Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Uspokojivá dovolenka

14.február 2023
Uspokojivá dovolenka

Táto príhoda sa udiala náhodou pri mojej každoročnej dovolenke v Juhoslávii. Bol som s rodičmi v malom letovisku menom Baška. Kúpať sme sa chodili na nuda pláže asi pol kilometra za mesto.

Po týždni už sme vedeli, kde čo je, takže keď sme šli od mora a začalo pršať, rozbehli sme sa, ani neviem prečo, každý iným smerom. Dobehol som k prvej reštaurácii s prístreškom a schoval sa pod neho. Po chvíli sa pod prístrešok prišla schovať aj jedna mladá slečna. Bola celá premočená a cez jej bielu blúzku svietili ako mesiace dva nádherné prsia s nabehnutými bradavkami. Díval som sa na nich a premýšľal, ako sa s ňou zoznámiť. Za mnou sa uvoľnil jeden stôl pre dvoch, a to bola moja šanca.

Posadil som sa a čakal, čo bude ďalej. Prišla bližšie a spýtala sa, na šťastie pre mňa po slovensky, či je to druhé miesto voľné. Prikývol som a ona si prisadla. Predstavila sa mi ako Petra, a bola tu aj s rodičmi. Dali sme sa do reči a ani sme si nevšimli, že prestalo pršať. Zistili sme to, až keď sa nás vrchný spýtal, čo si dáme na pitie. Ospravedlnili sme sa a odišli domov. Ukázala mi, kde býva, a spýtala sa, či by som sa nechcel ďalší deň zastaviť. Prikývol som. Keď som odchádzal, dala mi ešte pusu na dobrú noc. Ďalší deň som sa už ráno oddelil od rodičov a pelášil k Petre. Zaklopal som na dvere jej apartmánu. Prišla mi otvoriť Petra. Na sebe mala iba uterák omotaný okolo seba.

"Poď ďalej a sadni si, ja si len vezmem na seba plavky," povedala a zmizla. Sadol som si teda do kresla a čakal. Pribehla za chvíľočku s plavkami v ruke. Uterák odhodila a ohla sa pre plavky, ktoré jej spadli na zem. Tým mi v celej svojej kráse ukázala svoju nádhernú mušličku.

V tej chvíli sa rozpútala búrka v mojich plavkách. Zakryl som si hrču rukami, aby si to Petra nevšimla. Natiahla na seba spodný diel plaviek, potom tričko a otočila sa ku mne.

"Tak a môžeme vyraziť," povedala Petra vo chvíli, keď moje mužstvo bolo práve najväčšie. Zdvihol som sa a dúfal, že si to nevšimne. Bohužiaľ alebo bohudík, si to všimla. Keď uvidela hrču na mojich plavkách, videl som, ako sa jej zablýskalo v očiach. Usmiala sa na mňa a povedala: "Naši sa vrátia až večer."

Znovu som sa teda posadil. Celkom jednoducho sa mi uvelebila na kolenách a začala ma bozkávať. Opatrne som jej zašiel pod tričko a hladil jej krásne pevné prsia. Po chvíli sa odtrhla a vyzliekla si tričko. Na mňa vykukli dva veľké melóny. Chytil som ich a prisal sa na jednu nabehnutú bradavku. Petra tiež nečakala a zašla mi rukou do plaviek, kde sa pohrávala s mojím tešiteľom. Počas chvíľky sme ležali na zemi.

Stiahla mi plavky a začala ma fajčiť. Bola to úžasná rajčina. Jazykom mi prechádzala po najcitlivejších miestach. Zavrel som oči a prežíval nádherné okamihy. Onedlho som cítil, že sa blíži môj orgazmus. Zastavil som ju a povedal jej, aby si teraz ľahla ona. Urobila to a ja som jej stiahol plavky. Roztvorila nohy a ja som uvidel nádhernú pičku, ktorá už bola mokrá a roztvorená. Zaboril som hlavu do jej lona a začal ju lízať. Tieklo z nej toľko milostnej šťavy, že som ju nestihol ani prehltnúť.

Erotická poviedka Uspokojivá dovolenka

"Urob mi to! Prosím ťa, urob mi to! Chcem ťa!" žadonila.

Jazykom som došiel až k jej krásne naliatym bradavkám, ktoré som začal okusovať. Môj tešiteľ jej zašiel do štrbinky. Jej pošva bola taká teplá a mokrá. Najskôr som zarazil vtáka iba kúsok, ale druhýkrát som prirazil silnejšie a narazil až na dno jej svätyne. Začala ku mne prirážať. Jej pohyby boli stále rýchlejšie a rýchlejšie. Vzdychala a nechty zarývala do mojej kože. Prirážal som ako zbesilý. Onedlho sa celá rozklepala a jej svätynka mi začala drviť moje prirodzenie.

"Už... už... bu... dem!" vykrikoval som v rytme prírazov. Vytiahol som chvost z jej štrbiny a začal jej striekať na bruško. Rýchlo sa naklonila ku mne a vzala môj penis do úst. Snažila sa, aby jej neunikla ani kvapka môjho horúceho semena. Ľahol som si vedľa nej a oddychoval. Keď sme sa obaja spamätali, bol najvyšší čas ísť na pláž.

Ešte sa musím osprchovať, povedala Petra vyzývavým tónom. Počkal som, až začne tiecť voda a potichu vošiel dovnútra. Petra sa sprchovala za závesom, ale bolo úplne jasné, že tam masturbuje. Prezradili to už zvuky, ktoré vydávala. Bez toho, aby to vedela, vliezol som si na stoličku a pozoroval ju. Petra si jednou rukou hladkala svoje melónky a druhou si dráždila svoje ohanbie. Díval som sa, ako si stláča bradavky, ako si prstami zachádza do kundičky. To bol ďalší podnet pre môjho tešiteľa. Bol v tej chvíli stvrdnutý ako nikdy. Odhrnul som záves a Petra, ako by sa nič nedialo, si robila stále dobre.

"Otoč sa!" rozkázal som jej. Vypočula a urobila, čo som chcel. Predklonila sa a vyšpulila na mňa zadoček. Pristúpil som k nej a chvostom ju párkrát zabúchal na polovičky. Rozkročila sa a ja som do nej vnikol. Prvýkrát pekne pomaly. Žaluďom som zachádzal stále hlbšie a cítil, ako sa steny jej pošvy rozširujú. Petra z toho bola ako šialená, vzdychala stále silnejšie. Povytiahol som chvost a hneď potom prudko prirazil. Začal som ju šukať a jeden prst som jej pritom strčil do zadku. Asi sa jej to páčilo, pretože jej vzdychy začali prechádzať do revu.

"Strč... mi... chvost... do... zadku!" zakvílela po chvíli. Neváhal som ani sekundu. Vybral som chvost z jej pičky a priložil ho k jej hnedému otvoru. Pomaly zasúvam tešiteľa a prenikám stále hlbšie. Jej steny mi doslova drvia chvost. Som na vrchole rozkoše.

"Už... už... užuž!"

Vyvrcholil som divokým orgazmom a Petra spolu so mnou. Potom sme sa rýchlo osprchovali a pelášili na pláž. Samozrejme sa nás rodičia vypytovali, kto sme boli, ale my boli šťastní. Spolu s Petrou sme prežili celý týždeň vo vzájomnom styku. Ale že to bol styk!

Nájdite na sex zoznamke niekoho, s kým si vyrazíte na spoločnú dovolenku plnú sexuálnych zážitkov!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.