Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trest pre hriešnicu

10.august 2023
Trest pre hriešnicu

Príbeh, ktorý Vám chcem napísať sa začal odvíjať pred dvoma rokmi a pravdepodobne zaň budem trpieť už celý život. Bola som šťastne vydatá už 16 rokov a svojim manželom Stanom neustále obstaravána, hlavne v posteli.

Boli sme obaja totiž sexom posadnutí, a pretože ma Stano pichal plne k mojej spokojnosti (skoro denne), nikdy som ani len myšlienkou nemyslela na to, že by som si mohla nechať prejsť pičku niekým iným. Som úplne normálna ženská a mám iba jednu prednosť, na ktorú chlapi dosť letia, a to sú moje prsia. Deti nemáme, takže mám pekné tvrdé štvorky, ktoré ešte vhodnou „pushapkou“ zväčším o 1-2 čísla. Už som zažila ruky niektorých nadržencov na svojich kozičkách, ale vždy som si s nimi vedela poradiť a rýchlo ich odpálkovala.

Ale teraz som podľahla. Stano už bol týždeň na školení a hoci môj vibrátor každý večer vrnel v mojej kundičke, bola som nadržaná až hrôza. Aby som tú svoju nadržanosť vyhnala z hlavy, rozhodla som sa, že pôjdem upratať našu pivničnú kóju. Prechádzam úzkou uličkou a zrazu začujem tlmené výkriky a stony. Poznám tieto zvuky, tu niekto šuká! Som zvedavá a závistivá, chcem to vidieť a potichu hľadám pivnicu, z ktorej sa tieto zvuky línu. A už ho mám! Roman z 2. poschodia (myslím, že má 18 rokov) si naháňa vtáka! Ale akého! Je to vták ako hrom, ani v ruke ho nemôže objať – Ježiši ja by som šukala!

Je to silnejšie ako ja, vtrhnem do pivnice, povalím Romana na zem, stiahnem nohavičky a už nasadám na ten jeho kôl. Kundu mám slušne premazanú, takže aj napriek jeho veľkosti ho do nej za chvíľu vpravím až po gule. Roman ma chytá za kozičky a slušne ich krčí, aj keď by sa mi to páčilo viac priamo na nahom tele. "Pani N. ja už budem striekať." "Áno, nastriekaj to do tej hladnej kundy," a narážam sa stále na tú ohromnú kládu. A potom prišla explózia, semeno, ktoré sa z jeho chvosta valilo v kusoch mi bičovalo steny maternice a ja som vyvádzala ako mladica a striekala svoju miazgu zároveň s ním. A hopsám na ňom ďalej a Romanovi vôbec neklesá, šukáme ďalej a ďalšia spoločná explózia! Chcela by som zmeniť polohu, ale v týchto stiesnených podmienkach to nejde a tak pozývam Romana k sebe domov.

Ťahám ho do kúpeľne, v momente sme obaja nahí a sedíme spolu vo vani. Voňavý kúpeľ nám robí dobre, Romanovi opäť stojí a ja mám tvrdé bradavky ako kamienky a v kunde zmätok ako nikdy v živote. Šukám toho mladého vo vani, ale keď začne kričať, že už zase bude, rýchlo z neho zleziem a ťahám ho do spálne. Tu zaujímame polohu 69 a orálne sa vzrušujeme až do vyvrcholenia. Ten chlapec tam toho opäť mal, že ma to skoro udusilo! "Pani N., môžem Vám cmúľať kozičky?" "Som Viera a môžeš si so mnou robiť, čo chceš," šepkám a hladím veľký chvost. Obrába mi kozy a stále ich chváli, aké sú krásne, a chvost už má opäť tvrdý ako skalu. "Poď na mňa," lákam ho k misionárskej polohe a pomaly si zasúvam jeho palicu do kundičky, ale Roman zrazu prirazí a ja omdlievam slasťou práve prechádzajúceho kundieho blaha.

Roman odo mňa odchádzal neskoro večer a ja som ho zasvätila snáď do všetkých tajov peknej šukačky. Než som zaspala, mala som síce malé výčitky svedomia, ale fakt naozaj malé. A na druhý deň som ho opäť hľadala v pivnici. Síce si nehonil penis, ale čakal, aby som na ňom mohla hopsať ako na koníčkovi. Stano stále nebol doma, takže pokračovanie sa odohrávalo v našej spálni. Ďalší deň sme práve dorazili v pivnici k nášmu prvému vrcholu, keď nás vyrušilo zakašľanie. Bol to starý V., asi bol pre niečo v pivnici.

Erotická poviedka Trest pre hriešnicu

Keď odišiel, chceli sme ísť opäť ku mne, ale včas som zaznamenala, že práve pred vchodom parkuje auto môjho muža. Rýchlo som bežala domov a chcela z kundičky vymyť Romanove spermie, ale nestačila som to! Stano vtrhol domov ako uragán a už ma tlačil ku kuchynskej linke. Dlho ma bozkával a šepkal, že už snáď vystrekne, ako je na mňa nažhavený. Stála som tak ako obarená, a keď mi Stano hrabol medzi zdurené pysky a jeho ruka bola úplne mokrá, skamenela som hrôzou. "Oú, ty si tiež už pekne premazaná, tešila si sa na Stáníčkovho čuráčka, však?" Narval ho do mňa a prcal, akoby mu išlo o život. Za chvíľu už zo mňa odkvapkávalo semeno môjho muža zmiešané so semenom môjho mladučkého milenca a mojím kundím mazom. Stanno miluje vylizovanie semena z pičky, a tak mi ju dosucha vylízal a po dobrej večeri sme odišli pokračovať do spálne. Bola to búrlivá noc a ja som na druhý deň chodila s nohami široko od seba.

Roman ma stále bombardoval, ale odmietala som ho. Až jedného dňa, keď Stano ľahol s nejakou virozou, som neodolala, a pretože bol Roman sám doma, odišla som z pivnice pokračovať k nemu domov. Zdržala som sa pekne dlho, Roman bol nadržaný a ani ja som neodolala tomu jeho a mala som šťastie, že Stano stále spal. Romanovi som pridržala ešte niekoľkokrát, ale už ma to s ním nelákalo, Stano bol síce starší, s menším cirákom, ale vedel byť vynaliezavejší! Roman to nakoniec pochopil a mala som relatívne pokoj. Denné aj nočné šukačky s manželom mi dávali zabrať a ja som o nejakého milenca už vôbec nestála.

Až jedného dňa u nás zazvonil starý V. "Čo potrebujete?" spýtala som sa slušne. „Mlieko,“ štekol na mňa, čo u neho nebolo zvykom. Asi má zlú náladu, povedala som si. Idem do chladničky pre mlieko, ale on zrazu stojí za mnou, začne mi masírovať prsia a šepká: "Chcem mlieko z tých tvojich kôz, ty čubka." "No dovoľte," ohradzujem sa, ale nestačím dohovoriť a už mi ukazuje pár nie veľmi vydarených fotiek z pivnice, kde šukám s Romanom. "Alebo to mám radšej ukázať Stanovi?" Ani môj plač ho neobmäkčil, trval na svojom, budem mu kedykoľvek bude on chcieť po vôli. "Má to však Vierka háčik, haha mne už sa totiž nepostaví vieš, tak Ťa budem šukať všetkým, čo mám rád, hahaha." Smial sa ako blázon a ja som sa triasla rozrušením, ale asi aj zároveň vzrušením, čo so mnou to staré prasa bude chcieť robiť.

Tentokrát sa nabažil lízaním mojej pičky, ktoré vedel tak bravúrne, že som ho 2x obdarovala svojim nektárom a on len konštatoval: "Tak vidíš ty kurva, že sa Ti to páči aj so starým dedom čo? Máš rada extrémy čo? Najskôr mladý, ktorý by mohol byť Tvoj syn a teraz starý otec, ktorý by Ti mohol robiť naozaj starého otca." Starý V. nerobil snáď nič iné ako šmíroval pri okne. Akonáhle Stano niekam odišiel, už som ho mala u nás. Je pravda, že tie jeho hrátky sa mi veľmi páčili, a keď sa nabažil moje kundičky a presídlil k riťke, bola som v siedmom nebi. Stano mi síce občas vyhovie a „vyšuká“ ma do análu, ale nie je z toho práve odviazaný. To starý V. ma šuchtal síce rukou, ale perfektne!! A keď dokonca nastavil svoj síce zvraštený, ale pekne nadržaný zadok na mrdanie, vyčíňala som ako zviera. Čo ja mu do tej riti všetko narvala! Reval ako býk, ale stále ma chválil!

A tak bez toho, aby Stano niečo tušil, ja už dva roky od starého V. prijímam trest za svoju neveru. A viete čo je najhoršie? Ja ten trest prijímam veľmi rada.

Mladých aj starších mužov nájdete na našej online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.