Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trest pre najlepšiu kamarátku

1.marec 2017
Trest pre najlepšiu kamarátku

Keď sa moja najlepšia kamarátka rozhodla podvádzať svojho priateľa, ešte k tomu so mnou, využil som to naplno. Bolo ju treba predsa potrestať za jej neveru. Prečo nespojiť príjemné s užitočným?

Za posledný týždeň som Sisu nevidel ani raz. Vzhľadom na všetky pracovné povinnosti a na to, že jej priateľ sa práve vrátil z dvojmesačnej cesty do zahraničia sa to dalo čakať. Aj napriek tomu to bolo pre nás oboch zvláštne, posledných pár rokov sme boli na sebe neustále prilepení. Zvykla ma volať svojim bratom, no odkedy si láska jej života zbalila kufre, začalo to medzi nami iskriť. Zvyčajne sme vybehli po práci na kávu alebo som jej robil šoféra keď šla s kamarátkami do baru, takže na žiadne intímnosti nebol čas a ani príležitosť. Každý večer ma však prekvapila šteklivými správami či fotkami. Nikdy som nenamietal, dokonca som všetko opätoval, aj keď som dobre vedel že by sme to robiť nemali. Kde začína nevera? A kde sa z milujúcej priateľky stane prefíkaná mrcha? Vedel som aké to je byť podvedený, a tiež som vedel, že ak ju za to nepotrestám ja, neurobí to nikto.

Mali sme sa stretnúť pred našou obľúbenou kaviarňou. S obsluhou sme si obaja tykali, vždy pre nás rezervovali malý gauč v rohu nefajčiarskej miestnosti. Obzvlášť dnes ma ponuka súkromia nesmierne tešila. „Marek! Príde mi to ako roky!“ Skočila natešená na mňa a silno ma objala. Jej veľké prsia lezúce z tenkého tielka som cítil na svojich, rukou som jej prešiel po chrbte a chytil ju za zadok. „Aj ja ťa rád vidím.“ Povedal som a stlačil jej zadoček najsilnejšie ako som mohol.

„Prestaň, dobre vieš že tu už mám muža. Na tieto veci si mal dosť času, aj tak si nič nestihol.“ Úsmev z tváre jej nemizol.  „Vieš ako sa hovorí, radšej neskoro ako nikdy.“ Nahlas sa rozosmiala no nevyslovila jedinú námietku. Vošli sme do kaviarne, na gauči sa ku mne pritlačila tak tesne, že som sa nemohol ani pohnúť. Stále sa usmievala a rozprávala o novom odšťavovači ktorý jej darovali rodičia. Nepočúval som ju. Celý čas som nenápadne sledoval jej výstrih, vypracované bruško, predstavoval si ako pred sebou vidím krivky jej tela z fotiek. Už teraz mi stál. Všimla si to až keď nám priniesli kávu a rozosmiala sa tak silno, že si obliala nohavice.

„To si snáď robíš srandu, naozaj sa ti tu postavil?“ Povedala dosť nahlas. V tejto časti podniku sme však boli chvalabohu sami. Zobral som zo stola vreckovku a prešiel ňou po malom fľaku na Sisinom stehne. „To máš za to, že mi posielaš také hovadiny. Potom sa na teba neviem ani pozrieť bez toho, aby som videl tvoje nahé kozy.“ Obaja sme sa nahlas smiali až kým som rukou nezašiel do jej rozkroku. Od jej krásnej pičky ma delili iba jej rifle a vreckovka, necítil som nič no aj tak som silno zatlačil a začal šúchať zhora na dol. Úsmev jej zamrzol a darovala mi nechápavý pohľad. „Nemyslíš si, že zachádzaš priďaleko?“

„Zájdem tak ďaleko, ako len budem chcieť.“ Pritlačil som ešte silnejšie, zabolelo ju to a oprela sa o moje rameno. Nohy pod stolom roztiahla, videl som na nej aká je nadržaná. Pohladkala moje napnuté rifle. Pokúsila sa rozopnúť ich no zastavil som ju. „Mali by sme ísť.“ Povedal som a nalial do seba horúcu kávu. S jej rukou na mojom nedočkavom kamarátovi sa šoférovalo príšerne. Konečne sme zastali pred bytovkou, cestou vo výťahu ma bozkávala, smiala sa a šibalsky sťahovala svoje tielko nižšie a nižšie. Darovala mi tak úžasný pohľad na jej plné prsia. Nevedel som sa dočkať, kým z nej všetky tie handry strhnem.

Nadržaná kamarátka

V byte dostala iba pár sekúnd na to aby sa vyzula. Pritlačil som ju o stenu, vyzliekol jej tielko aj podprsenku a začal lízať jednu jej bradavku, zatiaľ čo s druhou som sa hral prstami. Tíško vzdychala a hrala sa mi s vlasmi. Chytila moju tvár do rúk a dala mi niekoľko vášnivých bozkov. Kľakla si na kolená a s chuťou mi začala vyzliekať rifle. Myslel som že vybuchnem. Najskôr mi jemne oblízala žaluď, napľula si na dlaň a začala ma honiť. Druhou rukou sa hrala s mojimi guľami, ani som nedokázal vnímať čo presne robí, bolo to jednoducho úžasné. Vložila si ma do úst a pozrela sa mi do tváre. Nepamätám si, kedy naposledy som bol tak strašne nadržaný. Poznal som ju tak dlho a predsa som až teraz začal zisťovať, čo sa v nej ukrýva.

Vystrela sa a nastavila svoje krásne prsia, držala ich tesne pri mojom penise. Najskôr som ním len kĺzal okolo jej bradaviek a potom som ho zasunul medzi ne. Držal som ju za vlasy a ona s vyplazeným jazykom čakala, kým sa jej môj žaluď dostane pri ústa. Ak by mohla, smiala by sa aj teraz. Čo je také vtipné na tom, že ju rozjebem viac než by kedy dokázal jej priateľ?

Keby som pokračoval, bol by som hotový do pár minút. Najviac som sa však tešil na jej horúcu mušličku. Prinútil som ju postaviť sa a odtiahol som ju preč z predsiene. Vyzliekla si nohavice, bola naostro. Vôbec ma to neprekvapilo. Sotil som ju na posteľ a začal som ju lízať. Prstom som prechádzal od jednej dierky k druhej, sal som jej klitoris a strčil jeden prst do každej. Zvíjala sa a vzdychala, po chvíli som prešiel ústami opäť na jej prsia a prsty celé od jej šťavičky som jej strčil do úst. Dala sa na štyri, ešte chvíľu som ju lízal a strelil jej takú na zadok, až zakňučala od bolesti.  Dal som na kolená rovno za ňu a žaluďom prechádzal po jej zadnej dierke. Trochu som pritlačil, bol som zvedavý ako zareaguje. Prekvapilo ma ako poslušne držala, dokonca tlačila celým svojim telom proti mne.

„To si necháme na neskôr.“ Uškrnul som sa a strelil jej ešte jednu. Pomaly som vchádzal do jej premočenej pičky, zvíjala sa a prudko dýchala. Takmer sa mi do nej ani nevošiel, dávala jasne najavo ako veľmi ju to bolí. Bolo mi to úplne jedno, chytil som ju za boky a prirážal ňou o seba. Silno som stlačil jej prsia a hýbal sa v nej najrýchlejšie ako som mohol. Už som cítil ako ma jej sladká mušlička začala zovierať silnejšie a silnejšie, rýchlo som ho vybral a otočil som ju tvárou k sebe. V sladkých očkách sa jej leskli slzy, to ma vzrušilo ešte viac. Aspoň sa už tak sprosto nesmiala. Miesto toho sa na mňa pozrela veľmi sklamane: „Veď som už skoro bola!“

„Myslíš že sa urobíš bez môjho dovolenia?“ Tón môjho hlasu ju vystrašil, dal som jej poriadnu facku po ktorej sa už ani neodvážila pozrieť mi do očí. Naznačil som jej, nech dá nohy za hlavu, chodila predsa na gymnastiku. Vrážal som do nej až po koreň a sledoval ako jej po tvári tečú slzy. Prstami som kĺzal po jej klitorise, o chvíľku som zase cítil jej pevné zovretia. Úplne som prestal so všetkým čo som robil.

„Prosím!“ Zakričala naozaj nahlas. Povedal som si, že jej konečne doprajem. Gule mi narážali o jej zadoček, bol som celý spotený a skutočne narobený. Keď som videl ako sa podo mnou myká a kňučí, zabral som ešte viac. Konečne sa urobila. Zvoľnil som tempo, nechal som ju, nech sa vydýcha a znovu som si ju otočil chrbtom k sebe. Mal som ho stále neskutočne tvrdý, začal som pomaly vchádzať do jej zadnej dierky. Viac krát mi povedala aby som prestal ale ja som ju úplne ignoroval. Už predsa dostala čo chcela, bol rad na mne. Celý čas kričala a plakala, prišlo mi jej trochu ľúto. Radšej som spomalil a užíval si aká je krásne úzka. Cítil som, že čoskoro budem, no nepovedal som jej ani pol slova. Všetko skončilo v jej krásnom zadočku.

Obaja sme boli veľmi unavení, odišla do kúpeľne bez toho aby mi čokoľvek povedala. Keď som počul vodu, vošiel som za ňou a odostrel záves na sprche. Skočil som tam k nej a pomohol jej umyť sa. Najradšej by som si dal ďalšie kolo, Sisa však ledva stála na nohách. Obliekla sa a nasratá odišla z bytu. Ďalší deň sa bez ohlásenia ocitla pred mojimi dverami, dávala mi dlhú prednášku o tom aký som hajzel a že nemôže pochopiť prečo som jej to urobil. „Pretože na kurvy treba tvrdú ruku.“ Štekol som na ňu a začal ju znova vyzliekať.

 

Našli ste si už najlepšiu kamarátku v erotickej zoznamke? Pozrite sa na krásky z Prešova či Trnavy.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.