomalšie a potom stále rýchlejšie, až prešla k priam zbesilému tempu. Schmatol som ju oboma rukami za polovičky a ich nadvihovaním a spúšťaním som jej pomáhal prirážať. Pritom som neustále cucal nabehnuté hroty jej pohupujúcich sa kôz. Cítil som jej horúci dych na krku. Vyrážala krátke steny, presne v rytme pohybov svojej zadnice.

Po nejakej dobe Viera vo svojich pohyboch ustala, zdvihla sa, ale len aby zaujala obrátenú polohu. Sotva sa znova uvelebila na mojich stehnách, siahla dozadu, schmatla ma za vtáka a zaviedla si ho späť do svojej zmáčanej a pohostinnej kundy. Predklonila sa k mojim kolenám a jej zadok obnovil kmitavý pohyb. Vyhrnul som jej vzadu sukňu tak, aby som mohol sledovať, ako jej polovičky s pleskaním dopadajú na moje stehná. Videl som aj, ako sa môj vták vynára a hneď zas mizne v temnom zákutí medzi Vierinými nohami. Polievali ho teplé prívaly jej štiav. Keď potom jej prsty tesne obomkli môj chvost pri koreni, takže bol razom v dvojakom zovretí, pocítil som neklamné príznaky prichádzajúceho orgazmu. Tiež Viera to najskôr spoznala, lebo rytmus jej prirážania sa ešte zrýchlil.

Vytrhol som chvost hlboko zarazený vo vnútri jej tela práve včas - párkrát sebou zacukal a vypľul spermie na lon mojej partnerky. Po chvíli, keď sa náš dych trochu upokojil, som jej galantne podal vreckovku. To už Viera sedela vedľa mňa, mlčky sa utierala a rovnala si oblečenie. Tvárila sa pritom tak nejako nezúčastnene. Ako keby vo vzťahu ku mne náhle ochladla. Dovolila mi len pár letmých bozkov na tvár. Potom sa zdvihla a so slovami: „Musíme sa vrátiť. Rovnako je blbé, že sme tak dlho preč.“ vyrazila späť k reštaurácii. Mal som čo robiť, aby som s ňou zrovnal krok. Niečo som do nej hučal. Zareagovala však až na to, keď som zastavil a pokúsil sa ju objať. Z jej strany to bolo objatie viac ako vlažné.

Bol som z Vieriného správania veľmi zmätený. Zvlášť keď si ma po zvyšok večera prakticky vôbec nevšímala. Veselo tancovala s inými mužmi a ja akoby som bol pre ňu vzduch. Nádej mi potom dala až na úplný záver. Pred posledným tancom za mnou prišla, schmatla ma za ruku a celého zmäteného takmer dovliekla na parket. Pri tanci sa ku mne tlačila a nakoniec mi povedala, aby som počítal s tým, že budúci piatok pre mňa niečo bude mať. „Neboj, budeme spolu,“ dodala mnohosľubne.

Nastúpil som do taxíka a uvelebil sa vedľa Vieri. Akonáhle som zacítil pružnosť jej bokov a stehna, hneď ma zavalila vlna vzrušenia. Tešil som sa na večierok, na ktorý ma moja nevyspytateľná priateľka pozvala.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.