Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Talianske milostné hrátky vs. manželský sex

14.apríl 2023
Talianske milostné hrátky vs. manželský sex

V septembri toho roku, keď sa manželka Iveta vrátila z desaťdňovej služobnej cesty v Taliansku, bolo ešte stále sparné popoludnie, takže mala na sebe len ľahké letné šaty. Vyzerala jednoducho skvele, ľahko opálená, usmievavá, nikto by jej nehádal štyridsiatku. Pri bližšom pohľade však boli v jej očiach predsa len znateľné stopy únavy.

Na tom ale nebolo nič divné – jednanie so zákazníkmi vo veľkej horúčave, noci v hoteli v izbe s klimatizáciou, v ktorej, ako som vedel, trpela klaustrofóbiou, a potom zdĺhavá preprava na letisko, odbavenie a let.

Pri bozku som z jej dychu ľahko vyvodil, že si musela poriadne zadať dobrého trunu. Mala tiež trochu zotrelú artikuláciu a tak nejako divne sa aj pohybovala. Keď si pri vybaľovaní darčekov pridrepla ku kufru, zazrel som medzi roztvorenými stehnami biely klin nohavičiek. Prinútil som sa, aby som sa tam nepozeral, ale zároveň som cítil vzrušenie. Predstava, čo sa pod nimi skrýva, ma vždy dokázala vyrajcovať. Ostatne žiadny div, už dlho sme spolu nemali intímny styk.

Zatiaľ čo Iveta odišla do kúpeľne, aby zo seba zmyla únavu z cesty, pripravil som rýchlo niečo na večeru. Po jedle sme sa uvelebili v kreslách, jedným okom sme sledovali televíziu, ale hlavne sme sa rozprávali, lepšie povedané, Iveta rozprávala o svojich zahraničných zážitkoch. Zároveň sme v dosť ostrom tempe popíjali talianske víno, ktoré nesmelo medzi suvenírmi z Talianska chýbať. Len ťažko som sa ale sústredil na jej rozprávanie. Skôr som sa zaoberal predstavami nahého tela, skrytého pod nočnou košeľou a kúpacím plášťom. Navyše zakaždým, keď si preložila nohu cez nohu, dala mi možnosť uvidieť nielen nádherne oblé koleno, ale aj časť pružného a pevného stehna.

Iveta si moje kradmé pohľady musela povšimnúť, iste si ich dokázala správne vysvetliť, napriek tomu sa však rozhodla ma trochu potrápiť. Po nejakej dobe sa zdvihla a oznámila mi: „Som nejaká unavená. Idem si ľahnúť,“ hneď mi ale dala nádej: „Pôjdeš tiež?“

Keď som za ňou prišiel do spálne, ležala vo svojej posteli na boku a čítala si. Na prvý pohľad to vyzeralo, že opäť vyjdem naprázdno, že o nejaké milostné hrátky nemá záujem. Tvárila sa, že ani neregistruje to, že som otočil kľúčom v zámku. Ľahol som si za ňu, poodhrnul som prikrývku a pritisol sa celým telom k jej. „Chcem ťa. Strašne po tebe túžim. Už som ťa veľmi dlho nemal,“ zašepkal som jej do ucha a začal ju bozkávať na krk a ramená. Zároveň som sa pokúsil vyhrnúť jej nočnú košeľu.

Nijako mi to neuľahčila, takže som jej musel jednou rukou trochu nadvihnúť a druhou postupne dostať okraj košele až k pásu. Pozrel som sa dole na veľké plné pologule jej obdivuhodnej riti. Akonáhle som ich stisol v dlaniach, predsa len položila knižku a otočila sa tvárou ku mne. Vzápätí jej obratný jazyk prenikol do mojich úst; zotrvali sme tak v dlhom francúzaku. Náhle dýchala rýchlejšie a horšie, čo u nej vždy bola neklamná známka rastúceho vzrušenia.

Ako som sa pritisol k Ivetinmu telu, môj chvost sa vztýčil a napol látku pyžamových nohavíc ako stan. Nechal som ho vykĺznuť z rázporku a zadĺbal ním do jej podbrušku. Na citlivom žaludi som pocítil hladkosť jej slizníc. (Od určitej doby si moja manželka kundu starostlivo vyhoľovala, na čo som si nakoniec s ťažkým srdcom zvykol.) „Počkaj chvíľu,“ povedala Iveta, posadila sa a dala si dole nočnú košeľu. Ponúkla mi tak dvojicu svojich stále pevných kôz s veľkými dvorcami a so stoporenými bradavkami na bozkávanie, sanie a olizovanie. Zároveň som sa preberal krásou medzi jej nohami. Ohmatával som pysky, nabehnuté a slizké od jej štiav, trel som klitoris, zachádzal som niekoľkými spojenými prstami do vnútra kundy. Iveta ma medzitým uchopila jednou rukou za vtáka a druhou za gule. Začala mi ho honiť, najprv zvoľna, potom stále rýchlejšie, až sa jej ruka len kmitala.

Pocítil som, že by som touto cestou veľmi rýchlo dospel k orgazmu. A to som zatiaľ nechcel dopustiť. Prevrátil som sa preto na chrbát a s čurákom trčiacim do vzduchu som čakal, až sa Iveta nado mnou uvelebí k polohe 69. Pokľakla na jedno koleno, druhú nohu pokrčenú. V tejto polohe potom sklonila hlavu k môjmu nástroju. Schmatla ho do ruky a zastrčila si ho do pusy. Olizovala žaluď, ktorý úplne obnažila tým, že stiahla kožičku až pod obruč. Prechádzala jazykom po celej dĺžke chvosta - ku guliam a zase hore. Obomkla chvost perami a dvoma prstami si ho vháňala do úst a von. Hlasno pri tom hekala a nariekavo stonala.

Ja som zatiaľ pozdvihol trochu hlavu ku kunde svojej manželky, ktorú som mal v tejto pozícii ako na dlani. Zatiaľ ešte úplne zlepené malé pysky viseli vlastnou váhou. Najviac zo všetkého pripomínali kohúti hrebienok. Ľahko som do nich cvrnkol, takže sa zahúpali. Zdali sa mi nejako väčšie, než bývali obvykle. Doširoka som ich roztvoril a odhalil tak ústie pošvy. Na jeho leme boli zreteľne vidieť drobné krvavé prasklinky a odreniny. Celý vstup do pošvy bol nadmerne zdurený a do červena zapálený. Okamžite ma napadlo jediné vysvetlenie: muselo to byť od prehnane náruživého prcania, takpovediac až do sucha. V duchu som si predstavil tú kládu (alebo snáď klády?), ktorá po dlhé hodiny prechádzala Ivetinu kundu, takže nakoniec už prestala dostatočne mazať. Iné vysvetlenie pre to, čo som videl, jednoducho nebolo. Uvedomil som si, že by som mal pociťovať pohoršenie nad zjavnou manželskou neverou, navyše nie prvú. V skutočnosti ale predstava toho, ako poranenie vzniklo, len zvýšilo moje vzrušenie.

Erotická poviedka Talianske milostné hrátky vs. manželský sex

„To asi musí bolieť,“ pomyslel som si. A hneď som to vyskúšal. Zastrčil som dva spojené prsty do pošvy a prechádzal ju sem a tam. Pritlačil som trochu a zároveň som nenápadne pokukoval po Ivete, aká bude jej reakcia. Nič však na sebe nedávala poznať. Ani na chvíľu neprerušila fajčenie môjho chvosta, len stále prerývane dýchala a vzdychala rozkošou. Priložila prostredník pravej ruky na klitoris a zápästie sa jej rozkmitalo úsilím, s akým ho trela. Ústie kundy a malé pysky sa zmáčali jej šťavami, takže prsty mi vo vnútri jazdili úplne hladko.

Po chvíli sa Iveta presunula priamo nad môj chvost a v kľaku si ho zastrčila do pošvy. Trochu sa predklonila a začala známu jazdu v polohe na koníčka, v obzvlášť vzrušujúcom variante - zadkom ku mne. Všimol som si, že pritom pozorne a s narastajúcim vzrušením v tvári sleduje pravidelný pohyb môjho piestu vo valci, tvorenom jej kundou. Uchopil som ju za kmitajúce polovičky do dlaní a nadľahčoval som ich pri prirážaní. Napriek tomu sa pri každom dopade manželkinej riti na moje brucho ozvalo hlasné plesknutie. Roztvoril som macaté pologule tak, že sa na mňa rozpustilo zadívalo očko medzi nimi. Bolo čistučké, ružové a kakaovo hnedé, zvrásnené, bez chlpov. Náhle sa Ivetin dych rozbehol ešte rýchlejšie, dopady jej zadku sa stali tvrdšími, prsty na klitorise sa ešte viac rozkmitali. Príval rozkoše ju prinútil k hlasným vzlykom a stenám.

Akonáhle sa upokojila, natiahla sa celým telom na mňa, objala ma rukami a s nezastieranou vďačnosťou pokrývala moju tvár horúcimi bozkami. Pritom mi jasne naznačovala, že so mnou ešte neskončila. Ako vždy chcela, aby aj mne „bolo dobre“. Schmatla ma za čuráka, obkrúžila ho prstami pri koreni a začala ho honiť. Keď videla, že sa mu vrátilo predchádzajúce stoporenie, zaľahla naznak, pritiahla roztiahnuté stehná k hrudi a roztvorila si pysky prstami oboch rúk. Odhalila tak zmáčanú, slizkou, ale lákavú dieru, ktorá sa v tej chvíli zdala obrovská. Zároveň ma vyzvala: „Rob, vraz mi ho do tej mojej nerestnej kundy!“

Pomyslel som si len, že s tou nerestnosťou je to naozaj výstižné... A hneď som sa ochotne pustil do požadovanej práce. Pri mrdaní som ju bozkával s jazykom zastrčeným hlboko v jej ústach, zároveň som ju jednou rukou ohmatával striedavo obe kozy. Bola to divoká jazda, pri ktorej naše telá o seba doslova búšili. Sprevádzalo ju obojstranné pridusené stonanie, vzrušený šepot vzrušujúcich slov a plieskanie spodných častí našich tiel, narážajúcich o seba a splavených potom aj Ivetinými milostnými šťavami. Potom som pocítil, ako ochromujúca rozkoš zaplavuje celé moje telo, ako spermie vystupujú až k ústiu močovej trubice. To už som ale striekal a plnil pohostinnú kundu svojej manželky tým blahodarným nektárom.

Keď všetko skončilo, ležali sme ako obvykle natiahnutí na chrbte, Iveta s hlavou na mojom ramene. Po chvíli váhania som sa odhodlal k otázke: „Všimol som si, že si tam dole nejako odretá. Až do krvi. Nebolí ťa to?“ Nemohol som vidieť jej reakciu, vyzeralo to však, že je trochu zaskočená. Potom ale nabrala zhlboka dych: „Čo myslíš? Nič tam nemám. Možno sa mi trochu zapálila kožička. Nič viac. Asi od bielizne, príliš agresívneho prášku na pranie. Neviem. Veľmi to necítim.“ To určite, pomyslel som si, ale ďalej som sa už nevypýtal.

Erotická poviedka Talianske milostné hrátky vs. manželský sex

Na služobnej ceste v talianskom Turíne som si aj napriek pomerne vysiľujúcej práci pri obchodných rokovaniach našla príležitosť k poriadnym sexuálnym hrátkam. Však už som to potrebovala - s manželom to, až na vzácne výnimky, kedy sme boli obaja poriadne pod parou, za moc nestálo. Hneď prvý večer pobytu v Turíne som sa zoznámila s Fulviom, docentom na univerzite, ktorý sa však napriek svojmu akademickému povolaniu vyznačoval úplne neuveriteľnou výdržou – dokázal do toho búšiť celé hodiny. Vtedy sa u mňa prejavil ešte väčší hlad po sexe ako obvykle, čo vyplynulo najskôr z toho, čo sa niekedy označuje ako „posledné zvonenie“.

Ten koniec leta bol v Taliansku obzvlášť horúci. Zatiaľ čo v hoteli poskytovali klimatizované izby pomerne pohodu, na obchodných jednaniach, pri ktorých som trávila väčšinu dňa, to bolo krušné. S obchodnými partnermi a ďalšími priateľmi sme preto museli neustále hasiť smäd – víno tieklo plným prúdom.

S Fulviom som sa zoznámila v hotelovom bare – v tom hoteli patril k organizátorom akejsi konferencie. Hneď na prvýkrát som zažila snáď najvýdatnejšiu súlož vo svojom živote. Môj milenec nezaprel preslávený národný temperament a po krátkej predohre mi predviedol skutočne športový výkon. Nie snáď pokiaľ ide o striedanie polôh, ale predovšetkým čo do dĺžky každého čísla, ktorých ten večer vytočil hneď päť. Navyše ho matka príroda obdarila dlhým a hrubým chvostom, ktorý skvele vyplňoval pošvu a jeho trenie mi tak spôsobovalo nesmiernu rozkoš. V tú noc som zažila hneď niekoľko orgazmov.

Žiadny div, že hneď na zajtra sme si to zopakovali, a to so všetkým všade. A potom každý večer, po väčšinu noci. Fulvio bol ako dobre nastavená „súložiaca mašina“. Jeho výdrž bola neuveriteľná.

Na palube lietadla pri spiatočnej ceste som sa musela dávať dokopy niekoľkými kávami a hlavne panákmi koňaku, aby som bola schopná prehlušiť hlbokú únavu z doslova „premrdaných nocí“. A tiež bolesť v rozkroku, odretá pička pálila ako čert. Ešte na letisku som sa v zrkadle presvedčila, že čo sa týka tváre sa mi to viac-menej podarilo.

Doma tiež všetko prebehlo v pohode. Deti ako obvykle večer odišli za svojimi partnermi, takže sme zostali s manželom sami. Vypili sme dve fľaše vína, ktoré som priviezla, a podľa toho, ako sa na mňa pozeral, bolo zrejmé, že má zase raz chuť na manželskú súlož. Nebola som proti a hneď musím povedať, že sa naozaj vydarila. Dokonca som ani veľmi necítila bolesť odretých miest. Radosť mi ale skalilo to, že sa manžel až príliš vypytoval na stopy, ktoré na mojej pičke zanechal chvost môjho náruživého talianskeho priateľa. Nebola som na také vypytovanie vôbec pripravená, takže mám dojem, že moje odpovede manžela príliš nepresvedčili.

Život potom ale šiel ďalej svojou cestou. Odreniny na pičke sa mi rýchlo zahojili, súlože s manželom boli stále rovnako zriedkavé a nie príliš uspokojivé. Najlepším útočiskom tak zostala masturbácia, pri ktorej som si mohla v mysli premietať nekonečný seriál nemravných „talianskych obrázkov“.

Nielen v Taliansku môžete naraziť na sexuálneho vytrvalca. Keď navštívite internetovú sex zoznamku, určite sa vám pošťastí takého muža (alebo ženu) nájsť!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.