Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trochu sa to zvrtlo

9.október 2020
Trochu sa to zvrtlo

Mám náročné zamestnanie a manželka zrovna tiež. Obaja pracujeme v nemilosrdnom svete financií, ktorý vám síce dáva peniaze a luxus, ale platíte za to svojim zdravím a časom. Naše dve malé deti trpia naším spôsobom života najviac, nakoniec nám nezostalo nič iné, než si najať pestúnku.

Vyberala ju manželka. Je jej tridsaťosem rokov ako mne. Štíhla blondína so žiarivým úsmevom, ktorým dotlačí svojich klientov až k podpisu zmluvy. Vyzerá stále skvele a jedno je isté. Neverí mi, takže sa rozhodla, že ona bude tá, ktorá pestúnku zamestná. Po niekoľkých dňoch slávnostne oznámila, že vybrala Lindu, ktorej je dvadsaťpäť. Keď ju priviedla, neveril som vlastným očiam. Škaredá, ryšavá a pehavá baba, ktorá síce má celkom slušnú postavu, ale to je tak všetko.

Nakoniec čo, je mi to jedno. Máme ju predsa doma na stráženie. Dneska s ňou budem sám. Žena je v práci, bolo nutné, aby som si vzal voľno kvôli remeselníkom. Tí nakoniec prácu odvolali, ale ja už som nikam nešiel. Sedím pri stole a mám otvorený notebook. Samozrejme pripravujem zmluvy na zajtrajšie schôdzky, aby som nakŕmil seba, rodinu aj akcionárov. Linda dala pred chvíľou po obede spať obe deti a potom so mnou vypila kávu. Na tykanie. A aspoň som prišiel na to, že máme niektoré veci spoločné. Napríklad bolesť krčnej chrbtice, ona ju má z toho, ako sa naťahuje s deťmi a ja z neustáleho sedenia v aute, za stolom alebo na poradách.

Klopem do klávesnice, keď zrazu na svojom krku ucítim niečie ruky. Logicky sebou šklbnem. "Kľud Jarko, to nie je žiadna lesná víla, len ja, Linda. Urobím ti masáž," smeje sa mi naša opatrovateľka za chrbtom. Lindine šikovné ruky môžu za to, že za chvíľu zatváram počítač a idem s hlavou do mierneho predklonu. Mám zatvorené oči a cítim, ako mi stuhnutosť za krkom povoľuje. Je to veľmi príjemné. Zrazu jej dlaň ide dole po mojom chrbte až ku krížom. "Tam ma to nebolí Linda," otočím sa.

"To viem. V celom tele je všetko prepojené. Takže keď ti namasírujem bedrá, prestane ťa bolieť hlava," hovorí vážne Linda. Ľuďom zvyčajne nedôverujem a podozrievam ich z postranných úmyslov. Mladé dievča, ktoré mi chce bezstarostne pomôcť, ale verím všetko. Do doby než jej dlane prechádzajú cez môj krk, prsia a brucho. Mám na sebe tričko a rifle. Dlaňou ma prejde niekoľkokrát po bradavkách a mňa to pošteklí a vzruší. Zase sa otočím a chcem niečo povedať, než to stihnem tak mi jej dlaň prejde cez rozkrok. Rifle mi tesne obopínajú telo a stačia len dva jej dotyky, ktoré odštartujú moji erekciu. Začínam tvrdnúť, a to tak, že mám pocit, že rifle prasknú a penis z nich vystrelí von.

Pocit sa za chvíľu stane realitou. Naozaj mi vystrelí von. Ale to preto, že rifle si sťahujem pod kolená sám a jej ruky ohŕňajú moje trenírky. Stojí mi ako veľká tvrdá a lesklá tyč. Lindine ruky stále na mojom tele pracujú zozadu a pre mňa to už trvá dlho. Nemôžem sa dočkať, a tak urobím pohyb na otáčavej stoličke o stoosemdesiat stupňov. Zrazu stojí Linda predo mnou. Má na sebe biele tričko, ale inak nič. Jej nohavičky ležia pohodené pri dverách do miestnosti.

Trochu se to zvrtlo

Vyzlieka si zvyšok oblečenia a za chvíľu sedím na stoličke nahý. Linda nie je naozaj pekná, ale ma vzrušuje tá situácia a jej šikovné prsty. A jazyk. Kľaká si predo mňa a dvoma prstami sťahuje kožičku na mojom, na kameň stvrdnutom, penise. Objaví sa naliaty veľký červený žaluď. Lindin jazyk po ňom najprv jemne poklepkáva a potom ho olizuje ako zmrzlinu. Pritlačí jazykom na uzdičku a trie. Po chvíli, keď už ho mám dostatočne mokrého od jej slín, otvára pusu a penis do nej ľahko vkĺza. Saje mi ho a cítim, ako mi v ňom začína nebezpečne šklbať. Chcem ju odstrčiť, keď zrazu od dverí začujem šramot.

Manželka prišla skôr z práce. Zákazník jej odriekol schôdzku a chcela si prácu dorobiť doma, ako mi neskôr povedala. Teraz stojí pri dverách a pozoruje nás. Vidí, ako kľačím na kancelárskej stoličke a naša opatrovateľka má môj tvrdý penis vo svojej puse a fajčí mi ho. Zarazím sa a neviem, čo mám robiť. Linda si mojej ženy nevšimla a pokračuje. Naše pohľady sa stretnú a v ženiných očiach uvidím vzrušenie. Všimne si pohodené pestúnkyne nohavičky pri dverách. Berie si ich do ruky. Privonia a začne sa s nimi maznať, otiera si ich o nos aj tvár. Siaha si pod sukňu a vyzlieka si svoje tangá. Hodí ich smerom ku mne. Obratne ich chytím a teraz privoniavam ja. Sú navlhnuté. Cítim z nich zmes potu a jej štiav.

Linda si všimne, ako sa maznám so spodným prádlom, ktoré nie je jej. Moju ženu pri dverách zbadá až vtedy, keď sa ku mne otočí chrbtom a nasadne na môj tuhý penis. To už má manželka sukňu dole, s otvorenými ústami v podrepe divoko masturbuje. Všetka žiarlivosť je preč, napätie v miestnosti by sa dalo krájať. Cukánie v mojom penise stále silnie. Uchopím Lindu za boky a nabodnem ju na svoj penis ako pokrčenú bábku. Opatrovateľka vzdychá vzrušením, keď v tom sa od dverí ozve: "Šukaj ho. Rob Linda. Poriadne mu to urob." Prestaneme a ľahnem si na zem. "Vyfajči mu ho. Chcem vidieť, ako mu ho zase olizuješ," ozve sa zase od dverí. Opatrovateľka si berie do úst zase môj naliaty penis. "Musím vidieť to semeno. Ako ním vystrieka tú tvoju pusinku. Ako ti potečie po brade. Tak rob."

Linda kľačí a spracováva mi ho jazykom. V tom zavyje rozkošou, keď ucíti prsty mojej manželky v kundičke. Tá v nej jazdí čoraz rýchlejšie a rýchlejšie. Všetci traja sa blížime pomaly, ale isto, k vrcholu. Prvý budem ja. Opatrovateľka má doširoka otvorené ústa, v dlani zviera môj cukajúci sa penis a poctivo mi ho honí. Zrazu sa na špičke žaluďa objaví prvá kvapôčka a za ňou vyšľahne dlhý biely bič. Semeno jej strieka do úst a steká jej po brade. Snaží sa ho prehĺtať, ale je ho toľko, že to nestačí a počujem ako, sa zakuckává. Pri prvom zakašľaní začujem tlmený výkrik mojej ženy, ktorá sa urobí tým, ako si dlaňou neustále tvrdo trie svoj klitoris. Len o pár sekúnd začujem "Už," ktoré unikne z úst Linde.

Vyčerpaní chvíľu sedíme na zemi a rozprávame sa. Manželka pritom Linde utiera svojimi tangami moje spermie, ktoré má rozmazané po brade aj po prsiach a Linda zase tých niekoľko kvapôčok utiera svojimi nohavičkami pod nami. Pritom sa dohovárame na tom, ako zladiť čas tak, aby sme sa mohli hrať, keď naše deti budú nabudúce zase spať.

Tiež si chcete s niekým užívať, až dáte deti spať? Nájdite si niekoho na sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.