Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Úplne nenásytná nymfomanka

21.apríl 2022
Úplne nenásytná nymfomanka

Mám 20 rokov a sexom žijem. Nemôžem bez neho byť ani jeden deň. Môj kamarát povedal, že raz zo mňa bude nenásytná nymfomanka, a to sa tiež vyplnilo. Nie je deň, kedy by som si to slastne neurobila. Ale preferujem k tomu radšej náprotivok.

Milujem verejné miesta, je mi jedno kde a kedy, ale nejdem len tak s niekým. Na chlapcov som vyberavá. A vyhliadnem si toho správneho nabíjača, ktorý ma dokáže poriadne uspokojiť. Raz som dostala ráno obrovskú chuť, keď som išla do školy.

Na autobusovej stanici som sa stretla s mojím najlepším kamarátom, tak ako vždy. Máme k sebe veľmi veľké sympatie a sme tu jeden pre druhého, ale nechodíme spolu. Čakal so mnou na autobus ako vždy. Ale ja som umierala túžbou po ňom. V hlave som mala veľa myšlienok, ako sa s ním bozkávam a on sa dotýka môjho nahého, roztúženého tela. A tak som začala robiť očká a cukrbliky. Dávala som mu náznaky, že po ňom túžim a že ho chcem teraz hneď! A potom som sa naňho pozrela a povedala mu: „Chcem ťa teraz hneď.“ Len sa mu oči zableskli a telom mu prešlo veľké vzrušenie, tak ako u mňa.

Len z neho vypadlo: „A kde?“ len som sa usmiala a povedala: „U nás v pivnici.“ Oči sa mu rozžiarili ešte viac. Veľmi dobre to miesto pozná. Ešte chvíľu váhal a vymýšľal, akú ospravedlnenku do školy, pretože som ho chcela mať celý deň len pre seba vo víre vášni. A jeho myšlienka, že sa so mnou miluje celý deň, ho veľmi vzrušovala. Ešte sme boli rýchlo zariadiť pečiatku a potom rýchlo k nám. Nechcela som riskovať nachytanie, a tak šup pre kľúče od pivnice. Odomkli sme pivnicu a vliezli dovnútra a zavreli. Dali sme na zem veľkú škatuľu od skrine a na to spacák.

Nevinne na mňa pozeral a ja som cítila, ako sa celý chveje a túži po mne. Začal sa ma veľmi nežne dotýkať rukami okolo pása a prechádzal hore a dole tak nežne, že som mala mráz na chrbte. Jeho nežné pery ma začali bozkávať a mne sa zovrel žalúdok. Pripadala som si ako malé dievčatko pred prvým sexom. Každý jeho dotyk si akoby premýšľal, ale pritom mu to šlo rovno od srdca, robil to, čo jeho srdce chcelo, a jeho veľký chtíč ho popoháňal. V tejto chvíli som bola iba jeho a úplne celá, a tak si to vychutnával.

Chcela som viac a viac. Bola som hladná. Rozmaznával si ma a pomaly si ma vyzliekal a ja jeho. Neustále sme sa bozkávali a dotýkali sa. Naše telá vzplanuli túžbou po sebe. Začala som sa ľahko prehýbať a rukou som mu zišla na bruško a vytiahla pazúriky, to má veľmi rád, viem, ako ho to rajcuje. Potom som mu zišla do boxeriek a začala som sa s ním hrať. Mal už na boxerkách malé fliačky, ako bol vzrušený a ja som mala úplnú povodeň. Pri každom dotyku som vlhla viac a viac. Ľahko som schádzala po špičke prstami a potom som zľahka chytila ​​a len začala honiť špičku. Potom som stisla viac a až pekne dole ku koreňu. Stále ma bozkával a rukou mi dráždil tú moju lasturku. Jeho nežnosť ma zabíjala! Jedným prstom mi dráždil klitoris a ostatnými prechádzal. Druhou rukou ma ľahko hladil po chrbte a po mojich krivkách. Potom som si ľahla na chrbát a on do mňa vnikol tak pomalinky a s ľahkosťou si vychutnal prvý zásun. Len som vzdychla do ozveny pivnice. Začal ľahko prirážať a neustále ma bozkával, jeho telo bolo zjednotené s mojím. Bolo to niečo nádherné, srdce mi búšilo tak divoko... Len som sladko vzdychala a on vzdychal do uška mne.

Erotická poviedka: Úplne nenásytná nymfomanka

Bozkával ma a ja som sa slastne zarývala nechtami do jeho kože. Len obratom prirazil a dával mi najavo, že sa mu to páčilo, než som ho hrýzla do spodnej pery a do krčku. Potom sme sa vymenili a ja som si rajtovala hore. Bolo to nádherné, len sa podo mnou slasťou prehýbal a vzdychal tak nádherne. Začala som viac a viac prirážať. Pekne zľahka na špičke a potom tvrdo dosadnúť a potom znova a znova a znova. Cítila som, že už je blízko k vyvrcholeniu, tak ako ja, ale ja som ešte spomalila, aby som si ho sladko vychutnala. Chytil ma pevne za zadoček a vo vzdychu ticho zašepkal, aby som si kľakla. A tak som si kľakla a so vzrušením čakala, kým zasunie. Pekne ma chytil za boky a pekne jemne mi ho tam dal. Začal nežne prirážať, jeho ruky sa hrali s mojím telom. Nežne prechádzal po chrbtici a po prsiach len som sa mu prehýbala ako mačka. Bola som ako jeho malá čičinka, s ktorou sa hrá. Potom začal tvrdo prirážať, len som vzdychala: „Áno, ešte, urob mi to, prosím!!!“ Len vzdychal a chcel ma viac a viac, len som počula jeho sladké: „Áno, áno, áno, áno!“

Obaja sme chceli dosiahnuť spoločné vyvrcholenie. Rval to do mňa tak tvrdo a potom to prišlo, bolo to tak nádherné, takto ma nikto dlho nevybavil. Objal ma a nechal doznievať tú slasť a ja som cítila to teplo, ktoré sa do mňa vlievalo, a jeho tep srdca. Nechala som ho pár minút vydýchnuť a potom som nasadla znova a išla a poriadne ho šukala. On vie, čo mám rada, dokáže mi jednoducho vyšukať mozog z hlavy. Po druhom kole sme obaja padli vyčerpaním a musela som ho už pustiť domov. Večer som dostala opäť hlad, a tak sme si to pekne urobili po telefóne. Moje túžby sú neukojiteľné. A mojím snom je prešukať celý týždeň, pokiaľ možno, tak s ním, pretože tento chlapec je taký nabíjač, že to nie je ani možné. Chcela by som tu jeho nabíjačku neustále cítiť medzi svojimi vlhkými pyskami. Alebo jeho obratný jazyk, aby sa hral s mojím klitorisom a vychutnával si ma do poslednej kvapôčky.

Som nymfomanka a nehanbím sa za to, aj keď veľa ľudí ma odsudzuje za to, že som len kurva. Ale to je sakra rozdiel! Sex s ním je nezabudnuteľný a jedinečný, zakaždým je to originálne. Dá do toho cit, vášeň, túžbu a hlavne srdce. Keď ma bozkáva a nežne sa ma dotýka, celá sa chvejem po celom tele, v bruchu mám motýle a mohla by som to robiť večne. Potom ma začne pomaly vyzliekať a to je jednoducho dokonalé. Neponáhľa sa, pekne pomaly po ľahučku, pekne si to vychutnať a precítiť. Len myšlienka na to ma celú žhaví a vlhnem!!! Keď na to príde, neváham ani minútu a celá sa naňho vrhnem a všetko z neho dávam dole!!! Šukáme spolu veľmi často aj niekoľkokrát za sebou, pretože mi to raz naozaj nestačí!!! Chcem ho, jednoducho som dravá šelma, ktorá ide po svojej koristi! A on je moja korisť...

Chýba vám v živote takéto vzrušenie? Zaregistrujte sa na sex zoznamku a objavte ho...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.