Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trojka s kolegom

6.marec 2017
Trojka s kolegom

Súhlasiť s partnerovým návrhom okoreniť náš sexuálny život sa skutočne vyplatilo. Niekedy jednoducho treba zahodiť zábrany. Večer v spoločnosti dvoch sexy mužov sa mi zapáčil viac než som čakala

Ešte v polospánku som sa pritúlila k Marcelovmu horúcemu telu ležiacemu vedľa mňa. Slnko nás už dávno sledovala cez odostrené žalúzie, my sme si však užívali pokojné sobotné ráno bez budíka. Pootočil sa, jednou rukou ma objal okolo ramien a hlavu zatlačil do mojich vlasov. „Dobré ráno láska.“ Povedal rozospato. Stačilo pár minút než som si uvedomila, čo ma dnes čaká. Počas rannej sprchy som si v hlave prehrávala všetky katastrofické scenáre, ako môže tento šialený večer dopadnúť. Zovieralo mi to hrdlo. Celá táto dohoda mi bola proti srsti, už som však Marcelovi sľúbila, že to preňho urobím.

Pár týždňov dozadu prišiel s týmto absurdným nápadom. Šimona, jeho kolegu z práce som poznala iba z počutia. Nikdy som nemala tú česť zoznámiť sa s ním, no Marcel o ňom rozprával pomerne často a rovnako často sa stretávali mimo práce. Rada som si niekedy ukradla čas pre seba, takže som proti ich kamarátstvu vôbec nič nemala. V jednom rozhovore však padlo Šimonove meno vo veľmi zvláštnom kontexte.

Marcel mi návrh predložil veľmi ostýchavo, pochopiteľne sa bál mojej reakcie. Priznal sa mi, že ho vzrušuje predstava, že sa na náš spoločný sex díva cudzí muž. Zo spôsobu akým mi to povedal som vedela, že to myslí smrteľne vážne. Náš sex bol v poslednej dobe pomerne nudný, to som musela uznať. Okamžite som súhlasila, čo sa predsa môže stať. Pri najhoršom Šimonovu prítomnosť úplne odignorujem.

Čím bol deň D bližšie, tým stúpali moje obavy a neistota. Naozaj to chcem? Naozaj chcem, aby náš súkromný dôkaz lásky sledoval nejaký Marcelov kolega? Umyla som si zuby a vrátila sa do spálne. Marcel rýchlo rozlúštil môj neistý výraz tváre a silno ma objal. „Uvidíš, bude to zábava. Zostane to iba medzi nami, ničoho sa nemusíš báť.“ Upokojoval ma.

Celý deň som nedokázala myslieť na nič iné. Šimon k nám mal prísť okolo piatej poobede, upratala som byt a namaľovala sa viac než obvykle. Mala som pocit že sa zo mňa stáva porno herečka. I keď len pre jediného diváka, túžila som vyzerať čo najlepšie.

Počula som zvonček, schovávala som sa v spálni predstierajúc, že niečo robím. Marcel otvoril dvere a ja som začula neznámy hlas iného muža. Darmo som dúfala, že je to poštárka či moja kamarátka, Šimon dorazil a už nebolo cesty späť. Neisto som nazrela cez pootvorené dvere, videla som však iba ich tiene. Nepočula som, o čom presne sa rozprávajú, obaja však mali dobrú náladu, akoby šlo o obyčajnú priateľskú návštevu. Zhlboka som sa nadýchla a prišla za nimi. Takmer mi spadla sánka, keď som Šimona uvidela. Marcel mi nikdy nepovedal o tom, aký je to šarmantný muž. Prišiel v nohaviciach a košeli, s perfektne upravenými svetlými vlasmi a jeho korenistú vôňu som cítila na metre ďaleko. Bolo mi jasné, že sa tiež dôkladne pripravil.

Po krátkom úvode sme sa všetci odobrali do obývačky a naliali si po pohári vína. Pre mňa aj Marcela to bol prvý krát, kedy sme niečo takého vyskúšali, Šimon to však zažíval pomerne pravidelne. Predstavovala som si jeho svalnaté ramená a vypracované brucho ktoré sa rysovali pod košeľou a bola som si istá, že jeho posteľou prešlo slušné množstvo žien. Marcel ma prichytil, ako Šimona prepaľujem pohľadom, miesto pokarhania mi však daroval letmý úsmev. Iste bol rád, že sa mi náš exkluzívny divák pozdáva.

Análik v trojke

Po striedmom rozhovore sme všetci odišli do spálne a Šimon si bez okolkov sadol na malú pohovku. Bola presne oproti postele, mal perfektný výhľad. Sledoval nás s naklonenou hlavou a čakal na naše predstavenie. Marcel ma začal bozkávať, pomaly zo mňa vyzliekal kusy látky a ja som ho zbavila tých jeho. Medzi jeho nohami sa už týčil hrubý vzpriamený penis, ktorý som dôverne poznala. Šimonova prítomnosť z toho však naozaj urobila úplne iný zážitok. Cítila som ako mi stvrdli bradavky, keď mi po nich Marcel začal prechádzať prstami. Automaticky sme robili všetko tak, aby to Šimon jasne videl, doslova sme pózovali. Marcel ma zatlačil k zemi a jeho veľký vták sa razom ocitol v mojich ústach. Snažila som sa viac než kedykoľvek pred tým, úloha herečky sa mi začínala páčiť.

Po pár minútach mi prikázal, aby som si ľahla na posteľ. Otočil ma na brucho, tvárou k Šimonovi, všimla som si jeho zvlečené nohavice a ruku láskajúcu tvrdý penis. Dostala som naň chuť. Marcel do mňa vošiel zozadu, v tejto polohe som si mohla naplno užívať jeho úžasnú hrúbku, držal ma za boky a vrážal do mňa ako o život. Šimon si neprestajne honil a nespustil oči z našich tiel.

Marcel mi pritlačil hlavu do vankúša, ktorý pohlcoval všetky moje hlasné výkriky. Keď mi konečne dovolil poriadne sa nadýchať a obzrieť okolo seba, Šimon stál tesne pri mojej hlave úplne nahý. Pomaly sa ku mne približoval svojim vtákom, Marcel ma pevne držal za vlasy a zvoľnil tempo svojho prirážania. Poslušne som ho vzala medzi pery a behala po ňom jazykom, Šimon ho však zasúval čoraz hlbšie a hlbšie. Presne som si uvedomovala čo sa deje, z nevinného pozorovania vznikol ozajstný sex v trojke a ja som bola zaseknutá medzi dvoma sexy mužmi, ktorí si naplno vychutnávali moje telo.

Šimon mi začal hladkať prsia, jeho pevného vtáka som mala stále v ústach, nestačila som dýchať. Ich rozpálené telá ma tak neskutočne vzrušovali, najmä to Šimonove. Chcela som ho cítiť v sebe. Vytiahol ho z mojich úst a ľahol si na chrbát vedľa mňa. Ťahal ma za bradavky a naznačil, aby som vyliezla naňho. Marcel prestával neochotne, nakoniec ma však nechal zajazdiť si na jeho kolegovi. Stále však kľačal za mnou, bozkával mi krk a hladil klitoris. Ja som zatiaľ poskakovala na Šimonovi, ktorý si to zjavne tiež veľmi užíval.

Marcel sa odo mňa nachvíľu odlepil, nevnímala som čo robí. Šimon si ma položil na hruď a začal do mňa zospodu rýchlo vrážať, silný orgazmus na seba nenechal dlho čakať. Musela som mu pri tom zahryznúť do ramena, inak by som vykríkla na celý panelák. Ani som sa z toho nespamätala, keď som ucítila tlak na zadočku. Tuba lubrikačného gélu dopadla na posteľ vedľa mňa.

Iste, z času na čas som Marcelovi povolila anál, no pri predstave, že vo mne budú dva veľké klacky naraz sa mi zatočila hlava. Stále som však bola veľmi nadržaná a Marcelov hrubý vták vo mne pomaličky začal kĺzať spolu s tým Šimonovým. Bolo to úžasné. Urobila som sa naraz s Marcelom, Šimon nás po pár sekundách dobehol. Bola som zničená a cítila bolesť v oboch mojich dierkach.

Marcel odišiel do kúpeľne, zatiaľ čo Šimon sa mnou ešte chvíľu hral. Cítila som jeho horúce semeno stekať po mojich stehnách a prepadla ma panika. Nechcela som však kaziť slastný úsmev na jeho tvári a nepovedala ani pol slova. Po chvíli mi dovolil zliezť z neho, ledva som sa však vládala postaviť. Z oboch mojich dierok vytekali pramienky semena. Odišla som do sprchy hneď po tom, čo sa Marcel vrátil do izby.

Keď som prišla naspäť k nim, Šimon už stál oblečený pri dverách. S úsmevom mi podal tabletku po, vraj nechce, aby mali naše hry nejaké následky. Všetko mali pripravené. Marcel na seba hodil nohavice a odprevadil ho ku dverám. Hrala som urazenú za to, že mi o ich pláne nepovedal na rovinu. Nemohla som predsa priznať, ako veľmi sa mi to páčilo.

Ak vás láka trojka ale nemáte tých správnych kolegov, skúste sex zoznamku. Už zajtra večer môžete mať erotickú návštevu napríklad v Košiciach či v Trenčíne.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.