Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Tak tomu hovorím Silvester!

28.december 2022
Tak tomu hovorím Silvester!

Tohtoročný vstup do nového roka sa nám naozaj podaril. Volám sa Andrea a mám 28 rokov, som čiernovlasá, vraj pohľadná žena, s manželom Filipom (30) žijeme v Prahe. Ja pracujem ako šéfredaktorka v rozhlase, on ako lekár v IKEME, deti zatiaľ nemáme.

Moja a manželova práca je veľmi náročná, pracujeme na smeny. Velím malému tímu mladých ľudí, ktorí sú čerstvo po škole, či študujúci praktikanti a zahajujú svoju žurnalistickú kariéru. Je medzi nimi aj Peter a Ivka, obom je málo cez dvadsať, študujú žurnalistiku a sú u nás na praxi. Ako správna šéfka sa zaujímam aj o súkromný život členov tímu, pretože sa domnievam, že tento má vplyv na to, ako človek odvádza stoju prácu. Peter je veľmi spoľahlivý urastený mladý muž, ale nesmelý voči ženám. Na porade, medzi štyrmi očami, som sa ho spýtala, či má nejakú priateľku, so smútkom mi odpovedal, že bohužiaľ nie, že je v tom strašne nešikovný a hanblivý. Skoro sa mi tam zosypal. "Pokoj Peter, nejako vymyslím, ako ti pomôcť."

Ivka je Petrov protiklad, extrovertná, usmievavá modrooká blondínka, nedávno sa rozišla s priateľom a ťažko to niesla. "Peter sa mi páči, Andrea, ale keď on je tak hrozne uzavretý," povzdychla si mi medzi štyrmi očami. "Nechaj to na mňa, mám plán, ako vám obom pomôcť."

Chceli sme s mužom po Vianociach vyraziť na chatu, ktorú vlastnia manželoví rodičia v horách. "Čo takto vziať tých dvoch s nami, nech sa lepšie spoznajú?" Prebrala som to s Filipom a nebol proti, len podotkol, že tá chata je dosť malá, je tam len jedna spálňa, ale to snáď nevadí, usmiala som sa naňho sprisahansky.

Druhý deň som si odchytila samostatne Petra a Ivu s otázkou čo plánujú po Vianociach a ponúkla im možnosť ísť s nami na hory. Ivka bola za, Petra som chvíľu prehovárala, ale keď sa dozvedel, že ide aj Ivka, pookrial a kývol.

Bolo po Vianociach, 27. decembra ráno, a mali sme vyraziť na chatu. Manžel mi volal, že majú hlásenú transplantáciu a nemôže sa uvoľniť z nemocnice, aby som išla na hory sama, že tam za nami za dva dni príde. Čo sa dalo robiť, naložila som Petra s Ivkou a vyrazili sme. Práve začala snehová kalamita, auto sa začalo boriť do snehu, našťastie sa Peter ukázal ako zručný technik, nasadil reťaze a bravúrne riadil až k chate.

Dorazili sme okolo poludnia, chalupa bola vymrznutá, bolo nutné zakúriť a pripraviť drevo na vykurovanie. Peter sa toho ujal a za hodinku bola chata útulne vykúrená. Urobili sme si pohodlie a začali s Ivkou chystať niečo na zub. Kachle príjemne hriali, bolo horúco, tak sme dali dole šaty a mali na sebe len dlhé tričká a nohavičky. Peter po nás pokukoval a bolo vidieť, že sa mu ten pohľad páči. Išla som upratať kúpeľňu a saunu, poprosila som Petra, aby mi pomohol. Umývala som podlahu handrou, kľačala na podlahe, ľahko vystčila zadoček a Peťo si tak mohol prezrieť moje nôžky a nohavičky, ktoré skrývali to, čo muža najviac dráždi. V tom ho zavolala Ivka do kuchyne, dokončovala obed a potrebovala pomôcť. Riad máme v hornej poličke, stúpla si na stoličku a mala strach, aby nespadla. "Peter, môžeš ma prosím istiť?" spýtala sa ho, keď stúpla na stoličke. Peter ju chytil za nohy, Ivka sa ľahko šmýkla a Petrova ruka sa v tú ráno ocitla tam, kde nohavičky skrývali jej dierku. Peter sa ospravedlňoval, ale Ivka mu povedala, nech ju hlavne nepúšťa, asi minútku ju takto držal a mohol cítil obrysy a vlhkosť jej pičky. "Tak môžeš pustiť," povedala keď našla taniere.

Po obede sme vyrazili na lyžovačku. Peter bol trošku mimo a Ivka si ho doberala. "No, tak si si siahol a čo," smiala sa a ja som mu povedala: "Čo sa ti Ivka nepáči?" Peter rozpačito odpovedal: "No, páčite sa mi obe..." "Hlupáčik, tak sa nehanbi!" a dali sme mu každá pusu na tvár.

Erotická poviedka Tak tomu hovorím Silvester!

Peter bol ako vymenený. Blbli sme na snehu, lyžovali, stavali snehuliaka a večer sa premrznutí vrátili na chatu. Naliala som nám pre zahriatie frťanov slivovice. Čo tak sauna, nech sa poriadne zahrejem navhrla som a žmurkla na Ivku. Prečo nie, išli sme do sauny, odložili si šaty a čakali na Petra, prišiel v trenírkach. "Peťo, do sauny sa chodí bez šiat," doberala som si ho. "No áno, lenže ja mám problém." "Tak sa nehanbi," na to Ivka. Peter vyzliekol trenírky a vyskočil na nás jeho stoporený pindík dobrých dvadsať centimetrov dlhý macek. "Za toto sa nemusíš hanbiť," povedala som mu, "my ti na oplátku s Ivkou tiež niečo ukážeme." Zhodili sme uteráky, ktoré halili naše telá a Peter si tak mohol prezrieť naše kozenky a pičky, začervenal, chvost mu trčal, vstala som a išla k nemu. "Trošku mu pomôžeme, nie," povedala som, vzala jeho macka do ruky a začala ho honiť. Ivka sa ku mne pridala a ochutnala ho pusinkou, Peťo zasykol a postriekal nás svojim hustým semenom.

"No Peťo, ty si ale hasič," zasmiala som sa, vtiahli sme ho do sprchy, kde sme zmyli jeho semeno a išli do spálne, Peter si ľahol doprostred. Ivka povedala: "Pozri, zase mu stojí." Obkročmo nasadla na Petra a zaviedla si jeho penis do pochvičky, zašiel tam ako po masle ako bola vlhká, pobozkala ho na perách a Peter nesmelo hladil jej kozenky. Ivka skúsene prirážala, Peťo privrel oči a za chvíľu sa do nej vystriekal. Keď sa upokojili, spýtala som sa Petra, ako sa mu to páčilo. "Trošku sme sa na teba s Ivkou dohovorili, viem, že po nej pokukuješ, tak som ti chcela trošku pomôcť, Ivka je voľná a aj ty sa jej páčiš." "Šéfová, za to sa ti musím nejako odvďačiť," povedal Petr. "Čo navrhuješ?" podpichla som ho. "Hmm, ale si vydatá, čo na to manžel. Filip o všetkom vie, pozvala som vás sem s jeho súhlasom a mal tu byť s nami, usmiala som sa, tak sa ukáž fešák." Roztiahla som nôžky, Peter sa ponoril do môjho lona a začal jazykom skúmať moju studničku. "Andrea, môžem do teba, spýtal sa po chvíli?" "Neváhaj a vojdi," povedala som, opatrne zachádzal do mojej pičulky, až bol na doraz zažal jemne prirážať. Jeho penis bol dlhší ako Filipov a pekne prehnutý, takže ma dráždil vo vnútri na klitorise, dostala som orgazmus, Peťo mocne prirazil a ja som zacítila ako ma v brušku hreje jeho láva.

Zaspali sme po krásnom milovaní. Peter bol ráno úplne vymenený, smial sa, žartoval, pripravil nám raňajky a staral sa o nás ako o princezné. "Dievčatá, ďakujem, Vám za tú noc, veľmi ste mi pomohli so sebavedomím." Ivka sa usmiala a povedala, že ešte nie je koniec.

Filip dorazil pred obedom. "Mali sme v nemocnici fofr, transplantácia srdca nie je žiadna sranda. Tak čo Peter, ako si sa staral o dievčatá?" spýtal sa a pohladil moju buchtičku cez nohavičky. "Vonku je strašná zima, nemáte niečo na zahriatie?" Dali sme si zvyšok slivovice. "Čo tak sauna? My sme ju mali už včera..." začala som mu rozprávať čo sa odohralo. "Hmm, to je škoda, že som tu nebol, tak si to vynahradíme, nie?" Išli sme do sauny, manžel sedel vedľa Petra, obom sa pri pohľade na nás s Ivkou postavili ich pýchy. "Ale chlapci, čo to vidím," povedala som, "chcete pomôcť? Ivka, požičiam ti Filipa," povedala som a išla k Petrovi, Ivka kľakla pred Filipa a začala fajčiť jeho pýchu. Oprela som sa o stenu a vystčila na Petra zadoček. Pozrel sa na Filipa, ten naňho žmurkol. "Poriadne to Andrejke urob." Peťo zasunul a tvrdo prirážal. Ivka si Filipa obkročmo osedlala a nabodávala sa na jeho penis. Urobili sme sa skoro súčasne...

Po sprche sme skončili v postieľke, Ivka sa milovala s Petrom a Filip sa venoval mne. Čoskoro som cítila jeho spermie v pičke. Keď sme sa upokojili, Filip vyhlásil: "Tak tomu hovorím Silvester!" Peter sa pobozkal s Ivkou. "Vďaka, láska," zašepkal. Veď som si myslela, že tí dvaja k sebe patria... Šťastný nový rok!

Šťastný nový rok vám praje aj tím online erotickej zoznamky Flirtkontakt.sk!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.