Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Týždeň nekončiaceho sexu

31.august 2023
Týždeň nekončiaceho sexu

Stalo sa to začiatkom júna. Išiel som práve z práce a pri vchode do metra na Múzeu som si všimol celkom pohľadnú mladú Aziatku, ktorá vyzerala dosť zmätene a vypytovala sa práve nejakého dedka, či vie anglicky. Ten na ňu iba blbo čumel a ja som sa rozhodol ju osloviť.

Bola rada, že konečne narazila na niekoho, s kým sa dohovorí, a vyklopila mi, že je v Prahe služobne, ale už na letisku jej najskôr stratili batožinu a potom v metre spoznala aj prácu pražských vreckárov, takže nemala vôbec nič – ani prachy na hotel.
Nenapadalo ma, ako jej pomôcť, ale potom som si spomenul na kamoša Romana, ktorý odišiel na pár mesiacov do Ameriky a mne nechal kľúče od svojho bytu, tak som jej ponúkol, že by tam mohla pár dní zostať, než jej z domu pošlú peniaze. Nadšene súhlasila a odprevadila ma do metra. Predstavili sme sa - volala sa Keiko a bolo jej 22. Pracovala v Yokohame ako manažérka investičnej spoločnosti.

Vyliezli sme z metra a odtiaľ to bolo iba pol kilometra k domu, kde býval Roman. Zatiaľ sme sa s Keiko rozprávali o všetkom možnom – o práci, o rodine, o športe atď.
„Tak, tu to je,“ povedal som jej, keď sme vyšli výťahom na tretie poschodie.
Odomkol som a otvoril dvere. Keiko vošla a ja som ju nasledoval. Byt bol útulne zariadený až na to, že Roman bol pekný dobytok a steny všade zdobili plagáty nahých dievčat, čo Keiko prešla s úsmevom.
Ukázal som jej, kde je kúpeľňa. Keď si umývala ruky, zazvonil môj mobil. Moja žena Alena sa už pýtala, kde som tak dlho, tak som jej odpovedal, že som sa trochu zdržal pracovne a prídem, ako to bude možné. Keiko práve vyšla z kúpeľne.
„S kým si hovoril?“ spýtala sa.
„So známym,“ zaklamal som, pretože už dobrých desať minút som mal v hlave zaujímavý plán, do ktorého sa veľmi nehodilo, aby Keiko vedela, že som ženatý. Napadlo ma, že by som ju mohol pozvať na večeru, ale Keiko odmietala, že už som toho pre ňu urobil dosť a že nevie, ako mi to vráti. Na to som len pokrčil ramenami. Nakoniec ale Keiko súhlasila, pretože by inak nemala čo robiť – bolo ešte len päť a na spanie aj tak nemala náladu, pretože prespala celý let z Tokia.

Zavolal som taxi a zatiaľ čo sme naňho čakali, tak som zavolal Alene, že máme dôležitý firemný večierok a neviem, kedy sa dostanem domov. Alena chcela vedieť, ako dlho na mňa má čakať, ale povedal som, že neviem, a ona sa s tým uspokojila. Keď som s ňou dohovoril (Keiko ma celý čas so záujmom pozorovala, aj keď nemala páru, čo som hovoril), zastavil pri chodníku taxík. Otvoril som Keiko dvere a potom som nastúpil za ňou. Nechali sme sa odviezť do jednej reštaurácie a tam sme si užili peknú večeru, samozrejme nemohlo chýbať víno. Keiko sa trochu viac odviazala a bola skutočne roztomilá. Tešil som sa na to, čo bude nasledovať.

Po ôsmej hodine sme sa vrátili taxíkom k Romanovmu bytu. Vodič nás pekne natiahol, pretože sme platili o dve stovky viac ako cestou do Dejvíc, ale boli sme obaja v nálade, tak som si to ani nevšímal a ešte mu ako idiot dal niečo od cesty.
Za ten večer už ma ale Keiko stála skoro tisícku, tak som dúfal, že z toho niečo bude. Odprevadil som ju k dverám. Kľúče už mala pri sebe, takže odomkla. Otočila sa ku mne, aby sa rozlúčila, ale namiesto toho som ju chytil za ruku a pritiahol ju tesne k sebe. Naše pery boli tesne pri sebe a cítil som jej vzrušený dych. Moja ruka kĺzala po jej chrbte a potom som zovrel jej riťkuu. Keiko ma pobozkala a asi minútu sme len tak stáli medzi dverami a vášnivo sa bozkávali. Keiko sa usmiala.
„No, toto veľmi často nerobím,“ povedala.

Nevedel som, čo si o tých slovách myslieť, ale Keiko ma upokojila tým, že ma pozvala ďalej. Sadol som si na gauč a čakal, čo bude. Keiko ku mne pomaly došla a posadila sa vedľa mňa. Položil som ruku na jej koleno a zacítil, ako ju zamrazilo. Pokračoval som rukou po jej stehne a pomaličky odhrňoval jej sukňu. Keiko mi zatiaľ rozviazala kravatu a rozopínala košeľu. Zatiaľ čo ja som ďalej hladil jej stehná, trochu sa naklonila a bozkávala ma na krku a na hrudi. Vyzliekla mi košeľu úplne. Ja som jej svojou voľnou rukou rozopol blúzku a takisto som ju vyzliekol. Keiko mi dala ruky okolo krku a znova ma vášnivo pobozkala. Hladil som jej chrbát a pritom som jej rozopol podprsenku.

Mala stredne veľké prsia s malými bradavkami, ktoré už boli poriadne vzrušené. Keiko zaklonila hlavu a ja som ju bozkával na krku. Moje ruky už stláčali jej prsia a potom som ich začal bozkávať. Perami a jazykom som dráždil jej bradavky. Keiko si proti mne stúpla a nechala ma, aby som jej stiahol sukňu. Mala na sebe už len biele nohavičky, ale ani tie som jej nechcel dlho nechať. S rukami položenými na jej zadku som bozkával jej pupok a brucho a potom som vzal oboma rukami za okraje jej nohavičiek a stiahol jej ich. Mala iba slabý prúžok chĺpkov nad kundičkou, ktorú som jej okamžite začal prstom preskúmavať. Prechádzal som jej po klitorise a cítil, ako začína vlhnúť. Posadil som ju pekne na gauč a roztiahol som jej nohy. Kľačal som pri nej na zemi a začal som ju lízať.

Erotická poviedka Týždeň nekončiaceho sexu

Hral som sa jazykom aj prstami s jej kundičkou, ľahko som jej hrýzal do klitorisu, čo ju ešte viac vydráždilo. Položila sa na chrbát a vyšpulila na mňa obe svoje dierky. Začal som sa venovať aj riťke. Dlaňou som teraz masíroval jej pošvu a jazykom dráždil riťku. Bolo vidieť, že Keiko to už dlho nevydrží.

Ale vytrval som a doviedol som ju k orgazmu. Niekoľko okamihov sa len vydýchávala, ale potom sa rozhodla prevziať iniciatívu. Kľakla si ku mne a rozopla mi nohavice. Stiahla mi ich zároveň so slipmi a môj pripravený penis jej trčal priamo proti tvári. Začala mi ho pomaly honiť a potom pridala aj pusu. Jazýčkom dráždila žaluď a pomalými pohybmi mi ho pritom honila. Ja som ju hladil vo vlasoch a nechal som ju robiť, čo chce.

Vzala do úst celý môj penis a jazykom ho dráždila. Potom ho znovu začala honiť a potom ho chytila pri koreni a začala ho olizovať, ako keby to bol nanuk. Bola naozaj skvelá. Striedala spôsoby fajčenia v rýchlych intervaloch a ja som cítil, že sa blíži vyvrcholenie. Keiko to zrejme vedela tiež, pretože pridala na tempe a potom si nechala všetky moje spermie natiecť do pusinky. Ale to nebol koniec. Keď zlízala a prehltla všetky spermie, ešte mi ho trochu pohonila, aby ho opäť vrátila do stavu stopercentnej pohotovosti. Potom si s roztiahnutými nožičkami ľahla na gauč. Viac nemusela hovoriť. Nasmeroval som svoje péro priamo k jej kundičke a zasunul ho dovnútra.

Začali sme pomaly a postupne zdvíhať tempo. Po piatich minútach sme vymenili pozíciu, ľahol som si na chrbát a Keiko na mne začala vyvádzať. Moje ruky pritom krúžili po jej prsiach. Potom som ju chytil za zadok a začal ju k sebe viac prirážať. Začali sme sa bozkávať a ďalej pokračovali v divokej jazde. Keiko bola taká rozvášnená, že ma poriadne uhryzla do pery, ale to som nevnímal. Blížilo sa vyvrcholenie. Keiko zosadla a otočila sa na mne do polohy 69. Rýchlymi pohybmi mi ho začala honiť a trochu si pritom pomáhala jazykom. Ani ja som nezaháľal a v jej kundičke teraz namiesto vtáka vyvádzal môj jazyk.

Behom pár okamihov som ju znova prudko vystriekol do tváre. Keiko bola opäť pripravená a moje spermie všetky zachytila do pusinky. Potom si moje péro znova vzala do úst a pokračovala vo fajčení. Tiež som ďalej pracoval na jej kundičke.
Potom sme si ešte raz zašukali a rozhodli sa dať si pauzu. Išli sme sa umyť. Na tieto účely tu má Roman veľkú vaňu, do ktorej sme sa obaja v pohode vošli. Bolo mi ale jasné, že o kúpanie zas toľko nepôjde. Akonáhle sme boli vo vani, Keiko si na mňa znova sadla a začali sme sa milovať. Celú dobu sme sa v objatí vášnivo bozkávali a za pár minút som jej vystriekol do kundičky.

Potom som ju posadil na kraj vane a namydlil jej kundičku. Potom som zobral sprchu a pustil na ňu prúd vlažnej vody. Keiko to samozrejme veľmi vzrušilo. Ukazovákom som pritom dráždil jej klitoris a potom som ju znova začal lízať. Po „kúpaní“ sme sa presunuli do spálne a dali si ešte dve čísla. Dlhý večer sme zakončili orálom a totálne vyčerpaní potom okolo jednej ráno zaspali v objatí. Prebudil som sa o pol siedmej. Keiko ešte spala. Najprv som zavolal Alene, aby nemala strach, že už som na ceste domov. Potom som ešte musel zavolať do práce a vziať si na dnešok voľno, pretože som rozhodne nebol v práceschopnom stave.

Svoju krásnu ázijskú priateľku som sa rozhodol prebudiť lízaním jej pošvy, čo prijala s povďakom a nechala sa priviesť k orgazmu. Na oplátku mi ponúkla raňajky, ale to som odmietol. Nechal som jej ešte nejaké peniaze, aby si kúpila niečo na jedenie a dohodli sme sa, že sa zas večer na chvíľku zastavím (ešte som teda nevedel, čo si vymyslím pre Alenu).

Osprchoval som sa a vyrazil domov. Tešil som sa, že si konečne trochu odpočiniem, ale... namiesto toho ma Alenka privítala vo zvodnej bielizni a oznámila mi, že našu štvorročnú dcérku Klárku dala k svojej matke, takže sa môžeme venovať jeden druhému. Mohol som jej samozrejme povedať, že som po proflámovanej noci unavený, ale pri pohľade na jej blonďavé vlásky, modré oči, veľké poprsie, štíhle telo, vyholenú kundičku a okrúhlu riťku som rovnako ako každý normálny chlap znova podľahol a oddal sa poldenným hrátkam. Sám som bol udivený, že sa mi ešte vôbec postaví.

Týždeň, ktorý strávila Keiko v Prahe, bol pre mňa veľmi náročný, pretože uspokojiť dve nenásytné ženy nie je jednoduché. Ale keď sa za tým dnes obzerám, nebránil by som sa tomu, keby sa to stávalo častejšie.

Hľadáte aj niekoho na príležitostný sex? Zaregistrujte sa na erotickú zoznamku!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.