Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Túžby nadržaných chlapcov

24.august 2023
Túžby nadržaných chlapcov

Som dvadsaťročná študentka. Som sama, hoci obklopená mužmi, sama by som byť nemusela. Tiež prečo sa viazať s nejakým a byť jeho „mladá“. V nudnom živote na internáte sa vyskytnú chvíle, keď muža potrebujem, aspoň jedného.

Môj príbeh znamená takúto chvíľku. Najradšej mám mužov (ale čo mužov, veď to sú ešte chlapci!), ktorí si za normálnych podmienok nič nedovolia. Preto som sa rada zúčastnila párty, s alkoholom samozrejme, to potom ľahko padajú zábrany a na povrch vyplávajú túžby nadržaných chlapcov.

Vyberať si, to je moje hobby, nevyberám len podľa tvárí, ale aj podľa sexy postavy. Keď párty bola rozbehnutá, upozornila som zmyselnými pohľadmi svojho favorita. Chytrý chlapec, pochopil rýchlo. Pomaly som sa zdvihla a na odchode som si všimla ešte jedného, ktorý tu na začiatku párty nebol a ani som ho nepoznala, pozoroval ma. Vyzeral ako boh, no aspoň pre mňa. On ma nepozoroval lačne ako iní, bolo to niečo, čo som nechápala. Nevedela som, či mám zostať alebo odísť. Pocit, že sa červenám, ma vyhnal von.

Za dverami som zostala paf z toho, čo sa mi stalo. No čo, povedala som si a ponáhľala sa do svojej izby. Ešte než som zavrela dvere, počula som hluk z párty. Aha, to ide môj favorit, skoro som na to zabudla. Prišiel a ja som už ani veľmi vzrušená nebola, ale čo, povedala som si, že všetko príde. Išla som za ním zavrieť dvere a hlavne zhasnúť. Mám to rada v prítmí. Všimla som si, aká je nervózny. Robilo mi to dobre. Pristúpila som k nemu a pomaly som si ho začala vyzliekať. Nechala som na ňom iba tričko. Vyzvala som ho, aby si ma tiež vyzliekol. Jeho studené ruky boli trošičku nepríjemné, ale ja mu ich rozohrejem, pomyslela som si.

Nechal mi na sebe nohavičky a podprsenku, udivilo ma to, asi ho to bude neskôr vzrušovať ešte viac. Ľahli sme si na moju postieľku. Začal mi nežne hladkať, hmm... to ja veľmi rada, pomaly som sa oddávala zväčšujúcemu vzrušeniu. Vyrušilo ma otvorenie dverí mojej izby. Vstúpil ten cudzinec z párty. Aj keď ma jeho vpád udivil, pomyslela som na príslovie, čím viac, tým lepšie. "Poď medzi nás," vyzvala som ho. Odtiahla som kus deky a rozkázala som mu do trička! Po rýchlom vyzliekaní vplával vedľa mňa.

Favorit na druhej strane zneistil. Aby zostal a neprešla ho erekcia, zovrela som mu nahé lýtko do svojich nôh a kolenom zavadila o jeho penis. Bola som potešená tým, čo som pod kolenom zacítila, a aby ho to neprešlo, otrela som sa o jeho úd niekoľkokrát. Cudzinec tiež neotáľal, medzitým mi rozopol podprsenku a držal v ruke moje pravé prsia. Zavrtela som zadočkom a vtlačila mu ho rovno do lona. Pevne sa ku mne pritisol. Svoj toporiaci penis mi tlačil cez látku nohavičiek medzi mômj zadok. Na prsia nezabudol, začal mi ich láskať. Bola som stále otočená k favoritovi, svoje tváre sme mali na vankúši tesne vedľa seba. Vyzývavo som si olízla špičkou jazyka pery. Prijal moju výzvu a prisal sa na ne.

Erotická poviedka Túžby nadržaných chlapcov

Po chvíľke prestal a jemne mi zovrel do pier ušný lalôčik. Musela som zavrnieť blahom. Láskanie ucha, to milujem. Rukou som mu vykasala tričko. Skúsene a pevne som mu zovrela penis v dlani. Pomalými pohybmi som mu preťahovala predkožku cez žaluď hore a dole. Jeho penis stvrdol viac. Cudzinec sa medzitým vyzliekol z trička. Potom zaklesol svoje prsty za moje biele čipkované nohavičky a začal mi ich sťahovať cez boky a stehná nižšie a nižšie, centimeter po centimetri. Keď nohavičky boli z bokov preč, položila som sa na chrbát, pustila som favoritov úd a začala si láskať svoju mušličku. Pozorovala som, čo to s nimi urobí. Na cudzincov to už bolo príliš. Hrubo mi odsunul ruku a prudkým pohybom bokov mi zasunul svoj penis tak hlboko, ako to len šlo.

Vykríkla som a zachvela intenzívnou rozkošou. Favorit mi kľačal za hlavou a ja som si spomenula, že najhoršia vec u grupáča je, keď na teba zabudnú. Zaklonila som hlavu, vzala mu ho do ruky a otvorila ústa. Nadvihol mi trochu hlavu a podsunul svoj lon nado mňa. Trochu si tam hore museli sebe prekážať, ale zvládli to. Rukou som si ho stále pridržiavala a jazdila chamtivým jazykom po celej jeho dĺžke. Nesmierne ho to muselo vzrušovať, po chvíľke ucukol a ohľaduplne ejakuloval na vankúš. Cudzinec ešte niekoľko chvíľok kopuloval a potom celý spotený ho zo mňa vytiahol. Aj keď do mňa vystrekol všetko, čo mal, bolo mi to fuk. Prášky s pesarom to istili. Pesar používam preto, že jeho zavádzanie pred stykom má tiež niečo do seba, navnadí ma to.

Ale zase späť, pár minút sme ležali všetci vedľa seba. Chlapi hlasno oddychovali a ja som premýšľala, čo ďalej. Zatiaľ dobrý, chlapci, ale ja vás môžem naučiť aj niečo iné. Favoritovi som rozkázala, aby zostal ležať na chrbte a doširoka roztiahol nohy. Pod bokmi som mu podložila preložený vankúš. Keď bolo všetko podľa mojich predstáv, kľakla som si nad neho čelom k nemu, pridržala mu rukou opäť stoporený penis a krúživým pohybom bokov si naňho zvoľna sadla. Blahom som sykla a ľahla na jeho hrudník.

Aby som mohla zapojiť aj cudzincov, rozotrela som si vlhkosť po okraji rekta. Oči sa mi vzrušením rozostrovali. Povedala som mu, nech si za mňa kľakne a potom som si zaviedla penis do konečníka. "Tak, a teraz veľmi pomaly a opatrne," musela som dodať, neznášam bolesť od mužov. Natiahla som ruky za seba, pridržovala si jeho zadok a vťahovala do seba. Keď už tam poriadne bol, začal sa vo mne pomaly pohybovať. Zovretie bolo tesné, ale vzrušujúce. Začala som sa pohybovať po favoritovom úde, začal mi masírovať prsia. Hlasno sme pri tom všetkom stonali.

Ich penisy sa v mojom vnútri dotýkali a vzájomne treli. Vlnili sme sa v jednotnom rytme a naše pohyby sa zrýchľovali. Začala som kričať, boli sme všetci naraz. Cudzinec sa odpojil a ja som sa chcela dostať z favorita, ale nohy sa mi úplne podlamovali. Nakoniec som sa dostala na chrbát. Až teraz som zacítila ich horúce spermie, ktoré vytekalo zmiešané s mojimi šťavami z mojej lasturky a zadočku. Bola som úplne uspokojená. Všetci unavení sme zaspali spánkom, ktorý bol pre nás vyslobodením.

Krásny a vzrušujúci sex mnohých podôb prežite s niekým z online sex zoznamky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.