Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trest za neveru

15.október 2020
Trest za neveru

Keď mi bolo pätnásť, dostala som sa na prázdniny k dedovi. Rodičia ma varovali, že je prísny, ale toto som si vážne nepredstavovala...

Skoro každý deň som dostávala cez zadok, musela som sa vyzliecť donaha, prehnúť cez stoličku a počítať rany, ktoré som paličkou dostávala. Dedo mal pevnú ruku, často som napočítala aj tridsaťpäť, a keď som si navečer v zrkadle prezerala boľavú riťku, bola pruhovaná ako zebrí zadok.

Keď som si potom ale celú udalosť znovu vybavovala pod perinou, pocítila som zvláštne vzrušenie. Zišla som pritom rukou do lona, ​​bolo tam vlhko, a pomaly som krúžila prstom po mojom klitorise až do chvíle, kedy som sa roztriasla v prvom orgazme. Trochu som sa toho zľakla, ale bolo to tak príjemné, že som si to túžila zopakovať. Predstavovala som si pri tom, ako sa nahá prehýbam cez stoličku, v duchu som počula hviz prútenej trstenice... A na druhý deň som schválne hnevala, aby som dostala cez zadok. Na tieto prázdniny som nikdy nezabudla a vždy som podvedome túžila si to zopakovať.

V devätnástich som sa potom ale zoznámila s Honzom, šťastná ho milujem, lenže on mňa tiež, a láska je pre neho len hladenie a odpúšťanie. Skúšala som ho nejako vyprovokovať, napríklad mu neprať a nevariť, ale on sa to všetko rýchlo naučil sám a začal to robiť. Nakoniec som mu poliala nádherne vypracovaný projekt a rovno povedala, že to zaslúži dvadsaťpäť, ale on sa len usmial, pobozkal ma a začal znova. Za dva mesiace k nám prišiel na návštevu jeho kolega z práce. Bol to krásny čiernovlasý chalan a ja som dostala nápad. Honza zrovna odišiel na nejaký veľtrh, keď som ho zavolala a pozvala k nám. Lukáš prišiel v obleku s kyticou ruží ako nejaký ženích, dala som ich do vázy a od prvého okamihu som ho začala zvádzať. Uvádzala som ho do rozpakov dvojzmyselnými narážkami a potmehúdsky sa pritom usmievala.

Bolo na ňom vidieť, že ho to vzrušilo. Keď otváral víno, zmizla som do kúpeľne a stiahla si nohavičky. Potom už stačilo len prevrátiť pohár, zohnúť sa pre ňho a vytrvalo utierať víno, aby na koberci nezostal ani fľak. Lukáš uprene pozoroval môj sľubne sa vrtiaci zadoček, a ja som si pomaly vykasávala sukňu stále vyššie, až bolo vidieť už skoro všetko. Lukáš sa ku ma nakoniec sklonil a nečakane mi vkĺzol prstom do zadočku. V tú chvíľu mnou prešla vlna zmyselnej energie. Ale to už jazykom prechádzal po mojej kundičke, vnikal hlbšie a hlbšie, a ja som myslela, že snáď zhorím vášňou.

Trest za neveru

Lukáš spoznal, že sa blíži môj vrchol, rozopol si nohavice a vkĺzol do mňa tak krásne ľahko, ako som to ešte nikdy nezažila. Mrdal ma tvrdo a rytmicky zozadu, rukami pritom dráždil môj klitoris a bradavky a tlačil ich tak, že to niekedy aj zabolelo, a bolo to potom ešte oveľa krajšie. Čoskoro som vybuchla v šialenom orgazme a vzápätí som na svojich polkách zacítila jeho spermie. Nariekala som, že ho nemôžem prehĺtať, ale Lukáš ma prevalil na koberec a ľahol si nado mňa tak, že som jeho vtáka mala rovno v puse. Vsunul mi ho tam - nie, ja som mu ho nefajčila, to on ma tvrdo a rytmicky mrdal do pusy. Cítila som ho až v krku, keď do mňa striekal, mala som pocit, že sa dusim a to ma vzrušovalo ešte viac.

A práve v ten moment som počula z chodby cvaknutie dverí. Lukáš si nevšimol ničoho a ja som zavzlykala o niečo viac, aby to zostalo tak. Hneď na to sa nad nami ozval Honzov hlas: "Čo to je?!!!" Lukáša Honzo doslova vykopal von, našťastie oblečenie hodil za ním, inak by chudinka ani nedošiel domov k žene. Celá nadržaná som čakala, kedy ma udrie, ale on sa len dlho pozeral a potom odišiel späť do kuchyne. Bola som z toho príšerne nešťastná, veď som to vlastne všetko robila kvôli nemu a vždy som ho nepríčetne milovala.

Na druhý deň som čakala dlho do noci, kedy sa vráti. Prišiel až po polnoci, a sotva za ním zaklapli dvere, zavolal si ma. "Zobuj si topánky!" rozkázal. Bolo vidieť že má riadne vypité, ale poslúchla som, úloha slúžky ma náramne vzrušovala. Odišli sme potom do kuchyne a Honza povedal, nech vyberiem zo šuplíka najväčšiu varešku. Cítila som, že to najlepšie na mňa ešte len čaká. Položila som na stôl najväčšiu varešku v našej domácnosti a posadila som sa. Honza sa opýtal čo by som urobila, keby mi zahol on. "Zbila by som ťa ako psa," odpovedala som bez váhania. "Tak poď!"

Dovliekol ma za vlasy do spálne. "Vyzleč sa donaha!" rozkázal mi. Urobila som to, a keď zo mňa spadol posledný kúsok odevu, potili sa mi ruky trémou za Honzu. Siahol do tašky a vytiahol odtiaľ povraz. Hrubo mi zviazal ruky za chrbát a ohol ma cez kreslo. To už moja milostná šťava stekala po stehnách. "Drž!" povedal a začal.

Rany dopadali jedna za druhou, boli veľmi silné a strašne vzrušujúce. V najlepšom odhodil varešku, strčil mi tvrdo do prdelky vibrátor a šukal moju zadnú dierku, až som tou šialene vzrušujúcou bolesťou kričala, potom si stiahol nohavice a vrazil do mňa šialene brutálne a nedočkavo svojho vtáka. Tak krásne moju pičku ešte nemrdal. Rany na prdelke ma pálili a boli nádherne horúce, a Honzov penis ma drvil a zahrieval zvnútra. Keď som sa vášnivo urobili, pohladil ma a pobozkal, a všetko bolo zase odpustené. Ale varechu, bičík má od tej doby vždy po ruke.

Radi by ste zažili nejaké drsnejšie hrátky? Zaregistrujte sa na sex zoznamke a zoznámte sa.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.